مرگ و میر ناشی از COVID-19: کالیفرنیا برای بازیابی بودجه برای خانه های سالمندان

[ad_1]

از هر 8 کالیفرنیایی که بر اثر کووید-19 جان باختند، یک نفر در خانه سالمندان زندگی می کرد.

آنها از ضعیف ترین افراد در ایالت بودند: نزدیک به 9400 مادر، پدر، مادربزرگ و مادربزرگ، خاله و عمو که کالیفرنیایی ها آنها را به سرپرستی یک خانه سالمندان سپردند. 56275 مورد دیگر تایید شده کووید-19 در میان ساکنان خانه سالمندان کشنده نبودند.

جیم وود، یک دموکرات که ریاست کمیته بهداشت ایالتی را بر عهده دارد، در یک جلسه استماع اخیر که خواستار ایجاد خانه‌های سالمندان شده بود، گفت: «تعداد عفونت‌ها و مرگ‌ومیرهای کووید در پرستاران واجد شرایط در کالیفرنیا واقعاً وحشتناک است. از ما انتظار بهتری دارم.»

گسترش بی‌امان این همه‌گیری، مشکلات عمیق و سیستمیک را در کیفیت مراقبت – یا کمبود آن – در خانه‌های سالمندان در سراسر کشور آشکار کرده است. در پرجمعیت‌ترین ایالت کشور، تجربه صنعت، رهبران را وادار می‌کند تا در نحوه پرداخت و کنترل آن‌ها به طور اساسی تجدید نظر کنند.

دولت فرماندار گاوین نیوسام در حال ارائه پیشنهادی برای پیوند مستقیم بودجه عمومی با عملکرد است: در میان تقریباً 1200 پرستار واجد شرایط کشور، کسانی که استانداردهای کیفی جدید را برآورده می کنند سهم بیشتری از بودجه دولتی را نسبت به کسانی که فاقد آن هستند دریافت خواهند کرد.

اما مشخص نیست که گلدن استیت چگونه مراقبت های کیفی را اندازه می گیرد و حدود 5.45 میلیارد دلار در سال را که خانه های سالمندان به طور جمعی دریافت می کنند، توزیع می کند، و این وعده می دهد که یکی از بزرگترین نبردهای بهداشتی را در سال 2022 برانگیزد. وقتی قانونگذار این جزئیات را به عنوان بخشی مورد بحث قرار می دهد. در مذاکرات بر سر بودجه دولتی، صنعت خانه سالمندان متعهد شد که با هر پیشنهادی که پرداخت‌های Medicaid را به شاخص‌های کیفیتی مانند سطح کارکنان، حقوق و گردش مالی مرتبط می‌کند، مخالفت کند.

در واقع، این صنعت قصد دارد ادعا کند که برای دستیابی به نتایج بهتر به پول بیشتری نیاز دارد – و قدرت قابل توجهی در کاپیتول دارد.

بر اساس تحلیل KHN از سوابق بودجه در کمپین، در دهه گذشته، او حداقل 10 میلیون دلار برای تأثیرگذاری بر قانونگذاران هزینه کرده است و یک یا چند کمک مالی به Newsom و حداقل 105 عضو فعلی مجلس 120 عضوی انجام داده است.

اما مدافعان بیماران و اعضای خانواده‌شان که عزیزانشان را در خانه‌های سالمندان در طول همه‌گیری از دست داده‌اند، ضدحمله‌ای را بسیج کرده‌اند تا قانون‌گذاران را متقاعد کنند که اکنون زمان بازنگری این سیستم است.

چارلین هرینگتون، استاد افتخاری علوم اجتماعی و رفتاری در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو و کارشناس خانه های سالمندان می گوید: «مشکلات زیادی وجود دارد که مردم برای مدت طولانی از آنها شکایت دارند. این فرصتی است برای اصلاح این مشکلات».

بر اساس آخرین داده های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، حداقل ۱۴۰ هزار و ۷۹۰ مورد مرگ ناشی از کووید-۱۹ در خانه های سالمندان در ایالات متحده گزارش شده است. افراد مسن بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از این ویروس هستند، که به راحتی در محیط‌های سازمانی مانند خانه‌های سالمندان و مراکز حمایت از زندگی پخش می‌شود.

این یکی از دلایل کریگ کورنت، مدیر عامل کالیفرنیا Assn است. از سوی مراکز بهداشتی و درمانی، بر این باور است که سرزنش خانه‌های سالمندان به دلیل نرخ بالای عفونت، به‌ویژه در ابتدای همه‌گیری، ناعادلانه است. او گفت که نه تنها ساکنان آنها به طور طبیعی در معرض خطر بالاتری نسبت به بقیه افراد جامعه هستند، بلکه مراکز درمانی مجبور به پذیرش بیماران بستری شده در بیمارستان شده اند که آزمایش ویروس را انجام نداده اند، آنها قادر به دریافت تجهیزات کافی از تجهیزات حفاظت فردی نیستند. و از آنجایی که کارمندان کووید-19 را در جامعه دریافت کردند و سپس آن را به کار گرفتند، رنج کشیدند.

کورنت همچنین به آمار فدرال استناد کرد که نشان می‌دهد کالیفرنیا در میان کمترین میزان مرگ و میر ناشی از ویروس در خانه‌های سالمندان در کشور و یکی از بالاترین سطوح واکسیناسیون کارکنان است.

اما مطالعات متعدد در کالیفرنیا و جاهای دیگر نشان داده‌اند که خانه‌های سالمندان با تعداد اعضای کمتر پرستار، به طور قابل‌توجهی نرخ عفونت و مرگ و میر بالاتری دارند. این نتیجه ویرانگر استدلال دو دهه ای توسط حامیان بیماران را تقویت می کند که خانه های سالمندان باید کارگران بیشتری را استخدام کنند.

هرینگتون، که یکی از نویسندگان مطالعه دسامبر 2020 با بنیاد مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا بود، گفت: “برخی از این مشکلاتی که در همه گیری دیدیم، می توانستند اگر خانه های سالمندان پرسنل مناسب داشتند، جلوگیری می شد.” در اوایل آن سال موارد کووید-19 دو برابر بیشتر از افراد دارای پرسنل بالاتر بود. (California Healthline یک نشریه مستقل از سرمقاله بنیاد است.)

برخی از قانون‌گذاران و حامیان بیماران پیشنهاد می‌کنند که بهترین راه برای بهبود مراقبت، افزایش کارکنان است و بهترین راه برای دستیابی به این هدف، تغییر فرمول‌های پیچیده‌ای است که نرخ روزانه خانه‌های سالمندان را که پرداخت می‌شود، از مدیکید، بیمه دولتی، تغییر می‌دهد. برنامه ای که حدود دو سوم افرادی که در خانه های سالمندان مستقر شده اند را پوشش می دهد.

Medicaid در حال حاضر بخشی از هزینه‌های خانه‌های سالمندان را برای پرسنل، هزینه‌های اداری و سایر هزینه‌ها بازپرداخت می‌کند و سهم بیشتری از هزینه‌های کارکنان را نسبت به هزینه‌های اداری به آنها می‌پردازد. تسهیلات می توانند برای رعایت استانداردهای کیفیت پاداش دریافت کنند – اگرچه پاداش ها محدود است و به دلیل عدم افزایش بهره وری در تسهیلاتی که بیشتر نیاز دارند مورد انتقاد قرار گرفته است.

وزارت بهداشت کالیفرنیا، که برنامه دولتی Medicaid به نام Medi-Cal را مدیریت می کند، در حال توسعه طرحی است که پرداخت پاداش را حذف می کند و اقدامات کیفی را در پرداخت های روزانه Medi-Cal که خانه های سالمندان دریافت می کنند، ادغام می کند. آنتونی کاوا، سخنگوی آنتونی کاوا، در بیانیه‌ای گفت: این بخش راه‌هایی را برای سنجش کیفیت در نظر می‌گیرد: خانه‌های سالمندانی که آموزش و آموزش کارکنان بیشتری ارائه می‌دهند، ممکن است نرخ روزانه بالاتری دریافت کنند، همچنین آنهایی که پرسنل بیشتر و جابجایی کارکنان کمتری دارند.

این آغاز صنعت خانه سالمندان نیست، که کارکنان را معیار مناسبی برای میزان عملکرد ساکنان نمی داند. در عوض، کورنت، که گروه لابی آن بیش از 800 خانه سالمندان را نمایندگی می کند، گفت که امکانات باید بر اساس تعداد سقوط و عفونت در بیماران و همچنین توانایی بیماران برای انجام فعالیت های روزانه ارزیابی شود.

کورنت گفت: «ما کارکنان بیشتری می‌خواهیم و می‌خواهیم به کارمندان خود حقوق بدهیم. “اما ما به دولت نیاز داریم که سیستم را تغییر دهد تا بتوانیم پول بیشتری را به کارکنان اختصاص دهیم. و این به مقدار بیشتری پول نیاز دارد.”

خانه‌های سالمندان هشدار می‌دهند که تمرکز شدید بر کارکنان، سایر هزینه‌های حیاتی را برای مدیریت امن تسهیلات از دست می‌دهد. آنها می گویند حتی با وجود سیستم بازیابی فعلی، تأسیسات در حال تخریب هستند.

“همه هزینه ها در یک مرکز برای کارکنان نیست. مارک جانسون، وکیل Brius Healthcare، یکی از بزرگ‌ترین مراکز درمانی، می‌گوید خانه‌های سالمندان واجد شرایط، مانند سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی، هزینه‌های مختلفی از جمله لوازم پزشکی، مشاوره، املاک، مالیات، خدمات اداری، هزینه‌های سربار و غیره دارند. زنجیره های بزرگ برای پرستاران در کالیفرنیا.

اینکه آیا قانونگذاران با تقاضای صنعت برای پول بیشتر موافق خواهند بود یا خیر، جای سوال دارد. آنها به طور فزاینده ای خواستار شفافیت در مورد نحوه ساخت و خرج کردن پول های پرستاران واجد شرایط هستند. مانند بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، خانه های سالمندان میلیاردها دلار بودجه فدرال برای کاهش همه گیری دریافت کرده اند تا به جبران هزینه های استخدام کارگران موقت، آزمایش و تجهیزات حفاظتی کمک کنند. قانون‌گذاران از این واقعیت غافل نشده‌اند که این صنعت 12 میلیارد دلاری تعداد فزاینده‌ای از سرمایه‌گذاران خصوصی را جذب می‌کند که در حال خرید سهام مالکیت در تأسیسات خود هستند.

وود که همچنین در کمیته فرعی بودجه است که پیشنهاد دولت را بررسی خواهد کرد، گفت: “این به من می گوید که پول وجود دارد، سود وجود دارد.” اگر فرصتی برای بازدهی قابل توجه نداشته باشند، سرمایه خصوصی وارد تسهیلات نمی شود.»

برای تقریباً 400000 ساکن خانه سالمندان در ایالت – و برای صنعت، که یک هزینه بزرگ و نیروی قدرتمند در ساکرامنتو است، موارد زیادی در خطر است.

کالیفرنیا Assn. بر اساس سوابق ثبت شده در دفتر وزیر امور خارجه کالیفرنیا، در طی 10 سال گذشته، از اول ژانویه 2011 تا 30 سپتامبر 2021، کمی بیش از 2 میلیون دلار به مراکز بهداشتی کمک کرده و 5.67 میلیون دلار را برای لابی کردن قانونگذاران هزینه کرده است. و کورنت، رئیس اجرایی آن، یک کهنه کار در کنگره ایالتی است که به عنوان دستیار ارشد بودجه چهار رئیس جمهور سابق مجلس و دو رهبر سنا خدمت کرده است.

در طول این مدت، 50 نفر از بزرگترین مالکان فردی و شرکتی و اپراتور خانه سالمندان در کالیفرنیا، مجموعاً 2.6 میلیون دلار به طور مستقیم به قانونگذاران، احزاب سیاسی جمهوری خواه و دموکرات و اقدامات رای دهی داده اند. این رقم احتمالاً دست کم گرفته می شود زیرا تشخیص همه افراد دارای سهم مالکیت در خانه سالمندان یا زنجیره دشوار است. این تسهیلات اغلب تا حدی متعلق به سرمایه گذاران املاک و مستغلات، شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر و سایر منافع تجاری است که در بایگانی دولتی فهرست نشده اند.

کورنت نفوذ صنعت خود را کم اهمیت جلوه داد و گفت وکلای دادگاه بازیکنانی هستند که جیب های عمیقی دارند و حامیان بیماران را تأمین مالی می کنند، ادعایی که این گروه ها با آن مخالفت می کنند.

اما گزارش سال 2018 توسط حسابرس ایالتی کالیفرنیا نشان داد که سه شرکت بزرگ خصوصی – Brius Healthcare، Plum Healthcare Group و Longwood Management Corp. – بسیار سودآور هستند. مجموع درآمد خالص آنها برای سال 2006 از 10 میلیون دلار به بین 35 میلیون دلار تا 54 میلیون دلار در سال 2015 افزایش یافت، آخرین سالی که حسابرس دولتی تحلیل کرد.

حامیان بیماران می گویند که سود، استدلال صنعت را مبنی بر اینکه مالیات دهندگان به دلار بیشتری نیاز دارند، نفی می کند.

تونی چیکوتل، وکیل مدافع کالیفرنیا برای اصلاح خانه پرستاری گفت: «تا حدی، ایالت از این ایده متحیر است که پولی که اکنون می پردازند برای انجام کاری که از آنها خواسته ایم کافی نیست. نکته اصلی این است که به سمت سود می رود.

این داستان توسط KHN (خبر سلامت قیصر)، یکی از سه برنامه اصلی عملیاتی KFF (Family Foundation Kaiser). فیلیپ ریس، استادیار روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ساکرامنتو، در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme