نیوسام قبل از رقابت های انتخاباتی مجدد در سال 2022 برای خود یک صحنه دارد

[ad_1]

پس از شکست تلاش‌های جمهوری‌خواهان برای فراخواندن او در سپتامبر، چشم‌انداز فرماندار گاوین نیوسام برای دور دوم ریاست‌جمهوری در سال 2022 به همان اندازه طلایی به نظر می‌رسد که 23 میلیون دلاری که برای کمپین انتخاب مجدد خود کنار گذاشته است.

نیوسام تقریباً تنها در صحنه عمومی است و تنها شش ماه قبل از انتخابات مقدماتی سراسری در ماه ژوئن باقی مانده است، که گواهی بر تسلط او در ماه سپتامبر است و شاید بازتاب خماری پس از انتخابات در میان کسانی است که سعی در برکناری او داشتند. اگرچه چندین جمهوری‌خواه که تلاش ناموفقی برای برکناری نیوسام در کناره‌گیری داشتند، گفتند که انتخاب مجدد فرماندار را به چالش می‌کشند، این کمپین‌های مخالف فعلاً خاموش هستند.

در این مرحله در آخرین رقابت برای فرمانداری کالیفرنیا، میدان نامزدها گسترده بود و دو مناظره ترتیب داده شد.

تیم روزالز، مشاور کمپین جمهوری خواه، گفت که همه باید در مورد احتمال سقوط گوریل 800 پوندی، نیوسام، هوشیار باشند.

روزالس که برای نامزدهای جمهوری خواه در رقابت فرمانداری سال 2018 و قرعه کشی امسال کار می کرد، گفت: «حتی کسانی که شکست ناپذیر به نظر می رسند می توانند شیرجه بزنند. اما آیا در این مرحله چالشی است که ببینیم جمهوری خواه چگونه این کار را انجام می دهد؟ آره.”

با این حال، روزالز و دیگر کهنه سربازان سیاسی در کالیفرنیا گفتند که کمپین 2022 نوید یک فضای سیاسی بسیار متفاوت را نسبت به تابستان گذشته، زمانی که تلاش ها برای برکناری نیوسام در اوج خود بود، داد.

فرماندار و متحدانش در طول استعفای خود، نامزدهای جمهوری‌خواه را به‌عنوان دانش‌آموزان رئیس‌جمهور سابق ترامپ معرفی کردند که توسط راست افراطی و مبارزان ضد واکسن حمایت می‌شدند. تا نوامبر آینده، سوابق دولت بایدن در کاخ سفید کانون توجه انتخابات میان دوره ای کشور خواهد بود و نگرانی های فزاینده در مورد جرم و جنایت، بی خانمانی و هزینه های زندگی در کالیفرنیا برای نزدیک به یک سال گسترش خواهد یافت.

دری سراگو، استراتژیست سیاسی کهنه کار حزب دموکرات، گفت: «بیشتر رأی دهندگان هر روز تلاش می کنند با حجم عظیمی از عدم اطمینان و آشفتگی کنار بیایند، و هر مقام منتخب، از جمله گاوین نیوسام، نباید آنجا بنشیند و تصور کند که روی زمین محکمی است.» ناشر کتاب هدف کالیفرنیا.

سراگوف گفت که فرماندار احتمالاً باید چندین مین ضد نفر را در مسیر انتخاب مجدد خود دور بزند – از جمله موارد شیوع احتمالی انواع جدید ویروس کرونا، رکود اقتصادی بالقوه یا خشکسالی رو به کاهش مداوم در کالیفرنیا.

سراگو گفت که سرنوشت نیوسوم تا حد زیادی به کالیبر نامزدهای وی بستگی دارد – چه از سمت راست و چه از چپ فرماندار باشند – و گفت که هنوز نامزدی که بتواند دموکرات ها را حذف کند، ظاهر نشده است.

«جمهوری خواهان اژدها کشی ندارند – که ما به هر حال از آن می دانیم – در بال های خود منتظر بمانند. و دموکرات ها هم این کار را نمی کنند.

دیو گیلیارد، یکی از مشاوران جمهوری خواه که فراخوان فرماندار را رهبری کرد، پیروزی قاطع نیوزوم در سپتامبر را به استراتژی ناموفق رهبر جمهوری خواه در کمپین انتخاباتی، مجری محافظه کار تاک شو لری الدر نسبت داد. حمایت الدر از ترامپ و حفاری نفت در دریا، همراه با مخالفت او با حقوق سقط جنین و دستورات واکسیناسیون علیه کووید-19 و ماسک، دموکرات ها را نگران کرده و باعث حضور رای دهندگان شده است.

او گفت اما سال آینده چنین نخواهد بود.

گیلیارد گفت: «امنیت عمومی به سرعت در حال حرکت به بالای فهرست نگرانی‌های مردم و سپس هزینه زندگی است که همیشه در کالیفرنیا و اکنون بیش از هر زمان دیگری مشکل بوده است. «اگر نامزد بتواند روی آنها تمرکز کند [issues] و از برخی دیگر از مسائلی که در چند سال گذشته جمهوری‌خواهان را با مشکل مواجه کرده است، دوری کنید، فکر می‌کنم آنها راه حلی دارند. فکر نمی‌کنم حمایت نیوسام عمیق باشد.

کالیفرنیا دارای بالاترین قیمت گاز و بیکاری در این کشور و همچنین برخی از گران ترین خانه ها است. گزارش‌هایی از سرقت اخیر فروشگاه‌های بزرگ در منطقه خلیج سانفرانسیسکو و در سراسر ایالت در برنامه‌های خبری تلویزیونی در سراسر کشور پخش شده است و برخی رای‌دهندگان را با تصویری وحشتناک از کالیفرنیا و سال‌های رهبری دموکراتیک آن به تصویر می‌کشد.

یک نظرسنجی اخیر در شهرستان لس آنجلس، که محل زندگی یک رای دهنده از هر چهار رای دهنده کالیفرنیا است، نشان داد که در حالی که رای دهندگان همچنان با بی خانمان ها همدردی می کنند، تقریباً 4 نفر از هر 10 نفر می گویند که افراد بی خانمان در محله خود باعث می شوند که آنها به طور قابل توجهی احساس ناامنی کنند. یک نظرسنجی توسط مؤسسه تحقیقات دولتی دانشگاه کالیفرنیا، برکلی در ماه مه نشان داد که 42 درصد از پاسخ دهندگان معتقد بودند که News در مقابله با جرایم دولتی کار بدی انجام می دهد، در حالی که این رقم هفت ماه پیش 35 درصد بود.

منتقدان نیوسام فرماندار را متهم می کنند که با حمایت از طرح 47، رای تایید شده در سال 2014 که جرایم مربوط به مواد مخدر و سرقت را مجدداً به عنوان جرایم طبقه بندی می کند، به افزایش جرم و جنایت در کالیفرنیا کمک کرده است. در اوایل سال جاری، دولت نیوسام همچنین اعتبار رفتار خوب اعطا شده بر اساس قوانین طرح آزادی مشروط در سال 2016، پیشنهاد 57 را افزایش داد، که به 76000 زندانی دیگر اجازه می دهد واجد شرایط آزادی زودتر باشند.

نیوشام مدت‌هاست که از کاهش تکرار جرم از طریق فرصت‌های آموزشی و برنامه‌های بهداشت روانی به جای تصویب قوانین جدید جنایی که به طور تاریخی جمعیت زندانیان در کالیفرنیا را افزایش داده است، حمایت می‌کند، موضعی که برخی از رهبران محافظه‌کار برجسته مانند رئیس‌جمهور سابق نمایندگان نیوت گینگریچ مشترک هستند.

هفته گذشته، Newsom از پیشنهاد 47 دفاع کرد و از آن پرسید که آیا این امر باعث می شود مغازه داران و سایر مجرمان باور کنند که هیچ عواقبی برای اقدامات آنها وجود نخواهد داشت. او گفت که جرایم اموال در کالیفرنیا از زمان اجرایی شدن این سیاست کاهش یافته است و پلیس و دادستان همچنان قدرت دستگیری و محاکمه افراد متهم به جنایت را دارند.

“سرپا. به نظر فروتنانه من، 47 به راحتی به عنوان بهانه ای برای چیزهایی استفاده می شود که لزومی ندارد – که به این معنی است که مردم می توانند دستگیر شوند، آنها می توانند مردم را مسئول نگه دارند و باید آنها را بپذیرند.

دن نیومن، مشاور سیاسی فرماندار، گفت: نتایج تشنج در سپتامبر نشان می‌دهد که کالیفرنیایی‌ها از برنامه‌ها و سوابق سیاسی مترقی نیوزوم، از جمله تلاش‌های دولت او برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی، مقابله با بی‌خانمان‌ها و توقف ویرانی‌های ناشی از آن، خوشحال هستند. پاندمی.

او گفت که هیچ فرمانداری در تاریخ مدرن به این شدت مورد آزمایش قرار نگرفته است. نیومن گفت که اخبار مجبور شد به آتش سوزی های عظیم جنگل ها، ورشکستگی بزرگترین شرکت کشور و یک بیماری همه گیر مرگبار پاسخ دهد – کشوری که ملت بیش از یک قرن است که ندیده است. با وجود همه اینها، رشد شغل در کالیفرنیا از زمان همه‌گیری کووید-19 بسیار جلوتر از کشور است و ایالت انتظار دارد مازاد مالیاتی عظیمی معادل 31 میلیارد دلار داشته باشد.

«من نمی‌دانم که شما به انتخاباتی که اخیراً پشت سر گذاشتیم، چگونه نگاه می‌کنید، به جز یک رأی اعتماد بزرگ به رهبری، سوابق، دستور کار و دیدگاه او. نیومن گفت، این یک رأی بالا یا منفی برای او بود. «همان انتقاد بدبینانه و توخالی همه این طرفداران ترامپ به شدت توسط رأی دهندگان رد شده است.

شکست فراخوان نیوشام نمایشی از عضلانی سیاسی بود که نشان دهنده تسلط محکم او بر عناصر متلاشی شده حزب دموکرات کالیفرنیا، از جمله اتحادیه ها و فعالان محیط زیست، جناح ها و جناح های مترقی و میانه رو در شهری و روستایی کالیفرنیا بود. هیچ دموکرات برجسته ای به میدان نامزدهای جایگزین نپیوسته است.

در میان بیش از 8.4 میلیون کالیفرنیایی که در ماه سپتامبر رای دادند، 61.9 درصد از حفظ نیوسام در سمت خود و 38.1 درصد از اعطای موقعیت به او حمایت می کنند – همان برتری نیوشام در انتخابات فرمانداری 2018. بزرگترین انتخابات در بیش از نیم قرن گذشته. علاوه بر این، کمپین ضد خروج نیوسام طی شش ماه 70 میلیون دلار جمع آوری کرد.

الدر در قرعه کشی با 48.4 درصد آرا در صدر جدول قرار گرفت و بسیار بالاتر از گروه بود. کوین پافرات، دموکرات یوتیوب و کوین فولکونر، شهردار سابق سن دیگو، به ترتیب 9.6 و 8 درصد را دریافت کردند. جان کاکس، تاجر جمهوری خواه، که در سال 2018 به نیوسام باخت، 4.1 درصد آرا را به دست آورد، در حالی که نماینده پارلمان کوین کیلی (R-Rocklin) 3.5 درصد آرا را به دست آورد.

الدر بر این باور است که اگر این یک کمپین سنتی بود که می توانست چندین ماه یا نه سال به طول بینجامد، در مقابل حملات سیاسی نیوشام مقاومت می کرد، به جای یک انتخابات فراخوان دو ماهه. الدر گفت این زمان اضافی به او اجازه می‌دهد پیام محافظه‌کارانه خود را درباره مالیات‌های کمتر و کاهش مقررات دولتی ارائه کند و به والدین این امکان را می‌دهد که انتخاب کنند فرزندان خود را کجا به مدرسه بفرستند.

الدر گفت: “من معتقدم که خوب و جذاب هستم، و اگر رای دهندگان فرصت کافی برای دیدن من را داشتند و تشخیص می دادند که من دم، شاخ و زمان بیشتری برای جمع آوری پول بیشتر ندارم، همه چیز می توانست متفاوت باشد.”

کمپین فراخوان Elder تنها در دو ماه بیش از 23 میلیون دلار جمع آوری کرد. کاندیدای سابق گفت که استراتژی نیوسام این بود که به جای دفاع از سابقه فرمانداری خود به مخالفان جمهوری خواه خود حمله کند، زیرا او می دانست که رای دهندگان از دوران ریاست او ناراضی هستند.

«فکر می‌کنم تمام مسائلی که در طول خروج برای آنها کمپین زدم بدتر شده است. جنایت بدتر از زمانی است که من در مبارزات انتخاباتی بودم… گاوین نیوسام در حال تماشای آزادی زودهنگام تقریبا 20000 جنایتکار محکوم بود. من حدس می‌زنم که او احساس می‌کند این چیز خوبی است، “الدر گفت. «کیفیت مدارس بهبود نیافته است. وضعیت بی خانمان ها بهتر نشده است. و من فکر می کنم مردم اکنون کمی بیشتر در مورد ویروس کرونا آرام می شوند.

با این حال، الدر مطمئن نیست که آیا اخبار را در سال 2022 به چالش خواهد کشید.

الدر که در حال نوشتن کتابی درباره تجربیات خود در دوران کناره گیری است، می گوید: «مطمئن نیستم که دویدن دوباره منطقی باشد، اما نمی خواهم تسلیم شوم، نمی خواهم آن را رها کنم. .

مت لسنی، یک دانشمند علوم سیاسی در کال استیت لانگ بیچ، گفت که برای اینکه جمهوری خواهان فرصتی برای خلع نیوسام از سلطنت داشته باشند، باید پشت یک نامزد واحد متحد شوند که بتواند طیف وسیعی از رای دهندگان را جذب کند. اما حزب جمهوری خواه کالیفرنیا در گذشته توانایی انجام این کار را نشان نداده است.

لسینی گفت: “خیلی خوب است که یک نامزد در سطح بالا و یک بحث سیاسی واقعی که شامل برخی از ایده های محافظه کارانه در سیاست ما باشد، اما آنچه می بینید خرچنگ ها هستند که سعی می کنند از سطل بیرون بیایند.”

لسنی گفت، در حالی که کالیفرنیایی‌ها منتظرند ببینند چه کسی می‌تواند نامزد شود، نیوسام از امتیازات و کانون توجه فرمانداری برخوردار خواهد شد – برگزاری کنفرانس‌های مطبوعاتی، سفر در سراسر ایالت و در ژانویه بودجه پیشنهادی را منتشر خواهد کرد که میلیاردها دلار مازاد از درآمد را صرف می‌کند. .

او گفت: «رای دهندگان می توانند ببینند که کار می کند. «قبل از همه‌گیری، در زمان همه‌گیری، هنگام آتش‌سوزی جنگل‌ها، بین آتش‌سوزی جنگل‌ها. قابل مشاهده است و برند معروفی است.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat