قتل یک نوجوان 14 ساله توسط پلیس لس آنجلس برای برخی “مثل دژاوو” است.

[ad_1]

کمی بعد از ساعت 11 صبح دوشنبه بود که یک مرد روابط عمومی گزارش داد که والدین والنتینا اورلانا پرالتا بالاخره به کلیسای بزرگ پناهندگی شهر گاردنا رسیدند.

درست به موقع برای سیرک رسانه ای که به عنوان مراسم خاکسپاری دختر 14 ساله آنها شناخته می شود.

در چند دقیقه گذشته، رهبران حقوق مدنی کشیش آل شارپتون و وکیل بن کرامپ دادگاه را در گوشه ای از اتاق غار نگه داشته اند. در اطراف آنها، روزنامه نگاران برای یک موقعیت می جنگیدند، دوربین ها و ضبط کننده ها را برای بهترین زوایا کج می کردند.

پرسش‌هایی که به‌سرعت پرسیده می‌شد به اصلاحات پلیس مربوط می‌شد و پاسخ‌ها، ابتدا از شارپتون و سپس از سوی کرومپ، مربوط به نیاز به پاسخگویی و انصاف بود. آنها اصرار داشتند که این تنها راهی بود که مطمئن شوند هیچ کس دیگری مانند والنتینا سرنوشتی ندارد.

این نوجوان دو روز قبل از کریسمس توسط یک افسر پلیس لس آنجلس که ظاهراً بیش از حد غیرتمند بود، هنگام خرید با مادرش در شمال هالیوود به طور تصادفی کشته شد. پلیس به یک تماس برای حمله و حداقل یک سیگنال اشتباه برای یک تیرانداز فعال پاسخ داد.

شارپتون به خبرنگاران گفت: «این بی پروایی روز است. کلمه تنش زدایی چه شد؟

اکنون شارپتون و کرامپ که نماینده خانواده جرج فلوید قربانی پلیس مینیاپولیس بودند و اکنون نماینده خانواده والنتینا بودند، از پشت در شهر پناهگاه به بیرون نگاه کردند.

این باعث شد ده‌ها خبرنگار به آن سمت بروند و در پارکینگ توقف کنند، درست زمانی که خوان پابلو اورلانا و سولداد پرالتا از یک مرسدس بنز اسپرینتر مشکی پیاده شدند، نوعی که توسط افراد مشهور به جای مهاجران طبقه کارگر از شیلی استفاده می‌شد.

آنها چشمان درشت و محتاط بودند، این پدر و مادر والنتینا – نه به ذکر است خسته. آنها کلاه های همسان با تصویر دخترشان به تن داشتند. آنها صحبت نکردند زیرا چندین خبرنگار به زبان انگلیسی سؤال می کردند. به نظر می‌رسید این صحنه یک دنیا دور از تماشای عمومی در خانه تشییع جنازه آنجلوس در کرنشاو در روز شنبه بود.

به زودی شارپتون زوج را از طریق دعوای دوربین به سمت تابوت باز ولنتاین هدایت کرد. در حالی که دوربین ها می چرخیدند، پیشانی او را لمس کرد و دعا کرد. سپس مادر والنتینا نیز همین کار را کرد. بعد پدرش

در پشت اتاق، آلبرت کورادو سرش را تکان داد، انگار که می‌خواست از سرگیجه خلاص شود.

او به من گفت: «این واقعاً شبیه یک دژاوو است. “خیلی هیجان انگیز است.”

در سال 2018، پلیس در لس آنجلس به طور تصادفی خواهرش ملیدا کورادو، 27 ساله را کشت که به سمت مردی که پس از تعقیب و گریز با تریدر جو برخورد کرد، تیراندازی کردند. هیچ یک از کارمندان اتهامی دریافت نکرده اند.

کورادو به من گفت: “من با پدرم در مورد آن صحبت کردم و به نوعی خودمان را جای این خانواده می گذاریم.” “رسانه ها با آنها صحبت می کنند و مردم آنها را تعقیب می کنند. و در آخر چیزی که برای من باقی می ماند این است که وقتی این گونه ناپدید می شود، وقتی والنتینا آنقدر در اخبار نیست، آنها با این واقعیت تلخ می مانند که این مرد اینجا نیست.

هنگامی که خانواده و دوستان در شهر پناهگاه مستقر شدند و موسیقی انجیل شروع شد، استوانته کلارک برای سوار شدن به پارکینگ بیرون رفت. او به هوا نیاز داشت.

او به لس آنجلس آمده بود تا به کرامپ بپیوندد و از خانواده والنتینا حمایت کند به گونه ای که تنها کسی که یکی از عزیزانش را داشت می توانست توسط مجریان قانون کشته شود. یک شب در سال 2018، پلیس ساکرامنتو برادرش استفن را در حیاط خلوت مادربزرگشان به قتل رساند که ظاهراً با یک تلفن همراه با یک تفنگ اشتباه گرفته شده بود. در این پرونده نیز اتهامی مطرح نشده است.

این باشگاهی است که هیچکس نمی خواهد به آن تعلق داشته باشد.

کلارک گفت: “قلب من فقط برای آنها می شکند، زیرا با توجه همه رسانه ها به اطراف، همه صحبت ها در مورد شهرک سازی و چیزهای دیگر، تمام کنفرانس های مطبوعاتی.” و صدایش برای لحظه ای خاموش شد. من فقط امیدوارم و دعا می کنم که هیچ کس بن کرامپ و آل شارپتون را ملاقات نکند. این چیز بدی است. فکر نمی کنم مردم بفهمند. زندگی این خانواده ها خواهد بود هرگز همینطور باشد.”

هر دو کورادو و کلارک می گویند که از برخی از آنچه در آینده برای خانواده والنتینا در پیش است می دانند.

درد از دست دادن و خشم وجود دارد، و سپس کار دشوار این است که بفهمیم در مرحله بعد چه باید کرد. چگونه این درد را به چیز خوبی تبدیل کنم و چگونه از سیرک رسانه ای به نفع خود استفاده کنم.

به عنوان مثال، کورادو غم خود را به فعالیت و اکنون به سیاست تبدیل کرد. او در حال برکناری میچ اوفارل، عضو شورای شهر در منطقه 13 شورای شهر است و در مورد اتفاقاتی که برای خواهرش به عنوان بخشی از کمپین خود برای فشار برای تغییر بیشتر در LAPD رخ داده صحبت می کند.

من مجبور بودم کلارک را از نزدیک ببینم که این روند را طی می کند زیرا در ساکرامنتو زندگی می کردم. غم و اندوه او خود را به صورت یک فروپاشی آهسته متحرک نشان داد که با حضورهای تلویزیونی گیج کننده و حبس مشخص شد و در نهایت با پرتاب کلارک بر روی تابوت برادرش در حالی که شارپتون مداحی می کرد به پایان رسید.

اما ماه‌ها بعد، او به فعالیت و سیاست نیز روی آورد و از توجه رسانه‌ها برای کمک به تصویب لایحه 392 مجلس، که یکی از سخت‌ترین استانداردهای کشور را برای زمان‌هایی که پلیس می‌توانند قتل کنند، تعیین کرد، روی آورد.

کشیش آل شارپتون قبل از تشییع جنازه والنتینا اورلانا-پرالتا با رسانه ها صحبت کرد.

کشیش آل شارپتون قبل از تشییع جنازه والنتینا اورلانا پرالتا با رسانه ها صحبت کرد.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

کلارک به من گفت: «در حال حاضر کارکنان زندان برای این کار هستند. من فکر می‌کنم تغییر سیاست و قانون یکی از تنها راه‌ها برای تغییر واقعی این سیستم است، به‌ویژه وقتی نوبت به دستیابی به عناصری می‌رسد که می‌توان مطمئن شد که هرگز دوباره تکرار نمی‌شود.»

اما هم کلارک و هم کورادو محدودیت های کار در سیستم را تشخیص می دهند. آنها نگران هستند که چیزی تغییر نکرده باشد. آن والنتینا بیچاره و خانواده اش به باشگاه آنها پیوسته اند.

هفته گذشته، اریک گارستی، شهردار لس آنجلس، قول داد که شهر در بررسی تیراندازی به این نوجوان در شمال هالیوود شفاف خواهد بود و گفت که مقامات در حال بررسی همه چیز از آموزش گرفته تا تاکتیک ها و سیاست هستند.

همچنین امیدواری وجود دارد که تحقیقات مستقل توسط دفتر دادستان کل کالیفرنیا، طبق قانون، توسط کوین مک کارتی، لایه دیگری از پاسخگویی را فراهم کند.

دموکرات ساکرامنتو گفت: «نکته مهم این است که ما این تحقیقات را از دست افراد دارای تضاد منافع خارج می کنیم تا بتوانیم تحقیقات عادلانه و شفاف در مورد مرگ غیرمسلحانه غیرنظامیان به دست مجریان قانون داشته باشیم.

زمانی که پلیس لس آنجلس خواهر کورادو را کشت، این قانون وجود نداشت.

کرامپ روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: «ما می توانیم به شما بگوییم که پیشرفت وجود دارد. “با وجود تراژدی هایی مانند والنتینا و دیگران، ما در حال پیشرفت هستیم. هیچ کس نمی گوید که راه عدالت، سفر یک شبه ما خواهد بود.»

پدر والنتینا امیدوار اما متقاعد نشده به نظر می رسید. در طی سخنرانی های خود به زبان اسپانیایی که در آن از کرامپ و شارپتون و خبرنگاران حاضر تشکر کرد، قول داد که هر کاری که ممکن است برای مبارزه برای عدالت انجام دهد.

خوان پابلو اورلانا گفت: آنها ما را به عنوان یک خانواده نابود کردند. او همیشه به ما می گفت که این کشور امن ترین کشور جهان است. متأسفانه او گیج شده بود. او فقط برای مواجهه با مرگش به این کشور آمد.»

تابوت والنتینا اورلانا پرالتا به کلیسای شهر پناهگاه در گاردنا می رسد.

تابوت والنتینا اورلانا پرالتا به کلیسای شهر پناهگاه در گاردنا می رسد.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

هر چه چیزها بیشتر تغییر کنند، بیشتر به نظر می رسد که ثابت می مانند.

«من سی و یک سال پیش به لس آنجلس آمدم زیرا پلیس لس آنجلس مردی را در بزرگراه کتک زد. شارپتون در ستایش والنتینا گفت که نام او رادنی کینگ بود. ما همچنان می بینیم که LAPD اشتباه کرده است. و دوباره اینجا هستیم. چقدر طول می کشد تا آن را درست کنید؟”

دوربین ها به حرکت خود ادامه دادند و خبرنگاران حرکت نکردند تا اینکه او آخرین نگاهی به تابوت انداخت و شهر پناهندگی را ترک کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma