کالیفرنیا با حذف تدریجی ماشین‌های محوطه‌سازی گازسوز موافقت کرد

[ad_1]

تنظیم‌کننده‌های کالیفرنیا روز پنجشنبه به ممنوعیت فروش فن‌های برگ و ماشین‌های چمن‌زنی جدید گازسوز از سال 2024 و ژنراتورهای قابل حمل تا سال 2028 رای دادند که آخرین گام در تلاش‌های تهاجمی این ایالت برای کاهش آلاینده‌ها و حرکت به سمت اقتصاد بدون کربن است.

مقررات جدید شورای منابع هوایی کالیفرنیا مستلزم آن است که تمام تجهیزات موتورهای کوچک تازه فروخته شده که عمدتاً برای محوطه سازی استفاده می شوند، در تاریخ های مورد نظر، با برخی استثناء، انتشار صفر داشته باشند.

تصمیم آژانس تا حدی مبتنی بر این باور است که فناوری باتری بهبود می‌یابد و تجهیزات بدون آلاینده قبل از شروع الزامات به طور گسترده‌تری در دسترس قرار می‌گیرند – اگرچه یک بررسی سالانه برای تعیین اینکه آیا آنها در هدف هستند انجام می‌شود. .

این محدودیت هم برای مالکان خانه و هم برای باغبان های تجاری اعمال می شود و این ممنوعیت شامل دستگاه های اصلاح کننده علف های هرز گازسوز، اره برقی و واشر برقی می شود. با این حال، مقررات، تجهیزات گاز موجود را که ممکن است همچنان مورد استفاده قرار گیرند، ممنوع نمی کند.

در مجموع، این موتورهای گازی کوچک به اندازه خودروهای سواری در کالیفرنیا آلودگی مه‌زا ایجاد می‌کنند. طبق گزارش آژانس، تقریباً 15.4 میلیون موتور کوچک آفرود در کالیفرنیا وجود دارد و آنها روزانه حدود 141 تن مه ​​دود تولید می کنند.

ریچارد کوری، مدیر اجرایی آژانس گفت که این ممنوعیت مزایای سلامتی قابل توجهی را برای مردم کالیفرنیا به همراه خواهد داشت، از جمله آنهایی که در محله های کم درآمد و جوامع رنگین پوستی که تمایل دارند بالاترین قرار گرفتن در معرض آلاینده ها را تجربه کنند.

مدافعان محیط زیست و سلامت عمومی مقررات جدید را ستودند و گفتند که تغییر به تجهیزات و ژنراتورهای محوطه سازی با آلایندگی صفر – با باتری یا پلاگین – نه تنها آلودگی را کاهش می دهد، بلکه از سلامت کارگران محوطه سازی و صاحبان خانه محافظت می کند. در معرض دود گاز و نفت قرار دارند.

بیل ماگاورن از ائتلاف هوای پاک گفت: «فروش‌های جدید برای انتقال به تجهیزات بسیار تمیزتر و همچنین آرام‌تر آغاز خواهند شد. این یک بهبود قابل توجه در سلامت برای کارگرانی که از تجهیزات استفاده می کنند و برای ساکنینی که در معرض تماس هستند و همچنین برای همه افراد منطقه خواهد بود، زیرا مه دود واقعاً یک مشکل منطقه ای است.

مقامات آژانس در هیئت مدیره گفتند که در حالی که تغییر به ماشین آلات بدون آلایندگی منجر به هزینه های اولیه اضافی برای باغداران می شود، این هزینه با صرفه جویی در سوخت، نگهداری و تعمیرات جبران می شود. آنها گفتند که کاهش انتشار گازهای گلخانه ای همچنین از صدها مرگ زودرس در دهه های آینده جلوگیری می کند و همچنین هزینه های مراقبت های بهداشتی افرادی را که تحت تأثیر انتشار کربن هستند کاهش می دهد.

شرکت‌های محوطه‌سازی به شدت با محدودیت‌های جدید مخالفت کرده‌اند و می‌گویند که تجهیزات تجاری با آلایندگی صفر نسبت به ماشین‌های چمن‌زن گازی، دمنده‌های برگ و سایر ماشین‌های کوچک مورد استفاده در صنعت بسیار گران و کارآمدتر هستند. به گفته یکی از نمایندگان صنعت، یک تیم سه نفره محوطه سازی باید 30 تا 40 باتری کاملاً شارژ شده را حمل کند تا تجهیزات خود را در طول روز کار کند.

الیزابت برنز، رئیس محوطه سازی منطقه 24 در تورنس، در مقابل هیئت مدیره گفت: “هزینه انتقال بسیار زیاد خواهد بود و احتمالاً تجارت کوچک من را نابود خواهد کرد.”

جف کود از سازنده ماشین آلات کوچک بریگز و استراتن به هیئت منابع هوایی گفت که شرکت او از حرکت به سمت تجهیزات بدون آلایندگی حمایت می کند، اما گفت که هدف سال 2024 غیر واقعی است. کیفیت تجهیزات بدون آلایندگی، مانند ماشین های چمن زنی تجاری، بسیار عقب تر از نسخه های گازسوز است.

هکتور دی لا توره، عضو هیئت مدیره منابع هوایی گفت که وقتی آژانس اهداف بلندپروازانه ای را تعیین می کند، در این مورد، “99٪ از زمان ها به آن می رسیم”. با این حال، اگر در آینده مشکلاتی وجود داشته باشد، هیئت مدیره روند را متوقف کرده و وضعیت را ارزیابی می کند.

او گفت: «ما نسبت به واقعیت‌هایی که در بازار اتفاق می‌افتد کور نیستیم.

طبق گفته هیئت مدیره، کارکردن با یک ماشین چمن زنی گازی معمولی به اندازه رانندگی از لس آنجلس به لاس وگاس در یک ساعت آلودگی منتشر می کند. کار کردن با یک فن برگ در یک کوله پشتی به مدت یک ساعت آلودگی تولید می کند که قابل مقایسه با رانندگی با همان ماشین از لس آنجلس به دنور است.

هیئت منابع هوایی پس از صدور دستوری اجرایی در سپتامبر 2020 توسط فرماندار گاوین نیوسام، شروع به کار بر روی این مقررات کرد که در آن از دولت می‌خواهد «تا سال 2035، در صورت امکان، به خودروهای آفرود و تجهیزات بدون آلایندگی 100 درصد تبدیل شود.» که شامل محوطه‌سازی نیز می‌شود. تجهیزات و ژنراتورهای قابل حمل

در ماه اکتبر، نیوسام قانونی را امضا کرد که این سیاست را در قوانین ایالتی به ثبت رساند.

مارک برمن (پارک دی-منلو)، نویسنده این قانون، گفت که ایالت 30 میلیون دلار برای کمک به باغبانان و باغبانان حرفه ای در انتقال تجهیزات گازسوز به تجهیزات بدون آلایندگی اختصاص داده است. برمن و اعضای هیئت منابع هوایی موافق هستند که در آینده به پول بیشتری به خصوص برای مشاغل کوچک محوطه سازی نیاز است.

ممنوعیت ژنراتورهای گازسوز بیشترین مقاومت را در جلسه استماع روز پنجشنبه به همراه داشت و منتقدان می گویند ژنراتورهای با باتری جایگزین نامناسبی در طول قطعی برق طولانی مدت یا زمانی که دسترسی به برق برای شارژ مجدد باتری وجود ندارد، هستند.

دیو جانستون، افسر کنترل آلودگی هوا در منطقه مدیریت کیفیت هوای شهرستان الدورادو، در مورد تأثیر آن بر ساکنان روستایی ابراز نگرانی کرد. ژنراتورهای قابل حمل گازسوز برای بسیاری از کالیفرنیایی ها ضروری است، به ویژه آنهایی که در مناطقی زندگی می کنند که تحت تاثیر قطعی برق گسترده در هنگام عبور بادهای شدید از ایالت قرار می گیرند، بیشتر به این دلیل که شرکت های برق در تلاش هستند از آتش سوزی در خط برق حذف شده جلوگیری کنند.

وی در کشتی گفت: «قطع برق در مناطق روستایی مکرر است و می تواند چندین روز طول بکشد و در حال افزایش است. اجبار مردم در مناطق روستایی متوسط ​​تا کم درآمد به قطع برق برای مدت طولانی به منظور دستیابی به کاهش اندک انتشار گازهای گلخانه ای در مناطقی که قبلاً حاصل شده است، غیرمعقول است.

سازندگان و فروشندگان وسایل نقلیه تفریحی نیز از هیئت مدیره خواستند در مورد ممنوعیت تولید ژنراتور تجدید نظر کنند. آنها گفتند که کاربران RV به ژنراتورهای گازسوز وابسته هستند که اغلب به طور دائم در مناطق دورافتاده بدون دسترسی به برق نصب می شوند. آنها گفتند که تجهیزات خورشیدی نمی توانند انرژی مورد نیاز برای کارکرد دستگاه های پزشکی، یخچال و تهویه مطبوع در آب و هوای گرم را تامین کنند.

باتری مورد نیاز برای تامین انرژی RV تنها برای یک روز باید دو برابر باتری مورد استفاده در تسلا مدل S باشد و قیمتی بین 60000 تا 100000 دلار خواهد داشت و حداقل 1000 تا 2000 پوند به خودرویی اضافه می کند. مایکل اوکس از Assn صنعت وسایل نقلیه تفریحی گفت: مصرف سوخت آن کاهش می یابد.

دلالان در کشتی گفتند که این ممنوعیت کالیفرنیایی ها را مجبور می کند که RVs را در ایالت های همسایه، جایی که ژنراتورهای گازسوز مجاز هستند، خریداری کنند، که هزینه کار را در پی خواهد داشت و هیچ کاری برای بهبود کیفیت هوا انجام نمی دهد.

مقامات آژانس گفتند که این نگرانی ها قبل از معرفی مقررات جدید ارزیابی خواهد شد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat