نرخ انتقال ویروس کرونا در شهرستان لس آنجلس بالاترین نقطه از آغاز همه‌گیری است

[ad_1]

داده‌ها نشان می‌دهند که به عنوان یک نشانه چشمگیر از گسترش بی‌امان Omicron، نرخ انتقال ویروس کرونا در شهرستان لس‌آنجلس در حال حاضر بالاتر از هر زمان دیگری از ماه‌های اول همه‌گیری است، زیرا موارد انفجار در کالیفرنیا وجود دارد.

بر اساس برآورد مدل های کامپیوتری COVID-19 در کالیفرنیا که صبح دوشنبه منتشر شد، هر فرد آلوده در شهرستان لس آنجلس به طور متوسط ​​ویروس را به دو نفر دیگر منتقل می کند.

در مقابل، بر اساس برآوردهای اداره بهداشت شهرستان لس آنجلس، نرخ مؤثر انتقال در بدترین نقطه پرش زمستان گذشته از 1.4 تجاوز نکرد.

در هفته گذشته، بیش از 1 نفر از هر 5 نفر در لس آنجلس به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

شهرستان لس آنجلس 23553 مورد جدید در روز شنبه و 21200 مورد دیگر در روز یکشنبه گزارش کرد که بسیار بالاتر از میانگین اوج زمستان گذشته که 16000 مورد در روز بود. و این اعداد احتمالا به دلیل عقب ماندگی آخر هفته کاهش یافته است. مقامات می گویند که موج اخیر توسط عوامل متعددی از جمله افزایش سفر، تجمعات بزرگ تعطیلات و نسخه فوق عفونی Omicron که دو تا چهار برابر قابل حمل تر از نسخه دلتا تخمین زده می شود، تحریک می شود.

مقامات بهداشتی شهرستان از ساکنان خواستند تا فعالیت‌های پرخطر را محدود کنند، مانند رویدادهای داخلی که در آن افراد برای مدت طولانی پنهان می‌شوند و تجمعات شلوغ در فضای باز.

در سایر نقاط در کالیفرنیای جنوبی، نرخ انتقال ویروس کرونا تا صبح دوشنبه 2.1 در اورنج کانتی تخمین زده شده است. 1.8 در شهرستان های ریورساید، سن برناردینو، ونتورا و سن لوئیس اوبیسپو. و 1.7 در شهرستان های سن دیگو و سانتا باربارا.

در شمال کالیفرنیا، میزان انتقال ویروس کرونا در شهرستان کنترا کوستا 2.3 است. 2 در شهرستان های سانتا کلارا و سن ماتئو؛ 1.9 در سانفرانسیسکو و شهرستان مارین؛ و 1.8 در شهرستان های آلامدا، سونوما و ناپا.

سرعت انتقال در سراسر کشور 1.8 است.

کالیفرنیا تخمین می زند که در شهرستان لس آنجلس، هر فرد مبتلا ویروس کرونا را به دو نفر دیگر منتقل می کند.

مدل کامپیوتری کالیفرنیا COVID-19 تخمین می زند که در شهرستان لس آنجلس، هر فرد آلوده به طور متوسط ​​ویروس کرونا را به دو نفر دیگر منتقل می کند، به این معنی که ویروس “احتمالاً به سرعت گسترش می یابد.”

(وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا)

بر اساس برآوردهای انجام شده، میزان تخمین زده شده موارد ابتلا به ویروس کرونا به حدی بالا است که به احتمال بسیار زیاد در رویدادی با تنها 25 نفر با یک فرد آلوده بدون علامت مواجه می شود. مدیر بهداشت عمومی در کالیفرنیا و افسر بهداشت عمومی، دکتر توماس آراگون.

آراگون اخیراً محاسبات خود را انجام داده است آمار از بیمارستان‌های دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، که نشان می‌دهد 7.8 درصد از افرادی که کاملاً واکسینه شده بودند، در حالی که بدون علامت بودند، برای ویروس کرونا مثبت شدند. (افراد واکسینه نشده حتی اگر بدون علامت باشند، حتی بیشتر احتمال دارد که آزمایششان مثبت باشد.)

بر اساس این داده ها، 87 درصد شانس. فرصت آراگون نشان می‌دهد که حداقل یک نفر از هر 25 فرد واکسینه شده بدون علامت که با هم می‌خورند و می‌نوشند، ذرات ویروس کرونا را در هوا آزاد می‌کند. نوشت.

دکتر رابرت واچر، رئیس دپارتمان پزشکی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، گفت که او “اکنون شاهد یک جهش غیرقابل انکار” در بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 است. در شب سال نو، 20 هفته قبل، 45 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های UC سانفرانسیسکو وجود داشت.

واچر گفت: «بنابراین سونامی موارد در حال تبدیل شدن به موارد جدی است نوشت. “بسیار مراقب باشید – باران کووید می بارد.”

تا یکشنبه شب، واچر نوشت که اگرچه هنوز خیلی زود است که مطمئن شویم – به ویژه با پخش احتمالی در طول تعطیلات سال نو – ممکن است در بستری شدن COVID-19 در بیمارستان‌های UC سانفرانسیسکو، فلاتی رخ دهد.

واچر گفت: «چند روز آینده کلیدی خواهد بود نوشت. تا زمانی که شاهد کاهش شدیدی نباشیم، من در حالت بسیار احتیاط هستم.

در همین حال، شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد تزریق تقویت کننده تا حد زیادی شانس بستری شدن در بیمارستان را کاهش می دهد. آ گزارش دکتر اریک توپول، مدیر مؤسسه تحقیقاتی اسکریپس در لاهولا، روز جمعه نوشت: از بریتانیا نشان داد که تزریق تقویت کننده منجر به 88 درصد اثربخشی واکسن در برابر بستری شدن در بیمارستان به دلیل عفونت با نوع Omicron شده است.

داده‌ها نیز در حال جمع‌آوری هستند و نشان می‌دهند که Omicron معمولاً منجر به کاهش شانس بستری شدن در بیمارستان در مقایسه با نوع دلتا می‌شود. مطالعات دارند نشان داده شده که Omicron احتمال عفونت ریه را کاهش می دهد. Omicron حساسیت بیش از حد خود را مدیون این واقعیت است که در عفونت دستگاه تنفسی فوقانی بسیار خوب است.

اگرچه این امر باعث می‌شود بزرگسالان کمتر از مشکلات تنفسی رنج ببرند، اما Omicron می‌تواند در کودکان بسیار خردسال، کودکان خردسالی که مشکلات عفونت‌های دستگاه تنفسی فوقانی دارند، مشکل ایجاد کند. دکتر اسکات گوتلیب، کمیسر سابق سازمان غذا و داروی ایالات متحده، روز یکشنبه به Face the Nation شبکه سی‌بی‌اس گفت و شما در واقع شاهد عفونت‌های کروپ مانند و برونشیولیت در شهر نیویورک در میان کودکان هستید. “بنابراین این می تواند یک چالش برای کودکان خردسال باشد و ما شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان در این بخش اطفال هستیم.

کودکان زیر 5 سال واجد شرایط واکسن COVID-19 نیستند.

دکتر آنتونی فائوچی، کارشناس برجسته بیماری‌های عفونی در دولت ایالات متحده، روز یکشنبه به ABC گفت: «این هفته در سراسر کشور، ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه حدود 400000 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را ثبت می‌کند. این بیشتر از اوج قبلی بیماری همه گیر با حدود 250000 مورد در روز در زمستان گذشته است.

فائوچی گفت: «شتاب مواردی که ما دیده‌ایم واقعاً بی‌سابقه است، فراتر از هر چیزی است که قبلاً دیده‌ایم.»

با این حال، تا کنون، بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 به آن سرعتی که موارد کرونا نشان می‌دهد افزایش نیافته است، که ممکن است به دلیل شدت کمتر Omicron برای بسیاری از افراد باشد. با این حال، فائوچی گفت که مقامات نگران هستند که با افزایش تعداد افراد مبتلا به این موج، این امکان وجود دارد که بیمارستان ها توسط بسیاری از افرادی که نیاز به بستری شدن دارند تحت فشار قرار گیرند.

بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در جنوب کالیفرنیا و منطقه خلیج سانفرانسیسکو در حال افزایش است، اما در بخش کوچکی از جایی که یک سال پیش بود، زمانی که افراد بسیار کمی واکسینه شدند، باقی می‌ماند. شهرستان لس آنجلس 1792 نفر را به دلیل عفونت کروناویروس در بیمارستان بستری کرده است که دو برابر بیشتر از کریسمس، زمانی که 904 نفر بود.

تعداد روز شنبه هنوز تنها یک چهارم کل سال گذشته است، زمانی که در 1 ژانویه 2021، 7544 بیمار کووید-19 در بیمارستان ها وجود داشت.

همچنین از کریسمس، بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در اورنج کانتی دو برابر شده است. در شب سال نو، این شهرستان 522 فرد مبتلا به ویروس کرونا را در بیمارستان‌های خود منتشر کرد که دو برابر تعداد 256 نفر در کریسمس بود. اورنج کانتی یک سال پیش 2057 بیمار COVID-19 در بیمارستان‌های خود داشت.

در سراسر کالیفرنیا، بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در مدت مشابه 65 درصد افزایش یافته است. در کریسمس، 3781 نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستانی در کالیفرنیا بستری شدند. تا سال جدید 6237 نفر بود. یک سال قبل از آن 20344 نفر مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های کالیفرنیا بودند.

کالیفرنیای جنوبی بدترین میزان بستری شدن در بیمارستان COVID-19 را در سرانه در کالیفرنیا دارد. به ازای هر 100000 نفر، 19 نفر مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان ها بستری می شوند. این نرخ برای منطقه بزرگ ساکرامنتو 16، در دره سان خواکین 15، در منطقه خلیج سانفرانسیسکو 9 و در روستایی کالیفرنیا 5 است. کارشناسان می گویند زمانی که این درصد 5 یا بیشتر باشد، این نشانه نگرانی است.

در جنوب کالیفرنیا، امپراتوری داخلی بدترین درصد را دارد، به طوری که شهرستان سن برناردینو با نرخ 29 و شهرستان ریورساید رتبه 23 را گزارش کرده است. شانس شهرستان سن دیگو 19 است. شهرستان لس آنجلس، 18; اورنج شهرستان، 16; و شهرستان ونتورا، 15.

فاوچی گفت که در مواجهه با انتقادات، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده در حال بررسی توصیه‌های تسهیل‌کننده جدید در مورد زمانی که افراد آلوده بدون علامت می‌توانند از انزوا خارج شوند را بررسی می‌کند. هفته گذشته، CDC اعلام کرد که افراد بدون علامت می توانند بعد از پنجمین روز پس از آزمایش مثبت، ایزوله را ترک کنند – بدون اینکه نیاز به انجام آزمایش سریع منفی باشد.

برخی از کارشناسان بهداشتی از دستورالعمل‌های CDC انتقاد کرده‌اند که بسیار ضعیف هستند و وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا روز پنجشنبه دستورالعمل‌های خود را صادر کرد که توصیه می‌کند پس از روز پنجم آزمایش منفی برای بهبودی دریافت کنید. (افراد همچنین می توانند بعد از روز 10 منتظر بمانند تا بدون آزمایش منفی از انزوا خارج شوند.)

وی ادامه داد: نگرانی هایی وجود داشت که چرا در این دوره پنج روزه از مردم نخواستیم که آزمایش شوند. این چیزی است که اکنون در حال بررسی است، “فائوچی در مورد بحث CDC به ABC گفت. CDC به خوبی می‌داند که در این مورد مخالفت‌هایی وجود داشته است… و فکر می‌کنم روز بعد یا چیزی از CDC بیشتر در مورد آن خواهیم شنید.»

جیمز رینی، کارمند تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma