توسط کیتلین مک گری 16 ژانویه سال 2020

اینها بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی هستند که می توانید هم اکنون خریداری کنید.

نظرات (17)

بسیاری از ما با آغاز سال جدید ، چه چیزی را سالم تر می کنیم ، و مچ بند هوشمند های بدنسازی با قابلیت بسته بندی در اینجا هستند تا به شما کمک کنند سبک زندگی فعال تری داشته باشید. اما آیا آنها ارزش پول نقد سخت درآمد شما را دارند؟ ما ده ها آزمایش را گذراندیم ، ساعت ها روی تردمیل ، دویدن ، دوچرخه سواری ، شنا – حتی خوابیدن – گذراندیم و دریافتیم که Fitbit Charge 3 (150 دلار) بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای اکثر افراد است.

Fitbit Charge 3 ضد شنا است و دارای صفحه نمایش لمسی بزرگتر است که فوراً به نوارهای تند و سریع ضربه می زند. Fitbit قصد دارد با یک سنسور SpO2 قابلیت مچ بند هوشمندی خواب گروه را بهتر کند که در صورت بروز اختلال در تنفس در شب ، به کاربران هشدار می دهد. Charge 3 همچنین شامل ویژگی هایی است که از Fitbit انتظار داشته ایم ، مانند مسابقات گروهی ، تجزیه و تحلیل دقیق خواب و طرحی که با مچ بند هوشمندهای قابل تعویض قابل تنظیم است.

افراد با بودجه باید Fitbit Inspire HR را انتخاب کنند ، یک مچ بند هوشمند 100 دلاری که ضربان قلب را تحت نظر دارد ، خواب را مچ بند هوشمندی می کند و هنگام کار با تلفن هوشمند ، GPS متصل را ارائه می دهد. Fitbit نسخه ارزان تر Inspire را نیز تولید می کند ، اما این مچ بند هوشمند 70 دلاری فاقد سنسور ضربان قلب برای بینش های عمیق تر است.

برای کمک به شما در انتخاب مچ بند هوشمند تناسب اندام مناسب برای نیازهای خود ، ما آخرین مدل ها را بر اساس طراحی ، عملکرد و سهولت استفاده ارزیابی کرده ایم. ما همچنین تعیین می کنیم که کدام مچ بند هوشمند تناسب اندام بهترین برنامه را برای ورود به تمرینات دارد. در اینجا بهترین انتخاب ها – هم سطح بالا و هم بودجه – برای بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی ارائه شده است.

فیلم های تبلیغاتی را برای شما توصیه کرد …
متأسفیم ، پخش کننده ویدیو بارگیری نشد.(کد خطا: 101102)
شارژ Fitbit 3شارژ Fitbit 3

  1. شارژ Fitbit 3
    در کل بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام

اندازه ها: یک اندازه ، با مچ بند هوشمندهای S ، M ، L | عمر باتری (دارای رتبه بندی): 7 روز | GPS: خیر | مچ بند هوشمندی خواب: بله | اثبات شنا: بله | مانیتور ضربان قلب: بله

مچ بند هوشمند ورزشی
119 دلار
نمایش در آمازون
149 دلار
مشاهده در والمارت
169.95 دلار
نمایش در بهترین خرید
مشاهده همه قیمت ها (33 یافت شده)
8 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
عمر باتریصفحه نمایش لمسیسنسور Sp02ضد شناGPS در هیئت مدیره وجود ندارددقیق ترین مانیتور ضربان قلب نیست
Fitbit Charge 3 بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای افرادی است که به دنبال یک وسیله عمومی هستند. ضد شنا است و دارای صفحه نمایش لمسی بزرگتر ، سنسور SpO2 است که برای تشخیص اختلالات تنفسی هنگام خواب و عمر باتری در هفته استفاده می شود. برای اتصال به GPS هنوز به تلفن هوشمند نیاز دارد ، اما در کل بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای پول است.

بررسی کامل Fitbit Charge 3 ما را بخوانید .

Fitbit Inspire HRFitbit Inspire HR (اعتبار تصویر: آینده)

  1. Fitbit Inspire HR
    بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام ارزان

اندازه: یک اندازه ، با مچ بند هوشمندهای S و L | عمر باتری (دارای رتبه بندی): 3 روز | GPS: متصل به تلفن هوشمند | مچ بند هوشمندی خواب: بله | اثبات شنا: بله | مانیتور ضربان قلب: بله

79 دلار
نمایش در آمازون
80 دلار
نمایش در بهترین خرید
99.95 دلار
مشاهده در والمارت
مشاهده همه قیمت ها (26 یافت شده)
مچ بند هوشمندی دقیق خوابباریک و سبک استنمایشگر کوچکبدون توقف خودکار
Fitbit’s Inspire HR بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام زیر 100 دلار است. این به طور خودکار خواب و تعداد کمی از تمرینات را مچ بند هوشمندی می کند و به لطف سنسور ضربان قلب خود ، بینش عمیق تری درباره مراحل خواب و آمادگی قلبی ارائه می دهد. هنگام اتصال به تلفن هوشمند ، Inspire HR از سیگنال GPS گوشی برای ورود دقیق تر تمرینات در فضای باز استفاده می کند. برنامه Fitbit یکی از داشبورد تناسب اندام مورد علاقه ما ، به ویژه با درج مچ بند هوشمندی سلامت زنان است. (اطمینان حاصل کنید که پوشش ما از بهترین معاملات Fitbit برای آخرین تخفیف ها را بررسی کنید).

بررسی کامل Fitbit Inspire HR ما را بخوانید .

  1. اپل واچ سری 3 (GPS)
    بهترین ساعت هوشمند تناسب اندام

اندازه: 38 و 42 میلی متر با مچ بند هوشمندهای S و L | عمر باتری (دارای رتبه بندی): 18 ساعت | GPS: بله | مچ بند هوشمندی خواب: خیر | اثبات شنا: بله | مانیتور ضربان قلب: بله

189 دلار
مشاهده در BHPHOTO
489.99 دلار
نمایش در بهترین خرید
499.77 دلار
نمایش در آمازون
مشاهده همه قیمت ها (11 یافت شده)
150 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
ویژگی های مچ بند هوشمندی تناسب اندام بهبود یافته استنظارت دقیق بر ضربان قلبفضای ذخیره سازی موسیقیقیمت پایین تر از سری 4 و LTE سری 3هنوز هم فقط باتری 18 ساعته است
Apple Watch Series 3 با GPS جدیدترین اپل واچ نیست اما بهترین ساعت هوشمند مچ بند هوشمند تناسب اندام است. این مقرون به صرفه تر از سری 4 است و هنوز هم تمام ویژگی های عالی مچ بند هوشمندی تناسب اندام پخته شده در watchOS 5. شما می توانید انواع تمرینات از جمله شنا در فضای باز و دور در استخر ، پیاده روی ، یوگا و موارد اساسی مانند دویدن و … را مچ بند هوشمندی کنید. دوچرخه سواري. ساعت هنگام شروع تمرین تشخیص می دهد و برای زمانی که از دست داده اید اعتبار برگشتی به شما می دهد. اگر می خواهید ساعت هوشمند کاملاً برجسته ای داشته باشید که به شما امکان می دهد تلفن خود را در خانه در حالی که در سالن ورزشی است و یا برای اجرای کار خارج هستید ، ترک کنید ، سری 3 با GPS یکی از موارد خریداری شده است.

بررسی کامل Apple Watch Series 3 را بخوانید .

بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی برای سال 2020

(اعتبار تصویر: آینده)
4- گارمین پیشرو 245
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای دوندگان

اندازه: یک اندازه ، با بند قابل تنظیم | عمر باتری (دارای رتبه بندی): 11 ساعت (با استفاده از GPS و ضربان قلب) | GPS: بله | مچ بند هوشمندی خواب: بله | اثبات شنا: بله (اما هیچ حالت مچ بند هوشمندی شنا) | مانیتور ضربان قلب: بله

249 دلار
نمایش در آمازون
299.99 دلار
مشاهده در والمارت
299.99 دلار
نمایش در بهترین خرید
مشاهده همه قیمت ها (15 یافت شده)
124 بررسی مشتری Walmart
☆☆☆☆☆
GPS و مانیتور ضربان قلب دقیقنازک و سبکخواندن آن در نور آفتاب آسان استرابط قابل تنظیمذخیره سازی موسیقی پردازندهبرنامه می تواند بهتر سازماندهی شود
Garmin بهترین ساعتهای در حال اجرا را می توانید خریداری کنید ، و Forerunner 245 یکی از موارد مورد علاقه ما است. زنگ ها و سوت های زیادی وجود ندارد ، اما این ساعت در حال اجرا با GPS داخلی و صفحه نمایش رنگی که به راحتی در نور خورشید قابل مشاهده است ، کوچک و سبک است. حتی بهتر این است که Forerunner 245 از حافظه موسیقی پردازنده برخوردار است ، بنابراین اگر می خواهید هنگام اجرای برنامه گوش دهید به آهنگ های خود نیاز ندارید که با خود گوشی هوشمند حمل کنید. 245 همچنین نمره V02 max شما را محاسبه می کند و یک مشاور بازیابی را برای شما ارائه می دهد تا به شما اطلاع دهد چه مدت استراحت بین دویدن است. این ساعت همچنین حدود یک هفته تمرین با شارژ طول می کشد ، که برای چنین ساعت GPS کاملاً برجسته بد نیست.

بررسی کامل Garmin Forerunner 245 ما را بخوانید .

اعتبار: گارمین(اعتبار تصویر: گارمین)
5- گارمین پیشرو 25
بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای دوندگان

اندازه: یکی از اندازه، با بند قابل تنظیم | عمر باتری (دارای رتبه بندی): 8-10 ساعت (با استفاده از GPS و ضربان قلب) ، 8-10 هفته در حالت تماشای | GPS: بله | مچ بند هوشمندی خواب: خیر | اثبات شنا: بله | مانیتور ضربان قلب: خیر

78.89 دلار
نمایش در آمازون
79.92 دلار
مشاهده در والمارت
99.99 دلار
نمایش در بهترین خرید
مشاهده همه قیمت ها (16 یافت شده)
561 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆
عمر طولانی باتریآسان برای استفادهضدآبارزاننمایشگر سادهبدون مانیتور ضربان قلببدون مچ بند هوشمندی خواب
اگر به زنگ و سوت اضافی احتیاج ندارید ، Garmin Forerunner 25 را در نظر بگیرید. بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام برای دوندگان با بودجه ، یک ساعت GPS ارزان اما در عین حال دقیق است که مسافت ، سرعت و سرعت را مچ بند هوشمندی می کند و در هر زمان به شما اطلاع می دهد. مایل شما اجرا کنید. با وجود نزدیک به 10 هفته عمر باتری در حالت تماشای ، Forerunner 25 همچنین می تواند ساعت کاری روزمره شما باشد و در صورت نیاز به آن دسته از راه حل های منعطف همچنان کار خواهد کرد.

بررسی کامل ما Garmin Forerunner 25 را بخوانید .

چگونه مچ بند هوشمند های بدنسازی را آزمایش می کنیم
برای هر مچ بند هوشمند تناسب اندام جدید ، ما طراحی سخت افزار و راحتی آن را ارزیابی می کنیم. باید بتوانید تمام روز دستگاه را بپوشید ، و ما دریافتیم که برخی مچ بند هوشمند های بزرگتر در مچ های کوچکتر مناسب نیستند. ما همچنین ویژگی ها ، از جمله تشخیص حرکت (مانند شمارش مرحله و نظارت بر خواب) ، محاسبات مسافت و در صورت کاربرد ، GPS و دقت ضربان قلب را ارزیابی می کنیم . ما چقدر خوب یک دستگاه را با برنامه همراه خود آزمایش می کنیم و تجربه استفاده از این دو را با هم ارزیابی می کنیم.

تبلیغات

ما همچنین می خواهیم ببینیم که برنامه های دستگاه از چه ویژگی هایی مانند مربیگری و مچ بند هوشمندی رژیم پشتیبانی می کند و اینکه آیا می تواند داده ها را با برنامه های شخص ثالث مانند MyFitnessPal همگام کند. در آخر اینکه حداقل یک هفته دستگاه را می پوشیم تا مطالبات باتری سازنده را آزمایش کنیم.

تناسب اندام در مقابل ساعت های هوشمند: کدام یک را باید بخرید؟
IDC تخمین می زند که فروش از انتقالها تناسب اندام انتظار می رود که صاف شده طی پنج سال آینده به عنوان ساعت های هوشمند مقرون به صرفه تر با عمر باتری بهتر و عملکرد است.

تبلیغات
یک ساعت هوشمند معمولی دارای صفحه نمایش لمسی است که علاوه بر فروشگاه برنامه با برنامه های شخص ثالث ، اطلاعات بیشتری را در یک نگاه ارائه می دهد. می توانید برنامه های تمرینی مورد علاقه خود را نصب کنید ، به پیام های متنی پاسخ دهید ، هزینه خرید را پرداخت کنید و کارهای سبک را بدون بیرون کشیدن تلفن هوشمند خود انجام دهید. ساعتهای هوشمند همچنین برای مچ بند هوشمندی آمارهای حیاتی ، حسگرهای بیشتری نسبت به مچ بند هوشمندهای مچ بند هوشمندی تناسب اندام دارند.

بیشتر: بهترین ساعت های هوشمند

اما معاملاتی وجود دارد. به طور کلی ساعتهای هوشمند گران قیمت تر هستند و از عمر باتری کمتری نسبت به مچ بند هوشمند های مخصوص تناسب اندام برخوردار هستند. $ 199 فیت بیت بالعکس ، برای مثال، یک ساعت مچی صفحه لمسی شنا اثبات با 4 روز عمر باتری، ویژگی های تناسب اندام مچ بند هوشمندی جامد و برنامه های شخص ثالث است، اما ساخته شده در GPS برای فاقد پیشرفته تر تمرین مچ بند هوشمندی. اپل دیده بان سری 4 نه تنها GPS ورزشی، آن را نیز ارائه می دهد سقوط تشخیص و از یک سنسور ضربان قلب الکتریکی برای گرفتن الکترو کاردیو گرام FDA-پاک. با این حال ، با 399 دلار ، بسیار گرانتر از مچ بند هوشمند های پایه تناسب اندام است.

اگر توانایی پرداخت بیش از 150 دلار و استفاده از آیفون را دارید ، 279 دلار Apple Watch Series 3 با GPS ویژگی های بیشتری را از آنچه در مچ بند هوشمند تناسب اندام پیدا می کنید ارائه می دهد. برای کاربران اندرویدی ، Fitbit Versa ارزش دیدن دارد.

اعتبار: راهنمای تام