لس آنجلس ریویو آو بوکز امسال 10 ساله می شود

[ad_1]

بررسی کتاب لس آنجلس بیش از یک دهه پیش در یک دوره تاریک در اکوسیستم ادبیات چاپی شکل گرفت.

تام لوتز، نویسنده و استاد نویسندگی خلاق در دانشگاه یو سی ریورساید که کار خود را به عنوان یک منتقد آغاز کرد، نگران فروپاشی دومینوی بررسی کتاب روزنامه ها در سراسر کشور بود – بخش های ثابت و جداگانه ای که او را با فرهنگ ادبی آشنا کرده بود. سرآشپز کوتاه مدت و دانشجوی پاره وقت در دوبوک، آیووا بود. او فکر کرد که چه شرم آور است که نسل های آینده چنین دسترسی نخواهند داشت و نویسندگان این نوع نمایش را نخواهند داشت.

او تصمیم گرفت برای آن کاری انجام دهد. او LARB را تأسیس کرد – عمدتاً یک انجمن آنلاین برای منتقدان و نویسندگان، اعم از تاسیس و نوظهور، برای گسترش و ایجاد ایده ها – و بودجه را از بازیکنان هالیوود، از یکی از اعضای خانواده دیزنی گرفته تا متیو وینر، خالق مردان دیوانه، تامین کرد.

ده سال بعد، چشم‌انداز رسانه‌های جمعی از بسیاری جهات به خشک شدن ادامه می‌دهد، زیرا روزنامه‌های محلی با سرعت فزاینده‌ای روبه‌رو می‌شوند و تنها یک بررسی مستقل از یک کتاب روزنامه در ایالات متحده باقی مانده است. بالغ، در معرض نور خورشید است که زمانی فقط به رسانه های Sequioas می تابید. و LARB، اگرچه در مقایسه با همنام هایش در نیویورک و لندن هنوز ضعیف است، اما دهمین سالگرد خود را با افتخار و حتی توجیه جشن می گیرد.

عکس سر یک مرد

تام لوتز در سال 2011 با کاهش نقدهای کتاب روزنامه ها، لس آنجلس ریویو آو بوکز را راه اندازی کرد.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

پنج‌شنبه شب، سازمان چندرسانه‌ای که مجله آنلاین را همراه با ساعت رادیویی LARB، کارگاه انتشارات و رویدادهای متعدد اداره می‌کند، سنگ بنای آن را با جشن تولد مجازی به میزبانی مدیر عامل شرکت ایرنه یون و سردبیر بوریس درالیوک رقم زد. نویسندگان مشهور، از جمله مارگارت اتوود، استف چا، ویکتوریا چانگ، دین رایدر و لین تامپسون، خواندنی‌ها و نان تست‌هایی ارائه کردند.

این جشن همچنین جشن راه اندازی گلچین فصلنامه مجله، نسخه چاپی نامزد شده جایزه LARB Pushcart بود.

لوتز که خود را «خوش‌بین وسواسی» توصیف می‌کرد، اعتراف کرد که مقدار کار مورد نیاز برای راه‌اندازی نشریه را دست‌کم می‌گرفت – بدون ذکر هزینه، چه از نظر مالی و چه از نظر روانی.

او گفت: “بعضی از مردم انتشارات نیویورک را مسخره می کردند، آنها به معنای واقعی کلمه مسخره می کردند، و ما از آن نوع کشور پرانرژی بودیم.”

با این حال او همچنین پتانسیل خود را دست کم گرفت. لوتز در اولین دفتر موقت خود در خانه اش در سیلو لیک هرگز تصور نمی کرد که تبدیل به نیروی فرهنگی شود.

او در ایمیلی گفت: «ما تقریباً بلافاصله صدها هزار خواننده داشتیم. و هرگز به ذهنم خطور نمی کرد که تقریباً 40 درصد از خوانندگان ما در خارج از کشور زندگی کنند یا اینکه به خوانندگان نشریات موروثی نزدیکتر شویم و حتی پیشی بگیریم.»

لوتز گفت: با نگاهی به دهه گذشته، “از اینکه فرصت کمک به ساختن چیزی را داشتم که با تلاش بسیاری از افراد، به چنین نیروی حیاتی در دنیای کتاب تبدیل شده است، سپاسگزارم.” بالاخره کتاب ها زندگی من را نجات دادند و خوشحالم که توانستم از این طریق تشکر کنم.»

با حدود 500000 بازدید از صفحه در ماه، LARB جایگاهی را به عنوان یکی از مجلات فرهنگی پیشرو در کشور به دست آورده است، که در مقابل ساحل غربی دنیای کتاب محور شرق ساحل قرار می‌گیرد و از این وزن فراتر می‌رود – به ویژه با توجه به اینکه همه پنج مؤسسه انتشاراتی بزرگ هستند. به همراه نیویورک ریویو آو بوکز، نیویورکر و نیویورک تایمز بوک ریویو در نیویورک مستقر هستند.

آلبرت لیتوکا، رئیس هیئت مدیره LARB و رئیس سابق مک میلان، گفت که بیش از 100 سال است که بیش از 90 درصد از انتشارات در ایالات متحده در نیویورک انجام شده است.

اما لس آنجلس، با وجود مؤسسات فرهنگی، هنری و دانشگاهی پر رونق و کمبود نویسنده، فاقد مرکزی برای نقد ادبی بود.

این اختلاف فاحش بود که لوتز و لیتوکا ​​را به این نتیجه رساند که به قول لیتوکا، «زمان انتشار یک نشریه جدید با جهت گیری متفاوت، از مکانی متفاوت است. و این در زمان مناسب ایده درخشانی بود.”

نتیجه مجله‌ای است که به منتقدان اجازه می‌دهد نفس بکشند و در فضایی که اینترنت ارائه می‌کند، استدلال‌هایی را برای فرهنگ بالا و پایین ایجاد کنند، بدون اینکه فشار زیادی بر دوش مطبوعات بگذارند، که به اندازه نقد نیویورک ریویو آف بوکز، لندن تأثیر می‌گذارد. نقد و بررسی کتاب ها و انجمن کتاب. در این مأموریت، حامیانی مانند سوزان مورس ویراستار فیلم، تیموتی دیزنی رئیس هیئت مدیره CalArts و بیل بننسون کارگردان و تهیه کننده در این مأموریت به LARB کمک می کنند. در سال 2019، این سازمان حداقل 908,880 دلار را به ارمغان آورد که 673,630 دلار آن به صورت کمک های بلاعوض و کمک ها، طبق فرم های مالیاتی برای سال 2020 است.

LARB بیش از 5000 نقد، مقاله، مصاحبه و مقاله در حدود 40 زمینه مختلف از معماری و داستان گرفته تا سیاست، فیلم و تاریخ منتشر کرده است. او همچنین بیش از 500 اثر چندرسانه‌ای خلق کرده و مجری برنامه‌های کتابخوانی و رویدادهای دیگر در سطح شهر بوده است. LARB Radio Hour به صورت هفتگی در KPFK پخش می شود. جشنواره ادبی مجازی که به این سالگرد اختصاص داشت، نشست‌های روشنفکری نیمه عمومی، ماه گذشته با همکاری نهادهایی مانند خانه توماس مان به پایان رسید.

    دو نفر در زوم عینک خود را بالا می برند

بوریس درالیوک از LARB، سمت چپ، و ایرنه یون لیوانی را برای دهمین سالگرد تاسیس سازمان بلند می کنند.

(نقد کتاب در لس آنجلس)

پنج سال پیش، این سازمان کارگاه انتشارات LARB را راه اندازی کرد، یک برنامه آموزشی برای دانشجویان علاقه مند به تولید کتاب و مجلات. برنامه مجازی تابستانی امسال شامل آموزش و سخنرانی توسط متخصصان صنعت از موسساتی مانند Riverhead، Catapult و New York Times Magazine بود.

برای یون، این کارگاه در قلب کار LARB قرار دارد.

او گفت: «تاکید واقعی بر ایجاد فضایی خلاقانه برای افراد با هر پیشینه ای وجود دارد که بیایند و یک کار واقعا عالی انجام دهند و آن را پرورش دهند. و این در مورد این است که انتشارات و هنرهای ادبی و ایده‌های عالی و نوشتن را برای افرادی که ممکن است همیشه اینطور نباشند در دسترس قرار دهیم، زیرا انتشار از نظر تاریخی بسیار سخت است که بتوان از آن عبور کرد.»

این سازمان غیرانتفاعی به شروع یک حرفه کمک کرد، حتی در حالی که بسیاری از نویسندگان را در اوج خود منتشر کرد. مشارکت کنندگان عبارتند از حنیف عبدوراکیب، مایک دیویس، میریام گوربا، رکسانا گی، خوان فیلیپه هررا، ویت تان نگوین، آماندا گورمن، لزلی جیمیسون، کارمن ماریا ماچادو، دون می چوی، مگی نلسون و جاناتان گلد فقید.

این ترکیبی از کشف نویسندگان جدید و کار با استادان است که درالیوک هیجان انگیزترین بخش کار خود را می داند.

“این هیجان هرگز محو نمی شود. او می‌گوید: «هنوز هیجان‌زده هستم که چقدر مردم هر روز درباره وجود ما می‌آموزند، چه تعداد نویسنده برای به اشتراک گذاشتن آثارشان به ما مراجعه می‌کنند. “توانایی جذب استعدادها، پرورش استعدادها، بالا بردن صدای جدید، بالا بردن صداهای تازه، مایه افتخار است.”

اما در هسته خود، ماموریت LARB این است که نوشتن عمیق را در دسترس قرار دهد (آنلاین رایگان)، از بین بردن اسنوبیسم برخی از پیشینیان خود در ساحل شرقی، و به تصویر کشیدن لس آنجلس به عنوان پایتخت فرهنگی فراتر از هالیوود.

درالیوک گفت: ما شهر مهاجران، شهری جهانی، شهری هستیم که ادبیات هیجان انگیزی به زبان های مختلف تولید می کند و خود را آینه ای از این پتانسیل خلاق می بینیم.

“ما می خواهیم لس آنجلس و فرهنگ آن را به جهان بیاوریم و فرهنگ جهانی را به لس آنجلس بیاوریم – تا به عنوان نوعی مرکز برای صحنه ادبی شهر عمل کنیم، نه به عنوان یک موجودیت واحد، بلکه به عنوان بخشی از این صورت فلکی رو به رشد از نهادهای فرهنگی. ” او ادامه داد.

در مورد 10 سال آینده این سازمان، Litewka آینده ای بسیار شبیه به حال را متصور است، اما با فعالیت بیشتر و اگر منابع اجازه دهد، پوشش بیشتری از کتاب ها از کشورها و زبان های دیگر خواهد داشت. وی گفت: امیدواریم با گذشت سالها خوانندگان خود را افزایش دهیم و جذب سرمایه را افزایش دهیم، اما انتظار افزایش چشمگیر درآمد را نداریم.

اگر آنها می خواهند به آنجا برسند، او می داند که باید با دقت و راهبردی به آینده نزدیک شد «تا زنده بماند».

او گلایه کرد: بسیاری از نشریات حتی در این 10 سال ظاهر و ناپدید شده اند. – آمدیم اما نمی رویم.

پنجشنبه شب، خوانندگان و مشارکت کنندگان از ریورساید، سن دیگو، پورتلند و تا شیکاگو، نیویورک و گوادالاخارا، مکزیک، برای جشن گرفتن این سالگرد حرکت کردند.

مردی با تی شرت مشکی، عینک لبه دار مشکی و کلاه بیسبال سیاه در یک غرفه رستوران نشسته است.

آلبرت لیتوکا، رئیس لس آنجلس ریویو آو بوکز، گفت: «در زمان مناسب این ایده درخشان بود.

(آلبرت لیتوکا)

نان تست مجازی با شراب، نوشابه و نوشیدنی های دیگر داده شد و هیچ لبخند مستی وجود نداشت.

“[LARB] جانت فیچ، نویسنده کتاب خرزهره سفید، در حالی که لیوان خود را بالا می برد، گفت: رویای غیرممکن است. “این موتور کوچکی است که می تواند. هر زمان که چیزی دارم واقعاً می خواهم بگویم و می خواهم بتوانم آن را در پیچ و خم ها دنبال کنم. “ابتدا به LARB به عنوان مکانی برای چنین مکالمه ای فکر می کنم.”

کوئنتین رینگ، مدیر اجرایی مرکز هنرهای ادبی فراتر از باروک در ونیز، گفت: «بررسی کتاب تولدت مبارک لس آنجلس… ما فقط عشق و قدردانی زیادی برای هر کاری که در 10 سال گذشته برای LA Literary انجام داده‌اید داریم. ”

آتوود، نویسنده داستان خدمتکار و دیگر رمان‌های ضد اتوپیایی، می‌گوید: «در زمانی که به نظر می‌رسد بسیاری از مردم فریاد می‌زنند، ما واقعاً به انتشاراتی مانند شما نیاز داریم که در آن مردم متفکرانه و متفکرانه فکر کنند.»

و لوتز که از تپه های سیسیل در یک پیام ویدئویی از پیش ضبط شده می درخشد، برای نسل بعدی LARB بهترین ها را آرزو کرد. زمانی که 10 سال دوم را شروع می کنید به شما تبریک می گویم و به سلامتی می پردازیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme