چرا یک فریاد در لس آنجلس می تواند از ممنوعیت اسکان بی خانمان ها حمایت کند؟

[ad_1]

اسکات کولبرتسون در تضاد است. ناامید نیست. و غمگین. و ناامید. و صادقانه بگویم، من فقط خسته هستم.

آنجلیوس، من گمان می کنم که بسیاری از شما می توانید ارتباط برقرار کنید.

تقریباً برای دو سال، مدیر عامل Friends of Ballona Wetlands با وحشت شاهد تبدیل شدن کمپ کامیون‌ها و اتوبوس‌های آسیب‌دیده در بلوار جفرسون، غرب بلوار لینکلن در پلایا دل ری بود.

هنگامی که در تابستان با کولبرتسون صحبت کردم، او به من گفت که ده ها نفر از ساکنان به تالاب های بالونا و باتلاق های آب شیرین اطراف حمله کرده اند و انبوهی از زباله ها را به جا گذاشته و باعث آتش سوزی شده اند.

از آن زمان تاکنون چیز زیادی تغییر نکرده است. اگر هیچ چیز دیگری، بدتر شده است، هم از نظر آسیب های زیست محیطی و هم از نظر رنج انسانی به همان اندازه آشکار، اما بسیار کمتر قابل اندازه گیری – و بسیار مهم تر. من در همین نزدیکی زندگی می کنم و هر روز او را می بینم.

کولبرتسون امید خود را به وعده های شهر مبنی بر تمیز کردن منظم اردوگاه بسته بود. و بیشتر شهرها از او پیروی کردند. فقط به نظر نمی رسد.

او چند ساعت پس از یک پاکسازی بیهوده قبل از شکرگزاری به من گفت: «همه کسانی که در آنجا زندگی می‌کنند، از قبل بازی را می‌دانند. به محض خروج امدادگران لس آنجلس، همه وسایل خود را پس می گیرند.

چند ماه گذشته کولبرتسون را به این فکر انداخته است که بعداً چه کاری باید انجام دهد، منتظر اقدام در مورد چندین سیاست جدید شهری باشید که می تواند اجرای آن را تقویت کند.

او اعتراف کرد: «حتی لیبرال‌ترین مردم، مانند من، صبر خود را با وضعیت بی خانمانی از دست داده‌اند.

::

هنگامی که روز سه‌شنبه به سخنان جو بوسکاینو، عضو شورای شهر لس‌آنجلس گوش می‌دادم، به مکالمه‌ام با کولبرتسون فکر کردم که او رای‌گیری بدی را پیشنهاد می‌کرد که افراد بی‌خانمان را از خوابیدن یا کمپ زدن در همه مکان‌های عمومی در صورت امتناع از سرپناه یا مسکن منع می‌کرد.

او به اعضای شورا گفت: همه ما قبول داریم که تنها راه حل بی خانمانی مسکن است. “چرا باید به کسی اجازه دهیم که در اموال عمومی زندگی کند اگر جایگزین ایمن تر و سالم تری وجود دارد؟” وقتی اجازه کمپینگ در مکان‌های عمومی را می‌دهیم، حتی زمانی که جایگزین‌های امن‌تری وجود دارد، اجازه می‌دهیم اعتیاد یک نفر جان او را بگیرد.»

بوسکانو می خواهد به هر کسی که شهردار است این اختیار را بدهد که از قوانین استفاده از زمین و منطقه بندی “برای افتتاح اضطراری پروژه های مسکن بی خانمان ها” صرف نظر کند و ساخت پناهگاه های اضطراری را تسریع بخشد.

او روز سه‌شنبه گفت: «برخلاف آنچه از وکلا و دیگران می‌شنوید، این به معنای جرم‌انگاری کسی نیست که جایی برای خوابیدن ندارد. اگر سرپناه مناسبی وجود نداشته باشد، مجری قانون نیز وجود نخواهد داشت».

بوسکاینو می‌گوید که برای ده‌ها هزار فرشته که در پیاده‌روها و زیر پل‌های بزرگراه زندگی می‌کنند، «رحمت» و «شفقت» او را هدایت می‌کند. اما او همچنین در یک سکوی کمپ شکن برای شهرداری نامزد می شود.

جو بوسکاینو، نامزد شهرداری لس آنجلس در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان ونیز در ماه ژوئن.

جو بوسکاینو، نامزد شهرداری لس آنجلس، در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه ژوئن در خیابان ونیز، جایی که برنامه های خود را برای مقابله با بی خانمانی اعلام کرد.

(السائب / لس آنجلس تایمز)

او همچنین عادت دارد به این نکته اشاره کند که بسیاری از افراد بی خانمان کمک نمی‌پذیرند، زیرا با مواد مخدر یا بیماری روانی دست و پنجه نرم می‌کنند، در حالی که در واقعیت بسیاری از آنها فقیرتر از آن هستند که از عهده مسکن برآیند. بنابراین دلایل زیادی وجود دارد که می توان در خلوص انگیزه های او تردید کرد.

پس این کاملاً تعجب آور نیست که شورای شهرداری مداخله کرد. آنها به جای تایید یا رد درخواست بوسکاینو برای پیشنهاد به دادستان شهر پیش نویس زبانی برای رأی گیری خود، آن را برای تعمیرات اساسی به کمیسیون بی خانمانی و فقر فرستادند.

برخی، از جمله مایک بونین، عضو شورای شهر، به ویژه از تمرکز خود بر اجرای قانون و چشم انداز اجبار دسته جمعی افراد بی خانمان در مسکن اضطراری موقت ناراحت بودند.

آیا می خواهیم مشکل بی خانمانی را حل کنیم؟ یا می خواهیم با مشکل کمپ های بی خانمان ها مقابله کنیم؟ او در مورد اقدام رای گیری پیشنهادی گفت که این مورد دومی را ایجاد می کند. اردوگاه های بی خانمان غیرقابل قبول، خطرناک و غیربهداشتی است. اما راه رهایی از کمپ های بی خانمان، رهایی از بی خانمانی است… با دادن مسکن به مردم.»

فقط اگر LA برای همه اینها آماده بود.

در پاسخ به اقدامات شورا، کمپین Buscayno قول داد که 65000 امضای لازم را جمع آوری کند تا این اقدام را در ژوئن 2022 به رای بگذارد. او همچنین در ایمیلی از همکارانش در مورد این کمپین انتقاد کرد و گفت که آنها از جناح راست “علاقه بیشتری دارند.” خوابیدن در پیاده رو از حق مسکن».

آنچه در مورد این لفاظی قابل توجه است این است که چقدر شبیه آن چیزی است که شهردار ساکرامنتو دارل استاینبرگ اخیراً گفته است. و اشتاینبرگ، بر خلاف بوسکاینو، در محافل سیاسی به دلیل دلسوزی برای بی خانمان ها، هم به عنوان نویسنده قانون سلامت روان کالیفرنیا و هم به عنوان رئیس مشترک یک گروه کاری ایالتی در مورد بی خانمان ها شناخته می شود.

اوایل این ماه، شهردار آنچه را «حق مسکن» می‌نامد، معرفی کرد. این امر مستلزم آن است که شهر تا سال 2023 مسکن دائمی کافی یا به احتمال زیاد سرپناه موقت – خواه شهرهای تحریم شده چادری، اتاق های هتل یا خانه های کوچک – برای هر فرد بی خانمانی تا سال 2023 فراهم کند یا با شکایت های احتمالی روبرو شود.

در مقابل، افراد بی خانمان ملزم به پذیرش هر گونه سرپناه یا مسکنی هستند که توسط کارکنان خدمات رسانی ارائه می شود. هیچ پلیسی درگیر نمی شود

طرح اشتاینبرگ با شورای شهر ساکرامنتو بهتر از طرح بوسکاینو با شورای شهر لس آنجلس پیش رفت. اما در هر دو شهر، فعالان بی خانمان و مترقیان در مخالفت خود متحد هستند.

اشتاینبرگ در جلسه اخیر شورا گفت: «من این ترس را درک می کنم که این فقط یک راه پنهان برای مقابله با مشکل کمپ چادری و پاکسازی شهر است. کار من سخت کردن زندگی مردم نیست، بلکه این است که مردم را به داخل خانه بیاورم، زیرا فکر می کنم زندگی در فضای باز در این چادرها افتضاح است.»

و مانند Buscayno، او همچنین از کسانی که از حق مردم برای خوابیدن در فضای باز دفاع می کنند انتقاد می کند.

در واقع بالا و پایین کشور، مسئولان منتخب در تلاش هستند تا با اردوها چه کنند. درجه پرخاشگری متفاوت است. اما همه آنها می خواهند بتوانند بسیاری از افراد غیر مسکونی را از جایی که هستند به مکان های عمدتاً موقتی دیگر منتقل کنند و سپس خیابان ها را تمیز کنند.

به نظر می رسد این روند با درک جمعی هدایت می شود که این واقعیت (عمدتا) پس از همه گیری بی خانمان هایی که در همه جا زندگی می کنند، ناپایدار است. مهمتر از همه، این یک تصدیق ضمنی است که علیرغم سیاست‌زدایی شجاعانه و دلارهای مالیات‌دهندگان، ساخت مسکن دائمی و مقرون به صرفه که مقامات منتخب کالیفرنیا همچنان به عنوان راه‌حل وعده می‌دهند، احتمالاً سال‌ها طول می‌کشد، نه ماه‌ها.

بنابراین، تفاوت بین آنچه استاینبرگ می‌خواهد انجام دهد و کاری که بوسیانو می‌خواهد انجام دهد، اساساً شکافتن مو است. مانند کاری که لس آنجلس در حال حاضر انجام می دهد، پس از ارائه مسکن یا سرپناه به همه ساکنان، امکان پاکسازی کمپ های خاص در اطراف پارک ها و کتابخانه ها را فراهم می کند.

سؤالات منطقی در مورد اینکه آیا هر یک از این موارد قانونی خواهد بود وجود دارد. تصمیم Boise v. Martin صدور بلیط یا دستگیری افراد بی خانمان را برای خوابیدن یا کمپینگ در املاک عمومی ممنوع می کند، مگر اینکه محل اقامت دیگری وجود داشته باشد. این پاسخ ها با گذشت زمان خواهد آمد.

در عوض، سوالات اخلاقی وجود دارد که کالیفرنیایی ها باید به آنها پاسخ دهند.

آیا منطقی است که بیشتر منابع خود را برای مسکن دائمی و ارزان قیمت صرف کنیم؟ یا اینکه سرمایه گذاری در پناهگاه های اضطراری، شهرهای چادری و خانه های کوچک منطقی تر است؟

آیا اجازه دادن به مردم برای زندگی، مریض شدن و مرگ اغلب در کمپ‌ها، انسانی است، زیرا می‌دانیم که احتمالا سال‌ها منتظر اقامت خواهند بود؟ یا ارائه راه‌های مشکوک قانونی برای جذب افراد به پناهگاه‌ها، حتی اگر گاهی برخلاف میل آنها باشد و مستلزم دخالت مجری قانون باشد، انسانی‌تر است؟

من هم مثل کولبرتسون بحث برانگیز هستم. هر بار که از کنار این خودروهای RV پارک شده در بلوار جفرسون می گذرم متوجه این موضوع می شوم و مردی بی خانمان را می بینم که در ترافیک بین آنها دست و پا می زند.

اسکات کولبرتسون، مدیر عامل دوستان تالاب بالونا، در آب شیرین پلیا دل ری.

اسکات کولبرتسون، مدیر اجرایی Friends of the Ballona Wetlands، در ماه ژوئن برخی از ویرانی‌های ناشی از کمپ‌های بی‌خانمان‌ها را که به یک باتلاق آب شیرین تجاوز کردند، بازدید کرد. او می گوید: «تنها جابجایی یک نفر از پیاده رو مشکلی را حل نمی کند.

(السائب / لس آنجلس تایمز)

من می دانم که جرم انگاری بی خانمانی، چه بلیت یا چیز شدیدتر، راه حل نیست.

کولبرتسون به من گفت: “من نمی دانم اجرا به چه معناست.” “امیدوارم این به معنای دستگیری افراد نباشد، زیرا دستگیری فردی برای اردوگاه های غیرقانونی مشکل را حل نمی کند. فقط مشکل را از خانه من به خانه شما منتقل می کند.”

او فکر نمی کند که پاکسازی اردوگاه ها، چند بار در یک زمان، خواسته یا ناخواسته نیز راه حل باشد. و من موافقم.

«فقط بیرون آوردن کسی از پیاده رو مشکلی را حل نمی کند. این مشکل کسب و کاری که این چادر را در پیاده رو دارد حل می کند، اما برای کسب و کار بعدی مشکل را حل نمی کند.»

کولبرتسون می گوید که پاسخ مسکن است. قطعا مسکن دائمی و مقرون به صرفه. بی خانمان ها هم مثل بقیه سزاوار آن هستند. و صاحبان خانه باید بپذیرند که در همسایگی آنها ساخته می شود.

اما آیا این یک پاسخ واقع بینانه است؟ آیا لس آنجلس می تواند مسکن را در مقیاس و سرعتی که برای تغییر لازم است بسازد؟ او مطمئن نیست.

“در طول همه گیری، شما باید کمک هزینه می کردید، زیرا هیچ کس نمی توانست کار زیادی انجام دهد. اما این شهر پول زیادی برای مقابله با بی خانمان ها دارد و خانه های دائمی بسیار کمی ساخته شده است.

کولبرتسون آه عمیقی کشید.

“من فکر می کنم همه ما ناامید شده ایم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme