هنوز آزمایش‌های رایگان COVID بیشتر در راه است. آنچه تاکنون می دانیم

[ad_1]

تقاضا برای کیت های تست خانگی برای کووید به قدری زیاد است که یافتن آن دشوار و تهیه آن به طور فزاینده ای دشوار است. اما به زودی افرادی که بیمه درمانی دارند حداقل یکی از این مشکلات را حل خواهند کرد.

دولت بایدن روز دوشنبه گفت که بیمه‌گران باید از روز شنبه هزینه آزمایش‌های خانگی سریع کووید را برای مشتریان خود پوشش دهند. این اعلامیه یکی از وعده‌هایی را که پرزیدنت بایدن در دسامبر اعلام کرد، برآورده می‌کند، زمانی که برنامه‌ای را برای بیمه‌گران برای پرداخت هزینه آزمایش‌ها اعلام کرد. این الزام تا پایان اورژانس بهداشت عمومی ملی (بدون دوره اعتبار تعیین نشده) به قوت خود باقی خواهد ماند.

اینکه دستور جدید وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی دقیقاً چگونه عملی خواهد شد به بیمه گر شرکت کننده بستگی دارد. بیمه‌گران و داروخانه‌هایی که این هفته با آنها تماس گرفتیم گفتند که هنوز در حال شفاف‌سازی جزئیات هستند. و مشخص نیست که آیا این توافق کمبود آزمایش‌های سریعی را که در فروشگاه‌های محلی ظاهر می‌شوند و در حال اتمام هستند، کاهش می‌دهد یا خیر.

در اینجا آنچه ما در مورد این برنامه می دانیم، همراه با نکاتی برای یافتن یک تست سریع با هزینه بیمه گر شما است.

چه کسی واجد شرایط است؟

دستور اداره فقط برای افرادی اعمال می شود که تحت پوشش بیمه درمانی خصوصی یا طرح سلامت گروهی هستند و نه برای افرادی که در Medi-Cal، Medicare یا سایر برنامه های عمومی هستند. برای افراد فاقد بیمه، دولت اعلام کرد که تا 50 میلیون کیت تست خانگی را به مراکز بهداشتی درمانی شهرداری تحویل خواهد داد و از این ماه، 1 میلیارد کیت تست خانگی رایگان را از طریق یک وب سایت و خط تلفن که هنوز ایجاد شده است، ارائه خواهد کرد.

استثنای دیگر: طبق HHS، این سفارش فقط برای تست هایی اعمال می شود که برای استفاده شخصی خریداری می کنید. شرکت های بیمه ملزم به پوشش تست های خریداری شده برای فروش مجدد یا “مقادیر تجاری” نیستند. بنابراین، اگر کارفرمای شما از شما بخواهد که به طور دوره ای نتایج آزمون را ارسال کنید، همانطور که برخی انجام می دهند، این برنامه ممکن است کمکی نکند.

بیمه گذاران موظف هستند تا حداکثر هشت آزمایش را برای هر فرد تحت پوشش در ماه پرداخت کنند. اینها تست هستند، نه کیت های تست، که معمولاً شامل دو تست در هر بسته است. با این وجود، این در یک آزمایش هر سه تا چهار روز برای هر یک از اعضای خانواده تحت پوشش بیان می شود.

چه آزمایشاتی پوشش داده می شود؟

در مارس 2020، پرزیدنت ترامپ قانونی را برای کاهش کووید-19 امضا کرد که طبق آن بیمه‌گران باید آزمایش‌های انجام شده در مراکز درمانی و داروخانه‌ها را بدون هزینه کردن از جیب خود پوشش دهند. یکی از ترفندها این بود که باید دلیل پزشکی یا بهداشت عمومی برای آزمایش وجود داشته باشد. اگر فقط برای آرامش خاطر شما بود، بیمه‌گران مجبور به پرداخت هزینه نبودند.

ماه گذشته، بایدن نیاز به آزمایش های خانگی را گسترش داد. طبق دستورالعمل‌های صادر شده توسط مراکز مدیکر و خدمات مدیکید در روز دوشنبه، بیمه‌گران باید هر آزمایش فدرال مجاز را که از روز شنبه در خانه به فروش می‌رسد (یعنی بدون نسخه) که می‌تواند در خانه اعمال و پردازش شود، در نظر بگیرند.

سازمان غذا و دارو حداقل 17 آزمایش سریع خانگی را مجاز کرده است، که اکثر آنها آزمایشات “آنتی ژنی” هستند که برای هر بار استفاده حدود 7 تا 16 دلار به فروش می رسد. اما سه آزمایش مولکولی (همچنین به عنوان PCR) نیز شامل می‌شود که حساس‌تر و گران‌تر هستند. هزینه آنها برای اولین آزمایش 75 دلار یا بیشتر است.

مقامات فدرال در را برای بیمه‌گران باز گذاشته‌اند تا تنها بخشی از هزینه برخی آزمایش‌ها را پوشش دهند – در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. با این حال، ممکن است از شما نخواهند که مجوز قبلی خود را دریافت کنید یا ابتدا توسط پزشک معاینه شوید. در حالی که آزمایش ها برای استفاده شخصی توسط شما و خانواده شما هستند، آنها تحت پوشش هستند – حتی اگر آنها را بخرید، فقط برای اطمینان بخشی.

چگونه در آزمون ها شرکت کنم؟

در حالت ایده آل، می توانید آنها را در داروخانه محلی خود پیدا کنید، کارت بیمه خود را نشان دهید و به جای پرداخت هزینه آنها را به صورت رایگان دریافت کنید و سپس از بیمه گر خود بخواهید که هزینه را به شما بازپرداخت کند. اما بیمه‌گران، داروخانه‌ها و خرده‌فروشان آنلاینی که این هفته با آنها تماس گرفتیم گفتند که هنوز در حال کار بر روی پاسخ خود به دستور بایدن هستند و جزئیاتی از ترتیبات خود ارائه نکردند.

HHS بیمه‌گران را تشویق کرد تا شبکه‌هایی از خرده‌فروشی‌های ترجیحی راه‌اندازی کنند تا مشتریانشان بتوانند بدون هیچ هزینه‌ای آزمایش‌ها را دریافت کنند. پس از راه‌اندازی این شبکه‌ها، می‌توانند بازپرداختی را که برای خریدهای آفلاین ارائه می‌کنند به ۱۲ دلار در هر آزمایش یا قیمت واقعی محدود کنند، هر کدام کمتر باشد. با این حال، تا زمانی که این کار را انجام ندهند، باید هزینه کامل تست‌های سریع خانگی مجاز را که از هر کجا خریداری می‌کنند، به مشتریان خود بازپرداخت کنند.

در حال حاضر، بهترین گزینه شما این است که قبل از خرید یک تست سریع، با بیمه‌گر خود مشورت کنید تا ببینید آیا شبکه‌ای از خرده‌فروشان ترجیحی وجود دارد که هزینه اضافی دریافت نمی‌کنند، و همچنین محدودیت‌هایی که قصد دارید برای بازیابی اعمال کنید.

اینکه آیا این شبکه ها ظهور کرده و به منابع قابل اعتماد آزمایش خانگی تبدیل می شوند به دو عامل بستگی دارد. یکی توانایی بیمه‌گران و خرده‌فروشان برای انجام معامله در مورد قیمت‌های آزمایشی که برای داروهای تجویزی دارند، است. مورد دیگر این است که آیا تولیدکنندگان می توانند تولید را افزایش دهند و تقاضای آزمایش هایی را که از عرضه پیشی گرفته اند را برآورده کنند.

تعدادی از تولیدکنندگان گفته‌اند که در حال افزایش تولید هستند و دولت بایدن می‌گوید از قانون تولید دفاعی برای کمک به تولیدکنندگان برای دریافت مواد مورد نیاز برای انجام آزمایش‌ها استفاده کرده است. با این حال، یافتن تست‌ها به صورت آنلاین آسان‌تر از فروشگاه‌های محلی بود.

سایر گزینه های تست

بیمه‌گران هنوز باید هزینه کامل آزمایش‌های کووید را که در داروخانه‌های محلی، مراکز آزمایش، کلینیک‌ها و سایر مراکز بهداشتی انجام می‌شوند پوشش دهند – اما فقط در صورتی که این آزمایش‌ها به دلایل خاص پزشکی یا سلامت عمومی انجام شود. اگر هیچ علامتی ندارید، در معرض افراد آلوده قرار نگرفته اید و برای سفر آماده نمی شوید، احتمالاً باید قبض آزمایش کووید را پوشش دهید.

برای پیدا کردن یک سایت آزمایشی در نزدیکی خود، با ابزار جستجوی آنلاین HHS مشورت کنید. اگرچه اکثر سایت‌های آزمایش، آزمایش‌های PCR را ارائه می‌کنند که یک تا سه روز طول می‌کشد تا نتایج را نشان دهند، فهرست شامل سایت‌هایی نیز می‌شود که آزمایش‌های آنتی‌ژن سریع را ارائه می‌دهند که در عرض چند دقیقه نتیجه می‌دهند، مانند کیت‌های خانگی سریع.

شهرستان لس آنجلس همچنین تعداد محدودی کیت تست خانگی رایگان را در 13 مرکز منطقه ای ارائه می دهد که مردم می توانند آنها را تحویل بگیرند و برگردند. با این حال، بر خلاف تست های سریع خانگی، آنها فورا نتیجه نمی دهند. در عوض، آنها به سادگی مواد مورد نیاز برای گرفتن نمونه بینی را در اختیار شما قرار می دهند که شما آن را برای تجزیه و تحلیل در مرکز آزمایش می گذارید. این شهرستان گفت که نتایج یک تا دو روز دیگر در دسترس خواهد بود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma