لایه های پیمانکاران فرعی بیماران Medi-Cal را گیج می کند

[ad_1]

ترزا گرانت، ساکن شهر کالور، در یک سال گذشته به دلیل برآمدگی مرموز که از قسمت پایین قفسه سینه‌اش بیرون زده بود، دردی طاقت‌فرسا داشته است.

او هر روز چند مسکن مصرف می کند. و علت عذاب او هنوز تشخیص داده نشده است، زیرا علیرغم تلاش های فراوان نتوانسته است به پزشک مناسب معرفی شود.

گرانت، 63 ساله، در Medi-Cal، نسخه کالیفرنیایی Medicaid، برنامه کم درآمد است. او در LA Care ثبت نام کرده است، یکی از دو طرح سلامت Medi-Cal در شهرستان لس آنجلس و بزرگترین در ایالت، با 2.4 میلیون عضو.

LA Care و بسیاری از 24 برنامه مراقبت مدیریت شده Medi-Cal دیگر در سراسر کشور مسئولیت بیماران خود را به انجمن های پزشکی مستقل و در بسیاری موارد به سایر برنامه های بهداشتی واگذار می کنند. طرح‌های پیمانکاری فرعی نیز به شبکه‌های پزشکی IPA واگذار می‌شود که به نوبه خود اغلب شرکت‌های مدیریت خارجی را برای رسیدگی به مجوزها و ادعاهای پزشکی استخدام می‌کنند.

این مراقبت چند لایه و تفویض شده در بسیاری از موارد کار می کند و در مراقبت های مدیریت شده Medi-Cal رایج است که بیش از 80٪ از 14 میلیون ثبت نام شده در برنامه را پوشش می دهد. اما مدافعان، تنظیم‌کننده‌های دولتی و حتی برخی از رهبران برنامه‌های سلامت موافقند که این گیج‌کننده است و موانعی برای بسیاری از بیماران Medi-Cal ایجاد می‌کند که تمایل دارند فقیر باشند و از جوامع اقلیت هستند، اغلب با موانع زبانی روبرو هستند و درصد بالایی از بیماری‌های مزمن دارند.

الکس بریسکو، رئیس انجمن کودکان کالیفرنیا و مدیر سابق Alameda گفت: “شما در Medi-Cal هستید، آخرین 10 دلار شما برای اتوبوس است، و وقتی چیزی نیاز دارید، نمی دانید از چه کسی بخواهید.” اداره بهداشت شهرستان “پیچیدگی مانند نمک در زخم افرادی است که سعی در هدایت سیستم مراقبت های بهداشتی دارند.”

علاوه بر این، برنامه های بهداشتی اغلب نظارت کمی بر پیمانکاران فرعی دارند و به برخی از آنها اجازه می دهد از مراقبت های کمتر یا امتناع های غیر موجه فرار کنند. ایالت قول داده است که قوانین را برای برنامه ها و تامین کنندگان Medi-Cal در قراردادهای مراقبت مدیریت شده جدید که قرار است در سال 2024 لازم الاجرا شود، تشدید کند.

اگرچه انتظار می‌رود هزینه Medi-Cal در سال مالی جاری به 124 میلیارد دلار برسد، اما ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی اغلب از ناکافی بودن پرداخت‌های آن شکایت دارند – و منتقدان می‌گویند که هر یک از لایه‌های دولت در حال کاهش حجم دلارهای موجود برای مراقبت‌های بهداشتی است.

بدترین بخش، بار فیزیکی است که چنین سیستم گیج کننده ای می تواند به کسانی که ضبط شده اند وارد کند. گرانت که خود را یک مرد رنگین پوست توصیف می کند، بیشتر وقت خود را در خانه می گذراند و مجبور است فقط برای خرید یا شستن پرهایش از مسکن های اضافی استفاده کند.

“من عضلانی بودم. من همیشه از بدنم استفاده کرده ام. او گفت: “من الان حتی نمی توانم خودم را بشناسم.”

اگرچه LA Care در نهایت مسئولیت گرانت را بر عهده داشت، او مراقبت خود را به یک شبکه پزشکی به نام Prospect Medical Group واگذار کرد. از طرف دیگر پراسپکت با یک شرکت مدیریت پزشکی به نام MedPoint Management قرارداد می بندد.

گرانت گفت که از Prospect به MedPoint به LA Care نقل مکان کرد و در نهایت به اداره بهداشت مدیریت، یکی از دو تنظیم کننده بیمه سلامت ایالت، به دنبال مجوز برای انجام عمل جراحی قفسه سینه بر روی قفسه سینه خود بود. اما پزشکانی که به او ارجاع داده شد یا از نوع اشتباه بودند، یا قبلاً نتوانسته بودند او را درمان کنند، یا بارها به دلیل سوء استفاده محاکمه شده بودند. او گفت که برخی دیگر در عمل نیستند یا از ایالت خارج شده اند.

LA Care در بیانیه ای گفت که “تمام نگرانی های اعضایی را که به برنامه بهداشتی توجه می کنند جدی می گیرد” و “به سختی می توان فهمید که چه زمانی یکی از ساکنان لس آنجلس مراقبت های پزشکی لازم را دریافت نمی کند.”

LA Care که بیش از هر طرح Medi-Cal دیگری در ایالت به تفویض اختیار متکی است، حدود 58 پیمانکار فرعی زیر چتر خود دارد. این گروه شامل سه طرح بهداشتی – Kaiser Permanente، Anthem Blue Cross و Blue Shield of California – و همچنین حدود 55 شبکه پزشکی است. کلینیک های سلامت جامعه و سیستم بهداشت عمومی شهرستان نیز بخشی از شبکه LA Care هستند.

جونکونگ کیم، مدیر ارشد عملیات، گفت که CalOptima که Medi-Cal را برای 860000 ذینفع در اورنج کانتی مدیریت می کند، با Kaiser Permanente و 11 انجمن پزشکان قرارداد دارد.

اسکات کافین، مدیر عامل، گفت که اتحاد سلامت آلامدا، یکی از دو طرح بهداشتی مدی کال در شهرستان آلامدا، مسئولیت کامل حدود 43000 مورد از 300000 ثبت نام خود را به Kaiser Permanente واگذار کرده است. او گفت که او همچنین سطوح مختلف مسئولیت را با زنجیره ای از کلینیک های سلامت جامعه، یک تیم پزشکی اطفال و سیستم بهداشت عمومی شهرستان قرارداد می بندد.

معمولاً طرح های سلامت به ازای هر مشترک ماهانه هزینه ثابتی را به پیمانکاران فرعی خود می پردازند. این طرح ها درصدی از پولی را که از دولت دریافت می کنند برای پوشش نظارت بر پیمانکاران فرعی خود می گیرند و عموماً از نظر مالی به مراقبت از این بیماران مرتبط نیستند.

جان باکس، مدیر عامل LA Care می گوید: «این بخش قابل اعتمادی از سود ما است و به مالی ما ثبات می دهد.

مدیران طرح سلامت می گویند که پیمانکاران فرعی به بیماران حق انتخاب بیشتری می دهند.

برای مثال، در شهرستان لس آنجلس، ایالت با دو طرح بهداشتی قرارداد می بندد: LA Care و Health Net. زیرا LA Care با سه طرح بهداشتی دیگر و Health Net با یکی – Molina Healthcare – قرارداد فرعی می بندد، مشترکین Medi-Cal در واقع می توانند از بین شش طرح انتخاب کنند.

بدبینان می گویند که ایده انتخاب گسترده تر واهی است، زیرا بیماران هر طرحی را که انتخاب کنند، در نهایت با شبکه های پزشکی خاصی روبرو می شوند و معمولا به ارائه دهندگان آنها محدود می شوند.

ابیگیل کورسول، وکیل ارشد برنامه قانون سلامت ملی در لس آنجلس، گفت: “آنها مانند این طرح های کوچک در یک طرح عمل می کنند و شبکه های آنها بسیار باریک است.”

باکس گفت، افرادی که در Medi-Cal ثبت نام کرده اند، می توانند در صورت تمایل هر ماه ارائه دهندگان را تغییر دهند. اما برخی ممکن است ندانند که این حق را دارند و برخی دیگر مانند گرانت ممکن است نخواهند تغییر کنند.

او گفت: “من تمایلی به پیوستن به یک IPA دیگر ندارم، زیرا اولین دکترم را از دست خواهم داد و باید از صفر شروع کنم.”

ویلیام بارسلونا، معاون اجرایی دولت در American Physician Groups که نماینده IPA و گروه های پزشکی است، گفت: تغییر ماهانه ارائه دهندگان برای سلامتی خوب نیست.

او گفت که وقتی افراد برای اولین بار وارد مراقبت های مدیریت شده می شوند، باید از نظر بیماری مزمن و سلامت روان مورد ارزیابی قرار گیرند و سپس مراقبت های مورد نیازشان ارائه شود. وقتی کسی می تواند هر 30 روز یک بار در سیستم حرکت کند، نمی توانید این کار را انجام دهید.

هنگامی که به درستی تفویض اختیار شود، این می تواند راه مؤثرتری برای ارائه مراقبت باشد، به ویژه در مناطق بزرگ و پرجمعیت با جوامع مختلف.

«مثل یک پیمانکار خانه است. آیا منطقی است که پیمانکار سیم کشی، لوله کشی و دیوار خشک را خودش انجام دهد؟ “جنیفر کنت، که ریاست بخش خدمات بهداشتی را که از سال 2015 تا 2019 مدیریت Medi-Cal را بر عهده داشت، پرسید.” او می تواند، و اگر در این کار خوب باشد، عالی است. اما احتمالاً به اندازه نظارت شخصی برای دیوار خشک و لوله کشی و نظارت بر کیفیت مؤثر نیست.

کنت گفت، اما زمانی که گروه‌های بهداشتی تحت نظارت برنامه‌های بهداشتی باشند، این مشکل تبدیل می‌شود. و این یک مشکل بزرگ در Medi-Cal است، مدافعان، بیماران و مقامات دولتی موافقند.

آنتونی کاوا، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت که قراردادهای جدید Medi-Cal “به طور قابل توجهی الزامات و انتظارات” را برای برنامه های مراقبت مدیریت شده برای نظارت و انطباق با پیمانکاران فرعی آنها تقویت و روشن می کند.

کاوا گفت که این قراردادها تعیین می کند که چه الزاماتی باید در قراردادهای پیمانکاری فرعی گنجانده شود و وظایف خاصی را که برنامه های مراقبت مدیریت شده ممکن است به آنها واگذار نکنند، تعیین می کند. این قراردادها همچنین مستلزم برنامه هایی برای گزارش دسترسی به موقع و کیفیت مراقبت برای هر یک از پیمانکاران فرعی است.

در حال حاضر، طرح‌ها داده‌ها را تنها به‌عنوان یک کل گزارش می‌کنند، که تغییرات گسترده در بهره‌وری را پنهان می‌کند و به تولیدکنندگان نابرابر اجازه می‌دهد از شناسایی اجتناب کنند. این بدان معناست که ارزیابی های کیفیت سلامت منتشر شده توسط ایالت همیشه منعکس کننده زندگی واقعی بیماران نیست. برنامه‌های بهداشتی دریافت گزارش‌های ملاقات از بیماران در تیم‌های پزشکی خود را دشوار می‌دانند، که به نوبه خود دریافت آنها از پزشکان در شبکه‌های خود دشوار است.

البته برخی از برنامه ها قبلاً تلاش هایی را برای سنجش اثربخشی پیمانکاران فرعی خود انجام داده اند.

کافین گفت که اتحاد Alameda کمیته ای را برای نظارت بر پیمانکاران فرعی خود تشکیل داده است. او بر ممیزی های سالانه نظارت می کند و «هیئت های مدیریتی» را برای نظارت بر کار پیمانکاران فرعی منتشر می کند.

باکس گفت زمانی که او برای اولین بار در سال 2015 سکان LA Care را به دست گرفت، تیم های پزشکی او مراقبت های با کیفیت متناقضی را ارائه کردند. او گفت که او یک مرجع برای همه پیمانکاران فرعی اجرا کرده است و از آن زمان عقب مانده ها بازی خود را بهبود بخشیده اند.

اما Baackes طرفدار زیادی از سیستم تفویض اختیار گسترده ای نیست که به ارث برده است. او گفت که لایه‌های اداری آن را گران می‌کند و همه “فرصتی را به کسی اضافه می‌کنند که توپ را رها کند.”

گرانت و سایر ضبط‌کنندگانی که احساس می‌کنند خدمات بدی توسط Medi-Cal ارائه می‌شود، مطمئناً موافق هستند.

هفته گذشته، گرانت سرانجام یک جراح UCLA را دید که فکر می کرد می تواند به او کمک کند. این جراح که متخصص مشکلات قلبی عروقی است، هیچ پاسخی برای مشکل قفسه سینه نداشت، اما یک نقطه در ریه او پیدا کرد. یک بار دیگر، گرانت تنها ماند و مجبور شد چندین تماس تلفنی برقرار کند تا یک اسکن توموگرافی کامپیوتری از رشد را ترتیب دهد.

او از پزشک مراقبت های اولیه و دستیارش به عنوان “مردم دلسوز و مهربان” که سعی در کمک به او داشتند، تمجید کرد. اما او احساس می کند که سیستم به او خیانت کرده است.

او گفت: «انگار عمداً شما را گیج می کنند تا دست بالا را داشته باشید. «این موضوع برای من اتفاق افتاد. چطور نتوانستم؟”

این داستان توسط KHN (خبر سلامت قیصر)، یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی KFF (Family Foundation Kaiser).[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma