ناتوانی بیماران مبتلا به کووید در چسبیدن به زندگی ناامید کننده است

[ad_1]

نه بیمار در بخش مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی منطقه ای Arrowhead منتظر سرنوشت خود بودند.

جوانترین آنها 26 و مسن ترین آنها 66 سال داشت. چهار نفر از آنها قبلاً انتوبه شده بودند، آخرین تلاش برای نجات جانشان. اتاق های داخلی در طبقه چهارم بدون دکور، آنها به تنهایی در تاریکی دراز کشیده بودند، روی شکمشان مست و مست، زیرا در غیر این صورت درد لوله از گلویشان بسیار زیاد بود.

تعداد بیماران مبتلا به کووید-19 در صبح روز چهارشنبه حدود دو برابر چند هفته پیش بود. اما نوع متفاوتی از زمستان گذشته بود، زمانی که بیمارستان بیش از 100 بیمار مبتلا به کووید را در اوج خود دید و مجبور شد یک بخش مراقبت های ویژه موقت از بخش پس از بیهوشی راه اندازی کند.

در هفت روز گذشته، بیمارستان دولتی شهرستان سن برناردینو به طور متوسط ​​20 بیمار مبتلا به کووید مثبت داشته است.

تعداد بستری شدن در بیمارستان مطمئناً به اندازه زمستان گذشته تیره و تار نبود، اما ناامیدی شدیدی وجود داشت. همه بیماران مراقبت های ویژه COVID، هر یک، واکسینه نشده بودند.

بت کلیکر، پرستار مراقبت‌های ویژه، پمپ‌های داخل وریدی را بازرسی می‌کند که دارو را به بیمار مبتلا به کووید می‌رساند.

بت کلیکر، پرستار مراقبت‌های ویژه، پمپ‌های داخل وریدی را بازرسی می‌کند که دارو را به بیمار مبتلا به کووید که در مرکز پزشکی منطقه‌ای Arrowhead تحت درمان است، تحویل می‌دهد.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

بت کولیکر، سرپرستار بخش مراقبت‌های ویژه، با اشاره به اتاق‌های پشت سرش گفت: «این قطعاً ناامیدکننده است، به‌خصوص وقتی که واکسن اکنون تقریباً قابل پیشگیری است که در این شرایط قرار داشته باشید. سه نفر یکشنبه گذشته جان باختند.

بی فایده بودن همه اینها، تضعیف روحیه.

او گفت: “بیماران هنوز با سرعت نگران کننده ای جان خود را از دست می دهند و همه آنها واکسینه نشده اند.” «آنها دو سال است که از مرگ دست برنداشته اند. تحمل این مدت طولانی سخت است.”

با تعطیلات پیش رو و آماده شدن کارمندان برای گسترش نوع بسیار مسری Omicron، متخصصان مراقبت های بهداشتی نگران آنچه در پیش است هستند. شهرستان‌های ریورساید و سن برناردینو در حال حاضر نسبت به سایر بخش‌های کالیفرنیای جنوبی دارای نرخ بالاتری از بستری شدن در بیمارستان COVID-19 هستند.

در شهرستان سن برناردینو، تنها 59 درصد از افراد در تمام سنین حداقل یک دوز از واکسن را دریافت کرده اند. بر اساس داده های شهرستان، مرگ و میر در میان افراد واکسینه نشده در این شهرستان تقریباً 10 برابر بیشتر از افراد کاملاً واکسینه شده است.

دکتر کرتیس کانورس، در مرکز، در جریان گشت‌های صبحگاهی خود از بخش مراقبت‌های ویژه در مرکز پزشکی منطقه‌ای Arrowhead با پرستاران مشورت می‌کند.

دکتر کرتیس کانورس، در مرکز، در جریان گشت‌های صبحگاهی خود از بخش مراقبت‌های ویژه در مرکز پزشکی منطقه‌ای Arrowhead در کولتون، با پرستاران مشورت کرد.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

دکتر رابرت کیم فارلی، اپیدمیولوژیست و متخصص بیماری های عفونی، گفت: “این زنگ خطری برای کسانی است که هنوز واکسینه نشده اند، یا کسانی که هنوز تقویت کننده های واجد شرایط خود را دریافت نکرده اند.” بیماری ها در دانشکده فیلدینگ UCLA سلامت عمومی. «اگر مردم فقط واکسن را دریافت کنند، بستری‌ها و مرگ‌های شدیدی که اکنون اتفاق می‌افتد تقریباً قابل پیشگیری هستند.

روز چهارشنبه 25 بیمار کووید در اطراف بیمارستان کولتون پراکنده بودند. از این تعداد، 16 نفر واکسینه نشده، سه واکسینه شده بدون علامت، یک نفر نیمه واکسینه و 5 نفر وضعیت نامشخص داشتند. بسیاری از آنها در طبقه چهارم قرار داشتند.

در 4 آی سی یو شمال، چهارشنبه گذشته بیش از 70 جوراب دور پنجره ها بسته شد. نام هر یک از کارکنان بلوک در بالا، روی پنگوئن ها، هدایا یا دانه های برف چاپ شده بود.

در همان نزدیکی درختی بود که زورینا هرناندز، مدیر بخش مراقبت های ویژه، از آمازون سفارش داده بود. کولیچر، یک پرستار فارغ التحصیل، در یک روز اضافی آمده بود تا به تزئین آن با کمان، قلوه سنگ و تزئینات قرمز، سبز و طلا کمک کند.

کولیکر کیک‌های کوچک و هدبندهای تعطیلات را آورد تا سعی کند حال و هوا را روشن نگه دارد. او یک پلیور تزئین شده با دانه های برف، زنگ، کلاه بابانوئل و دماسنج با 36.5 (سانتیگراد) پوشید. این “ژاکت زشت” او بود.

پرستار ثبت نام شده رابرت آلدریت برای یک بیمار مبتلا به کووید در بخش مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی منطقه ای Arrowhead دارو آماده می کند.

پرستار ثبت نام شده رابرت آلدریت برای یک بیمار مبتلا به کووید در بخش مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی منطقه ای Arrowhead دارو آماده می کند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

پمپ‌های داخل وریدی دارو را به یک بیمار مبتلا به کووید که در بخش مراقبت‌های ویژه در مرکز پزشکی منطقه‌ای Arrowhead تحت درمان است، تحویل می‌دهند.

پمپ‌های داخل وریدی دارو را به یک بیمار مبتلا به کووید که در بخش مراقبت‌های ویژه در مرکز پزشکی منطقه‌ای Arrowhead تحت درمان است، تحویل می‌دهند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

درختان کریسمس مینیاتوری و گوی های قرمز با عبارت «کریسمس مبارک» روی دیوارهای بین اتاق ها آویزان شده است. روحیه جشن با شرایط غم انگیز بیماران داخل تناقض دارد.

یک زن نزدیک به دو هفته روی پنکه بود و احتمالاً نمی توانست پیاده شود. کارکنان بیمارستان با خانواده او در مورد مراقبت های تسکینی صحبت کرده بودند. بیمارستان اجازه ملاقات با بیماران کووید را در پایان عمر می دهد، اما اعضای خانواده فقط اجازه خروج از اتاق را دارند.

کولیکر گفت: «کنار این خانواده واقعاً سخت است زیرا نمی توانند دست عزیزشان را بگیرند.

مرد 66 ساله در اتاق بغلی اخیرا بستری شد. او در جریان بالای اکسیژن قرار داشت، اما نزدیک به نیاز به لوله گذاری بود. در مورد زن در راهرو هم همینطور بود.

همانطور که کولیکر در سن هر بیمار – در دهه 60، 50، 40 و 20 سالگی خود – می گذرد، این روند دیگری را نشان می دهد که کارکنان بهداشت شهرستان در شش ماه گذشته متوجه آن شده اند: بیماران جوان تر از ابتدای همه گیری هستند.

«بیماران هنوز با سرعت نگران کننده ای جان خود را از دست می دهند، همه واکسینه نشده اند. آنها دو سال است که می میرند. تحمل این مدت طولانی سخت است.”

بت کولیکر، پرستار مراقبت های ویژه

بت کلیکر، پرستار بخش مراقبت‌های ویژه، بیماران مبتلا به کووید را در مرکز پزشکی منطقه‌ای Arrowhead معاینه می‌کند.

بت کلیکر، پرستار بخش مراقبت‌های ویژه، بیماران مبتلا به کووید را در مرکز پزشکی منطقه‌ای Arrowhead معاینه می‌کند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

کولیکر گفت: هر چه سن آنها کمتر باشد، احتمال ابتلا به بیماری های زمینه ای بیشتر می شود. او گفت که به ندرت دیده می شود که بیمار جوانی “که هیچ مشکل سلامتی دیگری نداشته باشد.”

اندکی قبل از ساعت 9 صبح، پرستاران – از هر دو بیمار یک نفر – داروهای صبحگاهی داده و ارزیابی های خود را انجام دادند. آن‌ها لباس‌های عایق‌دار زرد، روکش کفش‌های سفید و خاکستری و ماسک‌های تنفسی کنترل‌شده تصفیه‌کننده هوا به نام کلاه ایمنی CAPR می‌پوشیدند.

وقتی صدای بوق از اتاق به صدا درآمد که نشان می داد اکسیژن بیمار به 84 کاهش یافته است، کولیکر به داخل اتاق نگاه کرد. این زن 44 ساله ناراحتی تنفسی نداشت و ممکن است تازه غذا خوردن را تمام کرده باشد که باعث کاهش شد.

با این حال، کولیکر در را باز کرد تا بپرسد: «خوبی؟» زن که هنوز لوله‌گذاری نشده بود، به او اشاره کرد.

هرناندز گفت درست قبل از روز شکرگزاری، بیمارستان 48 ساعت بدون بیماران کووید در بخش مراقبت های ویژه کار کرد. رئیس بخش افزود: پس از تعطیلات، “اعداد شروع به افزایش کردند.”

کولیکر در پاسخ به این سوال که آیا آنها از موارد جدید می ترسند، گفت: “می دانم که او می آید. زمستان اینجاست.»

هرناندز، یک پرستار فارغ التحصیل گفت: “ما برای بدترین شرایط آماده می شویم، اما انتظار بهتری داریم.”

دکتر کورتیس کانورس، درست، در طول تورهای صبحگاهی خود، با بیماران مبتلا به کووید در مرکز پزشکی منطقه ای اروهد ملاقات کرد.

دکتر کورتیس کانورس، درست، در طول تورهای صبحگاهی خود، با بیماران مبتلا به کووید که در بخش مراقبت‌های ویژه در مرکز پزشکی منطقه‌ای Arrowhead تحت درمان هستند، ملاقات می‌کند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

حدود ساعت 10 صبح، دکتر کرتیس کانورس، یک احیای ریه، بیماران خود را مورد خطاب قرار داد. عکس رادیوگرافی از قفسه سینه یک زن 40 ساله بیرون کشید.

او به کارکنانی که جلوی اتاقش جمع شده بودند گفت، هیچ تغییر عمده‌ای در فیلم ابری روی سینه‌اش وجود نداشت.

وی گفت: “ویرانی روی ریه ها بسیار شدید است.” «متاسفانه این بیمار کاملاً جوان است، او در اواسط بزرگسالی است. فقط خیلی خیلی مریض است.”

داخل اتاق فقط بالای سر زن روی پتوی سبز-آبی او نمایان بود. او به صورت دراز کشیده و به حالت خوابیده است.

به گفته کانورس، برخی از بیماران به مدت 16 ساعت در روز روی شکم می مانند تا به ریه های خود کمک کنند تا اکسیژن بیشتری دریافت کنند. آنها لوله های تنفسی در گلو داشتند و لوله دیگری برای ادرار همراه با وریدهای ژوگولار داخل وریدی.

کانورس گفت: «بیماری بحرانی با کووید راحت نیست.

کولیکر گفت که کار در بخش مراقبت های ویژه “یک عمل متعادل کننده استراحت، باز نگه داشتن فضای ذهنی شما است.” امسال او گردشگری را به عنوان نوعی سلف سرویس انتخاب کرد.

در اولین پیاده روی خود در ژانویه، او نفس عمیقی از هوای تازه کوهستانی کشید و شروع به گریه کرد.

دکتر دیوید وانگ یک بیمار مبتلا به کووید را در مرکز پزشکی منطقه ای Arrowhead معاینه می کند.

دکتر دیوید وانگ یک بیمار مبتلا به کووید را در مرکز پزشکی منطقه ای Arrowhead معاینه می کند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

او گفت: «چون می‌دانستم افرادی در اینجا هستند که نمی‌توانستند نفس بکشند یا همان صبح یا شب قبل مرده‌اند، و تو خیلی احساس گناه می‌کنی.»

کولیکر بیماران فوت شده را به یاد آورد. یکی دامادی بود که یک هفته پیش ازدواج کرده بود. او یک مادر و یک پسر داشت. یک بیمار با یک نوزاد تازه متولد شده.

کولیکر گفت، سه نفری که یکشنبه جان باختند، واکسینه نشده بودند. وقتی آنها به بخش مراقبت های ویژه رسیدند، برای واکسن خیلی دیر شده بود که امیدی به آنها بدهد.

کولیکر گفت در حالی که برخی از بیماران از واکسینه نشدن پشیمان هستند، برخی دیگر مصمم هستند که این کار را انجام ندهند.

او از اینکه اعضای خانواده خودش نیز با واکسیناسیون مخالفت کرده اند ابراز ناامیدی کرد.

کولیکر گفت: «من می‌توانم آن را با چشمان خودم ببینم. ما هنوز بیمارانی داریم که به خاطر ما می میرند.»

هرناندز گفت: “اگر آنها می توانستند آنچه را که ما می بینیم ببینند.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma