مدارس خواستار تشدید تست ها، بهبود ماسک در میان Omicron شده اند

[ad_1]

مقامات شهرستان هنگام ارسال کیت های تست کووید-19 هشدار دادند که مدارس باید برای تشدید شیوع کووید-19 آماده شوند زیرا نواحی کلاس ها را پس از تعطیلات زمستانی از سر می گیرند و از دانش آموزان و کارکنان خواستند کیفیت ماسک های خود را بهبود بخشند.

برای 50 منطقه از 80 منطقه مدرسه در شهرستان لس آنجلس، دوشنبه اولین روز مدرسه پس از حداقل یک وقفه دو هفته ای است که با تعداد انفجاری موارد کروناویروس ناشی از انواع Omicron و Delta مشخص شده است. به گفته مقامات بهداشت عمومی، موارد در کالیفرنیا بیش از چهار برابر شده است – و حجم کار مدارس مطمئناً تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان، پنجشنبه در یک نشست خبری گفت: «ما در پاییز امسال در مدارس خیلی خوب عمل کردیم.

فرر خاطرنشان کرد که در پاییز به طور متوسط ​​کمتر از 12 مورد در هفته در حدود 3000 مدرسه وجود داشت که معمولاً کوچک بودند و بلافاصله کنترل می شدند.

او گفت: «اما زمانی که ما برگردیم اینطور نخواهد بود، زیرا ما در واقع یک نوع Omicron داریم که بسیار گسترده تر می شود. و ما قبلاً می دانیم که این منجر به شیوع بیشتر می شود – حتی در طول تعطیلات، به عنوان مثال، در میان تیم های ورزشی مدارس.

فرر روز پنجشنبه گفت، در شهرستان لس آنجلس، موارد جدید هفتگی بیش از سه برابر تعداد گزارش شده در هفته گذشته، به بیش از 20,000 نفر رسید و از هر 5 آزمایش 1 مورد مثبت برای ویروس بود. اگرچه خطر بیماری جدی و مرگ کمتر از سال گذشته به نظر می رسد – عمدتاً به دلیل واکسیناسیون – خطرات همچنان پابرجا هستند، زیرا تعداد بستری ها در یک هفته تقریباً دو برابر شده است.

در کالیفرنیا، جایی که همه افراد در محوطه دانشگاه باید از ماسک‌های داخلی استفاده کنند، فرر از والدین، دانش‌آموزان و معلمان خواست تا از محافظ‌های صورت بیشتری مانند ماسک‌های جراحی یا ماسک‌های N95 و KN95 که دارای اتصالات بینی فلزی هستند استفاده کنند.

فرر گفت: «اکنون زمان ارتقای ماسک است. “و نه به این دلیل که ماسک های بوم اصلا کار نمی کنند. آنها درست می کنند. اما ماسک های دیگر بهتر عمل می کنند. و ما در حال حاضر به همه چیز نیاز داریم.”

او همچنین از حفظ آزمایشات کرونا و گسترش آنها در صورت امکان حمایت کرد.

فرر گفت: “من احساس می کنم که آزمایش در مدارس در پاییز یکی از مؤثرترین استراتژی ها بود زیرا با ردیابی تماس واقعاً خوب ترکیب شد.” ما آزمایش کردیم و سپس توانستیم موارد را خیلی سریع شناسایی کنیم – و تمام تماس های نزدیک آنها را. و در مورد چگونگی جداسازی سریع افراد و قرنطینه کردن آنها در صورت لزوم تصمیمات خوبی بگیرید. بنابراین تست هنوز چیزی است که ما باید در مدارس انجام دهیم.”

فرماندار گاوین نیوسام اخیراً متعهد شد که یک تا دو آزمون سراسری دانشجویی را برای بازگشایی در ژانویه ارائه کند. مقامات شهرستان همچنین در حال توزیع آزمایشات از زنجیره تامین خود هستند و متعهد هستند که کیت ها را برای هر کسی که در معرض عفونت قرار دارند ارائه دهند.

Los Angeles Unified، دومین سیستم بزرگ کشور، بزرگترین برنامه آزمایشی هفتگی کشور را انجام داد. این آزمون ها – برای همه دانش آموزان و بزرگسالان – حداقل تا ژانویه ادامه خواهد داشت. تانیا اورتیز فرانکلین، عضو هیئت مدیره مدرسه، خواهان تمدید برنامه است.

فرانکلین گفت: «با افزایش هشداردهنده موارد کووید در حال حاضر – البته با علائم کمتر – من به والدینم می‌پیوندم تا از ادامه آزمایش‌های هفتگی برای آینده قابل پیش‌بینی حمایت کنم. من خودم با کسب نتایج هفتگی آرامش خاطر دارم و همه ما از قبل می دانیم که سلامت روان برای عبور از این بیماری همه گیر سلامت جسمی چقدر مهم است.

LA Unified یکی از سیستم‌های مدارس است که قرار است در 10 ژانویه از سر گرفته شود. اتحادیه معلمان در لس آنجلس در بیانیه ای اعلام کرد که “وضعیت را برای چند روز آینده زیر نظر خواهد داشت.”

دبرا دواردو، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لس آنجلس گفت، هیچ سیستم مدرسه ای K-12 تاکنون نشان نداده است که قصد دارد ترم ژانویه را به تعویق بیندازد یا حتی به طور موقت به آموزش از راه دور بازگردد.

ساپت گفت: در لاس ویرجنز متحد، در مرز با شهرستان ونتورا، برنامه این است که “در مسیر باقی بماند و در 3 ژانویه با پروتکل ها و رویه های فشرده باز شود.” دن استپنوسکی در یادداشتی به هیئت آموزشی خود گفت. “درصد موارد بسیار نگران کننده است، اما ما سطح بالایی از واکسیناسیون را در بین کارکنان، دانش آموزان و جامعه داریم… به نظر من، دانشجویان ما باید برای موفقیت تحصیلی، رفاه اجتماعی، عاطفی و روانی خود در دانشگاه حضور داشته باشند. “

ساپت گفت که منطقه متحد مدرسه ال رانچو در پیکو ریورا در صورت لزوم آماده خواهد بود که به سرعت بچرخد. فرانسیس اسپارس.

“اگر مجبور باشیم مدرسه ای را در یک [county] توصیه می شود، سپس ما یک برنامه مدرسه مجازی آنلاین موفق ارائه خواهیم کرد که معلمان ما در 19 تا 20 ماه گذشته COVID-19 بر آن تسلط یافته اند.

در شبه جزیره Palos Verdes، Supt. الکس چرنیس به جامعه مدرسه خود هشدار داد که “همه گزینه ها روی میز هستند.” در بیانیه ای در 28 دسامبر، چرنیس خاطرنشان کرد که “بیش از 50 مورد مثبت کووید در سایت های آزمایشی شهرستان ما در روز دوشنبه وجود داشت که بالاترین میزان در یک روز از زمان شروع همه گیری بود.”

تیم کلمن، رئیس دانشکده Palos Verdes Assn، گفت که معلمان نگران هستند، اما از نیازهای دانش آموزان نیز حمایت می کنند.

کلمن گفت: “اعضای ما نظرات متفاوتی در مورد بازگشت از تعطیلات زمستانی ابراز کرده اند.” ما نگران سلامت و ایمنی کارکنان و دانش آموزان و همچنین پیامدهای سلامت روان و از دست دادن یادگیری ناشی از تاخیر در بازگشت در برنامه هستیم.

نگرانی ها در مناطق مدرسه ای لس آنجلس در سراسر کشور گسترش یافته است.

در نیویورک، که به طور میانگین روزانه بیش از 25000 مورد احتمالی دارد، بزرگترین سیستم آموزشی کشور “از همه دانش آموزان واجد شرایط می خواهد واکسینه شوند و همه دانش آموزان و کارکنان باید قبل از شروع مجدد کلاس ها در 3 ژانویه آزمایش شوند.”، اعلام کرد. رهبران شهر این شهر همچنین در حال افزودن سایت‌های تست است و تست تصادفی مدارس را که با دانش‌آموزانی که والدین آنها فرم رضایت نامه ارسال کرده‌اند، دو برابر خواهد کرد.

«ما به بازگشایی ایمن مدارس نزدیک می شویم. اما ما هنوز آنجا نیستیم، “در بیانیه اتحادیه به نمایندگی از معلمان نیویورک آمده است.

در شیکاگو، اتحادیه معلمان از دانش‌آموزان خواست قبل از بازگشت به کلاس تست منفی بدهند، شرطی که سیستم مدرسه با آن موافقت نکرد. سایر اقدامات ایمنی انجام می شود به عنوان کافی یک مدرسه، از طریق کمیته ایمنی خود، تقریباً مجبور شد به آموزش از راه دور بازگردد.

این منطقه روز پنجشنبه گفت که مدارس دولتی سیاتل برای آزمایش سریع همه کارکنان و دانش آموزان روز دوشنبه تعطیل خواهند شد. مدرسه از روز سه شنبه به صورت حضوری از سر گرفته می شود.

در میامی، Supt. آلبرتو کاروالیو، که به زودی رئیس مدارس لس آنجلس خواهد شد، ممنوعیت فلوریدا مبنی بر الزام دانش آموزان به پوشیدن ماسک در پرتو پرش را زیر سوال برد.

کاروالیو روز پنجشنبه در نامه‌ای به فرماندار ران دیسانتیس نوشت: «افزایش دو رقمی بستری‌های کودکان در بیمارستان‌های کودکان مبتلا به کووید در چند هفته گذشته، نگرانی خاصی دارد. در حال حاضر، نرخ مثبت در Miami-Dade 25 درصد تخمین زده می شود و کارشناسان ابراز نگرانی کرده اند که عفونت ها تا ژانویه افزایش می یابد.

یکی از سخنگویان شهرستان به تایمز گفت که منطقه میامی داد “تمام راه های قانونی را بررسی خواهد کرد که از طریق آنها می توانیم به بهبود اقدامات برای محافظت از کودکان در مدارس ادامه دهیم.” این ممکن است شامل بازگرداندن احتمالی دستور ماسک باشد.”

در ضمن همه بزرگسالان باید از ماسک استفاده کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma