مدارس در حال مبارزه هستند زیرا وعده نیوسام برای آزمایش کووید در حال شکست استدانش‌آموزان در منطقه مدرسه یونایتد بربنک روز چهارشنبه محموله‌ای از آزمایشات دولتی برای ویروس کرونا دریافت کردند، اما برای والدینی مانند نیکول چنس خیلی دیر بود.

وی دختر 14 ساله خود را دوشنبه پس از تعطیلات زمستانی بدون دسترسی به تست های خانگی رایگان که توسط فرماندار گاوین نیوسام به والدین K-12 وعده داده بود، به مدرسه فرستاد و طبق گفته دفتر فرمانداری به دلیل کمبودهای ملی و طوفان های زمستانی به تاخیر افتاد.

دختر چانسی پس از سه روز حضور در کلاس‌های آموزشی، سرانجام صبح روز پنج‌شنبه آزمایش کروناویروس را انجام داد. مثبت بود.

من هرگز او را به دلیل ابتلا به کووید یا هر چیز دیگری به مدرسه نمی فرستم. چانسی گفت: «من کاملاً احساس می‌کنم که ایالت، شهرستان و ناحیه مدرسه در عدم ارائه آزمون برای دانش‌آموزان قبل از شروع مجدد مدارس پس از تعطیلات مقصر هستند. “بدون آزمایش اجباری در مدارس منطقه ما، ما نمی دانیم چه تعداد دانش آموز مبتلا به کووید-19 هستند و به طور فعال آن را توزیع می کنیم.”

با نوع Omicron، که منجر به افزایش انتقال و کمیاب شدن تحویل آزمایشی می‌شود، مدارس و والدین از اعلامیه نیوزوم در 22 دسامبر استقبال کردند مبنی بر اینکه ایالت 6 میلیون تست – برای هر دانش‌آموز در مدرسه عمومی K-12 در کالیفرنیا – کافی است – تا خانواده‌ها می تواند قبل از اینکه بعد از تعطیلات کودکان را به مدرسه برگرداند، وضعیت آنها را بررسی کند.

اما آنچه به دنبال داشت ناامیدی و سردرگمی در مورد محل برگزاری آزمون ها و اینکه آیا آنها قبل از بازگشت دانش آموزان به مدارس خواهند رسید یا خیر بود. اینکه در این هفته چه تعداد آزمایش در نهایت به خانواده ها ارائه شد هنوز مشخص نیست. به گفته استانداری تا روز جمعه، 17 شهرستان هنوز هیچ آزمایشی دریافت نکرده اند.

برای مناطقی که می‌توانستند دانش‌آموزان را با آزمایش‌های قبل از تعطیلات به خانه بفرستند، غربالگری‌ها صدها مورد را شناسایی کردند که در غیر این صورت ممکن است کشف نشده باقی بمانند و سؤالاتی را در مورد تأثیر ارسال‌های تاخیری بر درصد موارد در مدارس ایجاد کردند.

دفتر فرمانداری طوفان های زمستانی و کمبود زنجیره تامین را علت تاخیرها ذکر کرد و سخنگوی ارین ملون دریافت میلیون ها آزمایش شهرستانی را تاکنون “دستاوردی بزرگ” در مواجهه با “به معنای واقعی کلمه باران، باران و برف” خواند.

«فرماندار متعهد به حمایت از مدارس آموزش شخصی است. ملون در ایمیلی گفت: “آزمایش بخش مهمی از این تلاش است، اما تنها ابزار نیست – ماسک‌ها و واکسیناسیون‌ها برای به حداقل رساندن شیوع کووید کلیدی باقی می‌مانند.” ملون در ایمیلی گفت که این آزمایش‌ها برای تکمیل منطقه و مدرسه موجود طراحی شده‌اند. تلاش ها. “

از 6 میلیون تست وعده داده شده توسط Newsom، نیمی از آنها تا دوشنبه، زمانی که بسیاری از مناطق مدرسه از تعطیلات بازگشتند، انجام شد. از روز جمعه، دفتر فرمانداری گفت که ایالت بیش از آنچه در ابتدا وعده داده بود، با بیش از 7 میلیون آزمایش و 2.5 میلیون آزمایش دیگر ارائه کرده است. اما این بدان معنا نیست که هر یک از 6 میلیون دانش آموز K-12 کالیفرنیا تا روز جمعه امتحان داشتند.

فرمانداری با شمارش دو تستی که در هر جعبه می آید، تست های فردی را ثبت می کند. اگر نواحی این دو تست را در هر مجموعه جدا نکنند، فرآیندی زمان‌بر که کسانی که با تایمز صحبت کردند می‌گویند قصد دارند از آن اجتناب کنند، عرضه ایالت هنوز با یک میلیون آزمایش کم است.

این روند طولانی شد زیرا آزمون ها به خدمات آموزش و پرورش منطقه فرستاده شد، و سپس آنها باید آنها را به مناطق مدرسه که مسئول تحویل آنها به خانواده ها بودند، توزیع می کردند.

داده های ارائه شده از سوی استانداری نشان می دهد که 40 شهرستان بخشی یا تمام محموله خود را دریافت کرده اند. ایالت 788000 آزمایش را به شهرستان لس آنجلس ارسال کرد و 940000 آزمایش دیگر را مستقیماً به Los Angeles Unified، دومین ناحیه بزرگ کشور ارسال کرد.

شهرستان سن برناردینو تا روز جمعه هیچ آزمایشی دریافت نکرد. دفتر فرماندار گفت که نزدیک به 400000 آزمایش در راه خود به سن برناردینو است.

جنی اوون، سخنگوی اداره آموزش شهرستان سن برناردینو گفت: “ما آماده ایم و آماده ایم.” کیت های تست یک لایه حفاظتی اضافی ارائه می دهند و مفید هستند. ما همچنان منتظر ارسال هستیم.”

اگرچه همه مناطق در شهرستان سن برناردینو از تعطیلات زمستانی بازنگشته‌اند، برخی از آنها بازگشته‌اند، از جمله Chino Valley Unified که بیش از 27000 دانش‌آموز را ثبت‌نام می‌کند. طبق داده های دفتر Newsom، تقریباً 60 درصد از 6 میلیون دانش آموز کالیفرنیا این هفته به مدرسه بازگشتند.

Sacramento City Unified، که روز دوشنبه از سر گرفته شد، گفت که کیت های تست خانگی ارائه شده توسط دولت تاکنون از بیش از 500 “قرار گرفتن در معرض” بالقوه که حدود 20,000 تخمین زده می شود جلوگیری کرده است. نتایج اولیه آزمون اوایل این هفته اعلام شد. ناحیه مدرسه 38000 کیت تست از ایالت قبل از رفتن دانش آموزان به تعطیلات زمستانی دریافت کرد که برای بیش از 40000 دانش آموز ثبت نام شده در منطقه کافی نیست.

سخنگوی ال گلدبرگ روز چهارشنبه گفت: «متاسفانه، همانطور که انتظار داشتیم، منطقه بسته‌های کافی برای همه دانش‌آموزان دریافت نکرد، بنابراین توزیع بر این موضوع متمرکز شد که اطمینان حاصل شود که جمعیت‌های جوان‌تر که واجد شرایط دریافت واکسن نیستند، در اولویت هستند. 500 دانش‌آموز و کارمندی که آزمایششان مثبت شد، اکنون قرنطینه شده‌اند تا از گسترش بیشتر به مدارس ما جلوگیری شود، که موفقیت بزرگی برای استراتژی تست و کاهش SCUSD است.

برای شهرستان هایی که فقط محموله های جزئی دریافت کرده اند، بخش کالیفرنیا شهرستان Assn. گفت که کارکنان مدرسه باید تصمیم بگیرند که کدام دانش‌آموز اول آنها را دریافت کند.

کیندرا بریت، سخنگوی وزارت امور خارجه، گفت: «این امر ناظران شهرستانی را در موقعیت بسیار دشواری قرار می‌دهد تا بفهمند چگونه این آزمایش‌ها را در مناطق خود توزیع کنند.

San Diego Unified، که قبل از رفتن دانش آموزان به تعطیلات زمستانی نیز آزمایشاتی را دریافت کرد، گفت که آزمایش حداقل 1921 دانش آموز مثبت بوده و تا پنجشنبه در خانه ماندند. یک سخنگوی گفت که بیش از 100000 دانش آموز در این شهرستان ثبت نام کرده اند و نتایج آزمون هنوز در حال جمع آوری است.

دکتر خورخه لوئیس سالیناس، اپیدمیولوژیست بیمارستانی در مراقبت های بهداشتی استنفورد، گفت که تعیین کمیت تأثیر تأخیرهای زایمان دشوار است.

سالیناس گفت: «حتی اگر آنها این آزمایش‌ها را به موقع قبل از شروع مدرسه توزیع می‌کردند، از هر گونه انتقال جلوگیری می‌کرد، اما انتقال همچنان اتفاق می‌افتد». بسیاری از کودکان در روزها و هفته های آینده و احتمالاً بیشتر در خانه نسبت به مدرسه به این بیماری مبتلا خواهند شد.»

با این حال، مشکلات مربوط به تحویل دولتی، مدارس را بر آن داشته تا به درخواست‌های والدین و معلمان نگران که می‌خواستند بدانند چگونه آزمایش‌های رایگانی را که نیوسام وعده داده بود، دریافت کنند، پاسخ دهند. برخی از مناطق، از جمله La Canada Unified، ساعات کاری را به تاخیر انداختند.

اگرچه Newsom نیازی به آزمایش نداشت، La Cañada Unified به Los Angeles Unified پیوست و خواستار بازگشت آزمایشات پس از تعطیلات شد. این حرکت پس از آن انجام شد که La Canada Unified آزمون مدرسه خود را در روز دوشنبه انجام داد که 10 درصد درصد مثبت را در سراسر منطقه نشان داد. تلاش‌ها منابع تست استان را به پایان رسانده است و از روز سه‌شنبه ۵۰۰۰ آزمایش کم بود. یک سخنگوی روز پنجشنبه گفت که منطقه این آزمایشات را دریافت کرده است.

“به محض دریافت آنها، ما یک طرح توزیع خواهیم داشت تا فوراً در اختیار خانواده ها قرار دهیم، اما من می دانم که اگر شما روی دست خود مانده اید، آزمایش بسیار دشوار است.” وندی سینت این را در جلسه اضطراری هیئت مدرسه در روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم مهم است که شفاف باشیم: کل جامعه به شدت روی تحویل این 5000 کیت تست فردا حساب خواهد کرد.”

Oakland Unified گفت که آزمایش در طول تعطیلات زمستانی به شناسایی بیش از 900 دانش آموز و کارمند آلوده قبل از شروع مجدد کلاس ها در روز دوشنبه کمک کرد. بسیاری از این نتایج مثبت ناشی از آزمایشات خانگی است که در این زمینه منتشر شده است. این منطقه 41000 تست سریع را با دانش آموزان و کارکنان قبل یا در طول تعطیلات زمستانی به خانه فرستاد که نیمی از آنها به طور داوطلبانه در سیستم ردیابی منطقه آپلود شد. آزمایش‌های خانگی 396 دانش‌آموز و 64 کارمند را تا روز یکشنبه، یک روز قبل از شروع مجدد مدرسه، با نتایج مثبت شناسایی کردند.

“اگرچه می دانیم که نوع Omicron در سراسر کشور در حال گسترش است، اما خوشحالیم که می بینیم این حالت آزمایشی همانطور که امیدوار بودیم با نگه داشتن افراد بیمار در خانه کار کند.” کایلا جانسون ترامل در بیانیه ای گفت.

کاساندرا کوریل، رئیس اتحادیه معلمان سانفرانسیسکو، گفت که این یک سناریوی متفاوت فراتر از پل خلیج است. کوریل گفت که ناحیه مدرسه یکپارچه سانفرانسیسکو که قبل از شروع مجدد کلاس ها در روز دوشنبه یک محموله دولتی دریافت نکرد، در تاریکی کار می کند.

کوریل گفت: “بنابراین ما تعداد ناشناخته ای از افراد مبتلا به کووید داریم که ممکن است در مدرسه باشند.” “و سپس کسانی که به دلیل نگرانی های خانوادگی از مدرسه باز مانده اند یا کسانی که علائمی ندارند بدون دسترسی به آزمایش باید به عقب برگردند – متغیرهای زیادی در آن وجود دارد.”

کوریل، که اتحادیه او با 61,000 دانش آموز در حال مذاکره با منطقه برای افزایش اقدامات پیشگیرانه و تضمین روزهای بیماری برای COVID-19 است، گفت که زمان کافی برای مدیریت مدرسه برای آماده کردن پروتکل های آزمایش قبل از تعطیلات زمستانی وجود دارد. کوریل گفت که اتحادیه از منطقه می‌خواهد که از لس آنجلس متحد پیروی کند تا برای بازگشت به مدرسه آزمایش منفی داشته باشد.

کوریل گفت: “هیچ برنامه ای وجود نداشت.” «ناامیدی از اینکه استاندار در جمع ما حاضر نشد – خوب، او این طرح را در 31 آذر اعلام کرد. دانش آموزان ما قبلاً در خانه بودند و ما از مشکلات عرضه می دانیم.

آلیسون کالینز، عضو هیئت مدیره متحد سانفرانسیسکو گفت که دو روز پس از شروع مجدد مدرسه، حدود 25 مورد ابتلا به ویروس کرونا در مدرسه فرزندش به او اطلاع داده شد.

کالینز در یک کنفرانس خبری چهارشنبه با United Educators در سانفرانسیسکو گفت: «قلب من روی همه دانش‌آموزان و خانواده‌هایی متمرکز است که اکنون نگران یا نگران هستند که آیا فرزندانشان در دو روز گذشته تنها در معرض قرار گرفته‌اند یا خیر. “این قابل قبول نیست.”

ماه گذشته، نیوسام به اهمیت آزمایش دانش آموزان قبل از بازگشت به دانشگاه اشاره کرد. وی با بیان اینکه 6 میلیون آزمایش رایگان برای مدارس “اطمینان خواهد داشت که در صورت مراجعه حضوری با علم به اینکه در تعطیلات به این بیماری مبتلا نشده اند، با خیال راحت انجام دهند.”

دکتر مارک گالی، وزیر بهداشت و خدمات انسانی کالیفرنیا، چهارشنبه گفت که آزمایش‌ها تنها راهی نیست که مدارس می‌توانند شیوع COVID-19 را کاهش دهند، اما ایالت فکر می‌کند که ایده خوبی است که «در صورت امکان، در مورد آنچه که ممکن است عقل سلیم داشته باشیم. برای دانش‌آموزانی اتفاق می‌افتد که به تازگی دو هفته را صرف انجام کارهای مختلف کرده‌اند – شاید در سفر، شاید وقت گذراندن با افراد دیگری که معمولاً بخشی از حلقه‌های آنها نیستند.»

تقریباً 40 درصد از بیش از 1000 منطقه مدرسه ای ایالت – از جمله لس آنجلس متحد – حداقل تا روز دوشنبه به دانشگاه باز نمی گردند و به مقامات آموزش ایالتی و محلی فرصت بیشتری برای توزیع آزمون ها می دهد.

گالی گفت: «ما این آزمایش‌ها را ارائه کردیم به این امید که لایه‌ای دیگر، پوشش دیگری از حفاظت و پشتیبانی به مدارس ما اضافه شود.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر