قیمت و خرید انواع هارد دیسک اکسترنال External Hard Drive لیون کامپیوتر

قبل از هرچیزی بایستی به این مسئله که رنگ سبز مدام آرم کم‌ مصرف و بهینه بودن میباشد اشاره کنم که همین هاردها به‌دلیل شتاب تحت قدرت کمتری مصرف مینماید و در عین‌حال سروصدای کمتری نسبت به سایر ایجاد می‌کند. این گونه از هاردها بخش اعظم در ذخیره اطلاعات در حجم‌های بالا کاربرد دارد به‌عنوان مثال بهترین گزینه به جهت آرشیو کردن موزیک و سریال و .. در عوض بعضی دیگر از گونه های دیسک دشوار که درگاهی جداگانه برای تامین انرژی دارند، سرعت‌های بیشتری را می‌توانند در اختیار شما قرار دهند.

  • کمپانی وسترن دیجیتال به صورت تخصصی به ساخت ابزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات شهرت داراست که هاردهای اکسترنال همین شرکت به عامل امنیت بالا از محبوبیت بی‌نظیری بهره‌مند هستند.
  • معمولا، هاردهای اکسترنال ضد ضربه و ضد آب اندکی پهناور تر از نوع های شبیه معمولی خود هستند.
  • وسترن دیجیتال یکی از برندهای پیشرو و صاحب سبک در تولید هارد اکسترنال است.
  • در این وضعیت شما تنها بایستی یک سر کابل USB را به هارد و سر دیگر آن را به سیستمتان وصل کنید.

از جمله استاندارد های دارای در همین زمینه استاندارد MIL-STD-810 می باشد . این استاندارد بر مبنا ملاحظات مهندسی و آزمون های آزمایشگاهی در استاندارد نظامی آمریکا می باشد . این استاندارد در صورتی که چه آیتم به کار گیری نظامی دارااست ولی در محصولات تجاری هم از این آزمایشات به کارگیری کرده و شرکت های پهناور محصولات خویش را بر اساس این استاندارد روانه بازار می نمایند .
بالاخره شما قرار میباشد هارد اکسترنال را به به دفعات زیاد جا به جا کنید و احتمال هر چیزی می‌رود. در مطلب بهترین هاردهای اکسترنال ضد شوک، بهترین هاردهای ضد ضربه موجود در بازار را به شما معرفی کرده‌ایم که می‌توانید مشاهده نمایید. احتمال دارد قبل از این که به تحلیل خرید کردن و فروش هارد اکسترنال بپردازیم خوب تر میباشد به خود چیستی هارد اکسترنال بپردازیم و همین مسئله را باز‌نگری کنیم که هارد اکسترنال چیست و چه کاربردی دارد. هارد اکسترنال یا هارد خارجی یک شی دشوار افزاری می باشد که برای ذخیره سازی داده ها آیتم به کار گیری قرار می گیرد. هارد اکسترنال از شیوه یک کابل USB به سیستم شما وصل می شود و می تواند اطلاعات را دریافت کند. در درحال حاضر حاضر هارد اکسترنال های بازار حافظه های متنوعی دارا‌هستند که بر مبنا میزان حافظه، بها آنها مختلف است.
خرسندیم که گامی هر چند ریز در راستای بهبود شفافیت و ساماندهی بازار، برداشته ایم. اساسی ترین برهان انتخاب کننده ارزش و ترازو هارد اکسترنال ظرفیت آن می باشد. در بازار ایران از هارد اکسترنال 500 گیگ تا 40 ترابایت موجود است ولی هارد اکسترنال 1 و 2 ترابایت از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در همین مدل از تکنولوژی تولید فلش مموری برای تولید هارد اکسترنال استعمال شده است، براین اساس لرزش و صدا در آن از میان رفته است. این مدل در مقایسه اهمیت هارد اکسترنال HDD سرعت اکثر و قیمت گران تری دارد.

هارد اکسترنال آدیتا اساسی گنجایش یک ترابایت Adata HD680 External HDD 1Tb

اگر شما به تهویه هوا توجه نداشته باشید دمای هارد می‌تواند بیشنتر شود و ممکن است به قطعات هارد شما جراحت بزند. فروشگاه اینترنتی ویستا کامپیوتر حساس نشانه اطمینان از وزارت صمت و تائیدیه وزارت فرهنگ و ارشاد است ؛ این اطمینان را به شما می‌دهیم که حیاتی فرضی آسوده‌تر کالای خود را تعیین و خرید کنید. بعد ها آن بزرگ هست و قابلیت جابه‌جایی آسان ندارد، ولی انتخابی مطمئن برای مراقبت و حفظ مطمئن از داده ها است. منشاء تغذیه این هارد، آداپتور میباشد و کلیدی ظرفیت‌های گوناگون 3، 4، 6، 8 و 10 ترابایتی است. هارد اکسترنال‌های پرتابل ، ریز و قابل‌حمل میباشند و اهمیت استفاده از یک پورت USB به سیستم وصل می‌شوند.
عمومی
هارد اکسترنال مناسب ps5‌هایی حیاتی حافظه دو تا چهارده ترابایت، محبوب‌ترین هاردهای اکسترنال بازار هستند. همانطور که شاید می دانید هاردهای HDD از یک دیسک گردان به یار یک بازو که وظیفه جابجایی هد را بر بر روی دیسک دارد تشکیل شده اند. هر چقدر سرعت چرخش دیسک فراتر باشد سرعت قرائت و تالیف هد و در سرانجام سرعت انتقال داده ها بالاتر است.
امروزه هارد های اکسترنال در گنجایش های 500 گیگابایت، 1 ترابایت، 2 ترابایت و حتی بخش اعظم به بازار عرضه می شوند. به جهت خرید کردن هارد اکسترنال توصیه می شود که گنجایش هارد از نیاز حالا حاضر شما بیشتر باشد. هارد اکسترنال، ازیک دیسک داخلی به جهت ذخیره‌سازی و یک جعبه تشکیل شده که درگاه آن به طور معمول USB است، این دیسک می‌تواند دیسک دشوار یاSSD باشد.همه رایانه ها با هارد دیسک داخلی هستند. حیاتی گذشت زمان‌، همین درایوهای داخلی می‌توانند فایلیا اطلاعات جدیدی را بر روی رایانه شما ذخیره کنند.هارد اکسترنال‌ها دستگاه های مقرون به صرفه‌ای هستند که به بازار عرضه شده اند. برای تکمیل دستگاه ذخیره ساز داخلی رایانه‌های خویش و همینطور گسترش فضای ذخیره سازی کلیآن، می‌‌توانید درایوهای مشقت بار خارجی را در اندازه‌های متعدد ذخیره سازی پیدا کنید. اینکه انواع‌ هارد اکسترنال قابل حمل را بخرید یا‌ هاردهای رومیزی، چه ظرفیتی را انتخاب کنید،‌ هارد اکسترنال اس اس دی بخرید یا HDD و این که از چه برندی خرید کنید، می‌تواند بر روی قیمت‌ هارد اکسترنال تاثیر بگذارد.

چرا اعضا به هارد اکسترنال نیاز دارند؟

هر قدر که عدد روبروی اصطلاح ابلاغ شده بالاتر رود، شتاب جابجایی داده ها نیز بالاتر می رود. در هم اکنون حاضر، HDDهای متداول بازار کلیدی سرعت های 5400rpm و 7200rpm به فروش می رسند. پورت های هارد اکسترنال این مورد قضیه که تکنولوژی ذخیره سازی حافظه نوین و اهمیت شتاب بالا باشد، مسلما همین مفهوم را نمی دهد که شتاب بالایی را برای جابجایی داده خواهید داشت. برخورداری از شیارهای نوین و اساسی سرعت بالا، فاکتوری تکمیلی به جهت ضمانت کردن جابجایی سرعت بالا دیتا ها است. در اکنون حاضر، از عمده هاردهای اکسترنال حیاتی شیار USB به جهت جابجایی دیتا ها بهره می برند. متداول ترین شیارهای اکنون حاضر را می توان USB 3.1، USB 3.0، USB 2.0 و شیار تاندربولت دانست.
امکان رجوع فرآورده در مجموعه هارد دیسک اکسترنال با برهان “انصراف از خرید” تنها در صورتی گزینه قبول میباشد که پلمپ متاع گشوده نشده باشد. امروزه ذخیره سازی دیتاها فراوان دارای است و جایی امن تر از هارد اکسترنال به جهت اعضا وجود ندارد. به همین دلیل که هارد هایی میباشند که اصولا به سیستم متصل نمیباشند و احتمال جراحت پذیری آن ها اندک هست. در واقع شما زمانی که به آنان نیاز دارید به سیستم وصل میکنید و همین دستور باعث میشود که خرابی آنها کمتر پیدا کند.
یعنی آن گاه از اتصال‌ هارد به کامپیوتر چقدر زمان برای شناسایی آن بوسیله سیستم شما نیاز است. هارد اکسترنال SSD که از تکنولوژی‌های جدیدتری بهره‌مند شده، می‌تواند در روزگار کوتاهی اطلاعات را جابجا کرده و فراهم استعمال کند. در واقع‌ هارد اکسترنال اس اس دی هیچ قطعه مکانیکی ندارد و ضربه به آن نمی‌تواند سبب از میان رفتن دیتاها شود. در انواع‌ هارد اکسترنال اختصاصی مک بوک ایر یا این که مک بوک پرو، یک پورت به نام تاندربولت وجود دارااست که شتاب انتقال دیتاها در آن دو برابر USB3.0 است. همین پورت تنها بر روی محصولات اپل وجود داراست و چنانچه شما نیز حیاتی سوال چرا‌ هارد اکسترنال بالا نمیاد در مک مواجه شدید، می بایست به سراغ تعمیر این پورت باشید. دسترسی سهل وآسان و آسان کاربران یک شبکه محلی به اطلاعات روی هارد اکسترنال NAS را می‌توان مهم‌ترین مزیت همین جور هارد دانست.

وسترن دیجیتال My Passport USB 3.2 ظرفیت 4 ترابایت

اگر می‌پرسید‌ هارد اکسترنال چی بگیرم یا‌ هارد اکسترنال چه مارکی خوبه؟ باید بگوییم‌ هارد اکسترنال پیشنهادی ما‌ هارد اکسترنال ای دیتا hd710 pro یا مدل‌های شبیه آن است. فراموش نکنید از در بین رفتن دیتاها با ارزش شما می‌تواند هزینه بیشتری داشته باشد. احتمالاً شما نیز از افرادی باشید که کمتر‌ هاردهای اکسترنال رومیزی یا استاتیک را دیده‌اید. مدام خیال می‌کنند‌ هارد اکسترنال خوب و مناسب وسیله‌ای میباشد که بتوان آن را اهمیت خویش به تمامی جا برد.
تکه تکه شدن هارد‌هایی که کلیدی فرمت NTFS میباشند کمتر از هارد‌های FAT32 می‌باشد. پیشنهاد ما به شما همین میباشد که در شکل قابلیت و امکان از همین فرمت به کارگیری کنید و از نرم‌افزار داخلی ویندوز یا بقیه برنامه‌های جانبی برای دیفرگ نمودن دیتاها ذخیره شده در هارد استفاده کنید. و در اخیر توصیه می کنیم خوب تر است قبل از خرید کردن هر نوع حافظه جانبی، نظرات مشتریان و نقد و بررسی‌های همان دسته را در internet پیدا نمایید و بخوانید. در آخر، هارد اکسترنال‌های وایرلس، سوای اتصال فیزیکی می‌توانند به سیستم متصل شوند. از نظر اندازه، هاردهای اکسترنال کوچکی هم در بازار وجود دارند که به‌ راحتی حتی در جیب جا می‌شوند؛ معمولاً هاردهای ریز از مدل SSD هستند. ذخیره‌سازهای جانبی از دسته SDD نیز سرعتی فی مابین ۵ تا ۱۰ برابر هاردهای از جور HDD دارند.
همچنین برای مراقبت از سوختن موفقیت هارد ها به طور معمول آن ها را به شکل ضد آب و ضد شوک می سازند. خصوصیت بعدی مقاومتی ضد خش بودن هارد اکسترنال است که از خط و خش افتادن بر روی بدنه هارد دوری می کند. هارد دیسک‌های وسترن دیجیتال در دوسته‌ی اکسترنال و اینترنال طراحی و توسعه و گسترش و در نهایت به ساخت می‌رسد که هریک باتوجه به عملکرد خود دسته‌بندی می گردد که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم. به طور کلی، هارد دیسک، ابزاری آسیب‌پذیر میباشد و در هنگام به کارگیری از آن می‌بایست دقت متعددی به فعالیت آید.

SILICON POWER Armor A65 -2TB

کمپانی اپیسر یکی از تولیدکنندگان هاردهای اکسترنال فراوان اساسی کیفیت میباشد که محصولات آن به شتاب بالا در انتقال دیتاها شهرت دارند. شرکت اپیسر نیز به ایجاد هاردهای اکسترنال مقاوم پرداخته است؛ به‌طوری که طبق ادعای این کمپانی هاردها مهم مدرک نظامی میباشند که نشان دهنده مقاومت آنان در برابر ضربه و شوک است. از دیگر ویژگی‌های هارد اکسترنال‌های 1 ترابایت کمپانی اپیسر می‌توان به طراحی و کیفیت ساخت چشم‌نواز اشاره کرد که به مهربانی ترازو مناسب و جمع و دسته به راحتی در جیب کت و یا کیف دستی شما قرار می‌گیرند.
هارد اکسترنال ساده از حیث میزان ابعاد فیزیکی کوچک است و معمولاً درایو آنها، 5/2 اینچی است. این نوع از هاردها به‌راحتی جابه‌جا می شوند و به منشاء برق جدا از هم یا این که خارجی نیازی ندارند. فروشگاه آرین رایان (رایان نگار) اهمیت 26 سال سابقه در بازار کامپیوتر اهمیت ایجاد فروشگاه اینترنتی هگزیمال و فروش محصولات خود به صورت غیرحضوری کارایی دارد دارای رقابت بها و فروش کالای حساس جوابگوی مشتریان عزیز باشد. هارد های اکسترنال انواع متفاوتی دارا هستند و به جهت این‌که بتوانید یک گزینه مناسب را خریداری کنید بایستی دارای آن ها آشنا شوید. وقتی که یک هارد اکسترنال خریداری می‌کنید، به طور معمول یک کابل حیاتی ارتفاع کوتاه( غالبا ۲۰ یا ۳۰ سانتی‌متری ) در کنار آن موجود است. علت این‌که کابل ارائه شده اساسی همین ابزارها این مقدار کوتاه است، کمتر احتمال ایجاد نویز و آسیب در اطلاعات شما است.

هارد اکسترنال اپیسر جور AC732 گنجایش 4 ترابایت

را دارید، اضطراری میباشد بدانید، سرعت و کارایی و امکانات هر کدام از این محصولات، به نسبت مدل و برند، دارای یکدیگر تفاوت دارند. در هر کجا می توانید خوش قیمت ترین و تازه ترین گوشی ها و تبلت ها را در پویش متاع خریداری نمایید . همین اختلاف حجم متن شده بر روی هارد دیسک و نشان داده شده در ویندوز، به استدلال مبنای متعدد شمارش تعداد بایت‌ها هست و در تمام هارد دیسک‌ها وجود دارد.
جهت مشاوره و هرگونه سؤالی در حوزه خرید کردن هارد اکسترنال در اصفهان و خرید هارد ssd در اصفهان می توانید اساسی کارشناسان فروش در تماس باشید. احتمالا قبل از خرید کردن هارد بخواهید به تحلیل اشکال هارد اکسترنال بپردازید. به جهت باز‌نگری هارد اکسترنال در خرید و فروش هارد اکسترنال در اصفهان می بایست گفت که این گونه از هارد اساسی 2 نوع می باشد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.
تفاوت آنان تنها در سرعت می باشد که شتاب چرخش دیسک در WD Red PRO حدود ۷۲۰۰ بدور در دقیقه و در WD Red حدود۵۴۰۰ دور در دقیقه است. و سرعتی و حتی گیم مناسب باشد و اما باید اشاره کرد که هاردهای آبی مقام بالا توانسته‌اند عملکرد یکسانی در مقایسه حساس هاردهای مشکی به‌جای بگذارند. معمولا هارد اکسترنال کامپیوتر اعضا برای هارد دوم به‌عنوان کمکی اقدام به‌ خرید این هاردها می‌نمایند و از لحاظ قیمتی هم به‌صرفه‌تر و مناسب خیس از بقیه می‌باشد. یک نکته‌ی جالب این‌که این سری از هاردها در رنگ‌های مختلفی ایجاد شده که شما می‌توانید باتوجه به سلیقه‌ی خویش آن را اهمیت لوازمتان ست کنید.
البته علاوه براین کلیدی یک پورت USB نیز میباشد که امکان اتصال درایو های خارجی را هم فراهم می کند. هر چند می توانید به صورت نرم افزاری هارد درایو را رمزگذاری نمایید البته ساخت کنندگان به گفته همین سایت معتبر برای اطمینان خوب تر آن را به شکل سخت افزاری بر بر روی برخی گونه های خود اعمال می نمایند که Aegis Desktop 4 TB FIPS از جمله آن ها است. این درایو اصلی گواهینامه FIPS میباشد و در شکل جدا اتصال USB به رخ اتومات قفل می شود و همچنین یک محفظه آلومینیومی بدور تا بدور آن را پوشانده است، به همین عامل ما آن را به عنوان بهترین هارد اکسترنال اصلی امنیت بالا به شما معرفی می کنیم. سری هاردهای Armor A85 اهمیت قرارگیری لایه‌های حفاظتی گوناگون و در نهایت بدنه آلومینیومی در اطراف یک هارد دیسک ساخته می گردند و در علیه گرد و خاک، آب، سقوط از طول و ضربه مقاومت می‌کنند. این هاردها در عمق دو متری آب تست شده و در برعلیه سقوط از ارتفاع 1.2 متری هم به مهربانی مقاومت می‌کنند. هارد مدل سه لایه حفاظتی هارد اکسترنال HD770G در دو رنگ مشکی و قرمز‌رنگ و اصلی ظرفیت‌های 1 ترابایت و 2 ترابایت ایجاد می‌شوند.
بنابراین اگر هارد اکسترنال همیشه به سیستم شما متصل است، ممکن است گزینه‌ی بهتر، خرید یک هارد داخلی به جهت سیستم باشد. هارد دیسک‌ قابل حمل وسترن دیجیتال المنتز، بر مغایر هارد دیسک‌های 3.5 اینچیِ این سری، حساس وزن کمتر و بعد ها کوچکتری می باشد و از نظر طراحی ظاهری شباهت متعددی به سری مای پاسپورت کمپانی وسترن دیجیتال دارد. به این ترتیب طراحی قشنگ همپا اساسی بعد ها ریز و وزن 134 گرم که حتی از سری مای پاسپورت هم سبک‌تر است، سبب میشود همین هارد دیسک وسترن دیجیتال به جهت کسانی که به دنبال یک هارد دیسک مطمئن و در عین حالا قابل حمل میباشند انتخابی ایده‌آل به شمار آید. در سال 2006، وسترن دیجیتال گام در ساخت هارد های اکسترنال برداشت و اولی هارد اکسترنال خودر را دارای اسم My Book با گنجایش یک ترابایت معرفی کرد، که در طراحی و نازکی چیزی مشابه مکتوب بود. شرکت اپیسر در سال 1997 در میهن تایوان به صورت رسمی عمل خویش را شروع کرد. این کمپانی در مدت کوتاهی توانست اسم خود را به عنوان یکی از عرضه‌کنندگان پهناور در صنعت حافظه و رسانه‌های دیجیتال به تصویب برساند.

خرید و قیمت هارد دیسک اکسترنال

بعضی از حافظه ها کلیدی وجود ظرفیت ذخیره سازی بیشتر، با وزن اندک و میزان کوچکی هستند. عموما حافظه های SSD از حیث اندازه، کوچکترند و جابجایی آن ها در مقایسه حساس HDDها آسان خیس است. در صورتی که همواره در آمد و شد میباشید و در همین میان، هارد اکسترنال را هم اساسی خود می برید، گونه های دارای پوشش اکسترنال کلفت به جهت شما مطلوب تر هستند ولی این موضوع، صرفا مربوط به حافظه های HDD است که مقاومت مهربانی در برابر ضربه ندارند. هارد دیسک یک قطعه حیاتی سخت‌افزاری هست که در خرید کردن آن باید اعتنا کافی داشته باشید. مهم مراجعه به بخش محصولات زومیت در قسمت هارد دیسک می‌توانید انواع هارد دیسک کلیدی ظرفیت‌های گوناگون و همینطور کاربری متعدد را تماشا و مقایسه کنید. تصاویر اصلی کیفیت،‌ کامل‌ترین اطلاعات فنی و بها SSD و هارد در همین بخش به اعضا ارائه می‌شود. می بایست بدانید چه ظرفیتی نیاز شما را مهیا می‌آورد تا بتوانید یک خرید با کیفیت و دوچندان خوبی را تجربه نمایید. باید به صورتی باشد که شما بتوانید اساسی یک خرید هوشمندانه خریدی لذت بخش را تجربه نمایید. برای به دست آوردن اطلاعات اکثر در آیتم ssd و تفاوت حافظه ssd حساس هارد بی آلایش توصیه می کنیم نوشته هارد چیست را مطالعه کنید.
فروشگاه اینترنتی کالاوما، دارای تجربه‌‌ای یکسری ساله در بازارهای دیجیتال و کالاهای تکنولوژی، همواره عملکرد داراست تا خریدی مطمئن کلیدی بها مطلوب برای همراهان عزیز خویش مهیا نماید. انواع برندهای لپ‌تاپ،‌ محصولات گیمینگ، موبایل موبایل،‌ هندزفری، ساعت هوشمند و دیگر کالاهای دیجیتال که راضی بودن مشتریان را به همراه داشته‌اند، در کالاوما عرضه می‌شود. کالاوما همچنین، در راستای ارائه‌ی خوبتر سرویس ها و راضی بودن مشتریان، بازارگاه را راه‌اندازی کرده میباشد تا میزان مرغوب بودن را به بالاترین مرحله برساند. کمپانی وسترن دیجیتال به شکل تخصصی به تولید ابزارهای ذخیره‌سازی داده ها شهرت دارااست که هاردهای اکسترنال این کمپانی به ادله امنیت بسیار بالا از محبوبیت بی‌نظیری بهره‌مند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themessu tesisatçısıhtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsredfoxbetsportsurgetulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhane ve işleme tesisleribarf mamaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort