همسایه ها می ترسند که صومعه پنهان در هالیوود فروخته شود

[ad_1]

تقریباً یک قرن است که راهبه‌های صومعه صومعه فرشتگان در یک ملک ناراحت‌کننده چهار هکتاری درست زیر حرف «H» علامت معروف هالیوودی لس‌آنجلس زندگی می‌کنند.

آنها از این مکان نامناسب، نان کدو تنبل معروف خود را می پزند و آب نبات درست می کنند تا در فروشگاه کادویی و آنلاین خود به فروش برسند. آنها همچنین 24 ساعت شبانه روز یک جریان مداوم دعا را به بهشت ​​می فرستند.

حالا اما به نظر می رسد که راهبه های خانقاه فرشتگان در شرف پوشیدن هستند.

مجسمه عیسی در قلمرو صومعه فرشتگان.

مجسمه عیسی مسیح که در سال 1955 ساخته شد، در قلمرو صومعه فرشتگان هالیوود قرار دارد. سازمان دهندگان و دوستان محله در حال آماده شدن برای نبردی برای نجات خانه Order of Nuns در صومعه دومینیکن هستند.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

سازمان دومینیکن که بر صومعه نظارت دارد، گفت که این صومعه دیگر معیارهای تعیین شده توسط قانون کانون را ندارد و بسته خواهد شد. در این دستور همچنین آمده است که درگیری بین راهبه ها به تصمیم برای تعطیلی آن کمک کرده است.

(و بله، این یک صومعه است، نه یک صومعه، اگرچه راهبه ها در آنجا زندگی می کنند. این چیزی است که دومینیکن ها وقتی راهبه ها را زندانی می کنند به آن می گویند.)

به گفته کارشناسان، این ملک بیش از 2.7 میلیون دلار ارزش گذاری شده است، اما احتمالاً با قیمت بسیار بیشتری فروخته خواهد شد. با این حال، مشخص نیست که آیا این محصول وارد بازار خواهد شد یا خیر. سفارش دومینیکن گفته است که هیچ تصمیمی برای فروش ملک گرفته نشده است و به بررسی فرصت ها برای آینده ادامه خواهد داد.

در این بیانیه آمده است: «امیدواریم نمازخانه را برای عبادت و نیایش حفظ کنیم. فروشگاه هدیه، نانوایی نان کدو حلوایی و کارخانه آب نبات با تجربه کارکنان غیرحرفه ای فعلی ما به کار خود ادامه خواهند داد.

بیش از 2000 نفر از زمانی که شایعات بسته شدن در اوایل این هفته منتشر شد، امضا کرده اند. دادخواست احضار اسقف اعظم کاتولیک رومی لس آنجلس خوزه گومز، همراه با استاد نظم دومینیکن و رئیس جمهور آمریکای شمالی Asn. از صومعه های دومینیکن، تجدید نظر شود.

ترزا بیکر، که پدرش در دهه 1940 به عنوان کشیش در صومعه کار می کرد، به مبارزه کمک می کند.

زنی در نمازخانه صومعه فرشتگان نماز می خواند.

زنی در نمازخانه صومعه فرشتگان در هالیوود نماز می خواند.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

او گفت: “چیزی که ما در تلاشیم تا بفهمیم این است که چگونه جلوی هر کاری که آنها انجام می دهند و حذف راهبه ها را بگیریم.” دلیلی که آنها برای ترک کردن می آورند منطقی نیست.»

بیکر گفت که صومعه فرشتگان همیشه مکانی برای تغییر در مواقع ناامیدی بوده است – زمانی که کسی بیمار است یا در حال مرگ است، یا زمانی که معجزه ای مورد نیاز است.

او گفت: «هیچ چیز مشابه آن در لس آنجلس وجود ندارد و اگر آن را بردارند، بسیار غم انگیز و غم انگیز خواهد بود.

صومعه قبلا مشکلاتی داشته است. در سال 2009، بلافاصله پس از رکود، راهبه‌ها بیانیه‌ای صادر کردند و گفتند که صومعه به دلیل کاهش فروش در فروشگاه هدیه، کاهش کمک‌های مالی و کاهش درآمد سرمایه‌گذاری در خطر تبدیل شدن به یک “مجموعه یا مرکز خرید یا بدتر” است.

مردم محلی برای کمک به راهبه‌ها با خرید مخلوط‌کن‌های جدید برای تهیه نان کدو تنبل، از جمله وسایل حمایتی دیگر، به راهبه‌ها کمک کردند.

بیکر گفت: “اگر آنها به چیزی نیاز داشتند، جامعه همیشه آماده و مایل به کمک بود.”

صومعه فرشتگان در سال 1924 تأسیس شد و در ابتدا توسط برخی از ثروتمندترین خانواده های لس آنجلس از جمله دونینی، دوکوایلری، وان د کمپ و هنکوک حمایت می شد. این حمایت در سال 1934 به راهبه ها اجازه داد تا عمارت وسیع هالیوود را که متعلق به صاحب معدن مس، جوزف ژیرو بود، خریداری کنند.

کارلوس سانچز، مدیر کل صومعه، گفت که زمانی که برای اولین بار بیش از 20 سال پیش وارد این صومعه شد، 45 راهبه در آنجا زندگی می کردند. امروز، این تعداد به تنها پنج کاهش یافته است.

مردی در قلمرو صومعه فرشتگان.

مدیر کل کارلوس سانچز در صومعه فرشتگان در هالیوود.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

تنها در سال گذشته چندین راهبه جان خود را از دست داده اند – سه راهبه بر اثر کووید-19، یکی از سرطان و دیگری به دلیل نارسایی قلبی. دیگران را از صومعه بیرون آوردند.

و با این حال، در نامه اخیر به بیکر، نه. جرارد تیمونر او پی، استاد گروه واعظان (که بیشتر با نام دومینیکن ها شناخته می شود)، گفت که مشکل اصلی صومعه تعداد خواهران نیست، بلکه اختلال در عملکرد راهبه ها است.

او گفت: “فقدان عزم شهرداری و کارآمد از سوی خواهران برای زندگی واقعی طبق قانون سنت آگوستین: “با یک دل و یک فکر در راه رسیدن به خدا” وجود دارد.

بیکر که به طور مرتب راهبه ها را بررسی می کند تا ببیند آیا آنها به چیزی نیاز دارند یا خیر، گفت که از وجود افراد دشوار در صفوف آنها آگاه است، اما چند راهبه که یکدیگر را درک نمی کنند دلیل خوبی برای تعطیل کردن کل صومعه نیست.

او گفت: «این معنی ندارد. “عقلانی نیست.”

بیکر و دیگران در ابتدا به اسقف اسقف نشین لس آنجلس روی آوردند تا از باز نگه داشتن صومعه دفاع کنند، اما فایده ای نداشت. اسقف اعظم گفت که هیچ اختیار مالی یا تصمیم گیری در مورد صومعه ندارد زیرا بخشی از یک نظم مذهبی خودمختار است.

نمای بیرونی صومعه فرشتگان.

سازمان دهندگان محله و دوستان صومعه فرشتگان در حال آماده شدن برای نبرد برای نجات خانه صومعه دومینیکن پس از شنیدن فروش این ساختمان در سال 2022 هستند.

(مل ملکون / لس آنجلس تایمز)

تیموتی ماتووینا، استاد الهیات کاتولیک در دانشگاه نوتردام، گفت: “من گمان می‌کنم که خواهران باید با خواهران دومینیکن خود که رهبران منتخب آنها هستند، به این موضوع بپردازند.” این ممکن است صومعه یا شاید فردی از نظم دومینیکن باشد که بالاتر از او است، اگرچه ممکن است مقامات اسقف اعظم این موضوع را غیررسمی قضاوت کرده باشند.»

کسانی که می‌خواهند با توقف دست و پنجه نرم کنند، نگران هستند که راهبه‌های دیگر خیلی پیر هستند یا خیلی ترسیده‌اند که نمی‌توانند به تنهایی جلوی حذفشان را بگیرند.

راهبه ها به چندین تماس صومعه برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

ریچارد شرو و کیم کوپر، مورخان فرهنگی که گروه‌های تور را از طریق شرکت Esotouric خود به صومعه هدایت می‌کردند و در بسیاری از کمپین‌های حفاظت محلی شرکت داشتند، سعی کردند به بیکر و دیگران کمک کنند تا راهبه‌ها را در خانه نگه دارند، اما گفتند که این کار دشوار است.

شرو می‌گوید: «این واقعاً شگفت‌انگیز بود که تلاش کنیم بفهمیم چگونه می‌توان از کلیسای کاتولیک دفاع کرد. «همه شفافیت ها و فرآیندهایی که ما به عنوان مردم عادی عادت داریم در دولت کار کنیم، در قانون اساسی وجود ندارد. این به معنای واقعی کلمه یک روند قرون وسطایی است.”

یک گربه روی سازه ای در قلمرو صومعه فرشتگان می پرد.

یک گربه محله در یکی از ایستگاه های کراس در محوطه صومعه فرشتگان در هالیوود می پرد.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

شرو و کوپر پس از ملاقات با کارشناسان قانون کانون در روز پنجشنبه گفتند که جامعه ممکن است نتواند کاری برای جلوگیری از خروج سایر راهبه‌های دومینیکن از صومعه انجام دهد. با این حال، آنها راهی برای پیشرفت می بینند.

شرو گفت: “امید صادقانه ما این است که اسقف اعظم گومز ممکن است این قدرت را پیدا کند که جامعه متفکر دیگری را دعوت کند تا خانه ای در صومعه فرشتگان بسازد تا بتواند به حضور روحانی کاتولیک در هالیوود هیلز ادامه دهد.”

راهبه‌ها به ندرت خانه‌های خود را ترک می‌کنند مگر برای قرارهای پزشکی، اما ساکنان هالیوود می‌گویند حضور آنها محسوس است.

لیان لانسون، بازیگر و کارگردانی که در نزدیکی صومعه زندگی می کند، خاطرنشان کرد که این صومعه درست در پایین خیابان مجتمع قدیمی انجمن تئوسوفی کروتون و خانه انجمن ودانتا در لس آنجلس قرار دارد.

او گفت: «این مثلث معنوی فوق‌العاده است. «و انرژی ای که این راهبه ها با دعاهای خود در طول روز ارسال می کنند برای این جامعه بسیار مهم است. شما می توانید آن انرژی را احساس کنید.”

دیز مک نالی، نویسنده و هنرمند، 22 سال است که در نزدیکی این صومعه زندگی می کند. هر روز صبح حوالی ساعت 11 او به کلیسای کوچک ساده در قلمرو می رود که برای عموم باز است. (راهبه ها نیز در نمازخانه نماز می خوانند، اما در طرف دیگر صفحه فلزی از بازدیدکنندگان.)

راهبه ای در قلمرو صومعه فرشتگان قدم می زند.

خواهر مری جان، یک راهبه دومینیکن، در محوطه صومعه فرشتگان در هالیوود، جایی که زندگی می کند، قدم می زند.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

مک نالی گفت: «برای رفتن به آنجا لازم نیست کاتولیک باشید. شما فقط می توانید در صومعه بنشینید و افکار خود را جمع کنید و بدانید که در قلب هالیوود دیوانه هستید، اما ساکت است.

در شب کریسمس، او قصد دارد دوستان خود را به یک مراسم نیمه شب در صومعه دعوت کند. وقتی مراسم تمام می شود، کشیش معمولاً همه را دعوت می کند که به کوچه بروند، جایی که یکی از راهبه ها در حال پخش شکلات داغ و دیگری تکه های کوچک نان کدو تنبل است.

او گفت: “این خیلی قدیمی است، در زمان قفل شده است.” “من نمی خواهم شاهد اتفاق بدی برای او باشم. من می‌خواهم این کار ادامه پیدا کند و ادامه یابد.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme