مدارس در لس آنجلس درهای خود را در میان اضطراب، غیبت، سردرگمی باز می کنند

[ad_1]

صدها کارمند در ناحیه مدرسه لس آنجلس برای کمک به پوشش معلمان و کارکنان غایب به محوطه دانشگاه شتافتند. پس از انفجار سیستم غربالگری سلامت در جریان جزر و مد صبح، دانشجویان در صف های طولانی منتظر ورود به محوطه دانشگاه بودند. و در بسیاری از کلاس‌های درس، میزهای خالی هم نشان‌دهنده افزایش شدید موارد مثبت ویروس کرونا در بین دانش‌آموزان و هم خانواده‌هایی هستند که نگران بیماری همه‌گیر هستند که دانش‌آموزان را در خانه نگه می‌دارد.

با این حال، در میان رکورد 62,000 مورد مثبت ویروس کرونا در میان دانش‌آموزان و کارکنان، دومین منطقه بزرگ مدارس کشور، پردیس‌های خود را باز کرد و از صدها هزار نفر استقبال کرد و تعدادی از خانواده‌ها و دانش‌آموزان گفتند که با اقدامات احتیاطی ایمنی که منطقه انجام می‌دهد، به آنها اطمینان خاطر داده است. – از جمله آزمایش هفتگی اجباری و ماسک زدن.

پابلو پاچکو در حالی که یک کودک 6 ساله را در مدرسه ابتدایی رها کرد، گفت: “این کمی نگران کننده است، اما من فکر می کنم ما هر کاری که می توانستیم انجام دادیم تا آنها را آماده کنیم، آنها را آزمایش کنیم و مطمئن شویم که برای بازگشت به مدرسه آماده هستند.” یورکدیل در هایلند پارک. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که بهترین کار را انجام دهیم.»

بر اساس پایگاه داده های منطقه ای لس آنجلس تایمز، حداقل 760 مدرسه روز سه شنبه بیش از 10 مورد مثبت را گزارش کردند. به گفته منطقه، حدود 14 درصد از تقریباً 460,000 آزمایشی که از 4 تا 10 ژانویه ثبت شده بودند، مثبت بودند. این رشد توسط سویه بسیار مسری کروناویروس Omicron که اکنون بر کشور مسلط است، تقویت شده است.

دانش‌آموزان برای ورود به محوطه مدرسه باید آزمایش منفی می‌دادند و به گفته منطقه تا بعدازظهر سه‌شنبه، حدود 12 درصد هنوز نتایج را آپلود نکرده بودند.

دانش‌آموزان منتظر می‌مانند تا از دروازه عبور کنند در حالی که بزرگسالان پرینت‌ها را بررسی می‌کنند

اسامی دانش آموزان قبل از قرار گرفتن در محوطه دانشگاه در روز اول در مدرسه راهنمایی Olive Vista در سیلمار در روز سه شنبه در یک لیست بررسی می شود.

(میونگ جی چون / لس آنجلس تایمز)

بر اساس داده های اولیه از ناحیه، حدود 70 درصد از دانش آموزان در منطقه ای حدود 450000 نفر در روز سه شنبه حضور داشتند، یعنی حدود 135000 نفر غایب بودند.

تانیا اورتیز فرانکلین، عضو هیئت مدیره مدرسه، گفت: «هنوز کمی عصبی بودن و تردید وجود دارد. ما امیدواریم که هر روز که می گذرد، خانواده های بیشتری احساس اطمینان کنند که فرزندانشان ایمن هستند و به خوبی از آنها مراقبت می شود و در مدرسه درس می خوانند.”

حدود 2000 معلم غایب بودند و کلاس های آنها توسط معاونین و همچنین مدیران فارغ التحصیل مناطق و کارکنان غیر مدارس پوشش داده شد. و 262 مسیر اتوبوس باید توسط رانندگان جایگزین پوشش داده شود.

لس آنجلس در شورش تنها نیست. در سراسر ایالت، مدارس با فشارهای فزاینده، کمبود کارکنان و حضور کم دست و پنجه نرم می کنند. سایر مناطق در شهرستان لس آنجلس پس از بازگشت از تعطیلات زمستانی با کاهش حضور روبرو هستند، از جمله مناطق مدرسه الحمرا متحد، بورلی هیلز متحد و ال مونته سیتی.

روز سه‌شنبه، فرماندار گاوین نیوسام فرمان اجرایی را امضا کرد که انعطاف‌پذیری مناطق مدرسه را برای استخدام و حفظ معلمان جایگزین افزایش می‌دهد. این فرمان موانع دولتی را برای استخدام معاونان کوتاه مدت کاهش داد، انتصابات را تمدید کرد و در انتصاب معلمان بازنشسته تا 31 مارس 2022 انعطاف پذیر بود.

کمک موقت Megan K. Riley به چالش‌ها و تاخیرهای صبحگاهی که سیستم غربالگری سلامت Daily Pass در زمانی که بیشتر مورد نیاز بود به خوبی کار نمی‌کرد، اذعان کرد.

“ما فکر می کردیم چنین چیزی ممکن است رخ دهد. ما از این بابت عذرخواهی می کنیم، “او در یک کنفرانس خبری در مدرسه راهنمایی Olive Vista در سیلمار گفت. “می دانستم که امروز روزی بدون دست اندازهای جاده نخواهد بود.

بزرگسالی کودکی را از ماشین پیاده می کند.  هر دو ماسک می زنند.

دانش آموزان روز سه شنبه به مدرسه راهنمایی Olive Vista در سیلمار باز می گردند.

(میونگ جی چون / لس آنجلس تایمز)

این سیستم تحت فشار قرار گرفت زیرا دانش آموزان صبح روز سه شنبه سعی داشتند نتایج منفی ویروس کرونا را برای پذیرش در دانشگاه آپلود کنند و بسیاری دیگر نیاز به آزمایش داشتند.

به گزارش تایمز، این موارد خالی در اولین روز بازگشت در دبیرستان جیمز ای. گارفیلد در شرق لس آنجلس، جایی که 330 مورد فعال وجود داشت، مشاهده شدند.

یک نوجوان گفت 12 دانش آموز در کلاس ریاضی او غایب هستند. یکی دیگر گفت که سه میز خالی در کلاس انگلیسی او وجود دارد که در مجموع حدود 12 دانش آموز را شامل می شود.

آگاهی از درصد بالای موارد، دانش آموزان را در حالت آماده باش نگه داشت.

جید آرسینیاگا، 16 ساله، دانش آموز کلاس دوم، گفت: «احساس پوچی و غمگینی دارم. “و من در کلاس عصبی بودم زیرا نگران بودم که فرد کناری من آن را داشته باشد.”

برخی از دانش آموزان گفتند که با گذشت روز احساس اطمینان کردند و اقدامات احتیاطی ایمنی را دیدند.

ژیزل اسکامیلا، 16 ساله، 16 ساله، گفت: «نمی‌دانم به خاطر شرایط برای آن آماده بودم یا نه، اما بعد دیدم که آنها اقدامات احتیاطی را انجام می‌دهند و به ما می‌گویند که اشکالی ندارد که در این مورد استرس نداشته باشیم.» یک ساله سپس احساس خوبی داشتم – می توانم از عهده آن بر بیایم.”

در دبیرستان استبان تورس، معلمی که از ترس انتقام خواست نامش فاش نشود، گفت که فکر می‌کند مدیران برای کمبود کارکنان آماده نیستند، حتی اگر روز دوشنبه می‌دانستند که تعداد زیادی تست مثبت خواهند داد. او گفت که معلمانی که حاضر شدند مجبور بودند برای پوشش کلاس ها بجنگند و دوره های آماده سازی خود را رها کنند.

با کمتر از نیمی از دانش‌آموزان در کلاس‌هایش در روز سه‌شنبه، او از مرور برنامه درسی، قوانین کلاس درس و دادن اولین تکلیف خودداری کرد.

«بچه ها واقعاً ناراحت هستند. من هم عصبانی هستم، “او گفت.

الویا پرز کانو، سخنگوی منطقه، گفت: در منطقه شرقی، که شامل تورس های بالا می شود، جلسات برنامه ریزی برای پیش بینی کمبود کارکنان برگزار شد، کارکنان محلی مستقر شدند و “آموزش و ایمنی اولویت اصلی ما است.” ما به این افتخار می کنیم که چگونه معلمان، دانش آموزان و والدین خود گرد هم آمده اند تا برای ترم بهار آماده شوند.

در دبیرستان Eagle Rock Junior / Senior، آخرین دانش آموز حدود 30 دقیقه پس از شروع روز مدرسه وارد محوطه دانشگاه شد و تعدادی از آنها گفتند که نگران بازگشت به سطوح بالای ویروس کرونا هستند.

جکی پاسکال، 15 ساله، گفت که ترجیح می دهد در خانه باشد. مسابقات فوتبال او، مانند تمام فعالیت های ورزشی در این منطقه، برای یک هفته لغو شد و او فکر کرد که آیا لغو ادامه خواهد یافت.

او روز پنجشنبه واکسینه شد و مبدل شد، اما او می‌دانست که عفونت با این ویروس دور از ذهن نیست.

او درباره بازگشتش گفت: «واقعا هیچ گزینه دیگری وجود ندارد. بدیهی است که من نمی خواهم به کووید مبتلا شوم، اما باید به مدرسه بروم.

دو دانش آموز در حالی که از بالای یک ماشین اسباب بازی و یک مکانیک روی میز مدرسه بلند می شوند، ماسک می پوشند و کلیپ بورد در دست دارند.

مایکل ماگانا، دانش‌آموزان کلاس هشتم، و لنس تولنتینو از دبیرستان اولیو ویستا در سیلمار، پروژه مهندسی خود را در اولین روز سه‌شنبه مدرسه نشان می‌دهند.

(میونگ جی چون / لس آنجلس تایمز)

در حالی که برخی از خانواده ها روز سه شنبه با مشکل مواجه شدند، برخی دیگر بازگشت را نسبتا آرام توصیف کردند.

پسر 5 ساله گابریل تنوریو درست قبل از زنگ وارد مدرسه ابتدایی خیابان اقلیدس در بویل هایتس شد. تنوریو گفت که هیچ مشکلی با سیستم پاس روزانه منطقه ندارد. تمام نگرانی‌هایی که او و همسرش قبل از شروع مدرسه داشتند، روز شنبه با تماس‌هایی که از طرف مدیر و اداره دفتر دریافت کردند، برطرف شد.

«اینها رکوردهای منطقه نبود. شاید مدرسه ما فراتر از این باشد. تنوریو گفت: به نظر من این استاندارد است.

تنوریو گفت که نگرانی در مورد بازگشت به مدرسه در برخی از نقاط کشور موجه است. اما او در حال حاضر با این ترس ها شریک نیست، بیشتر به دلیل قوانین ایمنی در مدرسه پسرش.

در مدرسه ابتدایی یورکدیل، سوفیا اورورک 5 ساله در حالی که دستان والدینش را گرفته بود به سمت مدرسه رفت. دایانا و شان اورورک گفتند که انتظار بازگشت آنها یک تجربه ناامیدکننده بود، اما مانند تنوریو، آنها گفتند که دستورالعمل‌های آزمایش و پوشاندن LAUSD باعث شده احساس امنیت کنند. والدین او گفتند که زوفیا نیز واکسینه شده است.

دیانا گفت: ما تمام تلاشمان را کردیم. شان گفت: «در این مرحله، کاری نمی‌توانیم انجام دهیم جز اینکه تمام تلاش خود را برای ایمن بودن انجام دهیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat