مرگ پدر، ناامیدی از پسر: چگونه کووید یک خانواده را زیر و رو کرد

[ad_1]

او مبارز شد چون پدرش مبارز بود. او قصد دارد پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، در همان نیروگاه پدرش کار کند.

به نظر می‌رسید که همین نام را به اشتراک بگذارم: آنتونی مایکل ریس.

سپس، تابستان گذشته، COVID-19 از خانواده Reyes گذشت. چند هفته بعد، آنتونی پدر مرد.

آنتونی جونیور به ندرت می خوابید. هر بار که چشمانش را می بست پدرش را روی تخت بیمارستان می دید. چراغ های اتاقش را نگه داشت. برای دلداری مادر و دو خواهرش اشک هایش را نگه می دارد.

او می خواست تمام عمرش پدرش باشد. حالا در 17 سالگی، او انتخاب شد. اگر خواهر کوچکترش حالش خوب نبود، پیش او می ماند. اگر مادرش قرار داشت، او می خواست آنجا باشد.

آنتونی مایکل ریس جونیور در سلفی که با پدرش آنتونی مایکل ریس جونیور 46 ساله پس از کوتاه کردن مو انجام داد.

آنتونی مایکل ریس جونیور پس از کوتاه کردن مو در اواخر آگوست 2021 با پدرش آنتونی مایکل ریس پدر 46 ساله سلفی گرفت. ریس پدر در 11 سپتامبر بر اثر کووید درگذشت.

(آنتونی مایکل ریس جونیور)

حتی قبل از مرگ پدرش، این نوجوان گزارشی از مدرسه در مورد درد زندگی در طول همه‌گیری نوشت.

او در آگوست 2020 نوشت: «کل ویروس کرونا از بسیاری جهات بر من تأثیر گذاشت، و روشی که همه‌گیری بیش از همه بر من تأثیر گذاشت، از طریق وضعیت روانی من بود.» وقتی همه چیز بسته شد، ماندن در خانه با افسردگی به طور فزاینده‌ای دشوار شد. ”

این بیماری همه گیر که به نظر می رسد یک عمر ادامه داشته است، بحران سلامت روان جوانان را در سراسر کشور تشدید کرده است.

در یک شورای بهداشت عمومی که ماه گذشته صادر شد، جراح آمریکایی ژنرال Vivek H. Murtie نوشت: «تعداد بی‌شمار مرگ‌ها در دوران همه‌گیری، ترس‌های فراگیر، بی‌ثباتی اقتصادی و فاصله‌گذاری فیزیکی اجباری از اقوام، دوستان و جوامع استرس بی‌سابقه‌ای را بر جوانان تشدید کرده است. مردم در حال حاضر با آن روبرو هستند.”

بر اساس گزارش دسامبر توسط محققان موسسه COVID Collaborative and Social Policy Analytics، حدود 167000 کودک زیر 18 سال یکی از والدین یا مراقبین خود را در خانه خود به دلیل کووید-19 از دست داده اند. کودکان سیاهپوست و اسپانیایی تبار بیش از دو برابر کودکان سفیدپوست از دست دادند.

امیلی اسمیت-گرینوی، دانشیار جامعه شناسی و علوم فضایی در USC، که در نویسندگی این مطالعه گذشته همکاری کرده است، می گوید: «جوانان آمریکایی یکی از تاریخی ترین و بی سابقه ترین افزایش مرگ و میر را تجربه کرده اند که کشور ما به معنای واقعی کلمه طی چند دهه شاهد بوده است. سال در مورد COVID-19 و مرگ والدین.

بدیهی است که ما به مداخلات، برنامه‌ها و خدمات نیاز داریم تا واقعاً با سلامت روان ضعیف جوانان در نتیجه همه چیزهایی که تجربه کرده‌اند مقابله کنیم.»

::

آنتونی جونیور که خانواده‌اش با نام پاپی شناخته می‌شد، از قرنطینه متنفر بود.

پسر چشم روشن مجبور شد از جنگ دست بکشد. این ضربه بزرگی برای نوجوانی بود که در آخرین تورنمنت خود دوم شد. مادرش استفانی گفت: او نمی توانست دوست دخترش را ببیند، “و این برای او شکنجه بود.”

با بدتر شدن همه‌گیری، خانواده باید مراقب باشند. آنتونی پدر بیماری قلبی داشت، آنتونی جونیور آسم داشت، و استفانی به لوپوس و آرتریت روماتوئید مبتلا بود، همه این شرایط سلامتی باعث می‌شد در صورت ابتلا به ویروس، احتمال ابتلای آنها به بیماری جدی بیشتر شود.

هنگامی که آنتونی پدر از شغل خود به عنوان اپراتور نیروگاه به خانه آنها در ریورساید کانتی بازگشت، لباس های خود را در گاراژ در می آورد، آنها را در ماشین لباسشویی می انداخت و سپس حمام می کرد. خانواده از طریق انبوهی از ضدعفونی کننده دست و لیزول رفتند.

در شروع همه‌گیری، آنتونی جونیور دقایقی قبل از شروع زوم از رختخواب بلند می‌شد. شریل بنت، دستیار آموزشی به یاد می آورد که دانش آموزان هنوز مجبور بودند یونیفورم خود را بپوشند، اما گاهی اوقات نوجوان با لباس خواب ظاهر می شد.

او در روزنامه آگوست 2020 نوشت: “کرونا یک بار بزرگ برای من بود زیرا مجبورم کرد از دوست پسر و دوست دخترم فاصله بگیرم.” امروز من یک پسر کوچک خوشحال هستم.

آنتونی جونیور در ماه اوت به درس های خصوصی در آکادمی سانتا روزا بازگشت. او شاهد بود که خواهرش ماریسا، 13 ماه بزرگ‌تر، سال گذشته را با همکلاسی‌هایش از دست می‌داد و هیجان‌زده بود که برای خودش به مدرسه بازگردد.

استفانی ریس، 37 ساله، شوهرش را در سپتامبر 2021 بر اثر کووید از دست داد.

استفانی ریس، 37 ساله، شوهرش را در سپتامبر 2021 بر اثر کووید از دست داد. «همه فرزندان من پدرشان را از دست داده اند. او گفت: “من نمی توانم این درد را برای آنها کم کنم.” اما پسرم، او بیشتر نگران ما بود تا خودش.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

استفانی گفت: “او بسیار خوشحال بود زیرا اکنون آنها “سگ های برتر” بودند. تنها حسرت سه خواهر و برادر، از جمله رینا 15 ساله، این است که فرصت حضور در دبیرستان را از دست دادند.

در کلاس آنتونی جونیور – که به اختلال کم توجهی بیش فعالی تشخیص داده شد – او یک “توپ بزرگ انرژی” بود اما به معلمانش احترام می گذاشت. او از بنت کمک انفرادی دریافت کرد که به او کمک کرد در جاده بماند.

اگرچه این نوجوان تنها 5 فوت 5 بود، اما عجله داشت تا از همه افراد در مشکل محافظت کند.

هنگامی که مادر همکلاسی در فوریه گذشته بر اثر کووید درگذشت، آنتونی جونیور حمایت خود را ارائه کرد. وقتی برادر بنت در طول بیماری همه گیر درگذشت، نوجوان برای او پیامی فرستاد و از او پرسید که آیا به چیزی نیاز دارد یا خیر.

بنت گفت: «او بسیار، بسیار، بسیار همدل و دلسوز بود.

پدر و مادرش در حالی که در سال تحصیلی جدید جهت گیری می کرد، خرید یک خانه پنج خوابه در منیفی را نهایی کردند. هر یک از خواهران او اتاق مخصوص به خود را خواهند داشت. او به پدرش کمک می کرد تا آن را درست کند.

در 27 آگوست، آنتونی جونیور در اولین رالی ورزشی سال تحصیلی 2021 شرکت کرد. اندکی بعد، خانواده گزارشی از مدرسه دریافت کردند: یکی از فرزندانشان با فردی که آزمایشش مثبت شده بود در تماس بوده است.

آنها چهار روز بعد کلید خانه جدید خود را دریافت کردند. تا آن زمان همه آنها کووید داشتند.

این خانواده به دلیل نگرانی در مورد سلامت خود و ترس از عوارض جانبی برای فرزندان خود واکسینه نشده اند. کارشناسان می‌گویند که واکسن‌های کووید-19 عموماً برای افرادی مانند آنها بی‌خطر هستند، افرادی که به دلیل آسیب‌پذیری در برابر یک بیماری جدی، دلیل بزرگ‌تری برای واکسینه شدن دارند.

آنتونی پدر، 46 ساله، علیرغم اینکه احساس ناخوشایندی داشت، به بسته بندی کامیون U-Haul در خیابان ادامه داد، و از این رو ناامید بود که رویای خود را محقق کند.

در عرض یک هفته، او را روی دستگاه تنفس مصنوعی قرار دادند.

در 11 سپتامبر 2021، آنتونی پدر درگذشت.

::

آنتونی ریس جونیور در سمت راست، با پدرش، آنتونی ریس پدر، در نیروگاهی که ریس بزرگتر در آن کار می کرد.

آنتونی ریس جونیور در سمت راست، با پدرش، آنتونی ریس پدر، در نیروگاهی که ریس بزرگتر در آن کار می کرد.

(خانواده ریس)

آنتونی جونیور و پدرش بهترین دوستان بودند.

اگر خواهران او را اذیت می کردند، پدرشان به پهلو و پشت پسرش می پرید. همیشه دختر در مقابل پسر وجود داشته است. پدر و پسر لبخند و خنده عفونی یکسانی داشتند.

نیکول مولگادو، خواهر استفانی گفت: «او دقیقاً مانند آنتونی بود. مثل کپی پیست بود.»

وقتی بیمارستان فقط به دو نفر اجازه داد تا آنتونی پدر را پس از مرگ در بخش کووید ببینند، آنتونی جونیور درخواست کرد که آنجا را ترک کند. سپس نوجوان خون را در گوشه چشم پدرش دید. او هرگز نتوانست این تصویر را از ذهنش پاک کند. چند شب به اتاق مادرش رفت تا او را نگه دارد.

هر روز صبح و هر شب قبل از رفتن به رختخواب، آنتونی جونیور ظرف پدرش را می بوسید.

«همه فرزندانم پدرشان را از دست داده اند. من نمی‌توانم کاری کنم که این درد برای آنها از بین برود، “استفانی گفت. اما پسرم، او بیشتر نگران ما بود تا خودش.

منابع پیشگیری از خودکشی و بحران

اگر شما یا شخصی که می‌شناسید با افکار خودکشی دست و پنجه نرم می‌کند، به دنبال کمک حرفه‌ای باشید و با خط ملی پیشگیری از خودکشی به شماره 1-800-273-TALK (8255) تماس بگیرید. “HOME” را به 741741 در ایالات متحده و کانادا ارسال کنید تا به صف متن بحران برسید.

اکنون یک خانواده چهار نفره به خانه جدید خود نقل مکان کرده اند. آنها از یک تفنگ اصلی برای نگه داشتن پرده های اتاق نشیمن استفاده کردند. آنها حصار را طبق برنامه درست نکردند.

آنتونی جونیور تصمیم گرفت که دعوا نکند. او نمی توانست بدون پدرش که در هر بازی از او حمایت می کرد، کار کند.

با تبدیل شدن روزها به هفته ها و هفته ها به ماه ها، خانواده شروع به بهبودی کردند. آنها شروع به تعمیر خانه کردند – روش آنها برای بزرگداشت آنتونی پدر رینا و آنتونی جونیور به خانه بازگشتند. در ماه دسامبر، ماریسا با برادر کوچکترش دست و پنجه نرم کرد و صدای خنده آنها مانند روزهای قدیم در خانه پیچید.

استفانی 37 ساله گفت: «ما اندکی پس از از دست دادن همسرم شروع به بهبودی کردیم.

آنتونی ریس جونیور، نفر دوم از راست، با خواهرانش ماریسا در سمت چپ، رینا در سمت راست و مادرش استفانی ریس

آنتونی ریس جونیور، نفر دوم از راست، با خواهرانش ماریسا، چپ، رینا، راست، و مادر، استفانی ریس. جشن گرفتن صبح کریسمس

(خانواده ریس)

اما گاهی اوقات آنتونی جونیور متهم می شد که در مدرسه مریض شده و او را به خانه آورده است.

روزهای دیگر به عکس های او و پدرش که روی پتویی که مادربزرگش به او داده بود، فریاد می زد که چرا ما را ترک کردی؟

استفانی سعی کرد از فرزندانش کمک بخواهد، اما زمان انتظار برای درمان ماه ها افزایش یافت.

در 27 دسامبر، آنتونی جونیور با بهترین دوستش به باشگاه رفت. او درست سر ساعت 8:30 شب به خانه بازگشت. او از خواهر کوچکترش به خاطر تعویض ملحفه اش در خشک کن تشکر کرد، به مادرش شب بخیر گفت و به او گفت که او را دوست دارد.

ستون یک

ویترینی برای داستانی جذاب از لس آنجلس تایمز.

ساعت 4 صبح استفانی از خواب بیدار شد. وقتی از پله ها پایین رفت تا آب بیاورد، متوجه نور زیر درب پسرش شد. در زد و بعد وارد شد.

آنتونی جونیور در اتاق خوابی که با کلاه های پدرش داجرز، صلیب تشییع جنازه و بالش هایی که هنوز بوی پدرش را می داد تزئین شده بود، جان خود را از دست داده بود.

آنتونی جونیور هیچ یادداشتی برای توضیح ناامیدی خود باقی نگذاشت. اما او یک بیماری همه گیر، از دست دادن پدرش، درد انزوا و درد دلی را که با نوجوانی به وجود آمده بود، متحمل شده بود.

برای استفانی، تنها کسی که درد از دست دادن پسرش را درک می کرد، شوهرش بود.

او در حالی که بدنش از هق هق می‌لرزید، گفت: «پنج ماه پیش، من تمام خانواده‌ام را دور هم جمع کردم، سالم. “درد از دست دادن بهترین دوست بد است. اما از دست دادن فرزندم بدترین دردی است که تا به حال تجربه کرده ام.”

::

در داخل خانه ریس، کلاژهای قاب شده توسط خانه تشییع جنازه آنتونی پدر در ورودی نصب شده بود.

پدر و پسری در نیروگاه بودند، هر دو با کلاه ایمنی و پوزخند.

در حین رقص پدر و دختر، آنتونی پدر با دستانش دور دخترانش بود. او در یک ماموریت کاری بود و نمی توانست بلند شود. او هفت ساعت رانندگی می کند، بنابراین آن را از دست نداد.

«پدرم بهترین دوست من هم بود. وقتی گذشت، آنتونی مال من شد، “رینا گفت. «آنتونی را با خودم داشتم تا این نقش را بازی کنم، چیزی شبیه پدرم. حالا که او رفته، کمی سخت‌تر می‌شود.»

پس از مرگ آنتونی جونیور، مادر استفانی، کارمن آمادور، ساعت‌ها در تماس تلفنی تلاش کرد تا برای دختر و نوه‌هایش مشاوره دریافت کند. او تخمین می زند که قبل از اینکه کسی را پیدا کند با حدود 50 نفر صحبت کرده است.

استفانی، ماریسا و رینا اکنون هفته ای یک بار با یک درمانگر ملاقات می کنند. بعد از جلسه اول، رینا گفت که احساس بهتری نسبت به قبل دارد.

خانواده در حال حاضر برای دومین مراسم خاکسپاری آماده می شوند. استفانی در تحویل حلقه کلاس پسرش که با پدرش طراحی کرده بود، عجله کرد. در یک طرف پرچم مکزیک و در طرف دیگر دو جنگنده است.

پسر عزادار خواسته است تا نام پدرش به داخل حلقه اضافه شود، بنابراین “همیشه با او خواهد بود.”

او قصد دارد انگشتر را روی انگشت پسرش بگذارد. بنابراین شما فقط یک بار می توانید آن را بپوشید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat