لئونارد مالتین برای بسته شدن ماری کالندر عزادار است

[ad_1]

آلیس مالتین در بلوار ونتورا در شرمن اوکس در انتظار از ماشینش پیاده شد.

این دختر هفت ساله که از شانس خود برای یافتن اولین پارکینگ خود شوکه شده بود، ماه گذشته چند قدم برداشت به یکی از مکان های مورد علاقه اش و یخ زد.

آخرین مغازه ماری کالندر در دره سان فرناندو – جایی که او برای برداشتن پای روز شکرگزاری، مانند هر سال، به آنجا آمده بود – یک قفل ضخیم روی در داشت. برای همیشه بسته است.

مالتین گفت: «روی پنجره تخته‌هایی بود، انگار نمی‌خواستند مخفیانه وارد شویم تا بقیه پای‌ها را بیاوریم».

خودش را از آنجا جدا کرد. او به دفتر خانه همسرش، منتقد مشهور سینما نفوذ کرد – و خود را “عاشق پای کدو تنبل” ماری کالندر – لئونارد مالتین معرفی کرد. او این خبر را به عنوان یک بودجه کلان به او داد بمب باکس آفیس روی یک تهیه کننده ناامید هالیوود.

لئونارد گفت: «ما هنوز در غم و اندوه هستیم» و زخم هنوز چند روز بعد تازه بود.

“این قطعه ای از آمریکاییانا است. وقتی وارد می شوید، احساس نمی کنید وارد یک رستوران زنجیره ای شده اید. شما احساس راحتی می کنید و برای دیدن شما به آنجا نمی روید – شما به آنجا می روید تا با همسایگان خود غذای خوب و صادقانه داشته باشید.

آلیس مالتین و همسرش، منتقد فیلم لئونارد مالتین، در اتاق غذاخوری خانه شان در شرمن اوکس نشان داده می شوند.

آلیس مالتین و همسرش، منتقد فیلم لئونارد مالتین، در اتاق غذاخوری خانه شان در شرمن اوکس نشان داده می شوند. زمانی که شرمن اوکس ماری کالندر بسته شد، مالتی ها خراب شدند و آنها را بدون منبع برای پای خود رها کرد.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

در دنیایی که توسط همه‌گیری‌ها، آشفتگی‌های سیاسی و بلایای طبیعی تکان خورده است، این داستان درد دلی از دست دادن یکی از آن کارخانه‌های نوستالژی است که احساس می‌کنند در طول تعطیلات واقعاً زنده می‌شود: رستوران‌های زنجیره‌ای خانوادگی.

جورج گری، نویسنده کتاب کالیفرنیا ساخته شده: برگرهای متولد کالیفرنیا، غذاخوری، فست فود و رستوران هایی که آمریکا را تغییر دادند، گفت: آنها مکانی هستند که بعد از مسابقات تعطیلات فرزندانتان یا پس از تماشای چراغ های کریسمس کالری جمع آوری می کنید.

او گفت: «آنها مکان های تعطیلات هستند که خیلی گران نیستند و فست فود نیستند. “یک درجه بالاتر از دنی – هیچ چیز علیه آنها – با خدمات پیشخدمت نشسته.”

اما زمانی که غذاخوری‌های طبقه متوسط ​​همه جا – با سرویس میز و منوهای طولانی غذای راحت – در طول رکود بزرگ، زمانی که مشتریان آن‌ها را خیلی گران می‌دانستند و شروع به گرایش به سمت ارزان‌تر «روزانه‌های سریع» کردند، از بین رفتند «رستوران‌هایی مانند Chipotle و نان پانرا. صدها رستوران تعطیل شده اند.

همه‌گیری COVID-19 مؤسسات پذیرایی را که عمدتاً به پذیرایی در محل متکی بودند، بیشتر ویران کرد. ونسا سینک، سخنگوی National Restaurant Assn گفت: حدود 90000 رستوران به دلیل همه گیری همه گیر به طور دائم یا طولانی مدت بسته شده اند.

در بلوار ونتورا در شرمن اوکس قفلی روی درب ماری کالندر با کرکره آویزان است.

در بلوار ونتورا در شرمن اوکس قفلی روی درب ماری کالندر با کرکره آویزان است.

(میونگ جی چون / لس آنجلس تایمز)

بسیاری از زنجیره‌ها – از جمله Ruby Tuesday، Sizzler USA، California Pizza Kitchen و Friendly’s – در سال 2020 ورشکست شدند. در بهار، Cheesecake Factory به صاحبخانه‌ها اعلام کرد که قادر به پرداخت اجاره نیست. نام‌های بزرگی مانند Applebee’s و IHOP که صاحب شرکتی مشابهی دارند، سال گذشته شاهد یک مخزن فروش بودند و رستوران‌های سراسر کشور را تعطیل کردند.

Marie Callender’s، تهیه‌کننده پای مورد علاقه متولد کالیفرنیای جنوبی، سال‌هاست با مشکل مواجه بوده است. ورشکستگی‌ها، ادغام‌ها و تقسیم‌بندی‌های شرکت‌ها و همچنین فروش علامت تجاری او به غول شرکتی Conagra Foods، که غذاهای یخ‌زده پرسودتری را با نام Marie Callender می‌فروشد، رخ داده است.

در اواخر دهه 1990، بیش از 150 رستوران Marie Callender وجود داشت. امروز آنها 27 ساله هستند.

سایت شرمن اوکس که در اکتبر 1968 افتتاح شد، پاییز امسال بسته شد. این شرکت به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

Marie Callender’s در سال 1948 توسط Marie Callender واقعی و همسر و پسرش در لانگ بیچ تاسیس شد. جیری گفت که آنها یک کلبه Quonset اجاره کردند و تمام شب پای پختند و آنها را به چندین رستوران فروختند.

آنها اولین رستوران خود را در خیابان توستین در اورنج در سال 1964 افتتاح کردند – با فر روی پنجره تا مردم بتوانند پای ها را ببینند. سپس به سرعت گسترش یافتند.

گیاری گفت که او معتقد است زمانی که پسر ماری، دان کالندر، شرکت را در دهه 1980 فروخت و شرکت به یک شرکت شرکتی تبدیل شد، کیفیت کاهش یافته است.

من بازگشت ماری کالندر را نمی بینم. گیری، شیرینی‌پزی که چیزکیک‌های معروف را برای نمایش دختران طلایی درست می‌کرد، می‌گوید: «مردم دیگر آن وعده‌های بزرگ را به این شکل نمی‌خورند».

ماری کالندر با غرور مدرن، دارای تعداد زیادی چوب، فرش های تیره، عتیقه جات و لامپ های قدیمی است.

جیری گفت: “آنها هرگز فضای داخلی خود را به روز نکرده اند.” «آنها خیلی کهنه بودند، شبیه مادربزرگ شما بودند. اما مادربزرگ های امروزی اینطور نیستند. آنها از اواسط قرن مد شده اند. آنها مربوط به سال 1890 نیستند

با این حال، نام ماری کالندر وفاداری سرسختانه را به ویژه در تعطیلات تداعی می کند.

در این روز شکرگزاری، زنی به نام شارون عکسی از پای کدو تنبل منجمد مشکی زغالی خود را در صفحه فیس بوک این شرکت منتشر کرد.

او نوشت: “با تشکر از تقویم ماری برای خراب کردن دسر شکرگزاری.” این شرکت علناً به دلیل “ناامید کردن شما در سال جاری” عذرخواهی کرده است.

این نشریه در فضای مجازی منتشر شد و اینترنت نه به دفاع از شارون، بلکه به دفاع از ماری کالاندر هجوم برد.

یکی از نظر دهندگان پاسخ داد: “چرا متاسفید؟ … شما دمای فر را روی جهنم تنظیم نکرده اید.”

یکی دیگر ممی از یک پادشاه و دو شوالیه منتشر کرد که شمشیرها را با هم در دست گرفته بودند. در آن نوشته شده است: “Millennials, Boomers, Generation Z: Protection Marie Calendar from Sharon.”

کریستین باتچو، استاد روانشناسی در کالج Le Moyne در نیویورک و متخصص نوستالژی، می گوید حتی زمانی که یک رستوران زنجیره ای استاندارد بسته می شود، می تواند احساسات بسیار قوی و تلخی را برانگیزد.

او گفت که این مکان‌ها به «لنگرهای کوچکی برای نشان دادن سفرهای ما در طول زندگی‌مان» تبدیل می‌شوند، مکان‌هایی که با هم می‌خندیم، جشن می‌گیریم و عزاداری می‌کنیم.

«اینها مکان هایی هستند که معمولی، اما در عین حال خاص هستند. … وقتی بسته می شود، مخصوصاً اگر در همسایگی شما باشد و از آنجا رد شوید، مثل آن یادآوری وحشتناک است که این قسمت از زندگی شما تمام شده است.»

از دست دادن ناگهانی آخرین ماری کالندر در دره سان فرناندو – مکانی مترادف با حومه شهر، مراکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای – به شدت ضربه خورده است. حتی در نوامبر 2020، در میان جزر و مد زمستانی COVID-19، که سیاه‌ترین روزهای همه‌گیری را رقم زد، مردم ماسک می‌پوشیدند و برای پای شکرگزاری در مقابل رستوران شرمن اوکس در صف ایستادند.

در یک بعدازظهر اخیر در رستوران تخته‌شده، در کنار پارتی سیتی و CVS، یک زن بی‌خانمان در حیاط خوابیده بود و یک قفل روی در بود. جعبه های پای خالی از طریق یک سوراخ کوچک در در قابل مشاهده است. بینی خود را کنار آن بگذارید و جای خالی آن بوی کپک می دهد.

تابلویی روی پنجره می‌گوید: «پس از 53 سال در شرمن اوکس، مدت اجاره ما به پایان رسیده است.» وفاداران را به نزدیک‌ترین مکان، Mar Vista، 11 مایلی جنوب بزرگراه 405 هدایت می‌کند.

یکی از مقامات این سایت گفت که بسیاری از بازدیدکنندگان دائمی شرمن اوکس که شوکه شده بودند، در روز شکرگزاری “بر فراز تپه” – کوه های سانتا مونیکا – سفر کردند.

در بازدیدی که اخیرا از این رستوران داشتیم، یک خودروی SUV سوبارو جلوی آن قرار داشت که پلاک آن روی آن نوشته شده بود: “نوه های من از شما شیرین ترند.” ناهار خوری های خاکستری برای صرف غذا در داخل باید مدرکی مبنی بر واکسیناسیون علیه کووید-19 نشان می دادند و برای رفتن به آنها غذا در ظروف سرو می شد. در اتاق غذاخوری خلوت بود.

دایان میلر، یک بازنشسته 77 ساله از شهر کالور، با لباس ورزشی بنفش، چکمه های Ugg و ماسک جراحی منتظر سفارش هفتگی خود برای واردات بوقلمون کبابی و پوره سیب زمینی بود که بین دو وعده غذایی تقسیم کرد. قبل از همه‌گیری، او شخصاً در آنجا غذا می‌خورد و همان افراد را که عمدتاً مسن‌تر بودند، با لذت می‌دید.

او گفت: «قبل از کووید، این رستوران پر بود. “امیدوارم آنها بتوانند از این وضعیت عبور کنند.”

لئونارد مالتین منتقد فیلم و همسرش آلیس در خانه شان در شرمن اوکس نمایش داده می شوند.

لئونارد مالتین منتقد فیلم و همسرش آلیس در خانه شان در شرمن اوکس نمایش داده می شوند. لئونارد مالتین گفت که اگر بخواهد نقدی بر Marie Callendar بنویسد، می‌گوید: «ممکن است این یک انتخاب لذیذ نباشد، اما قطعا خوب و قیمت مناسبی داشت.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

برای لئونارد مالتین، از دست دادن لوکیشن شرمن اوکس او را خفه کرد. او گفت که اگر قرار باشد نقدی در این باره بنویسد، می‌گوید: «شاید انتخاب لذیذ نباشد، اما قطعا خوب و قیمت مناسبی داشته است.

مالتین گفت که پس از اینکه او و همسرش 37 سال پیش برای اولین بار از نیویورک به لس آنجلس نقل مکان کردند، زمانی که یکی از دوستان آنها را پس از نمایش فیلم به یکی از آنها برد، عاشق پای ماری تقویم شد. این زوج سال‌ها در دریاچه تولوکا زندگی کردند، جایی که ماری کالندر در نزدیکی استودیوهای فیلم برادران وارنر وجود داشت. و جهانی. او پای هلو و توت فرنگی را روی «پوست پایی مملو از تکه های کامل میوه» می گرفت.

افسوس، این یکی یک دهه پیش بسته شد، تقلید مسخره به نام Maltin، “حادثه دریاچه تولوکا”. از همه چیز تبدیل به بانک شد.

وقتی به شرمن اوکس نقل مکان کردند، از اینکه ماری کالاندر را در نزدیکی خود داشتند، خیالشان راحت شد.

مالتین، که از سیمپسون ها اخراج شده بود، در فیلم Gremlins 2 ظاهر شد و در حال مبارزه با غول گودزیلا مانند باربارا استرایسند به نام Meha-Streisand در پارک جنوبی به تصویر کشیده شد – گفت که او از عشقش به ماری کالندر کاملاً مدرن نیست، اما او به تصویر کشیده شد. اهمیتی نمی دهد

وی گفت: ما به سنت افتخار می کنیم. «پایبندی سرسختانه به سنت».

آلیس مالتین گفت که کیک ها نقش مهمی در مهمانی های بزرگ و پر سر و صدا سالانه روز شکرگزاری این زوج داشتند. آنها همه دوستان مهاجر خود را به کالیفرنیا دعوت خواهند کرد زیرا “بسیاری از مردم برای این تعطیلات به خانواده نیاز دارند.”

دو سال از روز شکرگزاری برای همه گیری شکرگزاری می گذرد، اما او امیدوار بود که سنت پای را در ماه گذشته زنده نگه دارد.

در عوض، او در کنار ماری کالندر خود توقف کرد و در سرما متوقف شد – گویی آنها با این استاندارد فیلم کلاسیک هالیوود شوخی می کردند: کیک صورت سبک وزن.

او با خنده گفت: “من آن پای های لعنتی را می خواستم.” “ویروس ها و اقتصاد را فراموش کنید. ماری کالندر از کار افتاده است.

کری اشنایدر مدیر تحریریه تایمز و اسکات ویلسون محقق در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat