چگونه مشاوران می توانند به سلامت روان دانش آموزان کمک کنند

[ad_1]

هنگامی که جراح ایالات متحده، ژنرال Vivek H. Murtie در این ماه شورای سلامت عمومی را در مورد حفاظت از سلامت روان جوانان صادر کرد، او توجه را به چالش های گسترده ای که جوانان امروزی با آن روبرو هستند، جلب کرد. اما او همچنین تاکید کرد که این چالش ها قابل غلبه هستند – و اغلب قابل پیشگیری هستند.

یکی از توصیه‌های او، به عنوان بخشی از آنچه «تلاش در سطح جامعه» برای کاهش اثرات مخرب همه‌گیری بر سلامت روان می‌خواند، حمایت از سلامت روان دانش‌آموزان است.

دانش آموزان چه سیستم های پشتیبانی در آنجا دارند؟ والدین مشاوران مدرسه روی چه چیزی می توانند حساب کنند و چه زمانی مشکل به چیزی تبدیل می شود که نیاز به کمک اضافی دارد؟ دبرا دواردو، رئیس مدارس شهرستان لس آنجلس؛ لورتا ویتسون، مدیر عامل کالیفرنیا Assn. مشاوران مدرسه؛ و مقامات منطقه مدرسه متحد سانتا آنا توضیح می دهند.

چگونه همه چیز کار می کند؟

دواردو گفت که مدارس دارای ترکیبی از مشاوران، مددکاران اجتماعی، روانشناسان و پرستاران هستند که به عنوان یک تیم سلامت روان در محوطه دانشگاه کار می کنند.

اولویت شماره یک تیم اطمینان از اینکه دانش آموزان می توانند یاد بگیرند است. این شامل شناسایی و حذف (یا حداقل کاهش) همه موانعی است که کودک را از دریافت یا یادگیری دستورالعمل باز می دارد.

دواردو گفت، اما درک این نکته مهم است که همه کارکنان مدرسه برای شناسایی پریشانی در کودکان آموزش دیده اند.

او می گوید: «چون گاهی بچه ها پیش مشاور نمی روند. “شاید اولین کسی که با او صحبت می کنند معلم یا قیم آنها باشد، شخص دیگری که با او ارتباط برقرار می کنند.

اگر یکی از والدین نگران است، دواردو توصیه می کند ابتدا با معلم صحبت کنید. آن‌ها زمان زیادی را با بچه‌ها در کلاس درسشان می‌گذرانند که می‌توانند ببینند وقتی مشکلی وجود دارد و کودک متفاوت از حد معمول رفتار می‌کند».

معلم می داند که چه منابعی در مدرسه در دسترس است و می تواند والدین را به سمت فرد مناسب هدایت کند.

در اینجا نقش های اصلی در محوطه دانشگاه آمده است

وظایف بسته به مدرسه و منطقه می تواند متفاوت باشد – و متفاوت باشد. مدارس متوسطه و متوسطه معمولاً حمایت بیشتری نسبت به مدارس ابتدایی دارند، اما این فاصله در حال کاهش است.

مشاوران مدرسه

مشاوران مدرسه انواع مختلفی دارند.

برخی از آنها مشاوران دانشگاهی یا کالج هستند که به دانش آموزان کمک می کنند تا کلاس ها را ایجاد کنند و برای آینده برنامه ریزی کنند. همچنین مشاورانی وجود دارند که سعی می کنند بفهمند چرا برخی از کودکان در مدرسه حاضر نمی شوند. و مشاورانی هستند که بیشتر به سمت بالینی گرایش دارند. آنها می توانند در مراکز سلامتی در محوطه دانشگاه کار کنند و به دانشجویانی که با افسردگی، اضطراب یا سایر چالش های سلامت روان دست و پنجه نرم می کنند، مراقبت های کوتاه مدت ارائه دهند.

مشاوران همچنین می توانند از والدین و سرپرستان حمایت کنند. گاهی اوقات والدین در مورد نحوه برخورد با کودکی که از رفتن به مدرسه امتناع می ورزد به مشاوره نیاز دارند. گاهی اوقات دانش آموزان برای برقراری ارتباط با چیزی که از گفتن آن به والدین خود می ترسند به کمک نیاز دارند – برای مثال، اگر دانش آموز باردار یا HIV مثبت باشد.

دواردو گفت: “شما نمی توانید بدون صحبت با والدین به کودک کمک کنید.”

روانشناسان مدرسه

اگرچه می توان فرض کرد که روانشناسان کسانی هستند که درمان را در مدارس ارائه می کنند – و می توانند هم باشند – روانشناسان مدرسه معمولاً کسانی هستند که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کنند. آنها به معلمان آموزش ویژه کمک می کنند تا برنامه های درسی فردی را توسعه دهند و پیشرفت را نظارت کنند.

مددکاران اجتماعی مدرسه

نقش مددکاران اجتماعی مدرسه نیز می تواند متفاوت باشد. آنها در زمینه مشاوره و مداخله در بحران آموزش دیده اند. آنها همچنین می توانند برای کمک به وضعیت زندگی کودک، کمک به کودکان دارای معلولیت یا توسعه برنامه هایی که از تروما آگاه هستند، کار کنند.

پرستاران مدرسه

اگرچه پرستاران با بیماری های جسمی سروکار دارند، اما این علائم اغلب می تواند با سلامت روان مرتبط باشد. اگر کودکان به دلیل کم خوابی یا غذای کافی مریض شوند، ممکن است نشانه ای از مشکل سلامت روان باشد.

هدف این است که همه این ارائه دهندگان با هم کار کنند و تصویر کامل تری از مشکلات کودک به دست آورند. سپس آنها می توانند باتوم را – چیزی که مدارس “نمایش های داغ” می نامند – به فرد مناسب در هر مرحله از نیازهای دانش آموز بسپارند.

به گفته سونیا لاماس، دستیار ناظر در ناحیه متحد مدرسه سانتا آنا، این روند با شناسایی زودهنگام مشکل آغاز می شود و تا مداخله و هماهنگی مراقبت و خدمات ادامه می یابد. و اگر دانش آموزی نیاز به بستری شدن داشته باشد، مدرسه باید برای کمک به بازگشت کودک به دانشگاه حمایت کند.

محدودیت های سیستم های بهداشت روان مبتنی بر مدرسه چیست؟

مشاوران مدرسه تعداد بسیار زیادی پرونده دارند. اگرچه مشاور مدرسه آمریکایی اسن. نسبت 250 دانش آموز به ازای هر مشاور را توصیه می کند، میانگین کشوری برای سال تحصیلی 2019-20 424 دانش آموز به ازای هر مشاور است. کالیفرنیا نسبت 601 به 1 را داشت.

دواردو گفت، وقتی مشاوران مدرسه پرونده های زیادی دارند، مجبور می شوند تا مشکلات دانش آموزان را خیلی سریع شناسایی کنند تا بتوانند تشخیص دهند که کدام موارد را در اولویت قرار دهند.

بسیاری از مدارس از چارچوبی به نام سیستم پشتیبانی چندسطحی استفاده می کنند. سه سطح وجود دارد که سطوح مختلف نیازهای دانش آموز را برآورده می کند. اکثریت کودکان در سطح 1 هستند که بر پیشگیری تمرکز دارد. سطح 2 برای کودکانی است که نیاز به مداخله اولیه دارند که می تواند به صورت جلسات گروهی باشد. و ردیف 3 برای کودکانی است که نیاز به مراقبت فردی دارند.

در بیشتر موارد، مدارس مشاوره کوتاه مدت ارائه می دهند و اگر دانش آموزان نیاز به حمایت بیشتری داشته باشند، مدارس آنها را به یک آژانس ارجاع می دهند یا با والدین همکاری می کنند تا ببینند چه نوع درمان یا کمک دیگری تحت پوشش بیمه آنها است. به عنوان مثال، Care Solace با 300 منطقه مدرسه همکاری می کند تا به ارتباط خانواده ها با ارائه دهندگان سلامت روان کمک کند.

برخی از اهداف آینده چیست؟

مدارس در طول سال‌ها تلاش کرده‌اند تا به دانش‌آموزان و سرپرستانی که برای کمک مراجعه می‌کنند کمک بیشتری ارائه دهند. اما آنها همچنین سعی می کنند با ادغام درس های یادگیری اجتماعی و عاطفی در کلاس درس، بیشتر برای جلوگیری از مشکلات تلاش کنند. این شامل آموزش مهارت های اساسی به کودکان مانند نحوه دوست یابی، تشویق آنها به صحبت در مورد احساساتشان و نشان دادن اهمیت انعطاف پذیر بودن است.

ویتسون با اشاره به اختلالات بسیاری در این بیماری همه گیر گفت: «کودکان در اینجا با یک منحنی سخت واقعی روبرو هستند. چیزی که ما روی آن کار می کنیم این است که به آنها کمک کنیم بفهمند که این دائمی نیست. و به آنها کمک کنید تا با آن مقابله کنند.”

یکی از دلایلی که مدارس از مشاوران بیشتر حمایت می‌کنند این است که این امر باعث می‌شود که در مقابله با بحران سلامت روانی جوانان فعالانه تر عمل کنیم.

تنها امسال، ناحیه مدرسه بابانوئل و مدرسه متحد با موفقیت نسبت 250 دانش آموز به ازای هر مشاور را در سطح ملی برآورده کردند. ربکا پیانتا، هماهنگ کننده منطقه ای آمادگی برای کالج و شغل، گفت: این تفاوت جهانی در این واقعیت ایجاد کرده است که مشاوران می توانند با دانش آموزان اعتماد ایجاد کنند.

زمان بیشتری برای ارتباط با یکدیگر وجود دارد و مشاوران می‌توانند قبل از نیاز به کمک، با دانش‌آموزان – با فعالیت‌های سرگرم‌کننده در گروه چهارجانبه یا نظرسنجی‌ها برای یافتن اینکه کدام موضوعات جالب هستند – روابط برقرار کنند.

کتی کاستلانوس، مدیر کالج و آمادگی شغلی در این زمینه، گفت که این امر به ویژه در جوامعی که در آن انگ درخواست کمک وجود دارد، مهم است. منطقه آنها به اکثریت آمریکایی های لاتین خدمت می کند.

او گفت: «چون ذهنیت این است که اگر در خانه مشکلی دارید، در مورد آن صحبت نمی‌کنید، با کسی صحبت نمی‌کنید. «و اگر نزد مشاور مدرسه و مددکار اجتماعی بروید، دیوانه هستید. بنابراین ما سعی می کنیم این را ابهام کنیم.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma