لس آنجلس تا سال 2023 اجازه افزایش اجاره بها را برای اکثر مستاجران نخواهد داد


پس از گذشت هفت ماه از یک بیماری همه گیر جهانی که در یک آپارتمان یک خوابه تنگ سپری شد، جیکوب گواردادو و هم اتاقی اش تصمیم به حرکت گرفتند.

آنها در اکتبر 2020 استودیو سیتی را با دو اتاق خواب به قیمت 1975 دلار در ماه پیدا کردند – چند صد دلار بیشتر از آنچه پرداخت کردند. زمانی که مدت اجاره یک سال بعد تمام شد، گواردادو منتظر بود تا صاحبخانه‌اش به او بگوید که هزینه اقامت در آنجا چقدر است.

گواردادو 28 ساله که در صنعت بیمه کار می کند، گفت: «نمی خواستم بپرسم.

اما افزایش اجاره بها هرگز اتفاق نیفتاد. و برای مدتی وجود نخواهد داشت. در حالی که ایالات متحده به سومین سال مبارزه خود در مبارزه با COVID-19 نزدیک می شود، مستاجران در لس آنجلس از مزایایی بهره می برند که تعداد کمی از افراد دیگر دارند: مالکان از افزایش هزینه بیش از 650000 مسکن اجاره ای تثبیت شده در سراسر شهر منع شده اند. سه چهارم در دسترس بودن آپارتمان ها در لس آنجلس.

طبق قوانین، صاحبخانه ها پس از پایان فرمان اضطراری امضا شده توسط شهردار اریک گارستی در مارس 2020، زمانی که این سیاست اجرایی شد، اجازه افزایش اجاره بها را برای یک سال کامل ندارند.

در حال حاضر، تا سال 2023 و احتمالاً بعد از آن، هیچ افزایش اجاره‌ای برای اکثر مستاجران در لس‌آنجلس مجاز نخواهد بود.

آنچه که توسط مستاجران و مدافعان آنها جشن گرفته می شود، مورد شکایت صاحبخانه ها قرار گرفته است و آنها می گویند که یخبندان آنها را در وضعیتی نامطمئن قرار می دهد.

آری چزاناس، رئیس Lotus West Properties که حدود 1000 آپارتمان در شهر را مدیریت می کند، گفت: “ما باید وام مسکن را پرداخت کنیم و آب و برق را بپردازیم.” «فکر می‌کنم خستگی زیادی از جانب افرادی مثل من وجود دارد، زیرا مدت زیادی است که ادامه دارد.

صاحبخانه ها در لس آنجلس می گویند که هزینه ها از جمله نیروی کار و مواد برای بازسازی ساختمان ها و همچنین هزینه های شهری برای جمع آوری زباله ها به شدت افزایش یافته است.

در آغاز همه‌گیری، بسیاری از مقامات محلی در برابر افزایش اجاره‌بها حمایت‌هایی را اضافه کردند، اما این اقدامات در سراسر کشور ناپدید می‌شوند.

گارستی گفت قوانین لس آنجلس باید ادامه یابد، به ویژه با افزایش اخیر موارد ابتلا به ویروس کرونا.

جیکوب گواردادو در مقابل آپارتمان دو خوابه خود در استودیو سیتی.

جیکوب گواردادو در مقابل آپارتمان دو خوابه خود در استودیو سیتی.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

گارستی به تایمز گفت: «آنجلنوس باید روی سالم ماندن و ایمن ماندن تمرکز کند – نه اینکه آیا می‌توانند در زمانی که از این ویروس رنج می‌برند، خانه بخرند یا خیر.

ریچارد گرین، مدیر مرکز املاک و مستغلات USC Lusk، گفت که به نظر نمی رسد ممنوعیت افزایش اجاره بها در لس آنجلس تأثیر شدیدی بر بازار مسکن داشته باشد. اما او گفت که نگران است که هر چه بیشتر طول بکشد، مستاجران با تحرک بیشتر احتمال دارد آپارتمان های موجود خود را ترک کنند و آنها را برای خانه های ارزان قیمت دیگر غیرقابل تحمل کند.

گرین گفت: “شما به زهکشی طبیعی نیاز دارید تا واحدها در دسترس انسان باشند.”

محدودیت‌ها ممکن است اکنون برای مستاجران مفیدتر از ابتدای همه‌گیری باشد، زمانی که قیمت اجاره در لس‌آنجلس و شهرهای سراسر کشور کاهش یافت. طبق اعلام شرکت املاک و مستغلات لیست آپارتمان، متوسط ​​اجاره در لس آنجلس برای آپارتمان های اخیراً اجاره شده در نوامبر به 1947 دلار در ماه بهبود یافت – تقریباً 15 درصد بیشتر از سطح پایین ژانویه و تاریک شدن سطوح قبل از همه گیری.

قوانین تثبیت اجاره بهای شهر معمولاً فقط برای آپارتمان هایی که قبل از اکتبر 1978 ساخته شده اند اعمال می شود. مالکان معمولاً مجازند اجاره بهای مستاجران موجود را بسته به تورم حداکثر تا 3 درصد در سال افزایش دهند.

اما دستور فوری شهردار آن را تغییر داد و برای اولین بار در بیش از چهار دهه تحت قوانین کنترل اجاره شهری فعلی اشاره کرد که مالکان با هر گونه افزایشی مسدود می شوند. پس از خروج مستاجر، صاحبخانه‌ها می‌توانند هر چه را که می‌خواهند برای آپارتمان‌ها شارژ کنند.

سانفرانسیسکو از افزایش اجاره آپارتمان به مدت شش ماه نزدیک به شروع همه گیری، از مالکان جلوگیری کرده است، اما از آن زمان به آنها اجازه داده شده است که این کار را انجام دهند. در نیویورک، مستاجران نزدیک به 1 میلیون آپارتمان اجاره ای که تمدید اجاره یک ساله را امضا کرده اند، در ماه آوریل با اولین افزایش اجاره بها در طول همه گیری همه گیر مواجه خواهند شد. واشنگتن دی سی افزایش اجاره بها را در تمام آپارتمان ها در سراسر شهر ممنوع کرده است، اما این قوانین اواخر این ماه منقضی می شود.

و در شهرستان لس آنجلس ثبت نشده، افزایش آپارتمان های اجاره ای تثبیت شده به زودی مجدداً مجاز خواهد بود، مگر اینکه ناظران منطقه حفاظت را تمدید کنند، که اکنون در اواخر ژانویه منقضی می شود.

مقامات مسکن لس آنجلس می گویند که از مالکانی که نگران ممنوعیت افزایش اجاره بها هستند بیشتر شنیده اند، اما هیچ نشانه ای از تلاش های گسترده برای دور زدن قوانین وجود ندارد. به گفته مقامات، شکایت مستاجران از افزایش غیرقانونی اجاره بها در واقع کاهش یافته است.

حتی با مسدود شدن اجاره بها، بسیاری از مستاجران در لس آنجلس به طور قابل توجهی متضرر شده اند. اگرچه کارگران یقه سفیدی که می توانند کار خود را از خانه انجام دهند ممکن است با اختلالات اقتصادی کمی از بیماری همه گیر جان سالم به در برده باشند، این امر در مورد کارگران کم درآمد – به ویژه در صنایع اوقات فراغت و مهمان نوازی – صادق نیست.

هنوز جستجوی شدیدی برای کمک در مورد اجاره وجود دارد. مستاجران کم درآمد در سراسر ایالت واجد شرایط دریافت 5.2 میلیارد دلار بودجه فدرال برای پرداخت اجاره قبلی و در برخی موارد اجاره آینده هستند. مقامات مسکن ایالتی می گویند انتظار دارند این مبلغ تمام شود و به دولت فدرال برای توزیع مجدد دلار از ایالت های دیگر که تقاضای مشابهی نداشته اند متکی هستند.

مقامات شهر گفتند که تاکنون، مستاجران در لس آنجلس حدود 635 میلیون دلار در برنامه های کمک اجاره دریافت کرده اند، که بیش از نیمی از ذینفعان کمتر از 35450 دلار برای یک خانواده چهار نفره یا درآمدی معادل آن برای خانوارهایی با اندازه دیگر درآمد دارند.

جوزفینا لوپز که با همسر و دو فرزند نوجوانش در جنوب لس آنجلس در یک آپارتمان یک خوابه زندگی می کند، امیدوار است که ایالت 8 ماه از اجاره ماهانه 900 دلاری او را پوشش دهد. هم لوپز که به عنوان یک فروشنده خیابانی در فروش تامال و نوشیدنی های سرد کار می کند و هم همسرش که یک کارگر ساختمانی است، از زمان شروع همه گیری تنها به صورت پراکنده کار پیدا کرده اند.

لوپز، 58 ساله، گفت: “می دانم که تاییدیه ای برای کمک به استخدام دریافت کرده ام.”

این تاخیر باعث ایجاد اصطکاک با صاحبخانه او شده است، که اخیراً خانواده اش را برای تخلیه به دلیل عدم پرداخت به دادگاه کشانده و سعی کرده است با وجود ممنوعیت های شهر، اجاره بهای آنها را افزایش دهد.

صاحبخانه ها نیز ناامید هستند. Chazanas، مدیر آپارتمان، گفت که او همچنین ماه ها منتظر بود تا دولت پرداخت های خود را به مستاجرانش تسویه کند، در حالی که 1 میلیون دلار هنوز پرداخت نشده است.

مقامات دولتی می گویند که از زمان شروع برنامه در ماه مارس، پول را بسیار سریعتر منتقل می کنند و انتظار دارند طی سه ماه آینده یک میلیارد دلار اضافی ارسال کنند.

گوارادو قصد دارد برای مدتی در آپارتمان فعلی خود در استودیو سیتی بماند. واحدهای کوچکتر در مجتمع او تقریباً به همان اندازه ای است که او پرداخت کرده است، و او شاهد افزایش قیمت اجاره در ساختمان های دیگر نزدیک است.

آنجلنو محلی گفت که از آنجایی که هزینه های او ثابت شده و حرفه اش در حال رشد است، پولی را برای خرید خانه کنار می گذارد.

گواردادو گفت: “من می بینم که تا زمانی که این اتفاق نیفتد اینجا می مانم زیرا اجاره بها معقول تر است.” لایه‌های امنیتی وجود دارد که ممکن است در حال حاضر داشته باشم.»
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر