چگونه برخی از رستوران ها با لس آنجلس کانتی بر سر COVID-19 مخالفت کردند

[ad_1]

بازرسان بهداشت عمومی بارها و بارها به رستوران ایتالیایی در مرکز خرید Westlake Village بازگشتند.

آن‌ها کافه Novo را در حال سرو شام در داخل و خارج از خانه پیدا کردند، علی‌رغم دستوری از لس‌آنجلس که آن را در بدترین موج همه‌گیری COVID-19 ممنوع کرده بود، طبق سوابق این شهرستان. آنها بارها و بارها مظنه هایی را با جریمه 500 دلاری توزیع کردند.

در فوریه، شهرستان مجوز بهداشت عمومی رستوران را لغو کرد. کافه نوو باز ماند. تابستان امسال، ماسیمو فورتی، یکی از مالکان، به خدمه خبری NBC4 در حال فیلمبرداری از کارگران بدون نقاب در رستوران گفت که رعایت الزامات ماسک را به عنوان “نشانه ای از اطاعت” می داند.

از ابتدای نوامبر، Novo Cafe به دلیل نتایج 86000 دلار جریمه شده است به گفته مقامات شهرستانی، هیچ یک از این جریمه ها پرداخت نشد. به گفته اداره بهداشت عمومی، او تا اواسط نوامبر بیش از 90 استناد دریافت کرده بود.

Novo در میان تعداد کمی از شرکت‌هایی است که قدرت و صبر اداره بهداشت عمومی شهرستان لس‌آنجلس را در بحبوحه همه‌گیری که الزامات جدیدی را برای سازمان اجرایی آن تعیین کرده است، آزمایش کرده است. کارشناسان می گویند که سازمان های بهداشت عمومی در سراسر کشور گاهی اوقات برای تحمیل چنین قوانینی در میان منابع شدید و چالش های آشکار برای دولت خود تلاش می کنند.

لوری ترمل فریمن، مدیر عامل National Assn، گفت: «دپارتمان های بهداشت در حال حاضر دستشان پر است. مسئولین بهداشت منطقه و شهرستان در همان زمان، همانطور که بسیاری ادعا می کنند، “مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور به چالش کشیده می شوند.” سعی کرده اند قدرت خود را کاهش دهند.

شیرا شفیر، دانشیار دانشکده بهداشت عمومی UCLA Fielding، گفت که “با توجه به سیاسی بودن” در مورد قوانین COVID-19، برخی از شرکت ها “به سادگی تصمیم می گیرند جریمه دریافت کنند و باز بمانند.” او افزود که آژانس‌های بهداشت عمومی با کارکنان و منابع محدود می‌توانند ارزیابی کنند که آیا این آبمیوه ارزش برداشتن دارد یا خیر.

او پرسید: «اگر هر روز یک بازرس بفرستند، آیا ممکن است رفتار کسب‌وکار تغییر کند؟» “در غیر این صورت، می تواند یک واکنش اضافی علیه وزارت بهداشت ایجاد کند. نه تنها به هدف خود نرسیدید، بلکه به تشدید عصبانیت بیشتر کمک کردید.”

با این حال، برخی تردید دارند که چرا کارمندان اقدامات تهاجمی تری انجام نداده اند. “من نگران هستم که شهرستان از برخی نقل قول می کند شرکت ها کرت پترسون، رئیس مشترک Unite Here Local 11، اتحادیه ای که نماینده کارگران هتل در جنوب کالیفرنیا است، گفت: مکرراً و بدون بستن آنها.

در شهرستان لس آنجلس، از آنجایی که برخی از شرکت ها قوانین جدید و در حال تحولی را که برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا طراحی شده بود رد کردند، اداره بهداشت عمومی مجوزها را پس گرفت و در برخی موارد به دادگاه رفت.

بر اساس کد شهرستان، وزارت بهداشت عمومی برای نقض دستورات بهداشتی برای COVID-19، روزانه 500 دلار مظنه صادر می کند. متخلفان مکرر همچنین با “هزینه های عدم انطباق” روبرو هستند که برای هزینه های بازرسی مجدد دریافت می شود. و ممکن است شهرستان متوقف شود و در نهایت مجوز بهداشت عمومی را لغو کند.

در بسیاری از موارد، به نظر می‌رسد که این ابزارها برای همسو کردن مشاغل کافی هستند: اگرچه بیش از 1500 استناد به شرکت‌ها در شهرستان لس آنجلس به دلیل نقض ضمانت‌های بهداشتی همه‌گیر صادر شده است، اکثر این مشاغل یک یا دو بار مورد استناد قرار گرفته‌اند. تحلیلی از سوابق شهرستانی منتشر شده توسط تایمز کشف شده است. این مبالغ شامل استناد برای سایر تخلفات مانند کار بدون مجوز بهداشت عمومی نمی شود.

اما تعداد انگشت شماری از شرکت ها، از جمله Novo Cafe، حتی پس از از دست دادن مجوز بهداشت عمومی خود، مقاومت کرده اند.

طبق نامه ای از رودریگو آ. کاسترو سیلوا، عضو شورای منطقه، در اوایل این ماه به نوو اخطار داده شد که اگر کار غیرقانونی خود را متوقف نکند، “شهرستان مجبور خواهد شد تمام اقدامات لازم را انجام دهد،” از جمله شکایت احتمالی.

کاسترو سیلوا در نامه “خاتمه کار و امتناع” گفت که این رستوران پس از لغو مجوز و “به طور مداوم” دستورات بهداشتی، از جمله عدم نیاز به ماسک برای کارگران، به فعالیت غیرقانونی خود ادامه داد. او نوشت: به این ترتیب، “شما سلامت و ایمنی کارمندان، مشتریانی که در رستوران غذا می خورند و جامعه در کل به خطر می اندازید.”

فورتی از اظهار نظر خودداری کرد. صاحبان رستوران ها در یک شکایت علیه شهر Westlake Village که مجوز فروش مشروبات الکلی را لغو کرده است، دستورات شهرستان را “غیرقانونی و نامناسب” خوانده اند.

در یک پرونده حقوقی، آنها ادعا کردند که هیچ مورد گزارش شده ای از کووید-19 در رستوران وجود ندارد و اظهار داشتند که “ضمانت ها و اقدامات معقولی” برای محافظت از کارمندان و مشتریان دارند. آنها همچنین استدلال می کنند که درخواست از کارکنان رستوران برای اعمال قوانین ماسک مانند “اجبار کردن کارکنان به طبابت بدون مجوز است.”

یکی دیگر از متخلفان تکراری Cronies Sports Grill در آگورا هیلز بود که طبق سوابق شهرستان، بیش از 80 مورد استناد به دلیل نقض سفارشات COVID-19 را بین دسامبر و ژوئیه دریافت کرد. در ماه دسامبر، او میزبان اعتراضی در حیاط خلوت خود علیه ممنوعیت غذا خوردن در فضای باز بود که با افزایش تعداد موارد اعمال شد.

«این یک چیز سیاسی نیست. این درست است یا غلط به نقل از Acorn، دیو فولدز، صاحب رستوران، این عقل سلیم است. “بیایید تجارت خود را باز نگه داریم. رزق و روزی خود را حفظ کنیم.»

در ژانویه، شهرستان لس آنجلس از کرونیز به دلیل نقض دستورات اضطراری شکایت کرد. او همچنین شکایتی را علیه Tinhorn Flats، رستورانی در بربنک، که با دستورات برای توقف غذا خوردن در فضای باز مخالفت کرد، تنظیم کرد. Cronies اخیراً با شهرستان برای پرداخت مظنه های پرداخت نشده به توافق رسید و هزینه آن 9999 دلار است. جریمه های اضافه شده خودداری می شود مگر اینکه دستورات بهداشتی را نقض کند. محاکمه علیه Tinhorn Flats ادامه دارد.

این شهرستان همچنین از باشگاه‌هایی که با دستورات علیه فعالیت‌های داخلی مخالف بودند، مکانی در آگوا دولچه که متهم به سازمان‌دهی غیرقانونی عروسی‌ها و مهمانی‌های بزرگ و یک رستوران کووینا به نام Bread & Barley هستند، شکایت می‌کند.

مردی تابلویی در دست دارد "اصلاحیه اول حق تجمع" در اعتراض

حامیان معترض به دستور تعلیق ایالتی در دسامبر 2020 در کباب‌پزی ورزشی Cronies در آگورا هیلز جمع می‌شوند.

(مل ملکن / لس آنجلس تایمز)

فریمن از انجمن ملی متخصصان بهداشت گفت که بخش‌های بهداشت عمومی حتی قبل از همه‌گیری کمبود کارکنان داشتند، و معمولاً وقتی اقدامات COVID-19 محبوبیتی ندارد، «اجرای آن بدون حمایت و پشتیبانی برای یک بخش بهداشت محلی می‌تواند بسیار دشوار باشد.» توسط مقامات منتخب

فریمن افزود: آژانس های بهداشت عمومی اکنون بیشتر تمایل دارند که مردم را متقاعد کنند تا مجازات آنها.

آنجلو بلومو، معاون سابق اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، گفت که این آژانس از لحاظ تاریخی در استفاده از مظنه و جریمه برای تشویق مشاغل به اقدام شکست خورده است.

بلومو که دو سال پیش از این دپارتمان بازنشسته شد، گفت: «دپارتمان از لحاظ تاریخی از این ابزارها در برابر شرکت‌های ناسازگار استفاده نکرده است. “راستش را بخواهید، زمانی که ما پرونده ها را به بالاترین سطح رساندیم” – از دادستان های شهرستان یا منطقه – “آنها توجه فوری که اداره فکر می کرد موجه بود دریافت نکردند.”

علاوه بر تلاش‌های این شهرستان، دولت‌های شهر بر کسب‌وکارهایی که مخالف قوانین COVID-19 هستند فشار می‌آورند: مقامات شهر بربانک حصاری را در اطراف Tinhorn Flats ایجاد کرده‌اند تا از بازگشایی آن جلوگیری کنند و اجازه استفاده مشروط آن را قبل از بیرون انداختن رستوران لغو کنند. تابستان

دفتر دادستانی شهر آگورا هیلز یک پرونده جنایی علیه کرونیز تشکیل داده و رستوران را به انجام تجارت بدون مجوز معتبر و ایجاد نگرانی عمومی متهم کرده است. فولدز به تایمز گفت که او و شرکایش با این شهرستان به توافق رسیده اند زیرا این تنها راه برای شهر برای کنار گذاشتن پرونده است.

در جلسه ای در ماه فوریه، مقامات دهکده Westlake گفتند Novo Cafe تصمیم گرفته است با قوانین شهرستان مخالفت کند و چاره ای جز لغو مجوز فروش مشروبات الکلی برای آنها باقی نگذاشته است. کلی هونیگ، عضو شورا، گفت که سایر رستوران ها و مشاغل نیز از نظر مالی آسیب دیدند، اما از قوانین پیروی کردند.

ند ای دیویس، عضو شورا، گفت: «این بی تفاوتی زیادی را نسبت به بقیه جامعه ما نشان می دهد.

وکیل جیمز لوید، که نماینده رستوران است، گفت که مشتریانش “از حقوق مسلم خود برای اعتراض به آنچه که خلاف قانون اساسی می دانند پیروی می کنند.” در اواخر جلسه، تینا پاشا، یکی از مالکان کافه نوو، به شورای شهرداری گفت که با توجه به فشار اقتصادی بر خانواده خود، چاره ای ندارند. در حالی که برای ادامه صحبت تلاش می کرد، فورتی مداخله کرد.

“ما دقیقاً می دانیم که با همه گیری چه اتفاقی می افتد. ما به جان مردم احترام می گذاریم.» “ما جنایتکار نیستیم.” از آن زمان، فورتی و پاشا در تلاش برای لغو مجوز لغو مجوز الکل، شکایتی را تنظیم کردند.

قبل از همه‌گیری، بازرسان بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس قبلاً بسیاری از مشاغل و مکان‌ها، از جمله ساختمان‌های مسکونی و رستوران‌ها را که ارزیابی‌های ایمنی مواد غذایی در آنها توزیع می‌شد، بازرسی کرده بودند. هنگامی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، آنها مجبور بودند وظایف موجود و مسئولیت های جدید مربوط به همه گیری را با هم ترکیب کنند.


به گفته رابرت راگلند، افسر ارشد رعایت الزامات در دپارتمان بهداشت عمومی، تقریباً 575 کارمند در بخش بهداشت محیط – که بر رستوران ها و تعدادی از مشاغل دیگر نظارت می کند – وجود دارد که اکنون روی مسائل اجرایی و انطباق مربوط به دستورات COVID-19 کار می کنند. . راگلاند گفت که وزارت حفاظت از محیط زیست در حال حاضر روی بررسی های انطباق با COVID-19 برای همه شرایط به جز امکانات بهداشتی کار می کند.

گاهی اوقات می تواند به یک درگیری تبدیل شود: دعوای منطقه ای علیه Bread & Barley ادعا می کند که یک بازرس بهداشت عمومی توسط نماینده ای از میخانه Covina که بازرس را تعقیب کرده و وسیله نقلیه فرد را با کامیونش مسدود کرده تهدید و نفرین شده است. در یک نقطه، پس از تماس پلیس، کارلوس رومن صاحب رستوران به آنها گفت که مستأصل است.

“همه شما حقوق دارید، نه؟” رومن در ویدئویی از این حادثه که در فضای مجازی منتشر شده است به افسران و بازرس می گوید.

رومن با اشاره به مدیر رستورانش می گوید: «این کار را نمی کند. “آشپز این کار را نمی کند.”

مقامات شهرستان گفتند که بازرس بهداشت با تماس های تلفنی تهدیدآمیز و اعتراضات در دفتر خود مواجه شده است که باعث شد وزارت صحت عامه پرسنل امنیتی را پس از انتشار نقل قولی از بخش اطلاعات بازرس در اینستاگرام رومن استخدام کند.

رومن به نوبه خود در مصاحبه ای گفت که پس از رویارویی با بازرس، حمایت گسترده ای دریافت کرده است. صاحب رستوران گفت که ناراحت است زیرا بازرس منطقه گفته است که بعد از اینکه مشتری بعد از گرفتن سفارش بیرون برای صرف غذا بنشیند آنها را جریمه خواهد کرد.

او پرسید: “چگونه انتظار دارید که من فضای بیرون را کنترل کنم؟”

در شکایت خود، این شهرستان اعلام کرد که Bread & Barley بارها با برگزاری یک شام در هوای آزاد در دسامبر گذشته، سلامت خود را نقض کرده است. رومن گفت که رستورانش را پس از تعلیق مجوز بهداشت عمومی برای حداقل چند روز پس از لغو آن باز نگه داشته است، اما وقتی یک وکیل به او هشدار داد که عواقب قانونی آن می تواند وخیم باشد، تصمیم گرفت به سرعت موضوع را حل کند.

نان و جو برای پرداخت هزینه های معوقه حدوداً 4300 دلار با شهرستان به توافق رسیدند. و پیروی از دستورات بهداشتی، با جریمه اضافی 35000 دلار بازداشت، طبق حکم دادگاه.

رومن گفت که او همچنین با هزینه های اضافی، از جمله درآمد از دست رفته ناشی از بسته شدن، مواجه است، زیرا او با شهرستان برای بازیابی مجوز خود مذاکره کرده است.

“آنها شما را از نظر مالی خراب می کنند. رومن گفت، آنها به انتشار نقل قول پشت سر هم ادامه خواهند داد.

او گفت که رستوران های دیگر ممکن است سعی کنند بیشتر دوام بیاورند، اما “این فقط یک زمان است.”

مقامات تایمز، هوگو مارتین و کریستین مارتینز در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme