مقامات شهر به دنبال کمک مالی برای یک موسسه خیریه با حمایت Garsetti هستند. کارشناسان اخلاق نگرانی هایی دارند

[ad_1]

سال 2018 بود و کارمندان شهردار اریک گارستی دفتر توسعه اقتصادی در حالت جذب سرمایه بود. این دفتر با صندوق شهردار لس آنجلس، یک موسسه خیریه تحت حمایت گارستی که برای برنامه های مدنی – به ابتکار مشاغل در صنعت سرگرمی- پرداخت می کند، کار می کرد.

سومی پاره، مدیر اجرایی دفتر توسعه اقتصادی در آن زمان، ایمیلی به AT&T ارسال کرد و خواستار 70000 دلار حمایت مالی برای حمایت از این برنامه شد. در پاسخ، یک نماینده شرکت 50000 دلار پیشنهاد داد.

کارکنان دفتر Garsetti نقش اساسی در ایجاد برنامه های صندوق شهردار دارند. آنها همچنین بر اساس مصاحبه‌ها و ایمیل‌های بازبینی شده توسط تایمز از طریق درخواست‌های ثبت عمومی، برای برنامه‌ها در طول کار و استفاده از ایمیل‌های شهری خود – در برخی موارد از شرکت‌هایی که با شهر تجارت می‌کنند – به دنبال بودجه هستند.

نمایندگان سازمان غیرانتفاعی و دفتر شهردار می گویند که جمع آوری کمک های مالی از مسئولان شهری نمونه ای از نحوه عملکرد مشارکت عمومی و خصوصی برای کمک به آنجلیوس است.

چنین درخواست هایی به این دلیل مجاز است که برای حمایت از یک موسسه خیریه و نه یک کمپین سیاسی انجام می شود. با این حال، برخی از کارشناسان حکمرانی خوب می گویند که شهر باید در مورد خواسته های مقامات شهری شفافیت بیشتری داشته باشد یا آنها را به طور کلی محدود کند.

باب استرن، مشاور ارشد سابق کمیسیون اعمال سیاسی منصفانه کالیفرنیا و یکی از نویسندگان قانون اصلاحات سیاسی ایالتی، گفت که از آنجایی که صندوق شهردار ارتباط نزدیکی با گارستی دارد، به اندازه کافی شبیه به یک کمیسیون سیاسی است که مقامات شهری آن را ندارند. باید برای این کار جمع آوری کمک مالی صورت گیرد.

استرن به این سازمان غیرانتفاعی گفت: “من مطمئن هستم که آنها کارشان را خوب انجام می دهند.” مشکل واقعی این است که شهردار از طریق کارکنان خود مبالغ هنگفتی را برای سازمان غیرانتفاعی خود جمع آوری می کند و بابت آن اعتبار می گیرد.

قانون کالیفرنیا مستلزم گزارش کمک های خیریه 5000 دلاری یا بیشتر است که توسط مقامات منتخب یا نمایندگان آنها درخواست شده است – پولی که به عنوان پرداخت های وصیت شده شناخته می شود. گارستی گفت که بیش از 61 میلیون دلار برای صندوق شهردار جمع آوری کرده است، رقمی که شامل کمک های مالی و کمک های مالی است.

مشخص نیست چه بخشی از این مبلغ از سوی مسئولان شهری که از نمایندگان شهردار محسوب می شوند درخواست شده است. الکس کمیسر، سخنگوی گارستی، از ارائه جزئیات خودداری کرد.

بر اساس مصاحبه ها و ایمیل های بررسی شده توسط روزنامه تایمز، مقامات دفتر گارستی، از جمله معاون توسعه اقتصادی و معاون شهردار در امور بین الملل، با افراد یا شرکت هایی که به دنبال حمایت از برنامه های حمایت شده توسط صندوق شهردار هستند، تماس گرفته اند.

برخی از ایمیل‌ها توسط ائتلاف اصلاحیه اول، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر حکمرانی خوب، دریافت و بررسی شد و با تایمز به اشتراک گذاشته شد. ایمیل‌های دیگری از طریق درخواست‌های ضبط مشابه از تایمز دریافت شد.

یکی از کمیسیون‌ها در مورد جمع‌آوری کمک‌های مالی توسط مقامات شهری گفت که کار این سازمان غیرانتفاعی “با کار شهر ادغام شده است و کارکنان ما به آنها و سایر سازمان‌های غیرانتفاعی کمک می‌کنند تا به ساکنان ما خدمت کنند.”

این کمیسیونر گفت: کارکنان ما می توانند با ابتکار خود و بنا به درخواست سازمان ها یا سایر کارکنان به صندوق شهردار یا سایر موسسات غیرانتفاعی کمک کنند. وی گفت: شهرداران ملزم به جذب سرمایه نیستند.

دیدر لیند، شهردار این صندوق، گفت: “هدف ما این است که با همکاری با دفاتر و کارکنان شهر برای جمع آوری بودجه و راه اندازی برنامه هایی که شهر ما را بهتر می کند، به آنجلنوس کمک کنیم.” “همکاری نزدیک با دفتر شهردار به عنوان کارشناسان و رهبران مدنی در کار ما برای حمایت از وضعیت خیریه ما تحت 501 (c) (3) ذاتی است.

***

صندوق شهردار که دارای فضای اداری در تالار شهر است، کمک های مالی و کمک های مالی را دریافت می کند و هزینه برنامه هایی را که توسط دفتر Garsetti طراحی شده و توسط شهر اجرا می شود، پرداخت می کند. این پول همچنین از برنامه های موجود شهری حمایت می کند.

لیند گفت که کارکنان صندوق شهردار بر مدیریت مالی برنامه ها نظارت می کنند و به کمک کنندگان گزارش می دهند.

طرح پایداری گارستی در سال 2015 توسط صندوق شهردار حمایت شد. این صندوق همچنین از برنامه‌ای حمایت می‌کند که آموزش و راهنمایی رایگان در جامعه ارائه می‌دهد، ابتکاری که گارستی به عنوان یکی از افتخارآفرین‌ترین دستاوردهای خود بر آن تاکید می‌کند.

مقامات سابق دفتر Garsetti به تایمز گفتند که مقامات شهر تشویق شدند تا برنامه هایی برای صندوق شهردار ایجاد کنند.

کارمندان سابق گفتند که کارمندان آماده اند تا برای برنامه هایی که ایجاد می کنند پول جمع آوری کنند، زیرا این کار آسان تر از تامین بودجه آنها از بودجه شهر است.

آنا گوئررو، رئیس وقت گارستی، طی یک پرونده در سال جاری، گفت که او به طور منظم با صندوق شهردار کار می کند. شهادت در یک پرونده آزار جنسی شامل ریک جاکوبز، همکار سابق گارستی، که سال ها صندوقدار غیرانتفاعی و عضو هیئت مدیره بود، گرفته شد.

گوئررو توضیح داد که نقش او در این صندوق «درگیر شدن با کارکنان صندوق شهردار، توسعه برنامه، کمک به سازماندهی وقت شهردار در صورت نیاز به تماس با شهردار است. [the] بخش خصوصی، کمک کنندگان بالقوه، برای جمع آوری پول برای این برنامه ها، و گاهی اوقات پیوند دادن صندوق شهردار با اداره شهر، که [helps] این برنامه ها را اجرا می کند.”

علیرغم مشارکت شهر با سازمان غیرانتفاعی، بسیاری از برنامه های صندوق شهردار به دلیل اینکه از بودجه شهر تامین نمی شود، مشمول حسابرسی شهری یا کنترل شورای شهرداری نمی شود.

در عین حال، کمک‌های مالی به سازمان غیرانتفاعی مشمول قوانین تأمین مالی کمپین نیست که میزان هدیه را محدود می‌کند یا اهداکنندگان خاصی مانند شرکت‌های دارای قراردادهای بزرگ شهری یا لابی‌گران ثبت‌شده را از دادن منع می‌کند.

منتقدان مدت‌ها استدلال کرده‌اند که پرداخت‌های تحمیلی می‌تواند نوعی سیستم پرداخت به بازی ایجاد کند. برخی از کمک کنندگان به صندوق شهردار در سال 2015 به تایمز گفتند که از ملاقات های انفرادی با گارستی و پذیرایی شام در گتی هاوس، اقامتگاه رسمی شهردار لذت می بردند.

لیند گفت که این سازمان غیرانتفاعی به پر کردن شکافی کمک می کند که بودجه دولتی قادر به پوشش آن نیست. او گفت: “این شغل واقعا لس آنجلس را بهتر می کند.” “من احساس می کنم که ما به بسیاری از آنجلنوها کمک می کنیم.”

او به یک برنامه اشتغال با حمایت صندوق شهردار اشاره کرد، برنامه ای که AT&T به تامین مالی آن کمک کرد. هدف این برنامه تنوع بخشیدن به صنعت تلویزیون و فیلم از طریق تشویق به کارگیری بیشتر جوانان محروم بود. لیند گفت که او آنقدر موفق بود که در نهایت از سازمان غیرانتفاعی جدا شد.

پاره که شغل خود را در شهر رها کرده و تمام وقت کار می کند، به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد. AT&T همچنین به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

طبق اسناد ارائه شده توسط دفتر گارستی به کمیته اخلاق شهر، AT&T به درخواست گارستی یا نمایندگانش بیش از 700000 دلار به این سازمان غیرانتفاعی کمک کرده است. این شرکت مرتباً با شهر قرارداد دارد.

صندوق شهردار در نحوه کار خود تنها نیست، بلکه سازمان های غیرانتفاعی وابسته به دولت در شهرهای دیگر وجود دارد. صندوق توسعه شهردار نیویورک همچنین به کارمندان اجازه می دهد تا طبق قوانین اخلاقی شهر به دنبال بودجه باشند.

گارستی در مصاحبه ای گفت که تمام کمک های مالی به شهر ابلاغ می شود و در دسترس عموم است. وی در پاسخ به سوالی در مورد جمع آوری کمک های مالی از مسئولان شهری از شرکت هایی که با شهر تجارت می کنند، گفت که برخی شرکت ها موظف به بازگشت هستند.

من هرگز کسی را ندیده‌ام که یک رهبر تجاری باشد – و اغلب می‌آیند چون می‌خواهند چیزی بسازند، کاری در شهر انجام دهند – و نگویند، “چند شغل در تابستان وجود دارد؟ آیا برای جوانان تابستانی می‌دهی؟ گارستی با اشاره به برنامه های کاری که توسط شهر حمایت می شود، گفت. “این مسئولیت من است.”

ریتا اسپک، سخنگوی Kaiser Permanente، که در سال 2017 درخواستی از یکی از کارمندان Garcetti برای حمایت از یک طرح علمی، فناوری، مهندسی و ریاضی که توسط صندوق شهردار حمایت می‌شود، دریافت کرد، گفت که معتقد است این کارمند بر برنامه‌ای تاکید دارد که Kaiser می‌تواند علاقه‌مند باشد.

اسپک گفت: «ابتکاراتی که سلامت و عدالت را ترویج می‌کنند، به‌ویژه آن‌هایی که دختران و زنان را تشویق می‌کنند تا شغلی در علم و فناوری داشته باشند، سال‌ها بخشی از استراتژی جامعه Kaiser Permanente بوده است». ما از برنامه یا رویدادی حمایت نمی کنیم که مطابق با این استراتژی نباشد.»

طبق اسناد شهری، قیصر پرماننته در سال 2018 40000 دلار به صندوق شهردار داد. شهر لس آنجلس از طرح بهداشتی بنیاد قیصر که بخشی از Kaiser Permanente است، پوشش بهداشتی برای کارکنان خود خریداری می کند.

اسپک گفت که از سال 2013، Kaiser Permanente دفاتر پزشکی جدیدی را افتتاح کرده و خدمات دیگری را در لس آنجلس گسترش داده است، که مستلزم تأیید مجوزها و حقوق از ادارات مختلف شهری است.

بر اساس ایمیل های بررسی شده توسط The Times، شرکت های کمتر شناخته شده نیز با دفتر شهردار برای حمایت از برنامه های صندوق شهردار همکاری کرده اند.

طبق سوابق شهر، شرکت سیگنال فدرال که چراغ‌های خودروهای پلیس شهر را می‌فروشد، در نوامبر 2016 به درخواست گارستی یا یکی از نمایندگان وی، 7500 دلار به صندوق شهردار اهدا کرد.

یک ماه قبل، یکی از کارمندان Garcetti صندوق شهردار و سیگنال فدرال را از طریق ایمیل به یکدیگر مرتبط کرد. طبق این ایمیل، کارمند Garcetti نوشت که سیگنال فدرال یک ارائه دهنده شهری است، موافقت کرده است از طرحی حمایت کند که توسط صندوق شهردار حمایت می شود و سازمان غیرانتفاعی انتقال پول را انجام خواهد داد. سیگنال فدرال از اظهار نظر خودداری کرد.

***

گلن اسمیت، مدیر دعاوی در ائتلاف اصلاحیه اول، گفت که او گفت که مقامات گارستی با این تصور باقی خواهند ماند که “هیچ تفاوتی بین صندوق شهردار و دفتر شهردار وجود ندارد.”

“اگر [donors] اسمیت گفت که علاقه مند به جلب لطف شهردار و بوروکراسی دفتر شهردار هستند، در اینجا نحوه انجام این کار بدون نگرانی در مورد محدودیت های حقوق کمپین آمده است.

داگ وایت، مدیر سابق برنامه مدرک مدیریت جمع آوری کمک های مالی دانشگاه کلمبیا، گفت که تالار شهر باید در مورد میزان پول جمع آوری شده توسط کارکنان برای سازمان غیرانتفاعی شفاف باشد.

وایت، که برخی از ایمیل‌های تایمز درباره تلاش‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی را بررسی کرد، گفت که نگران همپوشانی روابط بین دو سازمان است.

یک ایمیل نشان می دهد که بن وینتر، متخصص سیاست مسکن در آن زمان Garcetti، در سال 2017 به لیند کمک کرد تا نامه ای را برای حامیان مالی احتمالی قبل از نشست برنامه ریزی شده مسکن ارسال کند. ایمیل‌ها نشان می‌دهند که وینتر سپس لیند را برای حامیان مالی احتمالی، از جمله فردی که به عنوان لابیست ثبت نام کرده بود، ایمیل کرد و درخواست حمایت کرد.

در نهایت این اجلاس هرگز برگزار نشد. وینتر از اظهار نظر در مورد تایمز خودداری کرد. وقتی از لیند در مورد ایمیل ها پرسیده شد، پیشنهاد کرد که اگر کارمندی با یک حامی مالی بالقوه رابطه دارد، باید با او تماس بگیرد.

وایت گفت رد و بدل شدن ایمیل‌ها نشان می‌دهد که صندوق شهردار کمتر شبیه یک سازمان غیرانتفاعی سنتی عمل می‌کند، “نه مانند یک دست دولت”.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme