نیروی سیاسی آمریکای لاتین برنده بزرگ نقشه جدید کنگره کالیفرنیا است

[ad_1]

رای دهندگان آمریکای لاتین شاهد افزایش شدید نفوذ سیاسی در حوزه های جدید کنگره و قانونگذاری خواهند بود که روز دوشنبه به اتفاق آرا توسط کمیته مدنی مستقل که وظیفه ترسیم مجدد نقشه سیاسی این ایالت را دارد، تصویب شد.

اگرچه این هیئت که به ابتکار رای دهندگان در سال 2008 راه اندازی شد، توازن حزب را در تعیین خطوط منطقه ای در نظر نمی گیرد، نقشه هایی که ایجاد کرده است تضمین می کند که دموکرات ها اکثریت فوق العاده در مجلس قانونگذاری و اکثریت یکجانبه فعلی خود را در هیئت نمایندگی حفظ می کنند. کنگره کالیفرنیا

تقریباً یک سوم از 52 منطقه جدید کنگره ایالت، اکثریت شهروندان آمریکایی لاتین را برای رای دادن به نقشه های جدید خواهند داشت. این افزایش سه شهرستان است، حتی زمانی که کالیفرنیا برای اولین بار در تاریخ خود جایگاه خود را از دست می دهد زیرا جمعیت آن به سرعت سایر ایالت ها رشد نمی کند.

طرفداران حقوق مدنی آمریکای لاتین می گویند افزایش قدرت سیاسی – که احتمالاً تعداد نمایندگان آمریکای لاتین را افزایش می دهد – مناسب است، زیرا بیشتر رشد جمعیت این کشور در دهه گذشته در جوامع آنها اتفاق افتاده است.

توماس A. Saenz، رئیس و مشاور ارشد بنیاد حفاظت حقوقی و آموزش مکزیکی-آمریکایی گفت: “این افزایش قابل توجهی در پتانسیل نامزدهای مورد حمایت جامعه آمریکای لاتین برای انتخاب شدن در کنگره است.”

سائنز گفت: «این زمان طولانی است و برای ایالتی که اکنون 40 درصد لاتین تبارها و 27 درصد رای دهندگان ثبت نام شده دارد، مناسب است.

حامیان سیاه پوستان و رای دهندگان آسیایی-آمریکایی که می ترسیدند صدای جوامعشان در پیش نویس های قبلی کارت ها کاهش یابد، گفتند که از محصول نهایی راضی هستند.

جیمز وودسون، مدیر سیاسی مرکز سرشماری سیاه کالیفرنیا و مرکز تقسیم بندی مجدد، گفت که کمیسیون موفق شده است از مخالفت یک گروه اقلیت به گروه دیگر جلوگیری کند.

وودسون گفت: «چگونه می‌توانیم قدرت سیاسی آمریکایی‌های لاتین را گسترش دهیم و در عین حال به دفاع از قدرت سیاسی سیاه‌پوستان ادامه دهیم؟» «این کار شدنی بود و فکر می‌کنم کمیسیون بالاخره با پافشاری به آنجا رسید. ما در جای خوبی فرود آمدیم.”

کمیسیون باید کارت های خود را تا 27 دسامبر به طور رسمی در دفتر وزیر امور خارجه ارائه کند. نامزدها تا اواسط مارس مهلت درخواست دارند و انتخابات مقدماتی در ژوئن برگزار می شود.

42 نامزد کنگره حزب دمکرات تا حد زیادی در روند استقرار مجدد که هر دهه تکرار می شود، به خوبی عمل کرده اند.

ایوان مک لافلین، نایب رئیس Redistricting Partners، یک شرکت مستقر در ساکرامنتو که با مقامات محلی مشورت می کند، گفت: «به دموکرات ها فرصت های انتخاباتی داده شده است.

در طرف دیگر مسیر سیاسی، تقریباً نیمی از 11 عضو جمهوری‌خواه کنگره، محله‌های خود را آبی رنگ خواهند کرد – که آینده سیاسی آنها را در معرض خطر بیشتری قرار می‌دهد.

دیوید واسرمن، کارشناس توزیع مجدد، ویراستار ارشد گزارش سیاسی کوک، گفت: «در حالی که جمهوری‌خواهان در اکثر نقاط کشور مورد حمله قرار می‌گیرند، ممکن است در کالیفرنیا دفاع کنند.

به عنوان مثال، مایک گارسیا از سانتا کلاریتا سال گذشته 333 رای به دست آورد. منطقه او، که در بخش زیادی از شمال شهرستان لس آنجلس امتداد دارد، تا حدی به دلیل از دست دادن دره سیمی، دموکراتیک تر خواهد شد. گارسیا کمیسیون را مغرضانه خواند.

او در بیانیه‌ای گفت: «کمیسیون نشان داده است که وقتی همه رهبران دموکراتیک را به مکان‌های امن‌تر آورد، در حالی که پنج ناحیه از 11 منطقه جمهوری‌خواه را آسیب‌پذیرتر کرد، مستقل عمل نکرد، اما من می‌دانم که ما در این ناحیه جدید پیروز خواهیم شد.» به تایمز.

در اوایل ماه جاری، دوین نونس، نماینده تولار، که منطقه فعلی او نیز به طور قابل توجهی دموکراتیک شده است، اعلام کرد که کنگره را قبل از پایان سال جاری ترک خواهد کرد تا به سازمان رسانه ای جدیدی که رئیس جمهور سابق ترامپ در نظر دارد بپیوندد.

علاوه بر این دو، میشل استیل از سیل بیچ، دیوید والادائو از هانفورد، کن کالورت از کورونا و تام مک کلینتاک از الک گروو، جمهوری‌خواهان کمتری در شهرستان‌های خود خواهند داشت.

فروپاشی جمهوری خواهان بازتاب جمعیت شناسی سیاسی ایالت است – جمهوری خواهان کمتر از یک چهارم رای دهندگان ثبت نام شده کالیفرنیا را تشکیل می دهند و تعداد آنها از بزرگترین شهرهای ایالت بیشتر است.

واسرمن گفت که بر اساس قوانین جدید، حداقل نیم دوجین کرسی در کنگره را می توان در انتخابات میان دوره ای 2022 رقابتی در نظر گرفت و هزینه های قابل توجهی را به خود اختصاص داد.

نتایج این مسابقات می تواند تأثیر زیادی بر ترکیب چریکی کنگره داشته باشد، زیرا این ایالت با وجود از دست دادن فضا، بزرگترین هیئت را در کشور دارد.

اکنون ترجیح داده می شود جمهوری خواهان در سال آینده دوباره کنترل مجلس نمایندگان را به دست گیرند، زیرا انتخابات میان دوره ای معمولا برای حزب کاخ سفید بد است. اما دموکرات ها ممکن است بتوانند با کاهش ضرر در جاهای دیگر با این روند در کالیفرنیا مقابله کنند.

بازنشستگی نیز عامل اصلی تغییر ساختار هیئت خواهد بود. علاوه بر نونس جمهوری خواه، چهار دموکرات هم اکنون در حال برنامه ریزی برای بازنشستگی هستند: کارن باس نماینده لس آنجلس، که برای شهرداری نامزد می شود، و جکی اسپایر از هیلزبورو، که این خبر را در پاییز امسال اعلام کرد. آلن لوونتال نماینده لانگ بیچ هفته گذشته بازنشستگی خود را اعلام کرد و لوسیل رویبال آلارد نماینده داونی روز دوشنبه گفت که برای انتخابات مجدد شرکت نخواهد کرد.

“در طول سالیان متمادی خدمت عمومی، همیشه تلاش کرده ام تا بهترین کار را برای کمک به بهبود جامعه و کشورم انجام دهم. رویبال آلارد در بیانیه ای گفت: پس از سی سال حضور در مجلس نمایندگان، زمان آن فرا رسیده است که زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانم.

شهرستان لس آنجلس یک نماینده را در خطوط جدید از دست خواهد داد که نشان دهنده رشد آهسته جمعیت آن است، و لوونتال و رویبال آلارد، هر دو در دهه 80 زندگی خود، به یک شهرستان کشیده شدند. رابرت گارسیا، شهردار لانگ بیچ، اعلام کرده است که قصد دارد نامزد شود و به عنوان یک مورد علاقه قوی برای این پست در نظر گرفته می شود.

انتظار می‌رود که هیئتی متشکل از چند نوجوان هشت و هفت ساله که یک هواپیمای پنج ساعته به پایتخت کشور دارند، بازنشسته شوند، به‌ویژه در میان دموکرات‌ها که احتمالاً پس از انتخابات میان‌دوره‌ای در اقلیت خواهند بود.

برخی از رقابتی ترین مکان ها در سنگر سابق جمهوری خواهان اورنج کانتی خواهد بود که در سال های اخیر در مرکز نبردهای سیاسی شدید بوده است. در سال 2018، دموکرات ها هر هفت کرسی شورای شهرستان را به دست آوردند. جمهوری خواهان در سال 2020 دو برنده شدند.

منطقه فولاد احتمالاً یکی از رقابتی ترین مناطق در ایالت خواهد بود.

نقشه جدید خبرهای خوبی را برای سه مقام دیگر اورنج کانتی به ارمغان آورد – کیتی پورتر از ایروین از حزب دموکرات و مایک لوین از سن خوان کاپیسترانو و نماینده جمهوری خواه یانگ کیم از لاهابرا. منطقه کیم بیشتر جمهوری خواه خواهد شد و دو دموکرات نسبتاً امن به نظر می رسند، اگرچه انتظار می رود هر سه با مبارزات انتخاباتی مجدد روبرو شوند.

سام او، مشاور سیاسی استیل و کیم، گفت که هر دو زن “اکنون که نقشه های کنگره نهایی شده و توسط کمیته توزیع مجدد تایید شده است، شانس خود را می سنجند.”

در سایر نقاط ایالت، برخی از مقامات فعلی، از جمله جان گارامندی از Walnut Grove و جاش هاردر از Turlock، برای رزرو صندلی در کنگره، یک بازی از صندلی های موسیقی انجام خواهد داد. با توجه به نحوه تغییر خطوط، آنها به بخش هایی از ایالت منتقل می شوند که به طور قابل توجهی برای آنها جدید است. برخلاف اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی، اعضای کنگره ملزم به زندگی در مناطق خود نیستند.

کمیسیون توزیع مجدد شهروندان کالیفرنیا توسط رای دهندگان ایالتی در سال 2008 برای پایان دادن به تجاوزات، سازماندهی مجدد چریک ها و محافظت از بازیگران در تهیه پیش نویس مناطق قانونگذاری تشکیل شد. در سال 2010، رای دهندگان نقش خود را گسترش دادند تا منطقه را به کنگره هدایت کنند.

اولین کیفرخواست کمیسیون متشکل از پنج دموکرات، پنج جمهوری‌خواه و چهار عضو غیرحزبی، ایجاد حوزه‌های کنگره با وسعت برابر با حدود 761000 رأی دهنده بود. وظیفه دوم او پیروی از قانون حقوق رای فدرال برای جلوگیری از سلب حق رای اقلیت ها است.

ملاحظات بعدی شامل ایجاد مناطق مجاور، تلاش برای احترام به مرزهای جامعه و ایجاد مناطقی است که از نظر جغرافیایی فشرده هستند.

نقشه های تهیه شده برای حوزه های قانونی نیز منعکس کننده تغییرات جمعیتی چشمگیر در کشور در دهه گذشته است. از آنجایی که قانون ایالات متحده قانونگذاران را ملزم می کند که در شهرستانی که نماینده آنها هستند اقامت کنند، کارت های کمیته احتمالاً برخی از بازیگران را مجبور می کند با یکدیگر مبارزه کنند، به خانه جدیدی نقل مکان کنند یا پس از انتخابات 2022 مجلس قانونگذاری را ترک کنند.

در هر دو مجلس، دموکرات ها آماده خواهند بود تا سلطه انتخاباتی خود را حفظ کنند یا اندکی گسترش دهند. تحلیل‌های اولیه نقشه‌های جدید توسط گروه‌های چریکی و غیرحزبی نشان می‌دهد که دموکرات‌ها حداقل بر 30 استان از 40 شهرستان سنا و 63 منطقه از 80 منطقه مجلس تسلط دارند.

مناطق سنای ایالات متحده در معرض چین و چروک های بیشتری قرار گرفتند. اعضای مجلس علیا دوره چهار ساله دارند و این بدان معناست که تنها نیمی از کرسی ها در رای گیری سال آینده خواهند بود.

کار این کمیسیون در سال جاری به دلیل تأخیر در سرشماری ایالات متحده در نتیجه همه گیری کووید-19 به طور قابل توجهی پیچیده شده است. این امر شروع روند توزیع مجدد را بیش از سه ماه به تاخیر انداخت.

در طول 12 هفته گذشته، کمیسیون جلسات ماراتن برگزار کرده و بیش از 34000 نظر عمومی از مقامات منتخب، گروه های ذینفع و ساکنان در مورد موضوعات مختلف مانند نمایندگی اقلیت ها و LGBTQ، تقسیم بندی پیشنهادی شهرهای مانند سن خوزه و ساکرامنتو دریافت کرده است و به اشتراک گذاشته شده است. علائق مانند ساکنان کوهپایه ها، که به طور مرتب توسط خرس های سیاه کنجکاو ایالت بازدید می شود.

کار آنها دانشگاهی بود، اما گاهی اوقات آشفته بود. در یک نقطه، کمیسیون به نظر می‌رسد که یک محله عمدتاً سفیدپوست در شهرستان فرسنو را با منطقه سیاه اطراف آن اشتباه گرفته است.

این کمیسیون همچنین به دلیل عملکردهای خود به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است، به طوری که افراد خارجی همه چیز را از رعایت الزامات شفافیت و شفافیت تا حضور یک عضو در حالی که ظاهراً در یک برنامه تلویزیونی واقعی ظاهر می شود، زیر سوال می برند.

گاهی اوقات این روند کار را برای کمیسیونرها دشوار می کرد.

سارا سادهوانی، یکی از اعضای کمیته، دستیار سیاسی در کالج پومونا، در این ماه نوشت: «دلم برای همه توئیت‌های شرورانه تنگ خواهد شد.

با این حال، چند عضو کمیسیون قبل از رای گیری دوشنبه شب احساساتی شدند.

کمیسر پاتریشیا سینا، یک دموکرات از Encinitas، گفت: “ما تصمیم گرفتیم تا نقشه های صادقانه و نماینده ای را با کالیفرنیایی ها ایجاد کنیم.” دموکراسی زیبا و بسیار آشفته است.

جنیفر هابرکورن، کارمند تایمز از واشنگتن دی سی، در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma