نامزد شهردار لس آنجلس در نبرد با فعالان بی خانمان

[ad_1]

در طول سال گذشته، کوین دی لئون، عضو شورای شهر لس آنجلس، بیشتر انرژی خود را بر کاهش تعداد کمپ ها در محله ایست ساید خود متمرکز کرده است و با سازمان های شهری همکاری می کند تا مردم را از خیابان ها به مسکن موقت یا سایر اشکال سرپناه منتقل کنند.

او گفت که در بهار گذشته، دفتر او موفق شد 74 بی خانمان را از خط میانی ال سرنو به دو متل تبدیل شده منتقل کند. شش ماه بعد، ده ها نفر دیگر از دو بلوک در خیابان اصلی شهر منتقل شدند. و پس از عید شکرگزاری، تیم او – که با کارگران کمکی کار می‌کرد – حدود 90 نفر را از کمپ‌هایی که مدت‌ها بنای تاریخی پوبلو د لس آنجلس را دور زده بودند، به محل اقامت موقت منتقل کردند.

این تلاش‌ها، دی لئون، سیاستمدار کهنه‌کاری را که به دلیل چالش چپ‌گرایانه‌اش با سناتور آمریکایی دایان فاینشتاین در سال ۲۰۱۸ شناخته می‌شود، در تضاد مستقیم با برخی از صریح‌ترین مدافعان شهر از بی‌خانمان‌ها قرار داده است که می‌گویند سیاست «اخراج» را دنبال می‌کنند. برای افراد غیر مقیم در لس آنجلس.

دی لئون، نامزد شهرداری، هفته گذشته با طرح اتهامات خود علیه این منتقدان، به این ضربه پاسخ داد. در یک جلسه شورا و در مصاحبه‌ها، او فعالان ال پوئبلو را متهم کرد که تلاش می‌کنند مردم غیر مسکونی را متقاعد کنند که در پیاده‌رو بمانند، جایی که «نه لوله‌کشی، نه گرمایش، نه خدمات» دارند.

کوین دی لئون، شورای شهر لس آنجلس.

کوین دی لئون، عضو شورای شهر لس آنجلس، که نامزدی خود را برای شهرداری در ماه سپتامبر آغاز کرد، به طور فزاینده ای با فعالان بی خانمان در منطقه خود مخالف است.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

وی گفت: ما ده ها میلیون دلار در مالیات دهندگان سرمایه گذاری می کنیم تا همسایگان خالی از سکنه خود را با مسکن پیوند دهیم. “و دیدن افرادی که در حال خرابکاری و تضعیف این کار هستند، باید همه آنجلنوها را خشمگین کند.”

فعالان این اظهارات را محکوم کردند و گفتند که این اظهارات نادرست است و هیچ مدرکی تایید نشده است. در این میان اظهارات دی لئون تنها نمونه ای از پیام های تهاجمی است که نامزدهای شهرداری در مورد بحران بی خانمانی دریافت کردند.

جو بوسکانو، عضو شورای شهر لس آنجلس، ماه ها قول داده است که به دنبال رأی گیری برای ممنوعیت کمپینگ در مکان های عمومی در لس آنجلس است. نماینده کارن باس (دی-لس آنجلس) هفته گذشته از طرحی برای حذف کمپ های خیابانی پرده برداری کرد و گفت که شهر نمی تواند “قاچاق آشکار مواد مخدر” و “پشت چادرها” خشونت را تحمل کند.

هفته گذشته، دی لئون استریت واچ لس آنجلس را متهم کرد، گروهی که بخشی از آن توسط شاخه محلی سوسیالیست‌های دموکرات آمریکا تشکیل شده بود، به تلاش برای منصرف کردن مردم از پذیرش اتاق در LA Grand، هتلی که در پاسخ به یک پناهگاه موقت بی‌خانمان‌ها تبدیل شده است. به COVID-19. او در مصاحبه ای گفت که این فعالان همچنین به مردم در ال پوبلو توصیه کردند که اتاق های هیلدا ال. سولیس کر اول دهکده، یک مرکز مسکن موقت در نزدیکی ایستگاه یونیون را نپذیرند.

دی لئون گفت که در یک نقطه از ماه گذشته، کارکنان او حداقل دو بی خانمان را به او اطلاع دادند که 20 دلار برای ماندن در پیاده رو در ال پوئبلو به آنها پیشنهاد شده بود. به گفته او یکی از این پیشنهادات رشوه ماه گذشته توسط فردی مطرح شد که خود را نماینده استریت دیده بان معرفی کرد.

دی لئون گفت که این حادثه توسط دو تن از دستیارانش شاهد بوده است. او از ذکر نام آنها خودداری کرد.

مدافعان بی خانمان ها با عصبانیت پاسخ دادند و گفتند د لئون در مورد اینکه داوطلبان آب، پتو و سایر لوازم اولیه را به نیازمندان شهر می دهند دروغ می گوید.

میگل کامنیتزر، یکی از سازمان‌دهندگان دیده‌بان خیابان، ادعای رشوه 20 دلاری را “به وضوح پوچ” خواند و گفت که چنین اظهاراتی باید دی لئون را از شهردار شدن رد صلاحیت کند. او گفت که سازمان‌دهندگان دیده‌بان خیابان به افراد خالی از سکنه نمی‌گویند پیشنهادات اتاق‌های هتل یا سایر پناهگاه‌ها را رد کنند.

کامنیتزر، نویسنده‌ای که در مرکز زندگی می‌کند، می‌گوید: «آنچه در حال رخ دادن است این است که کارکنان کوین دی لئون… مردم را برخلاف میل خود مجبور می‌کنند وارد پناهگاه‌های موقتی شوند که همیشه برای آنها مناسب نیست. ما آنجا هستیم و به مردم یادآوری می کنیم که افراد بی خانمان مستحق تعیین سرنوشت هستند و باید بتوانند بهترین را برای خود انتخاب کنند.

روستای اول مراقبت هیلدا ال. سولیس، یک مرکز مسکن موقت برای بی خانمان ها.

مقامات گفتند که 20 نفر از اردوگاهی در ال پوبلو به دهکده اول مراقبت هیلدا ال. سولیس، یک مرکز اسکان موقت که سال گذشته تکمیل شد، نقل مکان کردند. آنها گفتند که 67 نفر دیگر وارد هتل های Project Roomkey شدند.

(لوئیس سینکو / لس آنجلس تایمز)

پس از شنیدن برخی از ادعاهای دی لئون در هفته گذشته، فعالان شماره تلفن همراه شخصی وی را در توییتر منتشر کردند و متحدان خود را بسیج کردند تا او را با تماس ها و پیام ها بمباران کنند.

استفن چون، سازمان‌دهنده Jtown Action و دیگر گروه‌ها، نوشت: «برای سیاستمداران فاسدی که علیه مردم ما خشونت مرتکب می‌شوند، صلح وجود ندارد».

چون در ایمیلی دی لئون را متهم کرد که تلاش می کند فعالانی را که برای بقای افراد غیرمسکونی در لس آنجلس می جنگند ساکت کند. چون گفت که مردم نیازی به “خط مستقیم” به تلفن همراه د لئون نخواهند داشت، “اگر او واقعاً کار خود را انجام داده و پاسخگو و مسئولیت پذیر باشد.”

دی لئون، به نوبه خود، گفت که منتقدان او در واقع سعی داشتند با کمپین برای آزار و اذیت او را ساکت کنند. او گفت که این کمپین دلیلی است که وی اسامی کارکنانی را که شاهد این پیشنهادات پولی بوده اند، ارائه نکرده است.

او می گوید: «وقتی می خواهند ارعاب کنند، وقتی می خواهند مزاحمت ایجاد کنند، تلفن همراه شما را خاموش می کنند، اطلاعات شما را فاش می کنند. آنها به شما توهین می کنند.

دی لئون در ماه اکتبر کار خود را در ال پوئبلو آغاز کرد و از طرحی برای ایجاد مناطق بدون کمپ در این منطقه که افراد را از خوابیدن، دراز کشیدن یا ذخیره اموال در پیاده روهای محلی منع می کند، پرده برداری کرد. استریت واچ با این تلاش مبارزه کرد و گفت که این اقدام مردم را به سمت یک سیستم سرپناهی شلوغ سوق می دهد که “دوره های بی خانمانی و فقر را بیشتر تداوم می بخشد.”

مناطق ممنوعه کمپ در نوامبر تصویب شد، و در عرض چند هفته، مقامات دفتر De Leon و چندین سازمان عمومی دیگر چادر پس از چادر پرسه زدند و اتاق هایی را در LA Grand و سایر امکانات ارائه کردند.

کامنیتزر و دیگر داوطلبان استریت واچ در صحنه حضور داشتند و این تعاملات را با تلفن های خود ضبط می کردند و دی لئون را به خاطر واداشتن معاونان کلانتر به کار در عملیات سرزنش می کردند.

نماینده کارن باس، یکی از نامزدهای شهردار لس آنجلس.

کارن باس، فرستاده ایالات متحده، نامزد شهرداری، از طرحی برای مبارزه با بی خانمان ها رونمایی کرده است که می گوید شهر نمی تواند قاچاق مواد مخدر را در فضای باز و خشونت “پشت چادرها” را تحمل کند.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

بر اساس داده های ارائه شده توسط دفتر De Leon، تا اوایل ژانویه، کارکنان خدمات رسانی موفق شدند 93 نفر را به مسکن موقت یا مکان های دیگر منتقل کنند. از این تعداد، 57 مورد به LA Grand، یکی از سایت‌های Project Roomkey پروژه رفتند.

مت سابو، مسئول مدیریت شهری گفت: در این مرحله، شهر تقریباً 6651 دلار در ماه برای مسکن و خدمات هزینه می کند. این مرکز 483 اتاق برای بی خانمان ها ارائه می دهد.

کامنیتزر، سازمان‌دهنده استریت واچ، لس‌آنجلس گراند را یک “شبه زندان” توصیف کرد و گفت که ساکنان منع آمد و شد، اجازه پذیرایی از مهمانان را ندارند و به طور منظم اتاق‌های آنها را بازرسی می‌کنند.

برخی از افراد غیر مسکونی در نزدیکی ال پوئبلو نیز ارزیابی مشابهی ارائه کردند.

اسکات کارتر، یک کارگر سابق انبار که اکنون در برادوی و بزرگراه 101 زندگی می‌کند، گفت که کارگران محلی این ایده را برای انتقال به LA Grand هدایت کردند. با این حال، او گفت که علاقه ای به زندگی در رستورانی با ممنوعیت سیگار کشیدن، ممنوعیت مهمانان و منع رفت و آمد 22 ساعته ندارد.

او گفت: «آزادی وجود ندارد. “مثل رفتن به زندان است.”

در LA Grand، ساکنان مجاز به سیگار کشیدن در مقابل ورودی لابی هستند، اما نه در داخل خانه. مقامات شهر گفتند که مهمانان برای محدود کردن شیوع COVID-19 و جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و فحشا ممنوع هستند.

با این حال، همه کسانی که پیاده روهای El Pueblo را ترک کردند به این هتل نرسیدند.

20 نفر به مجتمع مسکونی Solis در خیابان Vignes نقل مکان کردند، جایی که هر اتاق دارای دوش، مایکروویو و یخچال کوچک است. پیت براون، سخنگوی دی لئون، گفت که ده نفر اتاق‌های هتل Project Roomkey در Westlake را اشغال کرده‌اند و بقیه به خارج از ایالت یا سایر امکانات نقل مکان کرده‌اند.

براون تخمین می زند که نزدیک به 20 نفر در پیاده روهای اطراف ال پوئبلو باقی مانده اند.

جو بوسکانو، عضو شورای شهر، تابستان گذشته کنفرانس مطبوعاتی کوتاهی را در میان اعتراضات قطع کرد.

جو بوسکاینو، عضو شورای شهر لس آنجلس، از راست افراطی، تابستان گذشته پس از درگیری یکی از دستیارانش با معترضان، کنفرانس مطبوعاتی را قطع کرد.

(دیوید زانیسر / لس آنجلس تایمز)

دی لئون، که در سال 2020 به شورا پیوست، یکی از چندین عضو شورا است که در سال گذشته با مدافعان بی خانمان درگیر شده است. در ماه اوت، بوسکاینو به طور ناگهانی کنفرانس مطبوعاتی را پس از درگیری بین یکی از دستیارانش و گروهی از معترضان لغو کرد.

چند ماه قبل از آن، فعالان مراسم بریدن روبان یک مرکز 200 تخته‌ای «خانه کوچک» در شمال هالیوود را قطع کردند. در این مراسم آنها به تصمیم شهر مبنی بر پاکسازی کمپ ها در منطقه ای که این دهکده 103 واحدی ساخته شده بود اعتراض کردند.

در اواخر مراسم، پل کرکوریان، عضو شورا، به منتقدانی حمله کرد که چنین روستاهایی را مجموعه‌ای از «پادگان‌های کوچک» می‌دانستند. کرکریان گفت که یک خانه کوچک به یک زن بی خانمان که در حین زندگی در چادرش مورد تجاوز قرار گرفته بود، حریم خصوصی و در قفل شده را ارائه می دهد.

او گفت: «چگونه جرأت می‌کنند به این زن بگویند چه چیزی برای او خوب است و چه چیزی برای او خوب نیست؟» فکر می‌کنم او بهتر از افرادی که وقت خود را صرف توییت و اینستاگرام می‌کنند، می‌داند.»

دی لئون هفته گذشته سخنرانی مشابهی ایراد کرد و خاطرنشان کرد که روستاهای کوچک اتاق های گرم شده با دسترسی به دوش و ماشین لباسشویی / خشک کن ارائه می دهند.

با این حال، این گزارش ها به دلیل نوع رو به رشد کروناویروس Omicron پیچیده است.

بر اساس تابلویی که هفته گذشته در خارج از ساختمان نصب شد، لس آنجلس گرند در قرنطینه است. تونیا بویکین، مدیر عملیات مرکز وینگارت، اپراتور این مرکز، گفت که شهرک مسکونی موقت سولیس با یک اپیدمی مواجه است و چهار نفر از ساکنان آن قرنطینه شده اند.

گری د لا کروز گفت که از پیشنهاد نقل مکان به هتل لس آنجلس استقبال خواهد کرد.

گری د لا کروز گفت که از پیشنهاد نقل مکان به هتل لس آنجلس استقبال خواهد کرد. برخی از فعالان می گویند که مرکز بی خانمان ها شرایطی مانند زندان دارد.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

بویکین روز جمعه گفت، از آنجایی که مرکز Solis دارای اتاق‌ها و حمام‌های جداگانه برای هر ساکن است، در واقع یک مکان امن عالی برای بهبودی از بیماری است.

او گفت: «شما در اتاق خودتان قرنطینه هستید. «در اتاق ها تلویزیون وجود دارد. برایت غذا می آورند.»

از روز جمعه روستای سولیس هیچ جای خالی نداشت. در همین حال، برخی در پیاده روهای نزدیک El Pueblo هنوز منتظر کمک هستند – و گفتند که از پذیرش یک اتاق در LA Grand خوشحال خواهند شد.

گری د لا کروز، که حدود یک سال است در Overpass 101 زندگی می‌کند، گفت که تلاش ناموفقی برای ورود به LA Grand داشته و همچنان به پیشنهادی امیدوار است. د لا کروز، 57 ساله، می‌گوید که از قبل می‌داند اگر اتاقی داشته باشد، چه کاری انجام می‌دهد.

او گفت: یک دوش خوب و طولانی بگیرید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat