مراقبت های بهداشتی همگانی در کالیفرنیا با مالیات های جدید تامین می شود

[ad_1]

کالیفرنیا بر اساس پیشنهادی که روز پنجشنبه توسط گروهی از قانونگذاران دموکرات که خدمات بهداشتی را به هر ساکن ارائه می‌کنند و با طیف گسترده‌ای از مالیات‌های جدید برای افراد و مشاغل تامین می‌شود، رونمایی کرد، کالیفرنیا یک طرح مراقبت بهداشتی جهانی در مقیاس بزرگ را معرفی خواهد کرد.

اگرچه برخی از جزئیات سیاسی این طرح بلندپروازانه در سال گذشته مشخص شد، اما راه تامین مالی آن مشخص نشده است. این پیشنهاد، که اکنون در قوانین جداگانه تنظیم شده است، در ماه های آینده با موانع قابل توجهی روبرو است – ابتدا در کنگره ایالتی، با مخالفت گروه هایی که پزشکان و شرکت های بیمه را نمایندگی می کنند، و سپس احتمالاً در صندوق های رای، زیرا رای دهندگان مجبور به انجام این کار هستند. تصویب مالیات برای اصلاح قانون اساسی کالیفرنیا.

Ash Kalra (D-San) نماینده مجلس گفت: «مطالعات بی‌شماری وجود دارد که به ما می‌گوید سیستم مراقبت بهداشتی تک پرداختی یک چیز باثبات مالی است، یک سیاست بهداشتی هوشمندانه‌تر که باید دنبال شود، و اگر به زندگی انسان اهمیت می‌دهیم یک الزام اخلاقی است.» ژوزه)، نویسنده این پیشنهاد روز پنجشنبه گفت.

تلاش برای ایجاد یک سیستم مراقبت بهداشتی تک پرداختی که در آن هزینه های پزشکی برای همه ساکنان توسط یک صندوق ایالتی پوشش داده می شود، سال ها در کالیفرنیا به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است. حامیان می گویند که هزینه مراقبت از ساکنان بدون هزینه های اداری طرح های بیمه خصوصی کاهش می یابد.

آنها همچنین به هزینه‌هایی که کالیفرنیایی‌ها برای کاهش برنامه‌های بهداشتی با کسر و هزینه‌های اضافی متحمل می‌شوند اشاره می‌کنند – هزینه‌هایی که ادعا می‌کنند در صورتی که کالیفرنیا یک برنامه ایالتی ایجاد کند که دلارهای ایالتی و فدرال را ترکیب کند، از بین می‌رود.

کالارا گفت: «کاری که ما در تلاشیم انجام دهیم این است که از شر این ده ها سطل بودجه خلاص شویم – چه بیمه خصوصی، چه کارفرما، چه Medi-Cal – تا آنها را در یک سطل قرار دهیم.

تلاش‌های قانونی برای ترویج این ایده در دهه‌های اخیر به دلیل عدم حمایت سیاسی گسترده مورد نیاز برای بازنگری تاریخی سیستم مراقبت‌های بهداشتی شکست خورده است. آخرین تلاش های Calra به سرعت توسط ائتلافی از بازیگران سیاسی قدرتمند، از جمله Assn پزشکی کالیفرنیا مورد انتقاد قرار گرفت. و بیمارستان کالیفرنیا Assn. آنها با یکی از سرسخت ترین حامیان طرح تک پرداختی، پرستاران کالیفرنیا Assn روبرو خواهند شد.

لایحه مجمع 1400 CalCare را ایجاد می کند، سیستمی که توسط یک هیئت مدیره مستقل اداره می شود و قول دسترسی به هر پزشک را بدون توجه به شبکه، و طیف گسترده ای از خدمات پزشکی را می دهد. شرکت جدید اصرار خواهد داشت که پرداخت‌ها به تامین‌کنندگان را با هزینه‌های مراقبت بیشتر مطابقت دهد و به دنبال مذاکره با قیمت‌های پایین‌تر برای داروهای تجویزی خواهد بود. این طرح شامل مراقبت و خدمات طولانی مدت برای سالمندان و افراد دارای معلولیت است و موانع را بر اساس وضعیت مهاجرت بیمار برطرف می کند.

اعلام روز پنجشنبه بدون شک جرقه یک روند بحث برانگیز خواهد شد که احتمالاً به دلیل سیاست پیچیده است، مبنی بر اینکه سال انتخابات است. فرماندار گاوین نیوسام که در پاییز با انتخاب مجدد روبرو می شود، چهار سال پیش برای این پست کمپینی می کند، تا حدی برای حمایت از سیستم مراقبت های بهداشتی تک دستمزد.

نیوشام در یک سخنرانی در کنگره دموکرات در کالیفرنیا در سال 2018 گفت: “این در مورد دسترسی است.” و وقتش رسیده اگر آن دموکرات هایی که نمی توانند این کار را انجام دهند پیشتاز بودند، ما امنیت اجتماعی یا مدیکر نداشتیم.

سخنگوی والی فوراً به درخواست اظهارنظر در مورد تلاش جدید پاسخ نداد. اما کالارا، یکی از دموکرات‌های خلیج فارس که از حمایت گروهی از قانونگذاران دموکرات برخوردار شد، به شرکت کنندگان در مراسم روز پنج‌شنبه کنگره درباره مبارزات انتخاباتی فرماندار یادآور شد.

کالرا در مورد وعده های سیاسی که برنامه ای ایجاد نکردند، گفت: «هیچ کاری انجام ندادن انفعال است». در واقع، این بدترین اقدام است، در حالی که میلیون ها نفر تحت نظارت ما رنج می برند».

افزایش مالیات پیشنهادی در این طرح می‌تواند سخت‌ترین مانع سیاسی باشد: به‌عنوان یک متمم قانون اساسی، نیاز به اکثریت آرا در مجلس سنا و مجلس و پس از آن تصویب توسط رأی‌دهندگان در انتخابات ژوئن یا نوامبر در سراسر ایالت است. در حالی که دموکرات‌ها اکثریت کرسی‌های هر دو مجلس را در بیشتر دهه گذشته به دست آورده‌اند، به ندرت در صفوف خود حمایت کافی برای افزایش مالیات بر مبنای گسترده پیدا می‌کنند.

اصلاحیه قانون اساسی مالیات غیر مستقیم جدیدی را بر مشاغل، معادل 2.3٪ از کل درآمد ناخالص سالانه بیش از 2 میلیون دلار اعمال می کند. مالیات حقوق و دستمزد جدید معادل 1.25 درصد از کل حقوق سالانه ایجاد می شود و توسط شرکت هایی با 50 کارمند یا بیشتر اخذ می شود. مالیات حقوق اضافی برای کارفرمایان با کارگرانی که بیش از 49900 دلار در سال درآمد دارند، مورد نیاز است.

همه کالیفرنیایی ها، به جز کسانی که کمترین درآمد را دارند، باید مالیات بیشتری بپردازند. اصلاحیه پیشنهادی قانون اساسی مالیات بر درآمد شخصی را بر حقوق های بالاتر از 149509 دلار در سال افزایش می دهد – برای افرادی که در این سطح هستند کمتر، و با افزایش درآمد بیشتر پرداخت می شود. همه کالیفرنیایی‌ها با درآمد مالیاتی سالانه بیش از 2.5 میلیون دلار، 2.5 درصد افزایش قیمت دریافت خواهند کرد. و افزایش مالیات بر درآمد شخصی برای پرداخت برای طرح سلامت ممکن است با تورم در سال های آینده افزایش یابد.

اندازه و تأثیر افزایش مالیات در مرکز بحث خواهد بود. Calra و دیگر حامیان اصرار دارند که مالیات کمتر از آنچه کارفرمایان و کالیفرنیایی‌ها اکنون برای بیمه خصوصی پرداخت می‌کنند خواهد بود.

راب لاپسلی، رئیس میزگرد کسب و کار کالیفرنیا، گفت که این پیشنهاد بار مالی بر کسانی که با عواقب اقتصادی همه‌گیری کووید-19 دست و پنجه نرم می‌کنند، تحمیل می‌کند و اکثر کالیفرنیایی‌ها اکنون می‌توانند در صورت نیاز تحت درمان پزشکی قرار گیرند.

لاپسلی در بیانیه ای گفت: «کالیفرنیا در حال حاضر پوشش بهداشتی تقریباً جهانی دارد. “AB 1400 فرصت های مراقبت های بهداشتی را از بین می برد و همه را مجبور می کند در یک برنامه دولتی آزمایش نشده شرکت کنند.

افزایش مالیات قانون اساسی این هفته معرفی شد، در حالی که AB 1400 سال گذشته معرفی شد. به عنوان یک پیشنهاد برای اقامت در سال 2021، باید تا 31 ژانویه مجلس را پاک کند. جمهوری خواهان عجله کردند تا بر روی تغییرات رویه ای که روز پنجشنبه توسط دموکرات ها تصویب شد تمرکز کنند تا این لایحه را تسریع بخشند، لایحه ای که ماه ها بدون جلسات عمومی در مجلس نشسته است.

آر-پاسو روبلز، نایب رئیس کمیته قوانین مجمع گفت: «حزب اکثریت در مجلس قانونگذاری به تازگی به انتقال حساب تک پرداخت کننده رادیکال بدون تجزیه و تحلیل هزینه مستقل رأی داده است.

این لایحه هفته آینده در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بررسی می شود. رئیس کمیته جیم وود (D-Santa Rosa) روز پنجشنبه گفت که به نفع طرح تک پرداختی رای خواهد داد، که نشانه قوی این است که این اقدام در مجمع، جایی که تنها به اکثریت ساده نیاز است، رأی خواهد آورد. به سنا فرستاده شد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma