نرخ انتقال ویروس کرونا در کالیفرنیا در حال کاهش است

[ad_1]

پس از هفته‌ها افزایش بی‌سابقه در موارد ابتلا به ویروس کرونا ناشی از بیمارستان‌ها، مدارس و سایر موسسات، نشانه‌های فزاینده‌ای وجود دارد که افزایش ناگهانی ناشی از Omicron در حال کاهش است و در برخی از مناطق کالیفرنیا حتی در حال کاهش است.

مقامات بهداشتی سانفرانسیسکو روز پنجشنبه گفتند که معتقدند از اوج آخرین موج عبور کرده اند. و در شهرستان لس آنجلس، خوش بینی محتاطانه ای وجود دارد که روزهای رشد تصاعدی ممکن است در آینه دید عقب باشد.

اما مقامات هشدار می‌دهند که بیمارستان‌ها در روزها و هفته‌های آینده با چالش‌های مهمی مواجه خواهند شد و کالیفرنیایی‌ها باید هوشیار باشند.

دکتر گرانت کولفکس، مدیر بهداشت سانفرانسیسکو گفت: «اکنون می‌توانیم با اطمینان بگوییم که در آغاز یک مسیر نزولی هستیم. بر اساس داده های ایالتی، سانفرانسیسکو به طور متوسط ​​روزانه نزدیک به 2700 مورد را از 3 ژانویه تا 9 ژانویه گزارش کرده است، اما اکنون به طور متوسط ​​حدود 2000 مورد در روز است.

اما او افزود: «پرش هنوز تمام نشده است. … تعداد بستری هایی که در اوج ابتلا عقب مانده اند همچنان رو به افزایش است. از مردم می خواهیم که برای مدتی هوشیار باشند. پرونده ها هنوز بسیار بزرگ هستند.”

کووید کالیفرنیا که توسط وزارت بهداشت عمومی منتشر شده است، تخمین می زند که نرخ موثر انتقال ایالتی در روز پنجشنبه 0.77 است، به این معنی که هر کالیفرنیایی آلوده به طور متوسط ​​ویروس را به کمتر از یک نفر منتقل می کند.

سرعتی که به طور قابل توجهی کمتر از 1.0 است نشان می دهد که شیوع ویروس در حال کاهش است.

با این حال، همانطور که اغلب در طول همه گیری دو ساله اتفاق می افتد، تصویر یکسان نیست. از پنج منطقه تعریف شده توسط ایالت، دو منطقه – منطقه خلیج سانفرانسیسکو و کالیفرنیای جنوبی – تخمین زده اند که سرعت انتقال موثر کمتر از 1.0 است.

هر دو دره سان خواکین و ساکرامنتو بزرگ حول این خط پایه می چرخند، به این معنی که توزیع احتمالاً پایدار است. و در مناطق روستایی کالیفرنیا، درصد تخمین زده شده 1.15 است که افزایش شیوع را نشان می دهد.

اما شرایط در منطقه خلیج فارس و کالیفرنیای جنوبی – دو منطقه ای که زودهنگام و شدیداً تحت تأثیر Omicron قرار گرفتند – می تواند روندهای مشابهی را در جاهای دیگر منعکس کند.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، پنجشنبه گفت: «فکر نمی‌کنم که ما هنوز از کار بیفتیم. “امیدوارم که ما در فلات باشیم، اما تا آخر هفته بیشتر می دانیم زیرا داده های باقی مانده این هفته را دنبال می کنیم.”

موارد ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان لس آنجلس ممکن است هفته گذشته با نزدیک به 42000 نفر در روز به اوج خود رسیده باشد. در حال حاضر، این شهرستان به طور متوسط ​​حدود 36000 مورد در روز دارد.

اگرچه پیگیری تعطیلات آخر هفته مارتین لوتر کینگ جونیور ممکن است چندین روز طول بکشد، تعداد روزانه موارد در کالیفرنیا اخیراً کاهش یافته است.

بر اساس داده های منتشر شده در روز پنجشنبه، که منعکس کننده ارقام تا چهارشنبه است، کالیفرنیا به طور متوسط ​​104000 مورد در روز در هفت روز گذشته گزارش کرده است که 13 درصد از نرخ هفته قبل 120000 کاهش یافته است. در اوج موج Omicron، روزانه نرخ ابتلا در کالیفرنیا بین 120000 تا 122000 است که بالاترین میزان از زمان همه گیری است.

درصد هفت روزه نتایج مثبت در سراسر کشور، سهم آزمایش‌های تایید کننده ابتلا به ویروس کرونا نیز در هفته گذشته از 23 درصد به 20.7 درصد کاهش یافته است.

یکی از اخطارهای مهم این است که موارد گزارش شده همه افراد مبتلا را پوشش نمی دهد. برخی از افراد ممکن است هرگز آزمایش نشوند زیرا علائم آنها خفیف است یا وجود ندارد، در حالی که برخی دیگر ممکن است از آزمایشات خانگی استفاده کنند و نتایج خود را به طور رسمی اعلام نکنند.

حتی اگر موارد افزایش یافته باشد، باز هم زمان می برد تا کالیفرنیا از بدترین وضعیت Omicron خلاص شود. مقامات بهداشت عمومی مدت‌هاست اشاره کرده‌اند که ممکن است هفته‌ها پس از کاهش عفونت‌ها برای کاهش بستری شدن در بیمارستان‌های مرتبط با ویروس کرونا طول بکشد.

در همین حال، بیمارستان‌ها هنوز در حال تلاش برای مدیریت بیمارانی هستند که به دلایل مختلف به مراقبت نیاز دارند، به ویژه به این دلیل که تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته‌اند. داده های منتشر شده در این هفته نشان می دهد که تعداد کل افراد بستری در بیمارستان ها در سراسر ایالت به اوج جهش زمستان گذشته نزدیک می شود.

سیستم های بهداشتی نیز با کمبود کارکنان مواجه هستند، تا حدی به این دلیل که ممکن است کارگران پس از عفونت در دسترس نباشند.

با این حال، تاخیر بین موارد و بستری شدن در بیمارستان ممکن است به اندازه موج های قبلی طولانی نباشد، با توجه به نشانه های رو به رشدی که برای بسیاری از Omicron باعث بیماری کمتر شدیدتر از نوع دلتا غالب می شود.

مطالعه ای که بیش از 52000 مورد Omicron و نزدیک به 17000 مورد Delta را در سیستم Kaiser Permanente جنوب کالیفرنیا از 30 نوامبر تا 1 ژانویه تجزیه و تحلیل کرد. این را پیدا کندر مقایسه با دلتا، Omicron با کاهش 53 درصدی خطر بستری شدن علامت دار، کاهش 74 درصدی در خطر بستری شدن در مراقبت های ویژه در بیمارستان و کاهش 91 درصدی در خطر مرگ همراه بود.

میانگین مدت اقامت برای یک بیمار بستری با Omicron در مطالعه Kaiser نیز به طور قابل توجهی کوتاهتر بود: 1.5 روز، در مقایسه با پنج روز برای دلتا.

اما حتی با وجود ماهیت عموماً ملایم‌تر Omicron، مقامات می‌گویند که بهمن عفونت‌ها در هفته‌های اخیر احتمالاً به معنای مرگ و میر بیشتر از COVID-19 است.

شهرستان لس آنجلس روز پنجشنبه 102 مورد مرگ و میر جدید ناشی از کووید-19 را گزارش کرد – بالاترین تعداد کل در یک روز از 10 مارس 2021. 90٪ از آنها پس از شب کریسمس بیمار شدند، “که نشان دهنده احتمال بالای عفونت با نوع Omicron است. به گفته فرر.

شهرستان لس آنجلس در حال حاضر به طور متوسط ​​روزانه حدود 56 مرگ ناشی از COVID-19 دارد. در اوایل دسامبر، این میزان 15 مرگ در روز بود.

او گفت: “نباید جایی برای رضایت از افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان وجود داشته باشد.” “در حالی که Omicron همان نسبت بیماری های جدی را مانند زمستان گذشته ایجاد نمی کند … به طور قابل توجهی بروز بیماری های جدی را افزایش می دهد. و برای تعداد فزاینده ای از مردم در لس آنجلس، Omicron اکنون به یک موضوع حیاتی برای زندگی و مرگ تبدیل شده است.

داده های ایالتی نشان می دهد که بستری شدن در بیمارستان اکنون با سرعت کمتری نسبت به قبل در موج Omicron رشد می کند.

تا روز چهارشنبه 15393 بیمار کرونا در سراسر کشور بستری شده اند که نسبت به هفته گذشته 19 درصد افزایش داشته است.

این افزایش بسیار آسان‌تر از 5 تا 12 ژانویه است که تعداد بیماران 49 درصد افزایش یافت و هفته قبل از آن 69 درصد افزایش یافت.

شهردار سانفرانسیسکو لندن بریج روز پنجشنبه گفت: «خبر خوب این است که همه چیز شروع به فروپاشی کرده است. این به این معنی نیست که ما احساس راحتی می کنیم و هوشیاری خود را کاهش می دهیم، اما با وجود اینکه هنوز موارد اضافی را می بینیم، اگرچه بستری شدن ما در بیمارستان بسیار زیاد است، ما ظرفیت مقابله با آنچه در پیش است را داریم.

شهرستان‌های اورنج و ریورساید شاهد کاهش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا از سه‌شنبه تا چهارشنبه بودند – اگرچه باید دید که آیا این تغییر یک روزه شروع یک روند بزرگ‌تر است یا خیر.

دکتر تیموتی دی. جنکینز، مدیر پزشکی و رئیس کارکنان شهرستان Kaiser Permanente San Bernardino، گفت که دو بیمارستان در این منطقه بین 200 تا 250 بیمار به دلیل کووید-19 بستری شده‌اند که اکثر آنها واکسینه نشده‌اند. در حالی که کارکنان بیمارستان هنوز تحت فشار بیمارانی هستند که نیاز به مراقبت دارند، جنکینز گفت که آنها آمار مشابهی را با زمستان گذشته که 450 تا 500 بیمار وجود داشت، مشاهده نمی کنند.

جنکینز گفت: «ما نه در یک بیمارستان، نه در بخش مراقبت های عمومی و نه در بخش مراقبت های ویژه به این نوع عدد نزدیک نشده ایم. و ما مطمئناً تعداد مرگ و میرهایی را که یک سال پیش تجربه کردیم ندیده ایم.

اما او به اهمیت واکسیناسیون یا تقویت افراد مبتلا به COVID-19 و همچنین دریافت واکسن آنفولانزا اشاره کرد. وی گفت که این بیمارستان در میان برخی از بیماران بیماری های رایج زمستانی مانند آنفولانزا و ذات الریه را مشاهده کرده است.

بر اساس آخرین داده های موجود در ایالات متحده، کالیفرنیایی های واکسینه نشده 4.1 برابر بیشتر از همتایان کاملاً واکسینه شده خود در معرض خطر ابتلا به کووید-19، شش برابر بیشتر احتمال دارد که در بیمارستان بستری شوند و تقریباً 18 برابر بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از این بیماری هستند.

بر اساس داده های جمع آوری شده توسط تایمز، در سراسر ایالت، 68.7 درصد از کل کالیفرنیایی ها به طور کامل واکسینه شده اند.

با این حال، بیمارستان های کودکان از افزایش تعداد بستری شدن کودکان در بیمارستان خبر می دهند. به گفته دکتر مایکل اسمیت، اپیدمیولوژیست این بیمارستان، بیمارستان کودکان در لس آنجلس 59 بیمار مبتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد که بالاترین میزان از زمان همه گیری این بیماری است. نرخ مثبت کودکان آزمایش شده در این مرکز از 17.5 درصد در دسامبر به 51 درصد در این ماه افزایش یافت که این نیز یک رکورد همه گیر است.

از هر 5 کودکی که مبتلا به کووید-19 بستری می‌شوند، یک نفر باید به بخش مراقبت‌های ویژه یک بیمارستان اطفال برود، که برخی از آنها نیاز به نای دارند.

اوایل این هفته، بیمارستان کودکان اورنج کانتی 15 بیمار کودک مبتلا به کووید-19 را گزارش کرد که بزرگترین در کل همه گیری همه گیر است. 14 نفر از آنها در مراقبت های ویژه بودند.

پریسلا وگا کارمند تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort