نژادپرستی در مدارس OC چیز جدیدی نیست – اما به طرز شگفت انگیزی متنوع است

[ad_1]

این یک مراسم اورنج کانتی است که به اندازه فرشتگان لس آنجلس (آره، درست است) قابل اعتماد است.

دانش آموزان دبیرستانی القاب نژادی و قومیتی را آشکارا و بدون شرم به همسالان خود پرتاب می کنند. در رویدادهای ورزشی، بعد از مدرسه، هنگام ناهار. در برابر مدارس رقیب یا همکلاسی های همکلاسی. خشم و محکومیت وجود دارد، و مدیران و والدین قول می‌دهند: «دیگر هرگز».

و سپس دوباره اتفاق می افتد.

نژادپرستی آمادگی زمانی اتفاق افتاد که من در اواسط دهه 1990 دانش آموز دبیرستان آناهیم بودم و تیم های ما در مدارس ثروتمندتر و سفیدتر بازی می کردند. این طعنه ها زمانی که برادرم یک دهه بعد بسکتبالیست بود ادامه یافت. من بسیاری از این موارد را در طول دهه 2010 برای یک نشریه دیگر پوشش دادم. و سرم را با انزجار تکان داده‌ام، زیرا به نظر می‌رسد این حوادث در سال‌های اخیر از نظر فراوانی و حماقت تشدید شده است، زیرا اثبات آن در رسانه‌های اجتماعی ظاهر می‌شود که معمولاً توسط خود محرک‌ها آپلود می‌شود.

در سال 2019 هواداران San Clemente High بودند که در طول یک بازی فوتبال در برابر دیدار از San Diego Lincoln High القاب‌های ضد سیاه‌پوستان، ضد لاتین و ضد همجنس‌گرایان را فریاد زدند. در همان سال، عکس‌ها و ویدیوهایی از دانش‌آموزان از نیوپورت هاربر در نیوپورت بیچ و پاسیفیکا در گاردن گروو منتشر شد که با لیوان‌های پلاستیکی قرمز، صلیب شکسته‌های شکسته می‌سازند و در دو حادثه جداگانه، حرکات سیگ هیل را بیرون می‌اندازند.

همین پاییز امسال، یک دانش‌آموز دبیرستانی یوربا لیندا با علامتی که روی آن نوشته شده بود، «پدر تو باغبان من است» قبل از بازی با رقیب اصلی اش اسپرانزاهای عکس گرفت. همه این شرمساری ها مقدمه ای برای آخرین موردی بود که جمعه اتفاق افتاد.

مکان: Portola High در ایروین، جایی که تیم بسکتبال پسران بولداگز میزبان لاگونا هیلز های هاکس بود. ویدئویی که از سفیدکننده‌های بازدیدکننده گرفته شده است، به وضوح صدای یک دانش‌آموز را ضبط می‌کند که فریاد می‌زند: «صاحب برده‌اش کجاست؟ چه کسی او را از زنجیر خود رها کرد؟ چه کسی او را از قفس خارج کرد؟ او یک میمون است!» در حالی که یک گارد سیاه برای پورتولا پرتاب های آزاد را انجام داد.

هیچکس احمق را سرزنش نکرد. در عوض، یکی از دوستان خندید و گفت: «تو همیشه وحشی‌ترین را می‌گویی [stuff]، برو.

این دو انجام نشد در ویدئوی دیگری، همان دانش آموز نژادپرست همچنان به فریاد زدن توهین های نژادپرستانه ادامه می دهد. دوستش بالاخره وارد شد. او گفت: “شما نمی توانید نفرین کنید.” “آنها تو را بیرون می کنند.”

پس از اینکه مادر هوپستر پورتولا ویدیوها را در رسانه های اجتماعی پخش کرد – و تنها پس از این اتفاق افتاد – مقامات عالی لاگونا هیلز صحبت کردند. دیوید یتس، مربی بسکتبال پسران در توییتی نوشت: «به هیچ وجه این امر نادیده گرفته نمی‌شود، و نه فرهنگ برنامه یا مدرسه!» Saddleback Valley Unified School District Supt. کریستال ترنر، که سرپرستی لاگونا هیلز های بالا را بر عهده دارد، این سخنان را “غیرقابل قبول” خواند و گفت که دانش آموز متخلف توسط همکارم گرگوری یی “مشاوره و تنبیه شده است”.

آنچه در Portola High اتفاق افتاد توجه ملی را به خود معطوف کرده است، به عنوان آخرین نفس قدیمی، Nasty Orange County، که اکنون برای نزدیک به 20 سال اکثریت اقلیت بوده و در هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری خود علیه دونالد ترامپ رای داده است. نفرت اینجا دیگر خانه ندارد.

ظاهرا

اما از بسیاری جهات، نفرت در اورنج کانتی موذیانه تر از همیشه است.

زمانی بود که می‌توانستید همه نژادپرستی جوانان را به گردن ساکنان سفیدپوست حومه شهر و بچه‌های پوزه‌شان بیاندازید. قوانین و آداب اجتماعی مدارس OC را در دهه 1950 به طور رسمی جدا نگه داشتند. همانطور که آسیایی ها و لاتین تبارها در دهه های بعدی به اورنج کانتی نقل مکان کردند، دانش آموزان سفیدپوست دیدگاه های والدین خود را منعکس کردند و نوجوانان اقلیت را مورد آزار و اذیت وحشتناک قرار دادند.

این همان چیزی است که مادر من و خواهر و برادرهایش در دهه 1960 در دبیرستان قدیمی فرمونت در آناهیم شرکت کردند. حتی تا به امروز، عمه ها و عموهای من اگر از ضربه های روحی – ضرب و شتم، سرکوب و بزرگسالان بی احساس – بپرسم، اشک خواهند ریخت.

شما هنوز هم می بینید که چنین درگیری ها در مدارسی که دانش آموزان سفیدپوست اکثریت باقی می مانند. اما مطمئناً دیگر دامنه انحصاری نفرت نیست.

از دبیرستان های پورتولا و لاگونا هیلز استفاده کنید. در دوران دبیرستان من، اولی وجود نداشت و دومی بسیار زیاد بود سفید. امروز؟ آمارهای گردآوری‌شده توسط وزارت آموزش کالیفرنیا نشان می‌دهد که دانش‌آموزان سفیدپوست در هر مدرسه در اقلیت هستند – دانش‌آموزان آسیایی اکثریت دانش‌آموزان پورتولا را تشکیل می‌دهند در حالی که لاتین تبارها تعداد زیادی را در لاگونا هیلز تشکیل می‌دهند.

هویت دانشجوی متخلف دبیرستان لاگونا هیلز هنوز مشخص نیست. او می تواند از هر نژاد یا قومیت یا عقیده ای باشد.

اما واقعاً مهم نیست، زیرا نفرت اورنج کانتی واقعی است. گزارش کمیسیون روابط انسانی اورنج کانتی نشان داد که جرایم ناشی از نفرت در سال 2020 35 درصد افزایش یافته است که بزرگترین جهش در حداقل یک دهه اخیر است، با افزایش 19 برابری حملات به آمریکایی های آسیایی و سیاهپوستان به عنوان هدفمندترین گروه نژادی.

نفرت در روح OC نهفته است، یک آسیب شناسی نهفته که در شرایط مناسب آماده شعله ور شدن است. آنقدر واقعی است که نفرت در ذهن دانش‌آموزانی که پیشینیانشان زمانی قربانی شده‌اند نفوذ می‌کند.

زمانی که به دبیرستان آناهیم رسیدم، تعداد دانش‌آموزان بیش از 90 درصد لاتین تبار بودند. ما دانش آموزان مکزیکی آمریکایی جذب شده، همکلاسی های خود را که اخیراً مهاجرت کرده اند به عنوان «واب» نامیده می کنیم، لقبی منحصر به فرد در اورنج کانتی که اساساً به معنای «تپه ای» است و همچنان در حال استفاده است.

در سال 2012، دانش‌آموزان لاتین تبار به عنوان اعضای کلیشه‌ای باند لباس پوشیدند در حالی که به دانش‌آموزان سفیدپوستی که تی شرت‌های مرزبانی به تن داشتند اجازه می‌دادند آنها را به تمسخر بگیرند و سپس اقدامات آنها را به عنوان یک “شوخی” رد کردند. دانش آموزان اقلیت بخشی از اقدامات یهودی ستیزانه دانشجویان نیوپورت هاربر و پاسیفیکا بودند. در سال 2020، دو دانش‌آموز لاتینی در دبیرستان بولسا گراند در گاردن گروو، ویدئویی از حمله به همکلاسی‌های آمریکایی آسیایی و فریاد زدن «کرونا» را در حالی که دانش‌آموزان ویتنامی لباس‌های سنتی به تن داشتند، آپلود کردند.

آلیسون لمان ادواردز، مدیر ارشد روابط انسانی اورنج کانتی، می گوید که اورنج کانتی متنوع تر اصلاً به مکانی کمتر پر از نفرت تبدیل نمی شود. او گفت: “جوامع یکپارچه زیادی وجود دارد، و ما هنوز به خوبی تفکیک شده ایم.” فرصت کمتری برای تعامل با مردم وجود دارد و انتخاب نکردن آن نیز آسان است.

سازمان او برنامه ای به نام Bridges ارائه می دهد که کارگاه های آموزشی تنوع را در تمام طول سال برای مدارس راهنمایی و دبیرستان OC برگزار می کند. او خاطرنشان می کند که جنجال اخیر بر سر اجرای مطالعات قومیتی در برنامه درسی دبیرستان کالیفرنیا منجر به این شده است که بزرگسالان و سیاستمداران عصبانی به ارزش چنین برنامه های ضد نژادپرستانه هجوم ببرند.

لمان ادواردز گفت: «آنها اغلب مکالمات مدنی یا محترمانه نیستند. «جوانان این موضوع را درک می کنند. به همین دلیل آموزش مهم است. از گذشته خود نترسیم بیایید از آینده ای بترسیم که اگر آن گذشته را ندانیم، می توانیم بسازیم.»

اگر هر سیستم مدرسه ای در کالیفرنیا به مطالعات قومی یا نظریه نژادی انتقادی نیاز دارد، آن اورنج کانتی است. اما خیلی ها آن را نمی خواهند. اجازه دادن به مربیان برای شکست دادن امتیازات و نژادپرستی سیستماتیک به ذهن‌های جوان تأثیرپذیر نشان‌دهنده اشتباه است – و ما هرگز نمی‌توانیم آن را بپذیریم.

به همین دلیل، همانطور که لمان ادواردز اشاره کرد، بسیاری از والدین در جلسات هیئت مدیره مدرسه حاضر می شوند تا از ذکر مطالعات قومیتی انتقاد کنند، اما همچنان که دوره های نژادپرستی در کلاس های درس ما بارها و بارها برگزار می شود، سکوت می کنند.

بنابراین دفعه بعد که نژادپرستی در اورنج کانتی ایجاد شد، تعجب نکنید. این قسمت‌ها خودشان می‌نویسند، مانند برخی از بازی‌های متعصبانه «Mad Libs». فقط برای مدرسه، سال و گروه مورد نظر جای خالی بگذارید.

البته عذرخواهی بی‌اثر، همیشه ثابت می‌ماند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort