پلیس به دنبال قاتل دراکئو حاکم است. دنیای موسیقی خیره کننده است

[ad_1]

چاقو کشی مرگبار Drakeo The Ruler در پشت صحنه در حین کنسرت در Exposition Park، که تعدادی از بزرگترین نام های موسیقی رپ را گرد هم آورد، طرفداران و مقامات حیرت زده به دنبال قاتل او هستند.

این حمله وقیحانه شنبه شب پشت صحنه اصلی جشنواره موسیقی روزی روزگاری در لس آنجلس در استادیوم Banc of California رخ داد که باعث شد کارمندان قبل از اجرای برخی از اجراکنندگان از جمله اسنوپ داگ به طور ناگهانی مراسم را لغو کنند. پلیس جزئیات زیادی از آنچه اتفاق افتاده منتشر کرد و تایید نکرد که دراسئو قربانی بوده است.

اما مردی با آگاهی مستقیم از این حادثه به تایمز گفت که دراکئو لرد توسط گروهی از افراد مورد حمله قرار گرفته است. به گفته منبعی که خواست نامش فاش نشود، او بعداً به دلیل جراحات وارده جان باخت.

یک منبع دیگر گفت که ویدئویی از این حادثه نشان می دهد که مردم روی صحنه می دوند و ماموران امنیتی تلاش می کنند تا درگیری را متوقف کنند. ویدیوی دیگری از دراکو روی زمین با پرسنل اورژانس در حال مداوا کردن او گرفته شده است.

معلوم نبود چه کسی به پشت صحنه دسترسی دارد. افسر پلیس لوئیس گارسیا، سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس، گفت که تا صبح یکشنبه هیچ بازداشتی صورت نگرفته است. وی گفت: کارآگاهان همچنان در تلاش برای کشف این موضوع هستند.

این خواننده رپ که نام اصلی آن دارل کالدول 28 ساله است، قرار بود در کنسرتی به میزبانی گروهی از هنرمندان محبوب از جمله آیس کیوب، 50 سنت و آل گرین اجرا کند. مرگ کالدول در حالی اتفاق می‌افتد که زندگی حرفه‌ای او با استقبال فزاینده‌ای روبه‌رو می‌شود و بسیاری از طرفداران و منتقدان موسیقی او را یک ترانه‌سرا مبتکر و خلاق می‌خوانند. او اخیراً پس از یک سری درگیری‌های دادگاهی از حبس آزاد شد.

گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت که در حال بررسی است و از هر کسی که اطلاعاتی در اختیار دارد خواست تا با واحد تحقیقات بخش جنوبی به شماره (323) 644-9550 تماس بگیرد.

مدت کوتاهی پس از وقوع چاقو در حوالی ساعت 8:30 بعد از ظهر، سازمان دهندگان مراسم را در حالی که بازدیدکنندگان در حال حرکت بودند متوقف کردند. در بیانیه ای از Live Nation آمده است: “به احترام شرکت کنندگان و با هماهنگی مقامات محلی، هنرمندان و برگزارکنندگان تصمیم گرفتند که با مجموعه های باقی مانده ادامه ندهند، بنابراین جشنواره یک ساعت زودتر به پایان رسید.”

برخی از شرکت کنندگان گفتند که بلافاصله به آنها اطلاع داده نشده است که این رویداد به پایان رسیده است.

ترولز تریر، 36 ساله که از آنجا پرواز کرد، گفت: “من قطعاً می توانم درک کنم که چرا آنها نمی خواهند با گفتن اینکه شخصی چاقو خورده وحشت کنند، اما شاید باید موسیقی را خاموش می کردند و به مردم می گفتند که یک مشکل فنی وجود دارد.” دانمارک با دوستان برای شرکت در جشنواره. “مردم به معنای واقعی کلمه ساعت ها منتظر بودند در حالی که یک دی جی در حال پخش بود.

تریر این جشنواره را سازمان‌دهی ضعیفی با تدابیر امنیتی اندک، صف‌های طولانی برای غذا و نوشیدنی و انبوهی از افراد بدون نقاب که به سختی می‌توان به آن اشاره کرد، توصیف کرد.

او گفت که او و دوستانش وقتی توانستند بدون اینکه کسی بلیط یا وسایل آنها را چک کند وارد شوند غافلگیر شدند. تریر غافل از اینکه فقط کیف های شفاف مجاز است، یک کوله پشتی مشکی با خود آورد.

او گفت: “هیچ کس آن را بررسی نکرد – من مستقیم وارد شدم.” “شما می توانستید هر چیزی را وارد کنید.”

تریر گفت که یکی از تیترالین ها، The Game، فقط یک آهنگ را اجرا کرد قبل از اینکه ناگهان صحنه را بدون هیچ توضیحی ترک کند، که منجر به 30 دقیقه استراحت قبل از شروع هنرمند بعدی، آیس کیوب شد.

تریر گفت، سپس آل گرین خود را معرفی کرد و اسنوپ داگ قرار بود ساعت 8:30 شب روی صحنه برود. این خواننده رپ که با همکاری Live Nation جشنواره را تبلیغ می کرد، بعداً در بیانیه ای گفت که در حالی که در اتاق رختکن خود بود از این نزاع شنیده و تصمیم گرفت فوراً سایت را ترک کند.

او نوشت: تسلیت من به خانواده و بستگان دراکئو حاکم است. “من در مورد هیچ چیز منفی نیستم، و به عنوان یکی از بسیاری از اجراکنندگان، من آنجا بوده ام تا فقط در شهر خود لس آنجلس، حالات مثبت پخش کنم.”

عکاس بریجت آریاس گفت که در پشت صحنه مراسم کار می کرد و حوالی ساعت 8 شب صحبت های جورج کلینتون را تماشا می کرد که شنید مردی گفت: “دراکو چاقو خورده است.”

او گفت: “سپس شخص دیگری آن را تایید کرد، و سپس مانند بازی میمون‌ها بود، جایی که همه نسخه‌ای از اتفاقات را تکرار می‌کردند.”

او گفت که اندکی پس از آن، نگهبانان امنیتی جشنواره به او و دیگران دستور دادند که آنجا را ترک کنند، هرچند که ساعت ها بعد همچنان در ماشین هایشان گیر کرده بودند.

کالدول در جنوب لس آنجلس به دنیا آمد که در صحنه رپ ساحل غربی به جایگاهی افسانه‌ای دست یافت تا صدایی منحصربه‌فرد خلق کند که او آن را «موسیقی عصبی» نامید. او 10 میکس تیپ منتشر کرد و اولین آلبوم استودیویی خود را در اوایل امسال منتشر کرد. او میکس نوار “متشکرم برای استفاده از GTL” را ضبط کرد، اشاره ای به شرکت ارتباطات زندان Global Tel Link، با آیات ضبط شده از طریق تلفن در حالی که در زندان مرکزی مردان در انتظار محاکمه برای تیراندازی 24 ساله بود. 2016 ساله مرد.

کالدول از قتل خشن و اقدام به قتل تبرئه شد، اما دادستان های شهرستان لس آنجلس سعی کردند دوباره او را به اتهام توطئه و جنایات اسلحه محاکمه کنند. آنها ادعا می کنند که گروه رپ او Stinc Team یک باند خیابانی است و سعی دارد از اشعار و ویدیوهای او به عنوان مدرک استفاده کند و خشم مدافعان حقوق مدنی و آزادی بیان را برانگیزد.

این دادگاه بحث برانگیز زمانی توجه بیشتری را به خود جلب کرد که دادگاه حکم تعطیلی گسترده‌ای را بر کالدول و تیم حقوقی‌اش صادر کرد و آنها را از بحث در مورد این پرونده در رسانه‌های اجتماعی یا مطبوعات منع کرد و به آنها دستور داد تا نشریاتی را که اعلام بی‌گناهی می‌کردند حذف کنند. این اقدام کمیته خبرنگاران آزادی مطبوعات، لس آنجلس تایمز و ائتلاف متمم اول را بر آن داشت تا سندی را با یکی از دوستان دادگاه تسلیم کنند و از دادگاه بخواهند حکم تعطیلی را که خلاف قانون اساسی توصیف شده بود، لغو کند.

دادگاه بدوی در اکتبر 2020 حکم تعطیلی را لغو کرد. پرونده دوم در نهایت با یک توافقنامه به پایان رسید و کالدول در نوامبر همان سال آزاد شد.

او بزرگترین تک آهنگ خود را تا به امروز، “Talk to Me” با بازی دریک در فوریه امسال منتشر کرد.

دوستان و همکاران این خواننده رپ در مرگ او عزادار شدند.

ما سخت ترین دو سال را با هم گذراندیم، برای آزادی او جنگیدیم، قبل از اینکه یک سال پیش به عنوان یک مرد آزاد بیرون بیاییم، با زندگی روبرو شدیم.» توییت ها وکیل جان هاماساکی، که از دراکئو در برابر اتهامات جنایی دفاع کرد. از طریق او با هم دوست شدیم و سپس به عنوان خانواده. من حتی نمی دانم چگونه پردازش این را شروع کنم.”

اریک مورا، 65 ساله، حدود چهار ماه پیش، زمانی که رپر را به خانه اش در هالیوود هیلز تحویل داد، ملاقات کرد. مورا مدتی را به دلیل جنایتی که مرتکب نشده بود در زندان گذراند و گفت که این دو در حین بحث در مورد کاستی‌های سیستم عدالت کیفری و اینکه چقدر خوش شانس هستند که آزاد می‌شوند، درگیر شدند.

او گفت: «این یک درک متقابل بود که چقدر این می تواند آسیب زا باشد.

او گفت دراکئو مورا را به داخل دعوت کرد و آنها شماره ها را رد و بدل کردند. او گفت که برادرزاده مورا یک رپر جاه طلب به نام کایرو دنیرو است و دراکئو موافقت کرده است که به موسیقی او گوش دهد و با او همکاری کند.

مورا روز یکشنبه از مرگ این خواننده رپ مطلع شد. او گفت: من شوکه شدم. “من شگفت زده هستم. غمگین. شوکه. “

وی افزود: من برای خانواده او احساس بدی دارم. “این یک تراژدی است.”

صحنه مقابل استادیوم بانک کالیفرنیا یک یکشنبه آرام بود، به جز صدای خدمه که صحنه های مورد استفاده برای جشنواره را خراب می کردند. تابلویی تنها و گل‌هایی که روی حصاری در خیابان فیگوروآ قرار گرفته‌اند، روی آن نوشته شده است: «دراکئو غرب ساحل لوو RIP».

در بلوار مارتین لوتر کینگ، در نزدیکی پشت یکی از استیج‌ها، چندین بادکنک آبی و سفید در باد بر روی مجموعه‌ای از شمع‌ها به اهتزاز در می‌آیند.

مایکل وود، نیت جکسون و آگوست براون فیلمنامه نویسان تایمز در این داستان سهیم بودند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma