نحوه برخورد نامزدهای شهرداری لس آنجلس با بی خانمانی

[ad_1]

در مواجهه با اعتراض عمومی گسترده برای رسیدگی به بی خانمان ها در لس آنجلس، تقریباً همه نامزدهای پیشرو برای شهردار شدن در سال 2022 حداقل در یک چیز اتفاق نظر دارند: مشکل هزاران نفری که در چادرها و وسایل نقلیه در سرتاسر شهر می خوابند، بحرانی است که در حد فاجعه است. پاسخ.

به طور کلی، آنها با اکثر رای دهندگان در نظرسنجی که هفته گذشته منتشر شد موافق هستند که هزاران تخت موقت جدید فورا مورد نیاز است. آنها گفتند شهر همچنین باید به ساخت واحدهای مسکونی دائمی ادامه دهد، با حدود 40000 بی خانمان در لس آنجلس که 70 درصد آنها بی خانمان هستند. و آنها تا حد زیادی موافق بودند که سیستم بهداشت روانی شهرستان باید کارآمدتر کار کند و گسترش یابد.

دقیقاً مشخص نیست که این همه مسکن موقت جدید به کجا می رود و چگونه تامین می شود.

پس از انتشار نظرسنجی انجام شده توسط موسسه شورای تجاری لس آنجلس با هماهنگی تایمز، از کاندیداها در مورد برنامه های آنها سؤال شد. او دریافت که بی خانمانی همچنان مشکل غالب در منطقه است، به طوری که 94 درصد از رای دهندگان بی خانمانی را یک مشکل جدی یا بسیار جدی می دانند.

برای هزاران خانه کوچک جدید، اتاق‌های اجاره‌ای هتل و سایر اشکال سرپناه کوتاه‌مدت که مردم بتوانند روی پاهای خود قرار بگیرند، نقطه شروع است.

کارن باس، سخنگوی ایالات متحده به تایمز گفت: «من فکر می‌کنم که اکنون باید مردم را از خیابان‌ها خارج کنیم و مطمئن شویم که اردوگاه‌ها از بین رفته‌اند.»

“راستش را بخواهید، در جامعه ما اینها فقط برخی از کارهایی است که شما در بیرون انجام نمی دهید و خوابیدن یک چیز است مگر اینکه در کمپینگ باشید. بنابراین ما مطمئناً به مسکن موقت بیشتری نیاز داریم و منابع باید روی همه استراتژی‌های مختلفی که ساخته شده است متمرکز شود.

وکیل شهرستان. مایک فویر گفت که وضعیت اضطراری را اعلام خواهد کرد که به شهردار این قدرت را می‌دهد تا ساختمان‌ها را فرماندهی کند و با “گسترش قدرت” بر سر بی خانمانی‌هایی که شهر را گرفتار کرده است مقابله کند.

فویر گفت: «از مدت‌ها پیش در میان کارشناسان به اصطلاح بی‌خانمان‌ها این دیدگاه وجود داشت که شما ابتدا روی بی‌خانمان‌های مزمن و سپس روی همه افراد دیگر تمرکز می‌کنید. «من با آن موافق نیستم. من فکر می‌کنم که ما باید روی بیرون کردن هر چه بیشتر انسان‌ها از خیابان‌هایمان تمرکز کنیم. … می گویم بزرگترین مشکل کمبود سرپناه و مسکن برای مردم است.»

با تشدید بحران در مورد اینکه آیا سرمایه گذاری عمومی باید اولویت بیشتری به سرپناه موقت یا مسکن بلندمدت بدهد، افکار عمومی تغییر کرده است و رأی دهندگان شهرستانی با 57 تا 30 درصد در نظرسنجی راه حل های کوتاه مدت را انتخاب کردند. نظرات در مورد موضوع مشابه دو سال پیش تقریباً به طور مساوی تقسیم شده بود.

این شهر توجه و منابع زیادی را بر روی ساخت سرپناه های دائمی برای بی خانمان ها متمرکز کرده است، که محققان معتقدند این کار موثرترین راه برای انتقال افراد از بی خانمانی مزمن است.

اما هم سیاستمداران و هم مالیات دهندگان به شدت از وضعیت موجود انتقاد کرده اند که در آن میانگین قیمت هر واحد به بیش از 500000 دلار افزایش یافته است و پروژه ها اغلب سال ها طول می کشد تا تکمیل شوند.

باس، فویر، کوین دی لئون، عضو شورای شهر و جو بوسکانو، عضو شورا، از جمله کسانی هستند که استدلال می‌کنند که تمرکز فوری شهر باید بر فرصت‌های کوتاه‌مدتی باشد که می‌تواند به مردم کمک کند تا در اسرع وقت خیابان‌ها را ترک کنند.

برای Buscayno، این به معنای 7000 مسکن موقت جدید در 18 ماه اول این پست است. فویر معتقد است که 3000 تخت جدید که سالانه در اولین دوره او ساخته می شود تا همه را از خیابان ها بیرون کند واقع بینانه است.

باس هشدار داد که جزئیات را به طور کامل روشن نکرده است، اما گفت که ایجاد 10000 تخت جدید رقم درستی به نظر می رسد.

همه ابراز اطمینان کردند که سرازیر شدن پول از دولت فدرال، همراه با مازاد بودجه پیش بینی شده ساکرامنتو به مبلغ 31 میلیارد دلار، می تواند به پوشش هزینه های ساخت و ساز کمک کند. افراد در پناهگاه‌های مختلف هنوز بی خانمان محسوب می‌شوند. امید این است که آنها بتوانند برای مدت نسبتاً کوتاهی بمانند تا زمانی که تثبیت شوند، با خدمات ارتباط برقرار کنند و خانه دائمی پیدا کنند.

به لئو یک هدف مشخص کن در ژانویه برای ایجاد 25000 واحد مسکونی جدید برای بی خانمان ها تا سال 2025 و از ایجاد دهکده های خانگی کوچک و خرید هتل ها برای مدرن سازی به عنوان سرپناه بی خانمان ها حمایت می کند.

اما دی لئون به سختی تلاش می‌کند تا پناهگاه‌های جمع‌آوری جدیدی بسازد، که به گفته او این امر هدر دادن پول مالیات دهندگان است، زیرا بسیاری از مردم تمایلی به پذیرش انتقال به آنجا ندارند. هم فویر و هم بوسکانو گفتند که پناهگاه های بزرگ دو طبقه هنوز هم در پاسخ به بی خانمانی جایگاهی دارند.

مانند بسیاری از نامزدهای دیگر، رامیت وارما، توسعه‌دهنده Encino، به شدت از سرعت کند و گران قیمت مسکن ساخته شده تحت پیشنهاد HHH، یک اقدام 1.2 میلیارد دلاری اوراق قرضه توسط رای‌دهندگان در سال 2016 انتقاد کرده است. وارما، یکی از بنیانگذاران آنلاین یک شرکت آموزشی و قول داد حداقل 1 میلیون دلار از پول خود را در کمپین خود سرمایه گذاری کند، گفت که شهر با تمرکز بیش از حد بر مسکن های دائمی شکست خورده است.

او گفت که شهر باید به سرعت انبار مسکن انتقالی خود را گسترش دهد تا کسانی که اخیراً بی خانمان شده اند یا در آستانه بی خانمانی هستند بتوانند در اسرع وقت قبل از آسیب های بیشتر در خیابان ها محافظت شوند.

جسیکا لال، رئیس و مدیرعامل Central City Assn.، و مل ویلسون، یک مشاور املاک مستقر در سان فرناندو و عضو سابق هیئت مدیره اداره حمل و نقل متروپولیتن، مسکن و بی خانمانی را نیز به یک موضوع اصلی در کمپین های خانه های خود تبدیل کرده اند.

ویلسون، که خود را “حامی صنعت مسکن برای نزدیک به 30 سال” توصیف می‌کند، گفت که شهر باید مشوق‌هایی را برای کارآفرینان ایجاد کند تا با چشم پوشی از هزینه‌ها و استخدام کارمندان برای کمک به مدیریت پروژه‌های مناسب از طریق فرآیند تایید شده اغلب بیزانسی، مسکن ارزان‌تر بسازند.

ویلسون همچنین از خلاقیت بیشتر در فرآیند ساخت‌وساز حمایت می‌کند و از رهبران شهر می‌خواهد تا اجزای مسکن تولیدی را برای ساخت سریع‌تر، در میان تاکتیک‌های دیگر، بررسی کنند.

موضوع افزودن ظرفیت اسکان موقت در شهر در ماه های اخیر به بحث در مورد قوانین مربوط به محل کمپ افراد بی خانمان مرتبط بوده است.

بوسکاینو، یک افسر پلیس سابق که نماینده منطقه ای است که از واتس تا بندر لس آنجلس امتداد دارد، با سخنان تندتر در شورا برجسته شد – خواستار رویکرد سختگیرانه تری نسبت به بی خانمانی نسبت به بسیاری از همکارانش بود.

او عاملی برای بحث و تصویب احتمالی قانونی برای تنظیم نشستن، خوابیدن و نگهداری اموال در نزدیکی شیر آتش نشانی، ورودی ساختمان ها، کوچه ها، کتابخانه ها، پارک ها و مدارس ابتدایی بود.

قانون جدید – معروف به “41.18”، با توجه به بخشی از کد شهرداری که جایگزین شد – فرآیندی را ایجاد کرد که در آن اعضا می توانند اردوگاه های مشکل دار را شناسایی کرده و قطعنامه هایی را برای ممنوعیت آنها ارائه کنند. این موضوع حامیان بی خانمان ها و برخی از اعضای شورای شهرداری را تحت تاثیر قرار می دهد، آنها می گویند شهر پاکسازی کمپ های زشت خیابانی را در اولویت قرار داده است، حتی زمانی که مسکن دائمی کافی برای افرادی که نقل مکان می کنند وجود ندارد.

در یک نظرسنجی اخیر، رای دهندگان نسبت به پاکسازی اردوگاه ها بدون ارائه مکانی برای رفتن به مردم ابراز تردید کردند. اکثر پاسخ دهندگان گفتند که پس از پاکسازی کمپ، افراد بی خانمان به جای یافتن سرپناه یا مسکن دائمی یا ترک منطقه، بیشتر به اردوگاه های دیگر در منطقه نقل مکان می کنند.

فدرال قضاوت در بویز، آیداهو، ایجاد یک سابقه قانونی برای محدود کردن اعمال مقررات علیه کمپینگ، مگر اینکه سرپناهی در دسترس باشد. این تصمیم بحث در مورد نحوه اجرای قانون باید در شهر انجام شود را رنگ آمیزی کرد.

یکی دیگر از اعضای شورا در این رقابت، دی لئون، رهبر سابق سنای ایالات متحده که نماینده کرسی شهرستانی است که مرکز شهر لس آنجلس و قسمت اعظم ایست ساید را پوشش می دهد، به قانون هدفمند علیه کمپینگ رای مثبت داد، اما گفت که باید از آن با احتیاط بیشتری استفاده شود.

دی لئون، با مقایسه اجرای انبوه بدون مسکن مناسب با بازی صندلی های موسیقی که به ناچار بسیاری را به جایی نمی برد، گفت: «اگر با ساعت 41.18 در سراسر شهر می دوید، پس تنها کاری که انجام می دهید این است که مردم را جابه جا کنید.

باس این دیدگاه را تکرار کرد و گفت که توانمندسازی اعضای شورا به این معنی است که شهر بی خانمانی را به عنوان یک مشکل منطقه ای که تبدیل شده است نبیند.

باس گفت: “این ایده که این یک منطقه شهرداری به ناحیه شهرداری است، فکر می کنم، نیاز به یک رویکرد برای کل شهر و شهرستان را از بین می برد.”

او گفت که باید قوانینی وجود داشته باشد که بر نحوه زندگی مردم در خیابان ها حاکم باشد، و تعداد بیشتری از نیروهای امدادی خارج از شهر باید پیشتاز باشند – حتی اگر پلیس همچنان درگیر باشد، اما در پس زمینه.

بوسکاینو گفت که در حالی که باید تمدید شود، هیچکس نباید حق خواب در خیابان را داشته باشد: “برای کسانی که نمی خواهند کمک بپذیرند، ما نمی توانیم این افراد را رها کنیم، اما در عین حال باید در خیابان های ما استانداردهایی داشته باشیم.»

بوسکاینو همچنین بر دریافت رای در مقابل رای دهندگان در ماه نوامبر اصرار داشت که اردوگاه های بی خانمان ها در مکان های عمومی را به طور کامل ممنوع می کند.

فویر، که به عنوان دادستان شهر در تهیه این احکام بسیار مورد بحث نقش داشته است، گفت که دوست ندارد از قطعنامه ها برای مسدود کردن بخش های خاصی از شهر استفاده کند. با این حال، او از ممنوعیت کامل خوابیدن در مکان‌های خاص، مانند نزدیکی پناهگاه‌های بی‌خانمان‌های موجود حمایت کرد و گفت که اگر فکر می‌کردند کمپ‌های بزرگی در پی خواهد داشت، بعید است که جوامع با مسکن جدید در محله‌های خود موافقت کنند.

فویر همچنین از کار اداره خدمات بی خانمان های لس آنجلس ناراضی بود و گفت که این نهاد مشترک با مقامات مشترک، که در آن شهر و شهرستان کمک مالی می کنند، یک مدل قدیمی و ناکارآمد است. او گفت که هنوز از بهترین جایگزین مطمئن نیست و اگر شهر تصمیم به عقب نشینی بگیرد باید برای یافتن مدل بهتر تلاش کند.

بوسکانو از شهر خواست تا از LAHSA خارج شود و گفت که باید آژانس خود را ایجاد کند تا به شورا گزارش دهد. سایر نامزدها احتمال خروج از LAHSA را مطرح کرده اند، اما نه در چنین شرایط نهایی.

لعل پیشنهاد راه اندازی یک بخش بهداشت عمومی در سطح شهر و همچنین جابجایی بالقوه خدمات بهداشت روان در حوزه قضایی شهر را پیشنهاد کرد.

رهبر تجارت مرکز شهر گفت که تصمیم او برای کاندیداتوری تا حدی با مرگ برادر کوچکترش شکل گرفته است که از سوء مصرف مواد و مشکلات سلامت روانی رنج می برد که در نهایت جان او را گرفت.

لعل گفت: “من می دانم که هیچ کس واقعاً نمی تواند در یک چادر بهتر شود، و ما باید از نظر تامین مسکن و خدمات بهتر عمل کنیم و خیلی فوری تر عمل کنیم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme