مقامات اعلام کردند که پاکسازی نشت نفت OC کامل شده است

[ad_1]

نزدیک به سه ماه پس از اینکه یک خط لوله زیر آب هزاران گالن نفت خام را در آب های جنوب کالیفرنیا ریخت، مقامات گفتند که تلاش ها برای پاکسازی ساحل به پایان رسیده است.

مقامات روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای گفتند: «پس از عملیات طولانی برای پاکسازی نشت نفت کالیفرنیای جنوبی، بخش‌های آسیب‌دیده از خط ساحلی به وضعیت اولیه خود بازگردانده شدند.» فرماندهی یکپارچه پاکسازی توسط گارد ساحلی ایالات متحده، اداره خدمات پیشگیری و پاسخگویی به ماهی و حیات وحش کالیفرنیا، و شهرستان های اورنج و سن دیگو رهبری می شد.

در ابتدا به مقامات درباره احتمال نشت نفت اورنج کانتی در روز جمعه (اول اکتبر) هشدار داده شد. ساکنان این شنبه متوجه درخشش شدند و با طلوع آفتاب صبح روز بعد، با نزدیک شدن نقطه ای به ساحل هانتینگتون، بویی شبیه به گازوئیل منطقه را فرا گرفت. امواج شکسته نفت خام تیره را همراه با پرندگان و ماهی های مرده به ساحل آورد.

تیم های واکنش به سرعت بسیج شدند، از جمله زیست شناسان و محیط بانان که برای ایجاد موانع بین نفت و مارش تالبرت، یک ذخیره گاه زیست محیطی 25 هکتاری که ده ها گونه از گونه ها را در خود جای داده بود، تلاش کردند. فرماندار گاوین نیوسام در اورنج کانتی وضعیت فوق العاده اعلام کرده است.

کیم کار، شهردار ساحل هانتینگتون در آن زمان گفت: «در سالی که چالش‌های فوق‌العاده چالش‌برانگیز بود، این نشت نفت یکی از مخرب‌ترین موقعیت‌هایی است که جامعه ما در دهه‌های اخیر با آن مواجه شده است.

نشت گاز در سراسر کشور بحث وابستگی به سوخت های فسیلی را برانگیخت و همچنین درخواست هایی را از دولت برای اتخاذ اقدامات تهاجمی تر در برابر سکوهای نفتی قدیمی که خطوط ساحلی ایالت را پر می کنند، انجام داد.

کاترینا فولی، سرپرست کانتی اورنج، که منطقه آن شامل هانتینگتون بیچ است، روز چهارشنبه گفت که “این عالی است که جزء تمیزکننده پشت آن باشد” اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

فولی گفت: “اولین چیزی که ما آموختیم این است که این زیرساخت های قدیمی رو به وخامت است و به خوبی نگهداری نمی شود و باید فوراً به آن رسیدگی شود.” دومین درس مهم این است که تا زمانی که بتوانیم این مشاغل «انرژی کثیف» را به مشاغل «انرژی پاک» منتقل کنیم و از کارگران مراقبت کنیم، حمایت جامعه برای از کار انداختن این تأسیسات تشدید می‌شود.»

فولی گفت که اثرات نشت به جامعه ساحلی سرایت کرده است، از مدارس ماهیگیری و موج سواری محلی که تجارت خود را از دست داده اند تا املاک آسیب دیده و رویدادهای لغو شده، از جمله نمایشگاه هوایی اقیانوس آرام که برای آخر هفته برنامه ریزی شده است.

او گفت: «فکر می‌کنم درک قابل توجهی از سوی کسانی که ممکن است چندان همسو با محیط‌بانان درباره تأثیر حفاری نفت در دریا نبودند، وجود داشت. «این بر اقتصاد تأثیر می گذارد، بر محیط زیست، سواحل و زندگی ما به طور کلی تأثیر می گذارد. من فکر می‌کنم همه این عوامل، در مجموع، این بار بیشتر از گذشته به مردم ضربه می‌زند.»

نشت 25000 گالن به سرعت به یک سکوی پالایش نفت به نام Elly که در حدود 9 مایلی دور از ساحل در آب های فدرال قرار داشت، مرتبط شد.

در روزها و هفته های بعد، اپراتور Elly، Amplify Energy Corp. به دلیل تاخیر 15 ساعته در اطلاع رسانی به تنظیم کننده های نشت فدرال، تحت نظارت فزاینده ای قرار گرفت.

بازرسان گارد ساحلی می گویند که یک لنگر یدک کش ممکن است به خط لوله 17 کیلومتری الی تا ترمینال لانگ بیچ آسیب رسانده باشد، اگرچه علت دقیق نشت هنوز نامشخص است.

در اوایل این ماه، یک هیئت منصفه فدرال آمپلفای انرژی و دو شرکت تابعه را به اتهام نقش داشتن در نشت متهم به اتهامات جنایی متهم کرد.

Amplify همچنین در تلاش تمیز کردن نقش دارد.

دن استوارد، معاون عملیات بتا در Amplify Energy، گفت: “این پاسخ یک تلاش تیمی واقعی بود – کاری که شامل تعهد و تعهد سازمان های فدرال، ایالتی و محلی به همراه تیم پاسخ ما بود.” ما از کار آنها سپاسگزاریم و می خواهیم از همه اعضای فرماندهی مشترک برای حرفه ای بودن و همکاری آنها در سه ماه گذشته تشکر کنیم.”

مقامات گفتند که خط لوله همچنان بسته است. نمایندگان اداره ایمنی مواد خطرناک در خطوط لوله، دفتر ایمنی و حفاظت از محیط زیست و مارشال آتش نشانی ایالتی در حال نظارت بر عملیات شستشو برای حذف روغن باقی مانده از خط هستند.

این در حالی است که دعاوی و دعاوی مدنی متعددی در قوه قضائیه راه پیدا می کند. فولی گفت که ادعای شهرستان برای تلاش پاکسازی به تنهایی بیش از 1 میلیون دلار است.

این نفت همچنین بر حیات وحش تأثیر گذاشته است. پس از نشت، دامپزشکان شبکه UC Davis Oiled Wildlife Care 82 پرنده مرده، سه شیر دریایی مرده و یک دلفین بینی بطری مرده و سایر حیوانات آسیب دیده گزارش کردند.

دبی مک گوایر، مدیر اجرایی تالاب هانتینگتون بیچ و مرکز مراقبت از حیات وحش، از جمله اعضای شبکه بود که به آن پاسخ دادند.

“من خیلی استرس داشتم. من کاملاً ترسیده بودم، “او روز چهارشنبه گفت، با اشاره به اینکه گروه همچنان قربانیان احتمالی را زیر نظر دارد، اگرچه پاکسازی کامل اعلام شده بود.

او گفت در حالی که پرندگان تمایل دارند بلافاصله بیمار شوند – روغن ضد آب آنها را از بین می برد و آنها را مستعد سرما و هیپوترمی می کند – پستانداران دریایی می توانند مشکلات مزمنی داشته باشند که بعداً ظاهر می شوند.

و در حالی که نشت در نهایت کمتر از آن چیزی بود که مقامات می ترسیدند – در ابتدا 126000 گالن تخمین زده شد – مک گوایر گفت که این یک یادآور نگران کننده از عدم قطعیت تولید نفت کالیفرنیا است. این گروه همچنین به نشت نفت Refugio در سانتا باربارا در سال 2015 و نشت نفت آمریکایی Trader در سال 1990 پاسخ داد.

وی با بیان اینکه از 31 سال آینده بگذریم و یک نشت نفت دیگر خواهیم داشت، افزود: احتمالاً همه باید خوب نگاه کنند و به این فکر کنند که داشتن این دکل های حفاری چقدر ایمن است.

درخشش روغنی دیگری در ماه نوامبر در این منطقه مشاهده شد و به سرعت مهار شد.

فولی گفت که یکی از یافته های مثبت نشت این بود که این نشت به “الگویی عالی از نحوه مشارکت سازمان های دولتی در سطوح فدرال، ایالتی و محلی، از جمله مشارکت با مشاغل و ساکنان محلی” تبدیل شده است.

او همچنین گفت که این امر منجر به اثرات حفاری نفت در دریا هم از نظر اقتصادی و هم از نظر زیست محیطی شده است.

وقت آن است که ادامه دهیم [transition] او گفت: “فرآیندی که محتاطانه است اما آینده ای را برای کالیفرنیا طراحی می کند که شامل سکوهای نفتی فراساحلی نمی شود.”

کریستین کوربو، ستوان گشت ماهی و حیات وحش کالیفرنیا که به عنوان هماهنگ‌کننده حوادث ایالتی خدمت می‌کند، از صدها پاسخ‌دهنده که «به‌موقع وارد شدند و تجربه‌شان را تجربه کردند و در طول پاسخ‌گویی درگیر ماندند، تشکر کرد».

کوربو در بیانیه ای گفت: ما از همه دانشمندان متعهد، کارشناسان حیات وحش، تکنسین ها و مقامات مجری قانون که متعهد به حفاظت از منابع طبیعی ما هستند سپاسگزاریم.

وزارت ماهی و حیات وحش در ماه نوامبر اعلام کرد که خوردن غذاهای دریایی که از آب گرفته شده اند بی خطر است و عملیات ماهیگیری در نزدیکی اورنج کانتی از سر گرفته شده است.

کاپیتان گارد ساحلی ایالات متحده، ربکا اور، هماهنگ کننده فدرال در صحنه، نظر کوربو را تکرار کرد.

او گفت: «همکاری تیم‌های کمک‌های اولیه، متخصصان ایمنی عمومی، تیم‌های ارزیابی و افسران واکنش برای اطمینان از اینکه آب‌ها، سواحل و حیات‌وحش ما با بالاترین استاندارد پاکسازی می‌شوند، بسیار مهم بوده است.» او با اشاره به اینکه پاسخ بیش از 1800 کارمند را شامل می‌شود.

مقامات گفتند که ماسه های روغنی و زباله ها در محل دفن زباله مخصوصی که برای مواد آلوده به نفت طراحی شده است، ریخته شده است.

پاسخ به نشت اکنون وارد یک “دوره انتقالی” خواهد شد که در آن فرماندهی مشترک حوادث گلوله قیر و نفت را رصد می کند و همه یافته ها را برای تعیین منبع آنها تجزیه و تحلیل می کند.

از عموم مردم خواسته می شود که هرگونه مشاهده قابل توجه نفت یا بقایای نفتی را به مرکز ملی پاسخگویی به شماره 1-800-424-8802 گزارش دهند.

زمانی که فرماندهی مشترک تشخیص دهد که دوره انتقال به پایان رسیده است، پاسخ به نشت نفت رسماً پایان خواهد یافت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma