لس آنجلس فروشگاه تسلیحات LAPD را به سهل انگاری متهم می کند، زیرا رسوایی تشدید می شود

[ad_1]

شهر لس آنجلس اپراتور فروشگاه اسلحه واقع در آکادمی پلیس لس آنجلس را به سهل انگاری در عملیات و نقض قرارداد متهم کرده است.

این اتهامات که در هفته گذشته در چندین پرونده قضایی مطرح شد، اولین بار از زمان وقوع یک رسوایی گسترده تر در سال گذشته است که شهر مستقیماً به باشگاه پلیس لس آنجلس و دو و میدانی یا LAPRAAC، یک سازمان غیرانتفاعی و فروشگاه اسلحه مراجعه کرد. که بیش از 85 سال است که شهر با آن در ارتباط است.

شهر فروشگاه را به مدیریت سهل انگاری و نگهداری سوابق، نقض قرارداد اجاره، عدم دریافت بیمه مناسب برای فروشگاه و سهل انگاری در استخدام، آموزش و نظارت نه تنها آرچی دوئناس، مدیر فروشگاه که به سرقت اسلحه در این فروشگاه محکوم شد، متهم کرد. مورد، بلکه حداقل چهار کارمند دیگر، از جمله مدیر کل روبن کرین.

LAPRAAC می‌دانست یا باید می‌دانست که کارکنان و مدیران آن برای انجام وظایف خاص و اجباری که باید در طول دوره و محدوده شغلی خود انجام و انجام شوند، مانند تهیه و نگهداری کافی اسناد و سوابق، انجام و ممیزی دوره‌ای آن، مناسب نیستند. وکلای شهر نوشتند که موجودی سلاح گرم و اطمینان از انطباق مناسب با مقررات ایالتی و فدرال برای فروشندگان اسلحه گرم، از جمله موارد دیگر، و اینکه این نامناسب بودن خطر خاصی برای دیگران ایجاد می کند.

کرین در روز جمعه و وکلای LAPRAAC از اظهار نظر در مورد ادعاهای شهر خودداری کردند.

ادعاهای شهر به عنوان بخشی از تلاش ها برای منحرف کردن مسئولیت در چندین پرونده قضایی مطرح شده توسط مقامات LAPD درگیر در این رسوایی و اکنون ادعا می شود که شهرت آنها به طور غیرمنصفانه توسط بی توجهی جمعی اسلحه فروشی، شهر و LAPD لکه دار شده است.

اینکه آیا استدلال‌های شهر در دادگاه مطرح می‌شود یا خیر، می‌تواند به تعیین اینکه آیا مالیات‌دهندگان شهری در صورت موفقیت‌آمیز بودن دعوای‌هایشان در پرداخت خسارت مالی به این کارمندان مانده‌اند یا خیر کمک کند.

با این وجود، اولین استدلال در شهر است که این موضع را اتخاذ می کند که مغازه اسلحه فروشی فقط قربانی یک کارمند کلاهبردار نیست، بلکه خود سهل انگاری است – بیانیه ای که توسط افسران اجرای قانون ارائه شده است.

سرقت ده‌ها سلاح از فروشگاه منجر به دستگیری و محکومیت بعدی دوئناس در سال گذشته شد، اما تحقیقات گسترده‌ای را توسط چندین افسر پلیس لس‌آنجلس که دوئناس برخی از سلاح‌های دزدیده شده را به آنها فروخت، آغاز کرد. بازرسان دستور بازرسی خانه های بسیاری از افسران پلیس را صادر کردند و برخی را متهم به خرید عمدی سلاح های سرقتی و برخی دیگر را به گذاشتن اسلحه های گرم پر شده در مکان های قابل دسترس برای کودکان متهم کردند. ده تا از این سلاح ها ناشناخته مانده است.

مقامات انکار کردند که می دانستند سلاح ها به سرقت رفته اند یا اینکه آنها مرتکب هر گونه تخلفی شده اند. با این حال، با تشدید رسوایی بازرسان و کاپیتان، که در ابتدا تحقیقات را رهبری می کرد، فرماندهان ارشد LAPD را به تلاش برای خنثی کردن آن متهم کرد.

بازرسان پرونده هایی را علیه چندین افسر که با اسلحه های گرم سرقتی کشف شده بودند به دادستان ارائه کردند و ادعا کردند که افسران آگاهانه سلاح ها را خریداری کرده اند. دادستان ها با استناد به شواهد ناکافی از طرح اتهامات جنایی علیه برخی از این مقامات خودداری کرده اند و همچنان در حال بررسی پرونده ها علیه برخی دیگر هستند.

از جمله مقاماتی که دادستانی از طرح اتهام خودداری کرده است، دادستان سابق است. ویکتور براون که ظاهراً سه اسلحه گرم و یک گروهبان در اختیار دارد. گاس مور که گفته می شود با پنج اسلحه سرقتی پیدا شده است. یک پرونده جداگانه مبنی بر اینکه مورا یک اسلحه گرم پر شده را در اختیار دختر خردسالش گذاشته است هنوز نزد دادستان شهر در جریان است.

هم براون که در فوریه بازنشسته می شود و هم مور از آن زمان به سه افسر دیگر – جری فریتز، لوئیس جنر و جیکوب پالاسیوس – در محاکمه LAPRAAC، پلیس شهر و لس آنجلس به اتهام سهل انگاری آنها باعث جنایات دوئنا شده اند. کارمندان در رسوایی متعاقب، تضییع حقوق آنها، ایجاد استرس عاطفی و آسیب دائمی پرونده حرفه ای آنها با عواقب مالی قابل توجهی در این فرآیند.

در اسناد دادگاه، وکلای پلیس می‌گویند که فروشگاه، شهر و پلیس لس‌آنجلس مسئول نقض‌های امنیتی هستند که اجازه می‌دهد اسلحه‌ها به سرقت برود و متعاقباً به کارمندان فروخته شود، و نوشته‌اند که فروشگاه «سهل‌آمیز اسلحه‌های گرم را می‌فروشد، ذخیره می‌کند، تحویل می‌دهد و تحویل می‌دهد. ، “در حالی که شهر لس آنجلس و LAPD نتوانستند اطمینان حاصل کنند که” قوانین و مقررات اساسی در مورد سلاح گرم در محوطه دانشگاه خود رعایت می شود.”

وکلای شهر در دعاوی خود این دیدگاه را رد کردند و استدلال کردند که فقط فروشگاه مسئول قصورات است و بنابراین باید هر گونه خسارتی که در مورد کارمندان باید پرداخت شود، شهر را پوشش دهد.

وکلای شهر می گویند که قرارداد اجاره بلندمدت بین شهر و LAPRAAC، مغازه اسلحه فروشی را ملزم می کند که بیمه ای ارائه دهد که هم از خود و هم از شهر در برابر خسارات محافظت می کند و هر گونه هزینه ای که ممکن است ناشی از چنین ادعاهایی باشد را به طور کامل به شهر جبران کند.

به گفته وکلای شهر، این واقعیت که LAPRAAC نتوانست این بیمه را دریافت کند و از پوشش شهر در دعوا امتناع کرد، مداخله قضایی را برای مجبور کردن LAPRAAC به پایبندی به توافق و پوشش هزینه های شهر توجیه می کند.

استدلال های شهر در دادگاه به دنبال فاصله گرفتن آن از LAPRAAC و مدیریت فروشگاه است – و بنابراین منعکس کننده اظهارات اخیر افسران مختلف پلیس است.

در نامه ای که توسط میشل مور، رئیس LAPD و در روز چهارشنبه به صورت آنلاین ارسال شد مور برای رد توصیف این رسوایی گسترده تر توسط هیئت تحریریه تایمز، نوشت که “فروشگاه به خودی خود توسط LAPD اداره، اداره یا نظارت نمی شود (هیچ چیز بیشتر از هر فروشنده مجاز اسلحه گرم در شهر).

روز پنجشنبه، ویلیام بریگز، رئیس کمیسیون پلیس، در مصاحبه ای با تایمز، همین نکته را تکرار کرد و گفت: “من فکر می کنم تمام این چیزی که شما گزارش می کنید تحریف شده است تا LAPD بد جلوه کند.

LAPD “با این کار نمی کند [gun] خرید، “بریگز گفت.

برخی دیگر می گویند پلیس و دادستان های شهر صرفاً سعی دارند دست های خود را از رسوایی بشویند که می تواند هزینه زیادی برای شهر در دادگاه داشته باشد.

متیو مک نیکالوس، وکیل مقامات اجرای قانون، گفت که شهر، LAPD و LAPRAAC مسئول خسارات وارده به مشتریان خود در محوطه آکادمی LAPD هستند، خواه تمام یا بخشی از هزینه های LAPRAAC به شهر بازپرداخت شود.

او همچنین گفت که این واقعیت که شهر هرگز برای اطمینان از اینکه تحت پوشش بیمه نامه LAPRAAC قرار دارد، بررسی نکرده است، دلیل بیشتری بر این بود که در نظارت بر مغازه اسلحه فروشی سهل انگاری کرده است.

مک نیکالوس گفت: «این با کل تئوری ما در این مورد مطابقت دارد: اینکه آنها تلاش نکردند و نظارت کافی نداشتند.

بر اساس سوابق ارائه شده توسط شهر به تایمز، شهر اولین قرارداد خود را با LAPRAAC در سال 1935 منعقد کرد و رابطه آن با فروشگاه اسلحه از آن زمان تا حدی با دوئل حقوق مالکیت در محوطه دانشگاه و ساختمان‌های غیرانتفاعی مشخص شد.

در سال 2011، شهر و LAPRAAC در مورد توافقنامه ای تجدید نظر کردند که بر اساس آن LAPRAAC برخی از حقوق مالکیت شهر را واگذار می کرد، در حالی که یک اجاره نامه جدید 55 ساله ایجاد کرد که در آن LAPRAAC فضای خود را در ساختمان تنها به مدت 1. سال حفظ می کرد.

شهر نسخه ای از توافق نامه را به تایمز ارائه کرد، که به نظر می رسید توسط شخصی از LAPRAAC امضا شده بود، اما بدون تاریخ و بدون امضای هر کسی در شهر بود. این توافقنامه به عنوان ضمیمه یک سند جداگانه مربوط به تعمیرات آکادمی پلیس ارائه شد که تاریخ آن اکتبر 2011 است و بیان می کند که این توافقنامه در اوایل همان سال توسط هیئت مدیره LAPRAAC تأیید شده است.

این توافقنامه بیان می‌کند که LAPRAAC “غرامت” می‌کند و شهر را در قبال “هرگونه خسارت، مسئولیت یا هزینه خسارت ناشی از اعمال یا ترک‌کاری LAPRAAC” یا هر یک از کارکنان آن بی‌ضرر نگه می‌دارد. .

با این حال، او همچنین بیان می‌کند که «در مورد دعوای شخص ثالث علیه هر دو طرف که در آن مسئولیت به قصور یا فعل یا ترک نادرست LAPRAAC و LAPRAAC نسبت داده می‌شود. [the city]مسئولیت مالی نهایی هر یک از طرفین مطابق با درصد تقصیر آن یا با توافق متقابل بین LAPRAAC و [the city]”

مایکل کان، وکیل LAPRAAC، در نامه‌ای به مقامات شهری در سپتامبر نوشت که LAPRAAC “تصمیم گرفت که هیچ تعهدی برای محافظت یا جبران خسارت” از شهر در هیچ یک از دعاوی افسران ندارد و شهر باید برای ایجاد دفاعیات خود آماده شود. .

کن به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد. راب ویلکاکس، سخنگوی دفتر دادستانی شهر، گفت که شهر نمی تواند در مورد این شکایت اظهار نظر کند.

با این حال، Wilcox تأیید کرد که قرارداد اجاره LAPRAAC در آکادمی LAPD هنوز معتبر است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma