کارکنان مراقبت های بهداشتی از عفونت های COVID-19 در خانه نگهداری می شوند

[ad_1]

با افزایش تعداد مبتلایان در شهرستان لس آنجلس، کارکنان بیمارستان ها و سایر کارکنان بهداشتی روز به روز بیشتر به ویروس کرونا مبتلا می شوند و کمبود کارمند در مراکز پزشکی در بحبوحه آخرین موج همه گیری بیماری همه گیر را پیچیده تر می کند.

دکتر کیمبرلی شراینر، مدیر پزشکی پیشگیری و کنترل عفونت در بیمارستان هانتینگتون در پاسادنا، گفت: “ما یک سیستم مراقبت بهداشتی بسیار پیچیده داریم، اما این سیستم از افراد تشکیل شده است.” “و در حال حاضر، مردم در حال ابتلا به کووید هستند.”

شراینر گفت که تقریباً 100 کارمند خط مقدم در بیمارستان پاسادنا در حال حاضر به دلیل کووید-19 بیرون هستند. با افزایش موارد، هانتینگتون بیش از پنج ساعت در اتاق اورژانس خود منتظر می ماند. او از روز سه شنبه شروع به به تعویق انداختن عملیات برنامه ریزی شده کرد.

دکتر کریستینا گالی، مدیر بخش لس کانتی، گفت که کمبود کارکنان به سیستم مراقبت های بهداشتی هجوم آورده است، نه فقط بیمارستان ها و کلینیک ها، بلکه “همه بخش های دیگر سیستم مراقبت های بهداشتی که باید در یک پازل نزدیک به هم کار کنند.” . مراقبت های بهداشتی.

گالی گفت که مراکز دیالیز که از نظر کارکنان ضعیف هستند، در عوض بیماران را به بیمارستان ها می فرستند. تسهیلات مراقبتی تحت مدیریت DHS بیمارستان ها معمولاً بیماران ترخیص شده را می فرستند، به دلیل کمبود نیرو نمی توانند آنها را بپذیرند. مقامات شهرستانی گفتند و آمبولانس‌ها برای رسیدن به تماس‌کنندگان 911 تأخیر داشته‌اند و با انتظار طولانی‌تری در بیمارستان‌ها برای تخلیه بیماران مواجه شده‌اند.

تکنسین های فوریت های پزشکی به این می گویند “چسبیدن به دیوار” – منتظر تخلیه بیمار با آمبولانس. در شهرستان لس آنجلس، کمبود پرسنل بیمارستان منجر به ساعت‌ها انتظار برای برخی آمبولانس‌ها برای تخلیه بیماران شده است و آنها را برای سایر تماس‌های اورژانسی غیر قابل دسترس کرده است.

جف لوسیا، مدیر ارتباطات تامین کننده آمبولانس فالک، گفت: در مواردی که شامل بیمارانی با علائم خفیف‌تر می‌شود، «ما آمبولانس‌ها را تا ساعت هشت آخر هفته در بیمارستان‌ها بسته بودیم، در حالی که بیماران منتظر تخت‌های باز بودند». برای اینکه آمبولانس‌ها را رها کنیم تا به تماس‌های اورژانسی پاسخ دهند، تخت‌های کمپینگ آوردیم و در برخی بیمارستان‌ها قرار دادیم، اما بدیهی است که باید کارهای بیشتری انجام شود.»

خدمات بهداشتی شهرستان لس آنجلس روز سه شنبه گفت: زمان پاسخ برای آمبولانس هایی که باید در کمتر از 9 دقیقه به مردم برسند در حال حاضر “بیش از 12 دقیقه و برخی تا 30 دقیقه متفاوت است.”

لوسیا گفت که اگر واحدهای فالک در بیمارستان‌ها بسته نمی‌شدند، منابع کافی برای دسترسی سریع‌تر به تماس‌گیرندگان خواهند داشت. اما EMT رایان والترز، رئیس International Assn. از EMTs و Paramedics Local R12-370، این وضعیت را “نتیجه قابل پیش بینی همه گیری و دستمزدها و شرایط کاری اعضای ما” خواند.

والترز، که در شهرستان لس آنجلس برای فالک کار می کند، نه تنها برای موارد رو به رشد کووید-19 مقصر است – فالک گفت که 5 درصد از نیروی کار او در شهرستان لس آنجلس در حال حاضر به دلیل COVID-19 از قرنطینه خارج شده اند – بلکه سطوح نیز مقصر هستند. پرداخت و بارهایی که بازداشت EMT و امدادگران را دشوار می کند.

جیمز وب، صندوقدار همان اتحادیه، گفت که کارگران آمبولانس “به سادگی به حد مجاز رسیده اند.”

رونق موارد COVID-19 در شهرستان لس آنجلس به اندازه زمستان گذشته منجر به بستری شدن در بیمارستان نشده است. مقامات بهداشتی بر این باورند که این نتیجه واکسیناسیون افراد بیشتری نسبت به امواج قبلی ویروس است، و همچنین امیدوارند نشانه‌های اولیه وجود داشته باشد که Omicron ممکن است باعث بیماری خفیف‌تر نسبت به سایر گزینه‌ها شود.

کارکنان بهداشتی در شهرستان لس آنجلس با سطوح بالایی واکسینه می‌شوند، که باعث می‌شود احتمال ابتلا به یک بیماری جدی و بستری شدن در بیمارستان کمتر شود.

اما اگر بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی – حتی در موارد خفیف – مبتلا شوند و مجبور شوند برای محافظت از دیگران در برابر بیماری، در خانه بمانند، جهش های بزرگ در موارد همچنان می تواند بیمارستان ها را ویران کند.

بر اساس داده‌های شهرستان، در شهرستان لس‌آنجلس، تعداد کارگران بیمارستانی که آزمایش کووید-19 مثبت داشتند در دسامبر شروع به افزایش کرد و به ارقامی رسید که از ژانویه گذشته، زمانی که منطقه از جهش زمستانی خود خارج شد، مشاهده نشد.

افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا منحصر به کارکنان بهداشتی نیست، بلکه منعکس کننده گسترش سریع یک نوع جدید بسیار مسری در شهرستان لس آنجلس است، جایی که تخمین زده می‌شود که میزان انتقال بیشتر از هر زمان دیگری در ماه‌های اول همه‌گیری باشد.

در هفته قبل از کریسمس، 323 کارمند بیمارستان در شهرستان لس آنجلس، به همراه 426 کارمند بهداشتی در سایر مکان‌ها، از جمله افرادی که در خانه‌های سالمندان و کارکنان کمک‌های اولیه کار می‌کنند – در مجموع 749 کارمند بهداشت، مثبت شدند.

این هنوز بسیار کمتر از جهش در زمستان یک سال پیش بود، زمانی که بیش از 2800 کارمند بهداشت در یک هفته مثبت شدند. اما آخرین افزایش عفونت ها در راه است، زیرا بیمارستان های شهرستان لس آنجلس در حال حاضر نگرانی هایی را در مورد کمبود کارکنان ایجاد کرده اند. اداره آمار کار تخمین می زند که در سطح ملی، اشتغال در بخش بهداشت بین فوریه 2020 تا نوامبر 2021 450000 نفر کاهش یافته است.

«دو سال است که این کار را انجام می دهیم و کادر درمانی خسته شده اند. آدام بلکستون، معاون امور خارجی و ارتباطات استراتژیک در بیمارستان اسن، گفت: خسته شده ام. از جنوب کالیفرنیا بسیاری از کسانی که به سن بازنشستگی نزدیک می‌شدند بازنشسته می‌شدند که به کمبود نیروی کار کمک کرد.»

به گفته بلکستون، بیمارستان ها ممکن است سعی کنند پرستاران مسافرتی را از آژانس ها استخدام کنند، اما “همه در یک استخر نگاه می کنند.”


لری کید، افسر ارشد بالینی در بیمارستان هنری مایو نیوهول، گفت: علاوه بر اینکه اگر آزمایش مثبت باشد، کارکنان بهداشتی باید در خانه بمانند تا از اعضای خانواده مراقبت کنند.

کید گفت: “بسیاری از بیمارستان‌ها شاهد افزایش عفونت‌های کووید در میان کودکان هستند – بنابراین والدین باید برای مراقبت از آنها در خانه باشند.”

پرستاران بزرگترین دسته از کارکنان بهداشتی در شهرستان لس آنجلس و پاسخ دهندگانی را تشکیل می دهند که در طول این بیماری همه گیر آزمایششان مثبت بوده است. کاترین کندی، یکی از رؤسای انجمن پرستاران کالیفرنیا، گفت که حتی قبل از آخرین جهش، مشکلات کارکنان پرستاری “یک بحران ایجاد شده توسط صنعت مراقبت های بهداشتی” بود.

“میشه درستش کرد؟” کندی گفت، فکر می‌کنم اینطور است. او گفت که بیمارستان‌ها باید شرایط کاری را بهبود بخشند و اطمینان حاصل کنند که پرستاران به درستی مجهز هستند. PPE بهینه را برای ما فراهم کنید. مطمئن شوید که آزمایش‌هایی وجود دارد.

هانتینگتون و برخی بیمارستان‌های محلی دیگر از قبل به وب‌سایت‌های خود هشدار می‌دهند که بیشتر در اتاق اورژانس منتظر بمانند. مگان تالمیج، یکی از ساکنان پالمز، گفت که در شب سال نو آرنج خود را رگ به رگ شد و پنج ساعت در اورژانس شهر کالور سیتی منتظر ماند تا عکس رادیوگرافی دریافت کند. پس از عکسبرداری اشعه ایکس، تلماج گفت که درخواست دارو کرده است زیرا “درد طاقت‌فرسا شده بود.”

تلماج گفت: «آنها گفتند نه، متاسفم، پرستار رایگان نیست و من را به اتاق انتظار برگرداندند».

تلماج گفت: تقریباً دو ساعت دیگر طول کشید تا داروهای مسکن تهیه شود. او گفت که این زن 30 ساله در نهایت یک تخت دریافت کرد، به دلیل جراحتش تحت درمان قرار گرفت و بعد از ساعت 1 بامداد – بیش از 9 ساعت پس از ورود – ترک شد.

تلماج گفت: «بدیهی است که آنها کارکنان کافی نداشتند. “زمان هایی بود که به نظر می رسید هیچ کس آنجا نیست.”


کمبود به روش‌های کوچک‌تری نیز خود را نشان می‌دهد: لیزا بری بلک‌استاک، یک مدافع خصوصی بیمار، در دره سان فرناندو گفت که یکی از مشتریانش اخیراً مجبور شده بود به اتاق دیگری نزدیک‌تر به محل پرستاران منتقل شود، پس از اینکه از رختخواب افتاد. . وقتی او تماس گرفت تا تایید کند که بیمار جابجا شده است، بلک استاک گفت که به او گفته شده است که “کارکنان کافی برای اطمینان از جابجایی وجود ندارد”.

دکتر نانسی جین، مدیر پزشکی منطقه ای کیفیت، گفت در Kaiser Permanente در کالیفرنیای جنوبی، تقاضای فزاینده برای تست های کروناویروس با کاهش تعداد کارکنان برای رسیدگی به آنها مواجه شده است و زمان اجرای آن را کند می کند.

ژن گفت: از آنجایی که بیش از یک نفر از کارکنان آن برای ویروس آزمایش کردند، “این بر تعداد کارکنان در دسترس برای انجام آزمایش‌ها تاثیر می‌گذارد.” ژن گفت: این، همراه با “استعفای بزرگ” کارگران در داخل و خارج از بخش مراقبت های بهداشتی، به این معنی است که “به اندازه گذشته افراد زیادی حتی به صورت فصلی در دسترس نیستند.”

آزمایش مثبت معمولاً به این معنی است که کارکنان بهداشتی باید در خانه بمانند، اگرچه مقامات فدرال و دولتی اخیراً حداقل دوره توصیه شده برای ایزوله کردن بسیاری از افراد مبتلا به کرونا را کوتاه کرده‌اند. این اقدام فدرال برخی از مقامات بهداشت عمومی و اتحادیه ها از جمله را نگران کرده است ملی پرستاران متحد.

کالیفرنیا توصیه‌های خود را برای بازگشت به کار کارکنان بهداشتی ارائه کرده است که بسته به دریافت واکسن تقویت‌کننده متفاوت است و در صورت وجود «کمبود بحرانی پرسنل» اجازه می‌دهد دوره انزوا کوتاه شود.

دکتر جف اسمیت، مدیر عملیات، گفت: در مرکز پزشکی Cedars-Sinai، جایی که پرستاران شیفت‌های اضافی را می‌پذیرند و پرستاران مسافرتی با پیش‌بینی افزایش استخدام می‌شوند، انتظار می‌رود قوانین بازنگری شده به کارمندان کمک کند تا با خیال راحت به کار خود بازگردند.

اسمیت گفت: “ما می خواهیم مطمئن شویم که این کار را به روش صحیح انجام می دهیم و کارمندان یا بیماران خود را در معرض خطر قرار نمی دهیم.” وی خاطرنشان کرد که آخرین نسخه این ویروس “در چند روز اول اوج عفونت را نشان می دهد و سپس نسبتاً سریع کاهش می یابد.”

مقامات بهداشتی از افراد بدون علامت خواسته اند برای انجام آزمایشات کووید که در جاهای دیگر یافت می شود به بخش اورژانس یا مراقبت های اورژانس مراجعه نکنند. اما گالی از بیماران خواست مراقبت های پزشکی را که نیاز دارند به تاخیر نیندازند.

او گفت که علیرغم فشار فزاینده بر بیمارستان ها، بخش او امکانات زیادی برای گسترش ظرفیت خود دارد و می تواند برای کمک به کارکنان به ایالت مراجعه کند.

گالی گفت: «ما در منطقه لس آنجلس در وضعیت بحرانی نیستیم.

کارمند Times Rong-Gong Lin II در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma