نوع Omicron در سراسر جهان گسترش می یابد و ترس از جهش زمستانی را تشدید می کند

[ad_1]

در مواجهه با شیوع جهانی نوع کووید-19 Omicron، مقامات بهداشتی ایالات متحده گفتند که احتمالاً دو هفته طول می کشد تا سطح تهدید به طور کامل مشخص شود، اما تقویت کننده های ویروس کرونا را اولین مرحله کلیدی در نبرد ذکر کردند.

پرزیدنت بایدن روز یکشنبه با مشاوران بهداشتی پیشرو دیدار کرد تا راهبردی را به دلیل تایید موارد جدید در مکان‌های جهانی بیشتر از جمله آلمان، ایتالیا، بلژیک، اسرائیل و هنگ‌کنگ ترسیم کند.

در آمستردام، 13 نفر در پروازهایی از آفریقای جنوبی، در منطقه ای که گمان می رود منشأ Omicron باشد، مثبت شد. در انگلستان، مقامات در پاسخ به کشف دو مورد، قوانین سخت گیرانه تری را برای ماسک وضع کردند.

دولت بایدن روز یکشنبه بر لزوم رعایت هوشیاری با شیوه‌های ایمنی موجود COVID-19، به ویژه واکسیناسیون و واکسن‌های تقویت‌کننده تاکید کرد.

دکتر آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد دولت در زمینه بیماری‌های عفونی، گفت که موج جدید زمستانی کووید-19 ممکن است، اما واکسن‌ها بهترین راه برای مبارزه با یک اوج جدید در حال حاضر هستند.

«اگر ما ترکیبی از واکسینه کردن تا حد امکان افرادی داریم که هنوز واکسینه نشده‌اند، کودکانی که اکنون واجد شرایط هستند را به آن اضافه کنید، از 5 تا 11 سال، 28 میلیون نفر هستند. فائوچی به Face the Nation گفت: اگر این کار را با موفقیت به روشی بسیار فشرده انجام دهیم، می توانیم هر گونه افزایشی را کاهش دهیم.

بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا این استراتژی را تکرار کرد. وی گفت: از امروز کمپین شتاب را تشدید خواهیم کرد.

علاقه به تقویت اعتصابات تاکنون کندتر از آنچه برخی از مقامات انتظار داشتند بوده است. فائوچی گفت که باید تغییر کند.

ما حتی با گزینه‌هایی مانند Omicron احساس می‌کنیم که اگر این کار را انجام دهید، سطح آنتی‌بادی به اندازه‌ای بالا دریافت می‌کنید که احتمالاً می‌توانید حداقل مدرکی دریافت کنید، و شاید حتی محافظت زیادی در برابر آن داشته باشید. ،” او گفت.

این نوع که برای اولین بار در آفریقای جنوبی در میان افزایش عفونت ها در آنجا شناسایی شد، دارای جهش های بیشتری از همه دانشمندان است، از جمله جهش هایی که می توانند ویروس را در برابر ایمنی ایجاد شده توسط عفونت ها یا واکسن های قبلی مقاوم تر کنند.

بسیاری از سؤالات در مورد این گزینه بی پاسخ مانده است، از جمله اینکه چقدر سریع گسترش می یابد و واکسن ها چگونه علیه آن کار می کنند. اما فائوچی گفت که نگران سرعت برخورد نوع Omicron به آفریقای جنوبی است.

او گفت: “این فقط به این معنا منفجر می شود که وقتی به آفریقای جنوبی نگاه می کنید، سطح عفونت پایینی داشتید و ناگهان این جهش بزرگ رخ داد.”

وی با بیان اینکه مشخصات جهش قویاً نشان می‌دهد که از نظر انتقال دارای مزیت است و می‌تواند از محافظت ایمنی جلوگیری کند، افزود: اکنون سؤالات مهم این است که آیا آنتی‌بادی‌ها این چاه را مسدود می‌کنند و شدت بیماری چقدر است؟ “

دکتر فرانسیس کالینز، مدیر موسسه ملی بهداشت، روز یکشنبه گفت که نوع Omicron “جهش های زیادی دارد”.

“بنابراین شما را نگران می کند که این یک ویروس به اندازه کافی متفاوت است – که ممکن است به محافظت از واکسن پاسخ ندهد. اما ما این را نمی دانیم، “کالینز به فاکس نیوز ساندی گفت.

ما مطمئناً می‌توانیم ببینیم که در آفریقای جنوبی و چندین کشور همسایه در جنوب آفریقا، به نظر می‌رسد که این امر بسیار سریع در حال گسترش است. بنابراین نتیجه گیری می تواند این باشد که به خصوص مسری است. از شدت آن اطلاعی نداریم. [We’re] تلاش برای جمع آوری این داده ها در سریع ترین زمان ممکن.”

کالینز تاکید کرد که هنوز هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد نوع جدید باعث بیماری جدی تری نسبت به انواع قبلی کووید-19 می شود.

«فکر می‌کنم وقتی به سرعت گسترش آن در بسیاری از مناطق آفریقای جنوبی نگاه می‌کنید، مسری‌تر است. بنابراین، ویژگی های سرایت از فردی به فرد دیگر را دارد. چیزی که ما نمی دانیم این است که آیا می تواند با دلتا رقابت کند یا خیر [variant]کالینز در برنامه وضعیت اتحادیه سی ان ان گفت.

برخی از پیشنهادات اولیه مبنی بر اینکه نوع جدید معمولاً باعث بیماری خفیف می‌شود، بر اساس بسیاری از مواردی که در آفریقای جنوبی دنبال شد، وجود داشت. اما برخی از دانشمندان هشدار می‌دهند که این ایده ممکن است از این واقعیت ناشی شود که گزارش‌های اولیه برای مواردی در میان افراد جوان‌تر و سالم‌تر بوده است، و در واقع خیلی زود است که بدانیم آیا Omicron باعث بیماری شدیدتر از موارد قبلی می‌شود یا خیر.

از روز دوشنبه، ایالات متحده قصد دارد سفر از آفریقای جنوبی و هفت کشور دیگر آفریقای جنوبی را ممنوع کند.

بسیاری از دولت‌ها برای بستن مرزهای خود هجوم آورده‌اند، از ترس توسعه جدید ویروسی که تاکنون 5 میلیون نفر را در سراسر جهان کشته است.

اسرائیل سخت ترین اقدامات را اعلام کرده است و مرزهای خود را به مدت دو هفته بسته و به 50 کشور آفریقایی سفر کرده است. مراکش تمام پروازهای ورودی را به مدت دو هفته ممنوع کرد.

در حالی که فرودگاه‌ها غرغر می‌کردند و مسافران با پروازهای لغو شده روبرو می‌شدند، سازمان بهداشت جهانی ممنوعیت‌های سفر را محکوم کرد که «فشار سنگینی بر زندگی و معیشت وارد می‌کند» و در عین حال کاری برای جلوگیری از شیوع این بیماری انجام نمی‌دهد. چنین ممنوعیت هایی باعث به تعویق انداختن گزینه دلتا از انگلستان در یک سال پیش نشد.

در طول سال 2021، WHO از کشورهای ثروتمندتر خواسته است که واکسن ذخیره نکنند و کشورهای فقیر را برای دفاع از گرسنگی بکشند. از آنجایی که بسیاری از نقاط جهان هنوز واکسینه نشده اند، خطر ابتلا به انواع جدید زیاد است.

دولت آفریقای جنوبی با عصبانیت به ممنوعیت‌های سفر واکنش نشان داده است، که گفته است “مشابه مجازات آفریقای جنوبی به دلیل بهبود توالی ژنومی و توانایی برای کشف سریع گزینه‌های جدید است”.

در ایالات متحده، جایی که 62 میلیون آمریکایی واجد شرایط انتخاب کرده اند که واکسن های موجود را دریافت نکنند، و دیگرانی که واکسن تقویت کننده نداشته اند ممکن است ایمنی ضعیفی داشته باشند، نگرانی های فزاینده ای وجود داشت.

مقامات کالیفرنیا در تلاش برای تولید واکسن به دولت بایدن پیوستند.

دکتر توماس جی. آراگون، مدیر دپارتمان بهداشت عمومی کالیفرنیا، گفت که این گزینه در کالیفرنیا یافت نشد و این ایالت در تلاش برای یافتن زودهنگام نوع Omicron، یک مشارکت عمومی و خصوصی برای تعیین توالی ژنومی ایجاد کرده است.

مسافرانی که به کالیفرنیا می‌رسند و در ۱۴ روز گذشته به آفریقای جنوبی، بوتسوانا، اسواتینی، لسوتو، مالاوی، موزامبیک، نامیبیا یا زیمبابوه رفته‌اند، باید از توصیه‌های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها برای آزمایش سه تا پنج روز پس از ورود پیروی کنند. به مدت هفت روز قرنطینه شود، حتی اگر آزمایش منفی باشد، و در صورت بروز علائم COVID-19، به مدت 10 روز ایزوله شود.

آراگون در بیانیه‌ای گفت: «ما تلاش‌های خود را برای واکسیناسیون و تقویت برای اطمینان از دسترسی همه کالیفرنیایی‌ها به واکسن‌های ایمن، مؤثر و رایگان که می‌تواند از بیماری‌های جدی و مرگ جلوگیری کند، مضاعف می‌کنیم».

در شهرستان لس آنجلس، مقامات بهداشتی از مردم می‌خواهند که واکسینه شوند و در مکان‌های عمومی سرپوشیده و در رویدادهای بزرگ در فضای باز از ماسک استفاده کنند.

کسانی که در محل هستند می دانند که مخفی شدن مردم از موج احتمالی احتمالی چقدر دشوار خواهد بود.

دکتر رنه رامیرز، پزشک بخش اورژانس در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، در پردیس فرزنو، که مملو از بیماران مبتلا به کرونا است، گفت: همه ما می دانستیم که چنین چیزی در راه است. رامیرز همچنین به عنوان یک افسر بهداشت عمومی در شهرستان کالاوراس، جایی که نرخ واکسن تنها 50 درصد است، در مقایسه با 62 درصد در سراسر کشور، خدمت می کند.

برای من، بزرگترین سوال این است که چرا همه برای محافظت از دیگران واکسینه نمی شوند؟ تا زمانی که میزان انتقال بالا باشد، ویروس به جهش خود ادامه خواهد داد. ما باید راهی پیدا کنیم تا با پوشیدن ماسک و واکسن زدن، گفتگوی خود-من-خود را به حمایت از دیگران تبدیل کنیم.»

اما او اعتراف کرد که حتی او که یک پزشک بود، نتوانست دوستی را که از مهدکودک می‌شناخت را متقاعد کند که واکسن بزند، حتی زمانی که بستگان آن‌ها به COVID-19 انتوبه شده بود. او همچنین با تهدیدهایی از سوی مردمی مواجه می شود که از دستورات ماسک عصبانی هستند.

مقامات آسوشیتدپرس و تایمز رونگ گونگ لین دوم و الکس ویگلسورث در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalWonmaniasu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyatElektronik sigaraturkuaz korsan taksi