پرسش و پاسخ: فرماندار نیوسام در کتاب خود به کودکان مبتلا به نارساخوانی کمک می کند

[ad_1]

فرماندار گاوین نیوسام از دوران دبستان با نارساخوانی مبارزه کرده است. حالا او داستان خود را از طریق بن، قهرمان داستان عاشق بیسبال از کتاب جدیدش برای کودکان، که در خواندن نیز مشکل دارد، تعریف می کند.

«هیت بزرگ بن و اما» که از روز سه‌شنبه به فروش می‌رسد، با تجربه نیوسام از نارساخوانی که او در کلاس پنجم فهمیده بود مشابه است.

فرماندار 54 ساله گفت که تربیت فرزندانش که دارای ناتوانی های یادگیری نیز هستند، پس از مشاهده کمبود کتاب های مصور برای کودکان خردسال مبتلا به نارساخوانی، الهام بخش او برای کار با Philomel Books، یک چاپ پنگوئن رندوم هاوس است. یادگیری خواندن

شخصیت بن برگرفته از گاوین جوان است که در زمین بیسبال عالی بود، اما مشکلات یادگیری او باعث شد در کلاس نگران شود، در حین خواندن عرق کند و احساس کند به اندازه بچه های دیگر باهوش نیست.

هم تیمی بن اِما مهارت های خواندن او را با دور زدن «بزرگترین و چاق ترین سرها» که به گفته فرماندار ناشی از تلاش های خودش برای سرپوش گذاشتن بر مشکل یادگیری اش بود، جعل کرد.

جلد از "موفقیت بزرگ بن و اما"

«تصویر بزرگ بن و اما» که توسط فیلومل منتشر شده است، توسط فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام با روبی شامیر نوشته شده و توسط الکساندرا تامپسون تصویرگری شده است.

(خوانندگان جوان پینگوین)

این کتاب شامل کنایه‌های ظریف‌تر دیگری از زندگی نیوسام است، مانند صفحه‌ای که راهرو مدرسه را نشان می‌دهد که کلاس درس 5902 را نشان می‌دهد، تاریخ درگذشت مادر فرماندار، تسا توماس نیوشام: 9 مه 2002.

نیوزوم به مادرش نسبت می دهد که هرگز از او دست نکشید و گفت که اکنون درک عمیق تری از دشواری هایی دارد که به عنوان والدینش تجربه می کند، زیرا فرزندانش را در کنار چالش های یادگیری مشاهده می کرد.

در داستان، معلم بن و اِما اعتراف می‌کند که او نمی‌توانست در دوران رشد بیسبال بزند و از دانش‌آموزان کمک می‌پذیرد تا یاد بگیرند که چگونه با نشان دادن اینکه هرکسی نقاط قوت و ضعف متفاوتی دارد.

کتاب با یک درس خوش بینانه به پایان می رسد که هرگز تسلیم نشوید وقتی همه چیز دشوار است. حتی فونت OpenDyslexic برای کمک به خوانندگان جوان طراحی شده است.

پیش از توری برای تبلیغ پروژه جدید این هفته، تایمز با نیوز در مورد این کتاب، تجربه شخصی او در مورد نارساخوانی و تربیت کودکان دارای ناتوانی یادگیری مصاحبه کرد. در اینجا گزیده ای از این گفتگو است که برای طولانی و وضوح ویرایش شده است.

چرا الان کتاب کودک در مورد نارساخوانی بنویسیم؟

به دلیل تجربیاتم با فرزندانم و تجربه‌ام به‌عنوان والدین، چارچوب متفاوتی از قدردانی و همدلی ایجاد کرده‌ام، نه تنها به‌عنوان یک فرد مبتلا به نارساخوانی، بلکه به‌عنوان فردی که در مورد من والدین کودکانی با یادگیری هستند. معلولیت – بسیاری از آنها.

بنابراین این نوع نگرش نسبت به پدر و مادر بودن و البته داشتن بیان خاص خود بود که می خواستم از طریق کتاب بیان کنم که باعث شد به دنبال کتاب باشم. من به دنبال کتاب های مصور در مورد نارساخوانی بودم و از اینکه نتوانستم هیچ کدام را پیدا کنم شگفت زده شدم، اما کتاب های زیادی با فصل ها، کتاب های زیادی برای دوران راهنمایی که در مورد نارساخوانی، مشخصاً، ناتوانی های با تعریف کلی، ناتوانی های فکری اطلاعات کمی داشتند. و مجموعه‌ای از کتاب‌های شگفت‌انگیز و غیرمعمول، انواع چیزهای شگفت‌انگیز وجود دارد. اما برای بچه‌های خیلی خردسال، به‌ویژه آن‌هایی که تازه خواندن را یاد می‌گیرند، از اینکه چیزی در آنجا نبود تعجب کردم و این باعث شد این کار را انجام دهم. در واقع، فقدان بسیاری از جایگزین‌ها، و سپس فقط یک رابطه به عنوان والدینی که با نارساخوانی بزرگ شده‌اند، در نهایت منجر به تصمیم‌گیری برای کتاب شد.

چقدر برای شما سخت است که شاهد مبارزه فرزندانتان با همان چیزی باشید که در این سن و سال به شما آسیب زیادی وارد کرده است؟

متوجه شدم که این ضربه ممکن است حتی برای والدینم شدیدتر باشد. بنابراین، می دانید، من مادرم را از دست دادم، فکر می کنم 18 سال یا بیشتر پیش، تاریخ در واقع روی شماره در کلاس است، تاریخی که او گذشت.

شما همیشه به همه چیزهایی که می خواستید با والدینتان صحبت کنید به گذشته نگاه می کنید. مادرم هرگز نتوانسته فرزندانم را ملاقات کند، اما اکنون عمیقاً متأسفم که هرگز از او تشکر نکردم. فقط [her] تعهدی که از من دست نکشید و به تنهایی با چیزی که هرگز نتوانستم بجنگم – البته شما در کودکی به آن فکر نمی کنید. و حتی زمانی که به عنوان یک بزرگسال بزرگ شدم، واقعاً قدردان آن نبودم تا زمانی که شروع به انجام همین کار با فرزندانم کردم. این فقط … سخت است و می دانید، احساس می کنید که یک شکست خورده اید. شما احساس می کنید که چیزی برای شما اشتباه است. “من زمان کافی را با آنها نمی گذرانم. من به اندازه کافی با آنها مطالعه نمی کنم. من چیزهای اشتباه خواندم. من به آنها اجازه دادم زمان زیادی را در رسانه ها بگذرانند. “همه این چیزها از سر شما می گذرد و بعد متوجه می شوید، یک دقیقه صبر کنید، بچه های دیگر در این سن کمی بهتر عمل می کنند، و اگر ما همین کار را انجام دهیم، شاید اتفاقی در حال رخ دادن باشد. اینجا چیز دیگری

بنابراین، می دانید، این کل این مطالعه است، تمام این تجربه عاطفی که بسیاری از والدین از آن رنج می برند، و من فکر می کنم شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از والدین آن را تجربه می کنند. میلیون ها و میلیون ها کودک درست مانند بزرگسالان در حال جنگ هستند. این یک مشکل مادام العمر است. از بین نمی رود.

تجربه شخصی شما در مورد نارساخوانی چگونه به شما این امکان را داده است که به فرزندان خود در تلاش برای خواندن کمک کنید؟

فکر نمی کنید بچه ها اصلا به حرف شما گوش نمی دهند. یادم می‌آید که برای آن‌ها کتاب می‌خواندم و باور کنید، خواندن برای فرزندانم فقط به این دلیل که خواندن آن سخت است، برای من تجربه آسانی نیست. این خوب نیست. من از خواندن لذت نمی برم من از طریق آن مبارزه می کنم. من کلمات را درست تلفظ نمی کنم. اگر با قلم روی چیزها تأکید نکنم، برایم سخت است که در همان خط بمانم. اگر بچه‌ها را بی‌دیده می‌خوانم، مامان را ترجیح می‌دهند، همیشه می‌گویند: «مامان کجاست؟» و یادم می‌آید به بچه‌ها می‌گفتم، فکر می‌کنم بروکلین بود، گفتم: «ببین، بابا در سن تو نمی‌توانست بخواند، و بابا می‌خواند. با چیزی به نام نارساخوانی دست و پنجه نرم می کرد. و او فقط هر چیزی بود. می دانید، او فقط چشمانش را گرد کرد.

دو ماه بعد شنیدم که او با یکی از دوستانم صحبت می کرد و گفت: «پدرم نمی توانست بخواند. او نارساخوانی دارد. “به خودم می گویم “چی؟ اصلاً از کجا می دانی؟” گفت: آن روز به من گفتی. گفتم: «تو اصلا توجه نکردی. بنابراین، همه چیز برای من قوی است، زیرا باعث می‌شود بچه‌هایم احساس خوبی نسبت به عملکردشان داشته باشند، و این مهم است.

اما برای من هم یک فرصت است. می‌دانید، وقتی با کودکان مبتلا به نارساخوانی ملاقات می‌کنم یا به مدارسی می‌روم که تمرکز یا انضباط پیرامون نارساخوانی دارند، توانمند است. بودن در کنار این بچه ها و ارتباط با آنها، تجربه عاطفی بسیار خارق العاده و بسیار شدیدی است و من همیشه با یک والدین ملاقات خواهم کرد. این اتفاق همیشه وقتی می‌افتد که من در کلاس درس درباره تجربه‌ام صحبت می‌کردم و آنها پیش من می‌آیند، می‌دانید، آنها به خوبی می‌گویند، “ممنونم، زیرا پسرم با نارساخوانی دست و پنجه نرم می‌کند و سر کلاس بود و این کار را نکرد. تی چیزی بگو. و این خیلی عالی است که شما آن را گفتید، زیرا صحبت کردن در مورد آن را برای ما آسانتر کرد و باعث شد احساس کند احمق نیست. او احمق نیست. شما می دانید که او خوب خواهد شد. “و من فکر می کنم این بیانی از آن برای والدین است، زیرا ما به عنوان والدین در مورد فرزندانمان تعجب می کنیم.” همه آنها بسیار رقابتی هستند. می دانید، سخت است. بنابراین وقتی بچه های شما عقب می مانند، شما فقط احساسات بی شماری را در مورد آنچه که با بچه هایتان می گذرد، تجربه می کنید که چگونه آنها می توانند رشد کنند، نه اینکه فقط در دنیا زنده بمانند.

خودتان چند تا از کتاب ها را نوشتید و روبی شامیر چقدر کمک کرد؟

مثل مصاحبه بود ما او را قاب کردیم و سپس او را بر اساس گفتگوهایمان در نمودار قرار داد. بنابراین ما ترکیبات را ایجاد کردیم و کاراکترها را خلق کردیم. من در مورد اهمیت تجسم صحبت کردم. من می‌توانم اتاق‌ها را حس کنم و اشیا و چیزها را ببینم، بنابراین او همه آن را ترجمه کرد و پیش‌نویسی تهیه کرد، و بعد فقط دو تا سه ماه صرف کپی کردن نسخه‌های پیش‌نویس کردیم. پس او ستاره راک بود. او نویسنده است. این لزوماً موضوعی نبود که او عمیقاً به آن وابسته بود، حتی اگر فردی مبتلا به نارساخوانی را می‌شناخت، بنابراین به کتاب بله گفت. او می گوید: “اوه، من یک دوست عالی دارم که این را دارد. این چیزی است که من واقعاً علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد آن هستم.” و بعد رفتیم و برگشتیم.

مردم چه چیز دیگری باید در مورد کتاب بدانند؟

این به شخصه مهم است. فکر می کنم برای میلیون ها و میلیون ها نفر از جمله شاید میلیون ها کالیفرنیایی مهم است. و فقط امیدوارم این دریچه ای را برای گفتگوهای بیشتر باز کند. و همچنین، می دانید، من این دستور کار را قبل از مجلس قانونگذاری انجام دادم، اما آنقدر که می خواستم فشار نیاوردم، زیرا نمی خواستم آن را انجام دهم – نمی خواستم برای من زیاد باشد. اما چیزی که فقط در چند سال گذشته واقعاً جالب است، زیرا ما پول بیشتری در بودجه سرمایه گذاری کردیم – این غربالگری های اولیه و UC را انجام می دهیم [San Francisco] برای این برنامه غربالگری زودهنگام بودجه دریافت می کند – چند نفر از اعضای قانونگذار با من و فرزندان خود صحبت می کنند، تجربه آنها و چقدر مشتاق هستند که در این فضا کارهای بیشتری انجام دهند.

من واقعاً از این باز شدن فضا، سواد با تعریف گسترده و غربالگری اولیه هیجان زده هستم. این مرتبط است [English as a Second Language] مشکلات و ارتباطات در بسیاری از مسائل. بنابراین من واقعاً امیدوارم که در چند سال آینده بتوانیم کارهای هیجان انگیز و متحول کننده ای در کشور انجام دهیم و امیدوارم این کتاب کمی بیشتر این گفتگو را باز کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme