مدارس کالیفرنیا در میان Omicron با تنش های بی سابقه ای روبرو هستند

[ad_1]

در لس آنجلس، مدارس شاهد کاهش شدید حضور 130000 دانش‌آموز در روز بودند، زیرا دانش‌آموزان از تعطیلات زمستانی این هفته بازگشتند، آخرین ضربه به همه‌گیری آموزش.

در سن دیگو، کمبود شدید کارکنان باعث شده است تا مدیران مدارس به خانواده‌ها درباره احتمال «روزهای تأثیر کووید» مشابه روزهای گرما یا برف هشدار دهند. و در شهر کالور، رهبران منطقه اعلام کردند که تمام مدارس را هفته آینده تعطیل خواهند کرد تا به دانش‌آموزان و کارکنان زمان بدهند تا “بهبود و بهبودی” خود را پیدا کنند.

معلمان در کالیفرنیا در حالت تریاژ کار می کنند تا پردیس ها را باز نگه دارند و 6 میلیون کودک این ایالت را در کلاس درس نگه دارند، در حالی که شیوع Omicron ناشی از ویروس کرونا در حال افزایش است. با برخی استثناهای قابل توجه، آنها موفق به انجام این کار می شوند. اما کارکنان و دانش‌آموزان از راه‌های جدید و استرس‌زای پرتنش هستند زیرا فصل همه‌گیری شدید دیگری در مدارس آشکار می‌شود.

در بحبوحه شیوع بیماری و عفونت های فزاینده، ولسوالی ها کلاس های درس را بسته اند. برخی از معلمان در تلاشند تا دریابند که چگونه برنامه های درسی خود را با کمتر از یک سوم دانش آموزان پشت میز خود تنظیم کنند. و مدیران و دیگر مقامات ولسوالی در تلاش برای پر کردن کارکنان گمشده هستند. تنها دو هفته پس از ترم بهار، بسیاری از آنها خسته شده اند.

کریگ اسپرات، مدیر مدرسه ابتدایی سریتوس در سریتوس گفت: “من از کارکنانم ناامید هستم، می بینم که آنها فرسوده شده اند.” آنها شجاع ترین مردم را لباس می پوشند. آنها بهترین روتینی را که می توانند برای فرزندانشان فراهم می کنند، و من تمام تلاشم را می کنم تا آنها را از بار اضافی رها کنم تا بتوانند روی فرزندانشان تمرکز کنند. در حال حاضر زمان بسیار پر استرسی است.”

چندین شهرستان شروع ترم بهار را به تعویق انداختند یا مدارس را در میان جهش تعطیل کردند، از جمله Montebello Unified و مدرسه کوچک Mammoth Unified School District، که در آن مدارس دستور تعطیلی به مدت سه هفته صادر شد.

جهش در پرونده های مدرسه سریع و چشمگیر بود. باربارا فرر، مدیر بهداشت کانتی، باربارا فرر، در یک نشست توجیهی این هفته گفت، در شهرستان لس آنجلس قبل از Omicron، میزان موارد مثبت در میان دانش‌آموزان و کارکنان “بسیار کم” و حدود 0.2 درصد بود. هفته گذشته، تقریباً 15٪ افزایش یافت – یا بیش از 80000 آزمایش مثبت.

مقامات بهداشتی در حال بررسی حدود 22 مورد شیوع در مدارس هستند – که بسیاری از آنها به ورزش مدارس در تعطیلات زمستانی مرتبط است. و فرر هشدار داد که این پرش احتمالاً منجر به موارد بیشتری خواهد شد.

مقامات شهرستان گفتند که در LA Unified، میانگین حضور تا روز پنجشنبه حدود 67 درصد بود. همه مدارس برای آموزش شخصی باز ماندند، و مدیران دفاتر خود را ترک کردند تا زمانی که جایگزینی برای آنها پیدا نشد، غیبت معلمان را پوشش دهند.

استیو گبهارت، مدیر دبیرستان سن پدرو، گفت که وقتی این هفته از میان چهار نفره مدرسه و در نزدیکی میله پرچم برای صرف ناهار قدم می زد، خلأ محوطه دانشگاه خود را احساس می کرد.

وی گفت: حدود 800 دانش آموز از جمعیت 2650 نفری در اوایل هفته و حدود 500 دانش آموز در روز جمعه غایب بودند.

گبهارت گفت: دانش‌آموزان در بحبوحه اخبار عظیم رشد ویروس کرونا برای بازگشت مردد بودند، اما شروع به بازگشت کردند زیرا دیدند مدرسه “ایمن است و همه اقدامات انجام شده کار می‌کند.”

او گفت که مدرسه همچنین هر روز چندین معلم داشت، اما موفق شد آنها را بدون نیاز به ترکیب کلاس‌ها تحت پوشش کارکنان گواهی قرار دهد. گبهارت روز چهارشنبه در کلاس سلامت جایگزین او شد.

در سن دیگو، مقامات پیامی به خانواده‌ها ارسال کردند و به آنها اطلاع دادند که به دلیل چالش‌های شدیدی که مدارس با آن مواجه هستند، احتمالاً کودکان در چند هفته آینده دچار اختلال خواهند شد – چه به عنوان جایگزین، چه کار در کلاس درس در یک محیط کلاس درس یا “آموزش”. زمان با فعالیت هایی با سرعت خود جایگزین می شود.”

مقامات گفتند: “اینها اقدامات موقتی هستند که برای همه گیری مورد نیاز است و استفاده از این استراتژی ها به San Diego Unified اجازه می دهد تا کلاس های درس را باز نگه دارد.”

به عنوان آخرین راه حل، مقامات منطقه گفتند که با مقامات محلی همکاری خواهند کرد تا “روز تاثیر کووید” را اعلام کنند و پردیس ها را برای یک روز ببندند.

ساپت گفت، در بربنک، جایی که دانش‌آموزان در 3 ژانویه به محوطه دانشگاه بازگشتند، میزان حضور به حدود 75 درصد کاهش یافت و حداقل هشت کلاس درس در پنج مدرسه ابتدایی مختلف باید بسته می‌شدند. مت هیل. این منطقه همچنین به دلیل کمبود کارکنان برای پر کردن آن به کارکنان اداری متکی است.

هیل گفت که مناطق به انعطاف و حمایت بیشتری از سوی دولت نیاز دارند. او از ایالت می‌خواهد که توزیع آزمایش‌های کرونا را مستقیماً بین خانواده‌ها آغاز کند، به‌جای اینکه بار اضافی برای توزیع آن‌ها بر دوش مدارس بگذارد. او همچنین از دولت می خواهد که کلینیک های آزمایش را برای ولسوالی ها فراهم کند تا صدها ولسوالی وظیفه ایجاد کلینیک های خود را نداشته باشند.

در شهر کالور، مقامات منطقه روز جمعه اعلام کردند که افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در هفته آینده همه مدارس را تعطیل خواهند کرد. سیستم مدارس دولتی K-12 که برای اولین بار در کشور دستور واکسیناسیون دانش‌آموزان در برابر ویروس کرونا را صادر کرد، از اوت 2020 تاکنون 587 مورد دانش‌آموز را ثبت کرده است که 463 مورد از آنها در دو هفته گذشته گزارش شده است. 7100 دانش آموز و 900 کارمند در این منطقه آموزش می بینند.

“شتاب خیلی سریع شده است،” Supt. کوک تران گفت. اگر چند روز مرخصی بگیرید، «همه این فرصت را خواهند داشت که از یکدیگر دور باشند، بهبودی یابند و بهبودی یابند و روز دوشنبه برگردند».

دانش‌آموزان با کیت تست کرونا به خانه فرستاده می‌شوند و باید آزمایش منفی نشان دهند تا در 24 ژانویه برگردند.

این افزایش همچنین منجر به اختلافات کاری شده است، به طوری که معلمان در سانفرانسیسکو، اوکلند و غرب کنترا کوستا اقداماتی را برای درخواست اقدامات ایمنی بیشتر سازماندهی کردند.

در اوکلند، دانش آموزان همچنین شروع به توزیع طوماری کردند که منعکس کننده الزامات ایمنی معلمان بود. تا به امروز توسط بیش از 1200 دانشجو امضا شده است. ایلین سرانو، یک سازمان دهنده طومار و دانش آموز دوم دبیرستان MetWest، گفت که تنش ناشی از پرش را احساس کرده است. او گفت که تمام کلاس های او فقط نیمه پر است. یکی به جای 20 نفر فقط 7 دانش آموز دارد.

او گفت: «حتی زمانی که دو یا سه کودک مفقود می شوند، آسیب بزرگی ایجاد می کند. ما همچنین نمی‌توانیم چیزی یاد بگیریم زیرا بچه‌های زیادی عقب می‌مانند.»

در سراسر ایالت، کمبود کارکنان باعث شده است که معلمان و کارکنان مدارس اقدامات اضطراری را انجام دهند.

در سانتا آنا، معلم مهدکودک الین ویکه تنها چند روز در سال تحصیلی شروع به تجربه علائم COVID-19 کرد. پس از مثبت شدن آزمایش، وایک که 27 سال در مدرسه ابتدایی لینکلن تدریس کرده بود، مجبور شد در خانه بماند زیرا همکارانش برای پوشش کلاس ها پراکنده شده بودند.

بنابراین یکشنبه شب، پس از بهبودی از علائم متوسط ​​و تهیه برنامه‌هایی برای معاونت، در عوض از معاون خود پرسید که آیا می‌تواند 23 فرزندش را در مهدکودک از خانه آموزش دهد.

ویک گفت: “فقط فکر می کردم هیچ جایگزینی وجود ندارد، آنها قبلاً عقب مانده بودند، من باید کاری را که باید انجام دهم تا کمک کنم.”

صبح روز دوشنبه، او در مقابل شاگردانش روی پرده بزرگ ظاهر شد که شگفتی آرامی را برانگیخت. او توانست دروس آکوستیک و ریاضی خود را ادامه دهد در حالی که یکی دیگر از کارکنان کلاس او را حضوری مشاهده می کرد.

ویک گفت: “من واقعاً، واقعاً سعی کردم همه چیز را برای آنها عادی نگه دارم، تا حد امکان.” آنها واقعاً به آن نیاز دارند.»

مقامات در منطقه سانتا آنا گفتند که امیدوارند رشد جامعه آنها شروع به کاهش کند. سخنگوی فرمین لیل گفت که پس از بازگشت دانشجویان به دانشگاه در 3 ژانویه، حضور دانشجویان به حدود 85 درصد کاهش یافت، اما شروع به بهبود کرد.

در دفتر دون آستین در پالو آلتو یک مانترا وجود دارد که او ماه‌ها پیش روی تخته سفید خود نوشت: «باز کردن دوباره از بستن سخت‌تر خواهد بود».

این به عنوان یادآوری به رئیس ناحیه مدرسه مشترک پالو آلتو بود که او و کارکنانش باید به هر قیمتی از بستن پردیس ها خودداری کنند.

حدود 10500 دانشجو در 4 ژانویه به محوطه دانشگاه بازگشتند. آستین گفت، در حالی که برخی از معلمان بیمار بودند، کمبود رانندگان اتوبوس، کارگران خدمات غذا و پرستاران مدرسه نیز نگران کننده بود.

آستین گفت: ترسناک بود. ما موفق شدیم از طریق پوست دندان‌هایمان لنگ بزنیم.»

تا روز شنبه، او و تیمش در فکر این بودند که چگونه با استرس کارکنان خود کنار بیایند. تصمیم آنها؟ جذب والدینی که به دلیل پروتکل های ایمنی ویروس کرونا از تحصیل بازمانده اند. منطقه 1 Palo Alto را یکشنبه شب منتشر کرد و ایمیل ها و پیام های متنی را برای والدین ارسال کرد.

تا روز چهارشنبه، منطقه 765 والدین را به عنوان داوطلب در کلینیک های ویروس کرونا در مدرسه ثبت نام کرده بود، صندوقدار کافه می شدند، میزها را در پایان روز مدرسه تمیز می کردند و در انجام وظایف اداری کمک می کردند.

فرماندار گاوین نیوسام روز پنجشنبه گفت که ایالت به دنبال ارسال آزمایش‌های بیشتر برای ویروس کرونا و ماسک‌های با کیفیت بالا به دانشگاه‌ها است و در عین حال جذب معلمان جایگزین را برای کمک به کمبود کارکنان تسهیل می‌کند. او گفت که مدارس همچنین بودجه دریافت کرده اند تا در صورت نیاز برای استقبال از روزهای مدرسه، سال تحصیلی را تمدید کنند.

نیوشام در پاسخ به این سوال که آیا مدارس باید یک برنامه یادگیری آنلاین پشتیبان داشته باشند، گفت: کودکان باید به مدرسه بروند.

او گفت: “ما آنها را در تمرینات شخصی ایمن می خواهیم.” “و اکثریت قریب به اتفاق مدارس می توانند با آن کنار بیایند، و اجازه دهید اعتراف کنم که آسان نیست.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma