“منتظر هوای خوب باشید: -) دعوا نکنید! راهنمای کمک به نوجوانان برای متقاعد کردن والدین خود برای واکسن زدن

[ad_1]

آرین پارسا وقتی تکه های کوچکی از اوقات فراغتش را بین کار مدرسه و مطالعه برای مسابقات آزمون آکادمیک سپری می کند، در Reddit مرور می کند.

این نوجوان 14 ساله اهل سن خوزه هر زمان که فکر می‌کند واکسن مفید است، پست‌ها و نظرات خود را جستجو می‌کند، گاهی اوقات خط تلفن عمومی بهداشت عمومی را به اشتراک می‌گذارد یا پوستری را برای غلبه بر ترس از سوزن تبریک می‌گوید. پاییز گذشته، آرین سازمانی را تأسیس کرد به نام نوجوانان برای واکسن، متوجه پستی از یک نوجوان 16 ساله در اوهایو شد که گفت والدینش مخالف واکسن کووید-19 هستند.

پسر نوشت: آیا می توانم بدون رضایت والدینم واکسن بزنم؟

نه، نه در اوهایو، آرین قبل از اضافه کردن یک یادداشت تشویق کننده – “شما تنها نیستید” – و به اشتراک گذاری پاسخ داد. پیوند به مدیریت او به ایجاد نوجوانان کمک کرد، با این امید که والدین آنها را متقاعد کند که اجازه دهند آنها را واکسینه کنند. چند نکته از سوی مدیریت شامل صحبت کردن با والدینتان در زمانی که آرام به نظر می‌رسند و ارسال اطلاعات از طریق ایمیل می‌شود تا زمانی که کمتر مشغول هستند، آن‌ها را مرور کنند.

“منتظر هوای خوب باشید: -). دعوا نکن!» خوانده می شود.

در حالی که نوع Omicron به سرعت مسری خود در سراسر کشور ادامه می‌دهد، تعطیلی مدارس را مجدداً اجرا می‌کند، کارکنان بیمارستان را به محدودیت‌های خود سوق می‌دهد و هر امیدی را که به خوبی به دست آورده‌اند، هرچند ساده‌لوحانه، از بین می‌برد، این موج اخیر به ما یادآوری کرده است که چگونه کمی که می توانیم کنترل کنیم

و برای نوجوانان، عامل تعیین کننده در این بیماری همه گیر – واکسن زدن – اغلب قانونی نیست. قوانین رضایت والدین برای واکسیناسیون متفاوت است توسط ایالت و منطقه چندین مکان، از جمله فیلادلفیا، در حال حاضر به برخی از نوجوانان اجازه می دهد تا با دریافت واکسن COVID-19 موافقت کنند.

و در حالی که برخی از مدافعان، از جمله آرین و کلی دانیلپور، جوان کالیفرنیایی دیگری که VaxTeen را تأسیس کرد، می گویند که این حقی است که هر نوجوان در سراسر کشور باید داشته باشد، برخی تلاش های قانونی وجود دارد که در جهت مخالف حرکت می کنند.

در ماه‌های اخیر، قانون‌گذاران در برخی ایالت‌ها، از جمله کارولینای جنوبی و اوهایو، پیش‌نویس‌هایی را برای جلوگیری از الزام مدارس دولتی به واکسیناسیون علیه کووید-19 تهیه کرده‌اند و در نوامبر فرماندار آلاباما قانونی را امضا کرد که به استثنای یک قانون موجود ایالتی که به افراد زیر 14 سال و بالاتر اجازه می دهد تا با درمان پزشکی موافقت کنند.

آرین پارسا، 14 ساله اهل سن خوزه، به دنبال انتشارات واکسن است.

آرین پارسا هر زمان که فکر می‌کند مفید باشد، به دنبال انتشارات و کامنت‌های واکسن می‌گردد، گاهی اوقات خط تلفن بهداشت عمومی را به اشتراک می‌گذارد یا پوستری را برای غلبه بر ترس از سوزن تبریک می‌گوید. اکنون 14 ساله، آرین شرکت Teens for Vaccines را در اوج اپیدمی سرخک در سال 2019 تأسیس کرد.

(آرین پارسا)

آرین گفت: «حداقل همه دانش‌آموزان دبیرستانی باید بتوانند درباره واکسن‌ها به توافق برسند. “من فکر می کنم که نوجوانان به اندازه کافی مسئول هستند که چنین تصمیمی بگیرند.

آرین که در آن زمان دانش‌آموز کلاس ششمی بود، در سال 2019، در اوج بدترین واکسن‌ها، نوجوانان را برای واکسن‌ها راه‌اندازی کرد. اپیدمی سرخک در سال با الهام از یک نوجوان همکار شهادت کنگره آرین با توجه به دیدگاه مادرش علیه واکسیناسیون، که به گفته نوجوان با اطلاعات نادرست در اینترنت شکل گرفته بود، شروع به تحقیق در مورد تاریخچه جنبش ضد واکسیناسیون کرد.

او با استفاده از Reddit، منابع قابل اعتماد واکسن ها را با نوجوانان و والدین، از جمله بسیاری از کسانی که در مورد واکسن های HPV سؤالاتی داشتند، به اشتراک گذاشت. او اغلب با پیوندهایی به اطلاعات و خوراکی‌های شخصی پاسخ می‌داد و خاطرنشان می‌کرد که هنگام واکسیناسیون HPV متوجه احساس سوزن برای یک یا دو ثانیه شد، اما هیچ واکنشی نشان نداد.

او گفت که سال‌های همه‌گیری مانند مهی پر از درخواست‌های رسانه‌ها و رویدادهای مجازی بود، مانند رویداد واکسیناسیون تابستان گذشته با دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی کاخ سفید.

این روند گاهی خسته کننده بود، اما آرین ارتباط با نوجوانانی را در سراسر کشور که به عنوان سفیران نوجوانان برای واکسن پیوستند، از جمله یک سالمند لوئیزیانا که زمانی فکر می کرد کووید یک شوخی است اما بعد بیمار شد، و یک دانش آموز دوم تگزاس که والدینش به آن پیوستند، راضی کننده بود. ، حامیان QAnon، اجازه عکاسی از او را ندادند.

آنی چاگلاسیان، سفیر دیگر، گلندیل جونیور، پاییز گذشته پس از اینکه والدینش که در آن زمان نسبت به واکسن‌ها محتاط بودند، به نوجوانان برای واکسن زدن مراجعه کرد.

آنا چاگلاسیان سفیر روستا است "Teens for Vaccines، گروهی که به نوجوانانی که والدینشان مخالف واکسن هستند کمک می کند.

آنی چاگلاسیان گفت: «وقتی همه‌گیری شروع شد، من دانشجوی سال اول بودم و سال آینده را تمام می‌کنم.

(رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز)

آنی گفت که خانواده او ارمنی هستند و در جامعه او، به ویژه در میان مهاجران از اتحاد جماهیر شوروی سابق، غیر معمول نیست که مردم بی اعتمادی عمیق از دولت او تمام تلاش خود را کرد تا روی نکات منطقی و علمی در هنگام بحث در مورد موضوع تمرکز کند، اما مادرش از جای خود تکان نخورد که آنی را که نگران ابتلا به ویروس و انتقال آن به مادربزرگش که مبتلا به سرطان ریه بود، وحشت زده کرد.

به عنوان رئیس باشگاه پزشکی مدرسه اش، او از چندین دانش آموز دیگر که با مشکلات مشابهی روبرو بودند آشنا شد و شروع به ایجاد یک نمایش اسلاید کرد که همسالانش می توانستند از آن برای کمک به صحبت با والدین خود استفاده کنند. آنی گفت که بسیار مهم است که با هیچ گونه پرخاشگری به این گفتگوها نپردازید، و خاطرنشان کرد که او دریافته است که خطی که اغلب برای چیزهای کوچکتر کار می کند – مانند اینکه والدینتان به شما اجازه دهند به سینما بروید – گاهی اوقات در این مورد کار می کند. وضعیت.

آنی که گفت او و سایر دانش‌آموزان داوطلب در متقاعد کردن حدود 1000 نفر، هم دانش‌آموز و هم والدین، برای واکسینه شدن، نقشی ایفا کرده‌اند، گفت: “دوستی که شما به خوبی می‌شناسید و واقعا باهوش است، این کار را انجام دهید.”

در میان آنها مادر خودش بود، که در نهایت با دیدن فرصت‌های زیادی که برای آنی از دست داده بود، به دلیل واکسینه نشدن، از دست دادن شغلش به عنوان منشی در یک بیمارستان محلی، تسلیم شد. در نهایت، هر دو والدین او نیز واکسن‌ها را دریافت کردند، آنی گفت که او در طول مکالمه‌ای با پدرش در مورد اینکه اگر ویروس را به او منتقل کند و او بمیرد، نمی‌تواند تنها زندگی کند به موفقیت دست یافت.

او گفت که او همچنان به این کار متعهد است و می‌خواهد والدین دیگر بدانند که نوجوانانی که این عکس‌ها را می‌خواهند، برعکس عمل نمی‌کنند تا برای استقلال تلاش کنند.

او گفت: «آنها در تلاش برای شورش نیستند و شستشوی مغزی نشده اند. “آنها از شما می خواهند که این کار را انجام دهید من اجازه میدهم آنها در حال واکسینه شدن هستند.”

آنی که داوطلب خط خودکشی همسالان بود، گفت که بیشتر از همه، نوجوانان می‌خواهند این بیماری همه‌گیر پایان یابد.

او اغلب به یاد می آورد که با نوجوانانی صحبت می کرد که به او گفتند که در اتاق خواب خود نشسته اند و احساس تنهایی می کنند. به او گفتند مدرسه فرارشان بود و حالا گرفتار شده اند. برخی دیگر گفتند که احساس درماندگی می‌کنند چون می‌دانستند سال‌هایی در حال سوختن هستند که دیگر نمی‌توانستند برگردند – نکته‌ای که با آنی طنین‌انداز شد.

او در حالی که آهی کشید، گفت: «وقتی همه‌گیری شروع شد، من دانشجوی سال اول بودم و سال آینده را تمام می‌کنم.

او روزهای یادگیری مجازی را به یاد می آورد و نگران خلأهای دانش خود و همکلاسی هایش است. چند روز پس از اتمام درس توسط معلم، چندین صفحه خالی در بالا باقی ماندند، نشانه ای که او متوجه شد همکلاسی هایش در خواب هستند.

اگرچه او در ابتدا از بازگشت به درس‌های خصوصی‌اش و دیدن برنامه‌هایی برای جشن و سایر رویدادها راحت شد، اما Omicron دوباره نامشخص بود. هفته گذشته، در اولین روز بعد از تعطیلات، نیمی از همکلاسی هایش بیرون بودند و ساعات زیادی توسط معاونین تدریس می شد. از برداشتن ماسک حتی برای لحظه ای برای خوردن می ترسید.

او گفت: «تا به حال این همه بچه را ندیده بودم که در مدرسه غیبت کنند. “این واقعا ترسناک است.”

برای آرین، Omicron یک احساس خستگی عمیق را معرفی کرد.

او گفت: «ما از این بیماری همه گیر خسته شده ایم، از نزاع خسته شده ایم. “آیا می توانیم آن را کنار بگذاریم و فقط با کووید مبارزه کنیم؟” وقت آن رسیده است که زندگی خود را پس بگیریم.”

برخی از خاطرات مورد علاقه او از قبل از همه‌گیری، از سفر به ایلینوی برای مسابقه ملی مسابقه، ملاقات با دوستان قدیمی و چشیدن هر لقمه پیتزا در اعماق دریا است. آرین می‌گوید: وقتی همه این‌ها پشت سرمان است، یکی از چیزهایی که او بیش از همه منتظر آن است، سفر به هند برای دیدار پدربزرگ و مادربزرگش است. و سریعترین راه برای رسیدن به آنجا، او می داند، سطوح بالاتر واکسیناسیون است.

آرین اخیراً در مورد پست مرد جوانی که گفته بود واکسن نزده است نظر داده است. او از پوستر خواست به این فکر کند که انتقال ویروس به یک فرد دارای نقص ایمنی چگونه است.

مفسر نوشت: «اوه، بله، همه چیزهایی که گفتم را نادیده بگیرید و خط «افراد واکسینه نشده همه را می کشند» را انتخاب کنید.

“هی، آنچه نوشتی را نادیده نگیری. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری.”

متاسفم که عادت داشتم مردم از افرادی که واکسینه نشده بودند متنفر باشند.

“خوب است. کاملاً درک می کنم. متشکرم برای پاسختان. این روزهای سختی تاسف بار برای همه است.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat