نقشه جدید 400 مکان سمی را نشان می دهد که می توانند کالیفرنیا را سیل کنند

[ad_1]

زمانی که لوکاس زوکر از بالا آمدن سطح آب دریاها در کالیفرنیا صحبت کرد، اولین افکار او نه امواجی بود که به خانه‌های مجلل در اورنج کانتی می‌کوبیدند و نه در نمادین‌ترین سواحل این ایالت، که سال به سال کاهش می‌یابند.

آنچه او را بیش از همه نگران می کند، سه نیروگاه مشرف به ساحل Oxnard و محل زباله های سمی است که برای دهه ها در آنجا وجود داشته است. همچنین دو پایگاه دریایی، ضایعات نظامی ناشناخته و یک بندر مه دود وجود دارد. تنها یک سیل می تواند جریانی از مواد شیمیایی صنعتی را آزاد کند و طبقه کارگر آن، جامعه ای که عمدتاً در آمریکای لاتین هستند را تحت تأثیر قرار دهد.

«سواحل کالیفرنیا با نابرابری عظیم مشخص شده است. مردم این را نمی دانند زیرا به مالیبو می روند، به سانتا باربارا می روند. اینها سواحلی هستند که مردم می بینند و با آنها آشنا می شوند. «آنها به مکان هایی مانند ویلمینگتون، وست لانگ بیچ، باریو لوگان، وست اوکلند، ریچموند، بای ویو هانترز پوینت فکر نمی کنند. شما می توانید همه این جوامع را نام ببرید و داستان یکسان است.”

بر اساس یک پروژه جدید نقشه برداری سراسری که توسط اساتید بهداشت محیط در دانشگاه کالیفرنیا و برکلی رهبری می شود، این جوامع عمدتاً سیاه و قهوه ای در واقع پنج برابر بیشتر از جمعیت عمومی در فاصله نیم مایلی یک مکان سمی زندگی می کنند که می تواند تا سال 2050 سیل شود. UCLA. در مجموع، اقیانوس ممکن است تا پایان قرن بیش از 400 تأسیسات خطرناک را سیل کند – ساکنان اطراف را در معرض مواد شیمیایی خطرناک و آب های آلوده قرار دهد.

این پروژه سه ساله که جزر و مد سمی نامیده می شود، اولین نگاه سیستماتیک به پیامدهای عدالت زیست محیطی افزایش سطح آب دریاها و مکان های خطرناک در امتداد سواحل کالیفرنیا است. با همکاری مدافعانی مانند زوکر، محققان مجموعه‌ای از نقشه‌های قابل جستجو را ایجاد کرده‌اند که در آن توضیح می‌دهد که این سیل در کجا می‌تواند در کالیفرنیا رخ دهد، کدام تأسیسات صنعتی در معرض خطر خاص هستند و چگونه این تهدیدها به طور نامتناسبی بر جوامع رنگی کم‌درآمد تأثیر می‌گذارند.

فعالیت های جوانان در سایه پالایشگاه فیلیپ 66 در لس آنجلس، ویلمینگتون ادامه دارد.

فعالیت های جوانان در پارک ویلمینگتون واترفرانت، در سایه پالایشگاه فیلیپ 66 در لس آنجلس ادامه دارد. جامعه ویلمینگتون، نزدیک بندر لس آنجلس، یکی از بالاترین سطح ازن را در ایالات متحده دارد.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز / لس آنجلس تایمز)

این تحلیل جدید که روز سه‌شنبه در طی یک سمینار مجازی منتشر شد، در زمانی انجام می‌شود که بیشتر مقامات و قانونگذاران ایالتی شروع به مواجهه با واقعیت‌های اجتماعی و اقتصادی افزایش سطح آب دریاها و تغییرات آب و هوایی کرده‌اند. در سرتاسر کالیفرنیا، موج‌سواری در حال حاضر خانه‌ها را سیل کرده است. جاده های اصلی، تاسیسات و سایر زیرساخت های حیاتی نزدیک تر به دریا هستند.

تنها در دهه آینده، اقیانوس ممکن است بیش از نیم فوت افزایش یابد – با طوفان های شدید و چرخه های ال نینو که انتظار می رود اوضاع را بدتر کند.

تعداد فزاینده ای از مطالعات در حال حاضر در حال بررسی این موضوع هستند که چگونه افزایش آب جوامع ساخته شده در زمین های آلوده یا نزدیک به آن را سیل می کند. تلاش ها برای بررسی این مشکل در منطقه خلیج سانفرانسیسکو بیشتر هماهنگ می شود و مقامات کنترل سمیت دولتی پروژه نقشه برداری خود را آغاز کرده اند. در Cal State Long Beach و Cal State Northridge، تیمی از محققان اخیراً پروژه‌ای را راه‌اندازی کردند تا بررسی کنند که کدام جوامع در این ایالت ممکن است بیشتر تحت تأثیر سیل احتمالی مواد شیمیایی صنعتی که در حال حاضر در زیر زمین ذخیره می‌شوند، باشند.

پاتریک بارنارد، که تیم تحقیقاتی او در سازمان زمین شناسی ایالات متحده مدل سازی گسترده سیل مورد استفاده مقامات در سراسر ایالت را انجام داده است، گفت: “این جایی است که گفتگو باید انجام شود.” «ما در پیش‌بینی افزایش سطح آب‌ها پیشرفت زیادی داشته‌ایم. گام مهم بعدی این است: چگونه این را به آسیب پذیری ها و تأثیرات ترجمه کنیم؟

با پروژه جدید جزر و مد سمی، دو دانشمند محیط زیست – راشل مورلو-فروش از دانشگاه برکلی و لارا کوشینگ از UCLA – با زوکر و تعدادی از گروه های اجتماعی همکاری کردند تا ابزاری آنلاین طراحی کنند که می تواند به پر کردن برخی از شکاف ها کمک کند. داده ها در این منطقه کمتر صحبت از افزایش سطح دریا.

آنها انبوهی از اطلاعات را از پایگاه‌های اطلاعاتی فدرال که محل‌های دفن زباله، سایت‌های تصفیه سمی، چاه‌های نفت، پالایشگاه‌ها، تصفیه‌خانه‌های فاضلاب و سایر تأسیسات صنعتی را ردیابی می‌کنند، مرتب کردند. کار با علم غیر انتفاعی و سازمان خبری Climate Central، آنها سناریوهای مختلفی را برای افزایش سطح دریا ادغام کردند. در نهایت، آنها گرد هم آوردند که کدام جوامع ممکن است بیشتر در معرض خطر باشند.

نیروگاه ها و زیرساخت های صنعتی در مناظر در امتداد ساحل Oxnard نفوذ می کند.

نیروگاه ها و زیرساخت های صنعتی در مناظر در امتداد ساحل Oxnard نفوذ می کند. یک پروژه جدید نقشه برداری نشان می دهد که بیش از 400 مکان خطرناک در کالیفرنیا ممکن است تا سال 2100 در اثر بالا آمدن سطح آب دریاها دچار سیل شوند.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

در طول این فرآیند، آنها به افرادی که در جوامع در معرض خطر زندگی می‌کنند برای کمک به شناسایی شکاف‌های داده مراجعه کردند. سازمان دهندگان جامعه همچنین ایده ای ارائه کردند که از کدام داده ها – خارج از نژاد و درآمد – به عنوان معیار آسیب پذیری اجتماعی استفاده شود.

برای مثال، اگر اکثر افرادی که در نزدیکی یک مکان سمی زندگی می کنند انگلیسی صحبت نمی کنند، موانع درک خطرات سیل – و نحوه دفاع از راه حل ها – بسیار بیشتر است. مشارکت، بیکاری، درصد افرادی که در واقع صاحب خانه (یا حتی یک ماشین) هستند نیز عواملی هستند که نشان می‌دهند جامعه تا چه اندازه قدرت سیاسی، حمایت بیمه‌ای و حتی توانایی تخلیه در مواقع اضطراری را ندارد.

کوشینگ با اشاره به فجایع اخیر در نیواورلئان و هیوستون گفت: «ما از سیل های گذشته می دانیم که جوامع ثروتمند بیشترین آسیب را متضرر نمی کنند. آسیب پذیری جوامع عدالت زیست محیطی در برابر افزایش سطح دریا، آنطور که باید در خط مقدم و محور گفتگو نبوده است.

زیرساخت های صنعتی بر چشم انداز ویلمینگتون تسلط دارند.

زیرساخت های صنعتی بر چشم انداز ویلمینگتون، جامعه ای نزدیک بندر لس آنجلس، غالب است.

(کارولین کول / لس آنجلس تایمز)

زوکر، مدیر سیاسی گروه عدالت اقتصادی و زیست محیطی CAUSE، گفت که او هرگز داده ای برای ارائه پرونده خود در اختیار نداشت. در طول سخنرانی‌ها به سیاستمداران مختلف، او همیشه به طور حکایتی در مورد مبارزات آکسنارد صحبت می‌کرد – و سپس تمام تلاش خود را کرد تا با داستان‌های مشابهی که در جوامع دیگر در کالیفرنیا دیده بود ارتباط برقرار کند.

او گفت اکنون می تواند این کارت را دانلود کند و همه هات اسپات ها را افزایش دهد. به عنوان مثال، در جامعه ویلمینگتون در نزدیکی بندر لس آنجلس، جایی که بسیاری از ساکنان آن مرتباً سرگیجه، خون دماغ و سردرد را گزارش می‌کنند، انتظار می‌رود بیش از 10 تأسیسات صنعتی، محل‌های دفن زباله و زباله‌سوزها – و 22 چاه نفت و گاز – به طور مرتب دچار سیل شوند. دهه های آینده

و تنها در منطقه Oxnard جنوبی و بندر Hueneme، 9 مکان خطرناک در معرض خطر سیل وجود دارد. پیش بینی می شود سایت سوپرفند هلاکو – که توسط چندین دهه بازیافت فلزات و در انتظار پاکسازی از سال 2004 آلوده شده است – تا پایان قرن حداقل هفت بار در سال دچار سیل شود.

زوکر که اکنون با شبکه زیست محیطی آسیا و اقیانوسیه کار می کند، گفت: «ساعت برای جوامعی که می دانند این تلاش های پاکسازی خیلی طول کشیده است – و احتمالاً زمان زیادی طول می کشد ادامه دارد. مسئولیت اجتماعی – لس آنجلیس و سایر شرکای پروژه برای کمک به جوامع برای اجرای این نقشه ها.

ایستگاه ژنراتور Ormond Beach در Oxnard.

ایستگاه ژنراتور Ormond Beach در Oxnard. این شهر در تلاش است خط ساحلی خود را که سال ها توسط نیروگاه ها، محل های دفن زباله قدیمی، سایت های صنعتی و یک ابر صندوق ویران شده است، غیرصنعتی کند.

(میونگ جی چون / لس آنجلس تایمز)

کریستینا هیل، محقق دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، که سال ها روی این مشکل در جوامع خاص در منطقه خلیج فارس مطالعه کرده است، گفت سیل می تواند حتی زودتر از حد انتظار بر محله ها تأثیر بگذارد.

هیل گفت: “این نوک کوه یخ است.”، با اشاره به اینکه با در نظر گرفتن موج های طوفان، جزر و مد، و به ویژه آب های زیرزمینی که با حرکت دریا به سمت داخل به سمت بالا فشار می آورند، تصویر واضح تری از مدت زمان مدفون شدن مواد شیمیایی در دریا ایجاد می کند. یک مکان سمی ممکن است در لوله ها یا شکاف های خانه شروع به حرکت کند.

هیل که برنامه‌ریزی زیست‌محیطی را آموزش می‌دهد، گفت: «هیچ‌کس در واقع اثرات جزر و مد را دنبال نمی‌کند، مثلاً در طول فصل مرطوب، بر حرکت زیرزمینی این مواد شیمیایی. حتی قبل از اینکه امواج به این مکان ها برسند، وقتی سطح دریا بالا می رود، یک سوپ سمی است که در زیر زمین پخش می شود.

این موضوع در اولویت اول مارک گلد، معاون وزیر در امور ساحلی و اقیانوسی قرار داشت. او گفت که از مقادیر بی سابقه پولی که دولت امسال برای سازگاری با تغییرات آب و هوا اختصاص داده است، تشویق می شود، از جمله قوانین عمده برای افزایش سطح دریاها، که به طور خاص بودجه اضافی برای جوامع ساحلی که به طور نامتناسبی توسط صنعتی شدن تحت فشار هستند، فراهم می کند.

او گفت که این مطالعه که اکنون بر روی مکان‌های آلوده متمرکز است، “بسیار مهم است زیرا به شناسایی مناطقی که باید برای پاکسازی اولویت بندی شوند کمک می کند.”

از آنجایی که بودجه و توجه سیاسی بیشتر بر افزایش سطح دریا متمرکز شده است، بسیاری نسبت به روند تشدید بی عدالتی های زیست محیطی موجود هشدار می دهند. تصادفی نیست که جوامع رنگین پوست کم درآمد آنهایی هستند که در بزرگراه ها، پالایشگاه ها و دیگر زیرساخت های خطرناکی زندگی می کنند که هیچ کس در همسایگی خود نمی خواهد.

افی ترنبول سندرز، کمیسر عدالت محیطی ساحلی کالیفرنیا گفت: «فرهنگ و جامعه ما تا حد زیادی با جایی که دلارهایمان را سرمایه گذاری می کنیم سنجیده می شود. «هر چه داده‌های بیشتری داشته باشیم، فرصت‌های بیشتری برای شکستن وضعیت موجود و ترسیم تصویری داریم که واقعاً سیاست‌های تبعیض‌آمیز استفاده از زمین در گذشته را آشکار می‌کند – و سیاست‌هایی که در آینده ادامه خواهند یافت.

در آکادمی رهبری ساحلی Oakland، برنامه جدیدی که ساکنان را در دنیای فنی برنامه ریزی ساحلی راهنمایی می کند، Phoenix Armenta سال ها صرف جمع آوری دستی این نقاشی کرد.

آرمنتا اغلب با ارائه‌ای شروع می‌شود که محله‌های اوکلند را که در دهه 1930 ترسیم شده بودند به تصویر می‌کشد. در اسلاید بعدی، آرمنتا نقشه‌ای را می‌پوشاند که تمام مکان‌های سمی شهر را نشان می‌دهد. سپس تمام محله هایی را که ممکن است در اثر بالا آمدن سطح دریا دچار سیل شوند، نقشه برداری کنید.

آرمنتا با اشاره به همپوشانی ها گفت: «این اصل مشکل است. «ما به گروه‌های خاصی از مردم اجازه داده‌ایم بار آلودگی صنعت ما را متحمل شوند و چون آنها گروه‌های آسیب‌پذیر بودند، هیچ کاری در مورد آن انجام نداده‌ایم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme