چگونه دوران کودکی جوآن دیدیون در ساکرامنتو زندگی او و رابطه او با کالیفرنیا را شکل داد

[ad_1]

کفش‌های تنیس کثیف و تا ته در اطراف مچ پا پوشیده شده بودند، چند ماه پیش روی چمن‌زار مقابل خانه دوران کودکی جوآن دیدیون ظاهر شدند، طلسمی از اندوه برای نویسنده‌ای که او را از نزدیک می‌شناخت.

یک یادداشت در بالا نقل قول وجود داشت سال تفکر جادویی، با حروف مورب نوشته شده توسط دستی که به نظر می لرزد.

“کفش هایش را نگه داشتم. اگر مجبور به بازگشت شود، به آنها نیاز خواهد داشت.

دنیل اندرسون، که اوایل سال جاری به عمارت زیبای دیدیون در ساکرامنتو نقل مکان کرد، آن را به عنوان “نشانه ای برای ما در نظر گرفت که این خانه چیزی خاص در مورد ساکرامنتو است.”

روز پنج‌شنبه، زمانی که باران سرد جای خود را به آسمان خاکستری درخشان می‌داد، پیشنهادهای بیشتری روی پله‌های اندرسون ظاهر شد: یک پونستیا سفید در یک گلدان قرمز، سه دسته از انواع مختلف در سوپرمارکت، و بعداً یک گلدان رز زرد.

همه به احترام نویسنده مشهوری که درگذشت، دختر کاپیتول سیتی، که ارتباطش با او بسیار مهم بود، باقی ماندند. او در بعضی مواقع نسبت به ساکرامنتو و گاهی اوقات برای یک جامعه نزدیک احساس نوستالژی می کرد. اما رویاهای او در ایوان پیچیده اش، یا حتی در مزارع و مزرعه هایی که این دره کشاورزی را در جوانی تعریف می کردند، یا زیر گنبد ساختمان ایالت چند بلوک آن طرف تر نمی گنجید.

او رابطه پیچیده ای با ساکرامنتو داشت. راب ترنر، سردبیر مجله Sactown، که در سال 2011 با Didion مصاحبه کرد، گفت: “او همچنین عشق واقعی به آن داشت.”

این مکانی است که دیدیون بیشتر از آن رشد کرد، اما هرگز از او پیشی نگرفت. اندرسون گفت حداقل یک بار در هفته، شخصی در ورودی خانه را می زند یا حیاط شوهرش را متوقف می کند تا بپرسد آیا اینجا خانه قدیمی دیدیون است یا خیر.

برای بسیاری، دیدیون خودش یک طلسم بود که در این شهر همیشه تلاش بیش از آنچه به نظر می رسید وجود داشت.

هریسون دالی، 23 ساله، در The Avid Reader، یک کتابفروشی محلی که در آن کتاب های دیدیون در روز پنجشنبه شلوغ بود، گفت: “برای مدت طولانی، من یکی از آن بچه هایی بودم که همیشه می خواستند ساکرامنتو را ترک کنند.” دالی پس از یافتن کپی از شهر شروع به تغییر عقیده خود در مورد شهر کرد دموکراسی، چهارمین رمان دیدیون، فروش کتاب در کتابخانه.

او گفت که توانایی او در گرفتن غم و اندوه او را تحت تأثیر قرار داد و باعث افتخار او شد که ساکرامنتو چنین استعدادی را نشان داده است، که نشانگر یک “رونق فرهنگی زیرزمینی است، حتی اگر آرام به نظر برسد.”

کفش‌هایی که در چمن خانه سابق جوآن دیدیون در ساکرامنتو، کالیفرنیا باقی مانده‌اند.

کفش‌هایی که در چمن خانه سابق جوآن دیدیون در ساکرامنتو، کالیفرنیا باقی مانده‌اند.

(از دانیل اندرسون)

دیدیون در سال 1934 در ساکرامنتو به دنیا آمد، و اگر در سانفرانسیسکو یا لس آنجلس بزرگ شده بود، دید بسیار متفاوتی نسبت به دره مرکزی نسبت به کالیفرنیا داشت. اجداد او در اواسط دهه 1800 وارد ساکرامنتو شدند. داستان های تجربه پیشگامی دوران کودکی او را شکل داد و در مرکز توجه قرار گرفت دویدن، رودخانه، اولین رمان او او بعداً شکایت کرد که این کتاب به افسانه کالیفرنیا کمک کرده است، اما او ایده ای را ارائه داد که چگونه ساکرامنتو از یک مرکز مزرعه و یک مرکز ایالتی خواب آلود به منطقه وسیعی با جمعیت 2.3 میلیون نفری که امروز است تبدیل می شود.

دیدیون دو سال گذشته را در دبیرستان در گوشه ای غنی به نام Vegetable Ridge گذراند که به دلیل تاریخچه اولیه سیل های ویرانگر شهر به این نام خوانده شد. قبل از اینکه دایک های بزرگی در امتداد رودخانه آمریکایی و رودخانه گل آلود ساکرامنتو ساخته شود، این دو آبراه از سواحل خود عبور می کردند و ساکنان فقیر ساکرامنتو را مجبور می کردند تا با نزدیک شدن به یکی از معدود تپه های شهر از سیل فرار کنند.

خانواده های ثروتمندی مانند مک کلاچی، صاحبان زنبور ساکرامنتو، به زودی متوجه شدند که Poverty Ridge مکانی امن برای ساختن عمارت هایشان است. پدر دیدیون، فرانک دیدیون، یکی از این خانه‌ها را در دهه 1940 خرید – ترکیبی از نزدیک به 5000 فوت مربع از احیای مستعمره و مدرسه پریری – در نبش خیابان‌های 22 و T و خانواده را از خانه‌ای کوچکتر در چند بلوک دورتر نقل مکان کرد. . خیلی دور.

برای دیدیون، رودخانه های شهر همراهان همیشگی او بودند، فراری تا ترس. او آنها را سوار کرد و در آنها شنا کرد و بعداً گزارش های هیدرولوژیکی را تشریح کرد تا بهتر بفهمد مردم چگونه آنها را تغییر می دهند. این مطالعات به نوشته های بعدی او مانند کتاب 2003 شکل داد از کجا بودم – این افسانه های مربوط به استقلال کالیفرنیایی ها را از بین می برد. همانطور که او اشاره کرد، کالیفرنیا برای کنترل سیل، آبیاری و بسیاری از خدمات دیگر به دولت فدرال وابسته است.

او قبل از فارغ التحصیلی از دبیرستان CK McClatchy در سال 1952 و عزیمت به UC Berkeley، تنها دو سال در خانه دیدنی Didion House زندگی کرد. زمانی که در مک کلاچی بود، درباره رقیب زنبور عسل، اتحادیه ساکرامنتو، نوشت که نقش مشترک زنان در آن دوران را بازی می کرد. این به او دریچه بیشتری به پوسته بالایی منطقه ای که در آن تصویر می کند، داد فرار کن، رودخانه

«من در اداره دولتی کار می کردم. من عروسی داشتم من عروسی ها را پوشش ندادم، فقط در مورد آنها نوشتم، “او در مصاحبه ای با مجله SacTown به ترنر گفت. “من به این گزارش نمی گویم… آنها گزارش هایی را برای شما ارسال می کردند که ساقدوش ها چه می پوشند و چیزهایی از این قبیل، و شما آن را یادداشت می کردید.”

برای بسیاری از دانشجویان فعلی مک کلاچی، دیدیون پاورقی در میان دیگر فارغ التحصیلان مشهور، از جمله قاضی بازنشسته دیوان عالی آنتونی کندی و قاضی دادگاه عالی کالیفرنیا، تانی کانتیل-ساکائو است.

اما برای دانش‌آموز سابق آنابل لانگ، که ساکرامنتو را به‌عنوان یک دیدیون به مقصد UC برکلی ترک کرد و می‌خواهد نویسنده شود، در اشتراک‌گذاری و ترک زادگاهش غرور و خویشاوندی وجود دارد. او Didion را نخواند تا اینکه در دهه 1970 دوره ای را در کالج گذراند آلبوم سفید خواندن آن ضروری بود این منجر به “یک دوره تسریع شده” در سایر آثار دیدیون و درک ساکرامنتو شد که در مقایسه با چندین شهر بزرگ دیگر در کالیفرنیا، گاهی اوقات نمی تواند تراشه را از روی شانه های خود رها کند.

لانگ که به‌تازگی مقاله‌ای درباره دوران جوانی‌اش را در همان محله‌هایی که دیدیون از آن دیدن کرده بود، به پایان رسانده بود: «زمان زیادی را صرف فکر کردن به ساکرامنتو او و ساکرامنتو خودم کردم. فکر نمی‌کنم ساکرامنتو بتواند مکانی فرهنگی باشد که می‌خواهد باشد. ساکرامنتو بسیار تلاش می کند و من فکر می کنم این همان ساکرامنتو است که او نیز درباره آن نوشته است.

نویسنده و گزارشگر جوآن دیدیون.

جوآن دیدیون، نویسنده-خبرنگار، دختر خوانده‌اش کوئینتانا را در دو سالگی می‌خواند. دیدیون دخترش را چندین بار به ساکرامنتو برد تا درباره کجا بودم.

(کال مونتی / لس آنجلس تایمز)

دیدیون پس از عزیمت به دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، هر از چند گاهی به ساکرامنتو باز می‌گشت تا پدر و مادرش را ببیند یا دختر مرحومش کوئینتانا را برای دیدن رودخانه‌ها، دایک‌ها و دیگر چیزهای عجیب و غریب در مکان‌های قدیمی‌اش ببرد. او از راه دور در برخی معاملات املاک و مستغلات محلی مشارکت داشته است. اما در مصاحبه ای در سال 2011، او گفت که از دهه 1990 به ساکرامنتو بازنگشته است و هیچ سابقه ای از تلاش هایش برای ارج نهادن به حرفه ادبی و شهرت خود، از جمله ورود به تالار مشاهیر کالیفرنیا در سال 2014 نداشته است.

کاملاً مشخص نیست که چرا دیدیون پس از سال‌های نوجوانی تا این حد از ساکرامنتو جدا شد، برای مثال، برخلاف گرتا گرویگ، که در سال ۲۰۱۷ در فیلم لیدی برد، نامه‌ای عاشقانه به زادگاهش تهیه کرد. اما شهر یک شخصیت کلیدی در چندین کتاب او بود.

که در پایین رفتن به بیت لحم، او در مورد اهمیت آن نه تنها برای او بلکه برای کالیفرنیا می نویسد.

او نوشت: «می‌خواهم در این مورد به شما بگویم: آمدن از جایی مانند ساکرامنتو چگونه است. “اگر می توانستم به شما این را بفهمانم، می توانم به شما بفهمانم کالیفرنیا، و شاید چیز دیگری، زیرا ساکرامنتو کالیفرنیا است…”

وقتی تاریکی روی گل ها فرود آمد، اندرسون، که در جایی زندگی می کرد که زمانی دیدیون در خواب دیده بود، به این فکر کرد که با افتخار زنده چه خواهد کرد. او می خواست آنها را کنار بگذارد، جایی که دیگران بتوانند آنها را ببینند، معنی و غم آنها را با هم در میان بگذارند. اما خیلی غم انگیز بود که فکر کنم آنجا در سرما بمیرم. او تصمیم گرفت آنها را به کریسمس بیاورد، آنها را در یک گلدان بچینید و به آنها مکان افتخاری بدهد.

و او می‌گوید، پس از آن نان تست می‌زند – برای دیدیون، زندگی او و زیبایی زنان قوی.

چابریا از ساکرامنتو، لیونورث از برکلی گزارش داد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma