هدف طرح مسکن نیوسام افزایش زندگی در مرکز شهر است

[ad_1]

فرماندار گاوین نیوسام می خواهد ساخت و ساز مسکن کالیفرنیا را از مناطق روستایی مستعد آتش سوزی جنگل ها به مراکز شهری به عنوان بخشی از برنامه بودجه 286.4 میلیارد دلاری خود که هدف آن همسویی استراتژی مسکن ایالت با اهداف اقلیمی آن است، منتقل کند.

برنامه بودجه، که نیوسام این هفته به تفصیل از آن رونمایی کرد، شامل 2 میلیارد دلار در قالب کمک های بلاعوض و اعتبارات مالیاتی برای تقویت مسکن نزدیک به مراکز شهری در تلاش برای کاهش سفرهای طولانی با ماشین و نزدیک نگه داشتن مردم به “روزانه” خود است. مقاصد”.

نیوزوم روز دوشنبه با اشاره به دور کردن توسعه از مناطق روستایی فراتر از حاشیه اکثر شهرهای کالیفرنیا و جایی که آتش سوزی های معمولی در آن می سوزد، گفت: “این تمرکز بر دور شدن از رابط شهر وحشی است.” دور شدن از سرمایه گذاری در خانه هایی که بر آب و هوا، سلامت، ادغام مرکز، مدارس، مشاغل، پارک ها و رستوران ها تمرکز ندارند.»

این پیشنهاد مبتنی بر 10.3 میلیارد دلار از کارمندان دولت است که در سال گذشته برای تقویت مسکن کم درآمد و کم درآمد کالیفرنیا تخصیص داده شد، اما نشان دهنده تحولی در رویکرد فرماندار برای مقابله با میلیون ها نفر در ایالت است. اگرچه بودجه های قبلی پول قابل توجهی را برای توسعه مقرون به صرفه تخصیص داده است، طرح جدید نیوسام به طور خاص بودجه پروژه های مسکن در مناطق شهری با منابع موجود را هدف قرار می دهد که به طور محدود به عنوان “مراکز” و “خیابان های اصلی” تعریف می شوند.

مردی روی پشت بام گوشی در دست دارد.

ساکن کوین آکینو در 28 اکتبر 2021 از روی عرشه روی پشت بام یک ساختمان مسکونی در مرکز شهر لس آنجلس عکس گرفت.

(گری کورونادو / لس آنجلس تایمز)

هدف دولت تشویق مقامات محلی برای برنامه ریزی و اجازه ساخت میلیون ها واحد جدید در مناطقی است که در حال حاضر برای توسعه آماده شده اند، و از قوانین موجود که این روند را سرعت می بخشد، استفاده کنند. مقامات دولتی می گویند به این ترتیب، شهرها می توانند اهداف منطقه ای مسکن را برآورده کنند و از به اصطلاح پراکندگی شهری جلوگیری کنند، که می تواند مردم را به مناطق پرخطر سوق دهد و خودروهای آلاینده بیشتری را در ساعات شلوغی جاده ها در جاده ها قرار دهد.

جیسون الیوت، مشاور ارشد مسکن نیوشام، گفت که بودجه فرمانداری سیاست های مسکن، زندگی و آب و هوا را در هم آمیخته است تا همزمان با مشکلات عمده کالیفرنیا مقابله کند.

الیوت گفت: “کل دولت از نظر مسکن، آتش سوزی جنگل ها، محیط زیست، بر ساختن مسکن های متمرکزتر در مرکز متمرکز است.” برای عدالت بهتر است، برای شمول بهتر است، برای محیط زیست بهتر است».

2 میلیارد دلار شامل 500 میلیون دلار کمک بلاعوض برای توسعه دهندگان غیرانتفاعی و غیرانتفاعی یا مقامات محلی برای ساخت واحدهای بیشتر در زمین های شهری موجود، اما کم استفاده، نزدیک امکانات شهری و حمل و نقل و 300 میلیون دلار برای پروژه های پایدار در مناطق مناسب است. برای پیاده روی، دوچرخه سواری و نزدیک به حمل و نقل عمومی. نیوسام همچنین می خواهد صدها میلیون دلار برای استفاده از زمین های دولتی مازاد برای توسعه مقرون به صرفه و کاهش هزینه های تبدیل سازه های موجود به مسکن در مرکز شهر اختصاص دهد.

این طرح همچنین 500 میلیون دلار اعتبار مالیاتی برای مسکن های کم درآمد برای توسعه دهندگان و 500 میلیون دلار برای حفظ و افزایش مسکن های مقرون به صرفه و مختلط دولتی و بازسازی پارک های خانه های سیار ارائه می دهد.

قطار راه آهن سبک در خیابان.

قطار گلد لاین در ایستگاه خیابان اول لس آنجلس توقف می کند

(میونگ جی چون / لس آنجلس تایمز)

مدیر اجرایی کنسرسیوم مسکن کالیفرنیا، ری پرل، گفت که این سرمایه‌گذاری به ایجاد انتظارات برای توسعه مقرون‌به‌صرفه کمک کرد و روشن کرد که نیوسام می‌خواهد پارکینگ‌های بیشتری، ساختمان‌های فرسوده و زمین‌های مازاد را برای خانواده‌ها ببیند.

پرل گفت: “وقتی فرماندار ایالت شما می گوید این اولویت شماست، مردم گوش می دهند.”

دانیل سدار، رئیس ستاد دپارتمان برنامه ریزی سانفرانسیسکو نیز اعلامیه نیوزوم را تحسین کرد.

مرکز شهر سانفرانسیسکو، اگرچه به طور رسمی مشخص نشده است، اما از ناحیه مالی تا SoMa امتداد دارد و شامل Tenderloin، Nob Hill و Chinatown است. سدار با استناد به داده‌های سال 2019 گفت که این محله‌های متراکم محل سکونت 13.5 درصد از تقریباً 875000 ساکن شهر است. او گفت که شهر فضای کافی برای اضافه کردن ده‌ها هزار واحد به این مناطق دارد و می‌تواند از بودجه برای کمک به تحقق آن استفاده کند. .

سیدر گفت: “ایده فوق العاده است.” “برس پهن، سر جایش است. این است [like] سانفرانسیسکو، این سطح از توسعه پر کردن.

چشم انداز نیوزوم همچنین تکمیل کننده اهداف برنامه ریزی شهری در لس آنجلس است، از جمله شهر مرکزی و سنترال سیتی شمال، که 70927 نفر از جمعیت شهر 2019 با بیش از 3.9 میلیون نفر را پوشش می دهند. طرح کلی مرکز شهر می تواند تا سال 2040 به 175000 ساکن و 100000 واحد مسکونی اضافه کند تا “قلب تجاری، سرگرمی، فرهنگی و مدنی لس آنجلس” را احیا کند.

انتظار می رود سایر محله ها در لس آنجلس رشد کنند، البته با سرعت کمتری نسبت به آنچه آژانس برنامه ریزی برای مرکز شهر در نظر گرفته است. برخی از قوانین شهری اجازه نمی دهد، به عنوان مثال، ساخت آپارتمان های چند طبقه با صدها خانه جدید. طرح Newsom بر مسئولیت مقامات محلی در سراسر کالیفرنیا برای برنامه ریزی برای تراکم بیشتر تأکید می کند، اما این ممکن است شامل دوبلکس و چهارگانه باشد.

پیشنهاد Newsom منعکس کننده چالش های پیش رو در حل بحران قیمت مسکن در کالیفرنیا است.

طبق سوابق وزارت دارایی امور خارجه، متوسط ​​قیمت یک خانه تک‌خانواری موجود در نوامبر 782,480 دلار بود که کمتر از رقمی است که در اوایل سال 2021 از 800,000 دلار فراتر رفت. کالیفرنیا همچنین خانه برخی از گران‌ترین بازارها برای اجاره در این کشور است. کشور. طبق سایت املاک و مستغلات Zumper، قیمت یک آپارتمان یک خوابه در لس آنجلس به طور متوسط ​​2200 دلار است و در سانفرانسیسکو به 2850 دلار می رسد.

90 درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی ماه مارس توسط مؤسسه غیرحزبی برای سیاست عمومی در کالیفرنیا گفتند که مقرون به صرفه بودن مسکن یک مشکل در منطقه آنها است و 33 درصد گفتند که به طور جدی به ترک ایالت به دلیل هزینه ها فکر می کنند.

تأثیر این موج در سراسر ایالت مشهود است زیرا کالیفرنیایی‌های با درآمد کم و متوسط ​​بیشتری از جوامع خود برای هزینه‌های زندگی ارزان‌تر فرار می‌کنند، که نابرابری‌ها را تشدید می‌کند و رفت‌وآمدهای طولانی را تشدید می‌کند.

نماینده بافی ویکس، نماینده دموکرات از اوکلند و رئیس کمیته مسکن و توسعه جامعه، گفت: “من افراد بسیار زیادی در جامعه خود دارم که در جامعه من کار می کنند و سفرهای چهار ساعته به خانه دارند.” آنها هر روز سه یا چهار ساعت را در جاده می گذرانند زیرا نمی توانند در جوامعی که در آن کار می کنند زندگی کنند.

مری کریسمن، مدیر اجرایی رای دهندگان محیط زیست کالیفرنیا، گفت، در حالی که سرمایه‌گذاری پیشنهادی نیوسام می‌تواند به مردم کمک کند تا از خودروها خارج شوند، انگیزه‌های بیشتری برای کربن زدایی صنعت مسکن و اطمینان از اینکه همه واحدهای جدید باعث تشدید بحران آب و هوا نمی‌شوند، مورد نیاز است. کریسمن گفت که دولت نیوسام باید برای توسعه فضاهای سبز مانند پارک ها که کیفیت زندگی را بهبود می بخشد و نقشی در کاهش تغییرات آب و هوایی در شهرها ایفا می کند، اقدامات بیشتری انجام دهد.

کریسمن گفت: “چیزی که ما می سازیم باید بدون کربن باشد و روشی که می سازیم باید با زیرساخت های سبز جامعه باشد.”

وینس فونگ (R-Bakersfield) عضو مجمع نیز خواستار احتیاط شد و گفت که می‌خواهد بداند که شهرستان‌های روستایی در مقایسه با شهرستان‌های شهری چگونه بودجه دریافت خواهند کرد. وی خاطرنشان کرد که برای پرداختن به هسته اصلی بحران مقرون به صرفه مسکن، از جمله هزینه های نظارتی، نیازمندی های نیروی کار و فرآیند بررسی زیست محیطی برای پروژه های جدید، به موارد بیشتری نیاز است.

فونگ گفت: “در پایان روز، با ادامه افزایش قیمت مسکن، دلارهای سرمایه گذاری شده در مسکن کافی نیست.” “ما باید به اصول توجه کنیم. در مورد مسکن باید به اصول اولیه بازگردیم.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma