کالیفرنیا برای موج Omicron در میان پیش‌بینی‌های تلخ و ترس از بیمارستان آماده می‌شود

[ad_1]

در حالی که کارمندان تصویری تلخ از زمستان در روز یکشنبه ترسیم می‌کنند و نسخه Omicron با سرعتی ویرانگر گسترش می‌یابد، بیمارستان‌های کالیفرنیا تلاش می‌کنند تا آنچه را که می‌توانند برای هفته‌ها و ماه‌های آینده آماده کنند.

مقامات بهداشت عمومی انتظار دارند که موجی از عفونت‌های جدید در زمستان بگذرد و بسته به میزان بزرگی آن، می‌تواند به شیوه‌ای بی‌سابقه با جهش تابستانی دلتا مالیات بر سیستم بیمارستانی اعمال کند.

دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی پرزیدنت بایدن در مورد بیماری همه گیر، روز یکشنبه گفت که کشور باید برای جهش های عمده در بستری شدن و مرگ و میر در بیمارستان، به ویژه در مناطقی که نرخ واکسیناسیون پایینی دارد، به دلیل گسترش قابل توجه Omicron آماده شود.

او به سی ان ان گفت: «ما در برخی از مناطق کشور شاهد استرس قابل توجهی بر روی سیستم بیمارستانی خواهیم بود، به ویژه در مناطقی که سطح واکسیناسیون پایینی دارید.

انتظار می‌رود افرادی که واکسینه شده‌اند و واکسن‌های تقویت‌کننده تزریق شده‌اند، در برابر بستری شدن در بیمارستان و مرگ، حتی در برابر Omicron، به خوبی محافظت شوند. اما فائوچی و دیگران می گویند که با گسترش Omicron، آنها انتظار عفونت های ناگهانی بیشتری را در بین افراد واکسینه شده دارند – به این معنی که آنها در معرض خطر بالاتر علائم خفیف و مسری بودن هستند.

کارشناسان می گویند کسانی که واکسینه نشده اند در طول پرش زمستانی در معرض بیشترین خطر قرار خواهند داشت و هنوز تعداد زیادی از آنها وجود دارد. علاوه بر این، افراد واکسینه شده که واکسن تکمیلی را دریافت نکرده‌اند، احتمالاً نسبت به نسخه‌های قبلی در معرض خطر بیشتری با Omicron ناشی از یک عفونت جدید قرار دارند.

دکتر نانسی جین، مدیر پزشکی منطقه ای کیفیت در Kaiser Permanente در کالیفرنیای جنوبی، گفت که عامل محدود کننده بسیاری از بیمارستان ها تخت ها نیستند، بلکه افرادی هستند که به آنها خدمات ارائه می دهند.

او گفت: «آنچه که امسال برای کل جامعه پزشکی نگران کننده خواهد بود، این «استعفای بزرگ» است که از نظر کادر بهداشتی شنیده ایم.

علاوه بر Omicron، جین گفت که Kaiser Permanente در جنوب کالیفرنیا در حال نظارت بر اثرات آنفولانزای فصلی است، که سال گذشته با اقدامات احتیاطی انجام شده توسط مردم برای جلوگیری از COVID-19 سرکوب شد – و ممکن است دوباره به عنوان یک تهدید جدی به عنوان یک انسان محافظ خود ظاهر شود. از استتار، شستن دست ها و فاصله گذاری اجتماعی ناامید هستند.

او از مردم خواست واکسن آنفولانزا و همچنین واکسن‌ها و تقویت‌کننده‌های ضد کووید-19 را دریافت کنند تا محافظت بیشتری داشته باشند و به کاهش تنش‌ها در مورد کارکنان بهداشت کمک کنند.

در بیمارستان ها «مردم خسته هستند. جین گفت: ما تقریباً دو سال است که این کار را انجام می دهیم. و “ظهور Omicron ترس از پریدن و زمستان سخت را زنده کرده است.”

ژن گفت: Kaiser Permanente کالیفرنیای جنوبی، که 4.8 میلیون عضو در کالیفرنیای جنوبی، امپراتوری داخلی و مناطق اطراف دارد، معتقد است که “در حال حاضر موقعیت خوبی برای پذیرش حجم دارد.”

جین گفت: «ما در حال حاضر تنها از 15 درصد از کل ظرفیت تهویه خود برای جنوب کالیفرنیا استفاده می‌کنیم.

برخی از پزشکان نگران این هستند که مردم آنقدر از بیماری همه گیر خسته شده اند که در زمانی که انتظار می رود شیوع بیماری افزایش یابد، از ماسک استفاده نکنند.

دکتر استفانی هال، افسر ارشد پزشکی مرکز جامع سرطان USC Norris گفت: نگرانی من – و نگرانی در سراسر کشور – خستگی ماسک و فاصله گذاری اجتماعی است، زیرا نسخه قابل حمل Omicron گسترش می یابد. «مردم خسته هستند. و به آن نمی‌چسبند.”

هال از افرادی که قصد دارند در تعطیلات با عزیزان خود جمع شوند، خواست تا آزمایش کرونا را انجام دهند و در صورت مثبت بودن خود را ایزوله کنند، در صورت امکان از سفر خودداری کنند و به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی، شستن دست ها و رعایت فاصله اجتماعی ادامه دهند.

دکتر کریستینا گالی، مدیر خدمات بهداشتی و درمانی، در بیانیه‌ای گفت: در سیستم بیمارستان دولتی عظیم شهرستان لس‌آنجلس، بستری‌های COVID-19 در دو ماه گذشته ثابت مانده است.

گالی گفت: “ما شاهد افزایش سریع نیستیم و تعداد کمتر کووید-19 را تا کنون در دسامبر امسال به افرادی که واکسینه شده اند نسبت می دهیم، از جمله دریافت واکسن تقویت کننده در صورت واجد شرایط بودن.” با این حال، ما تصدیق می‌کنیم که سایر بیمارستان‌های شهرستان لس‌آنجلس شروع به افزایش تعداد بیماران بستری کرده‌اند و سایر مناطق در ایالات متحده افزایش تعداد بیماران را تجربه می‌کنند.

همانطور که ما به مدیریت این بیماری همه گیر در حال تکامل، از جمله خطر ناشی از ویروسی که همچنان به جهش خود ادامه می دهد، ادامه می دهیم، نمی توانیم به اندازه کافی تاکید کنیم که چقدر مهم است که همه افراد بالای 5 سال واکسینه شوند و برای افراد 16 سال و بالاتر واکسن تقویت کننده دریافت کنند. گالی گفت: اگر 6 ماه یا بیشتر از آخرین دوز شما گذشته باشد. ما همچنین همه را تشویق می‌کنیم که در طول تعطیلات هوشیار باشند – به عنوان مثال، با محدود کردن حضور در اجتماعات بزرگ و استفاده از ماسک در داخل خانه.

دکتر فرانسیس کالینز، رئیس مؤسسه ملی بهداشت، روز یکشنبه در سی‌بی‌اس بیانیه مشابهی را پیشنهاد کرد: «پیام بزرگ امروز این است که اگر واکسن و یک تقویت‌کننده مصرف کرده‌اید، به خوبی در برابر Omicron محافظت می‌شوید، که باعث بیماری جدی شما می‌شود. . بنابراین، هر کسی که به این گوش می دهد، که جزو آن 60 درصد آمریکایی هایی است که واجد شرایط دریافت تقویت کننده هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند، این هفته برای انجام این کار است. صبر نکن.”

برخی از مقامات بیمارستانی در لس آنجلس و اورنج کانتی نسبت به زمستان پیش رو ابراز خوش بینی کرده اند.

زمستان گذشته ما ابزارهای بسیار کمتری در کمربند ابزار خود داشتیم. تقریباً هیچ کس واکسینه نشده است. دکتر ریچارد ریگز، مدیر ارشد پزشکی Cedars-Sinai گفت: ما تازه شروع به اجرای درمان آنتی بادی مونوکلونال کرده ایم. و اکنون ما “در مورد اکسیژن کم یا هیپوکسی که ممکن است رخ دهد و اینکه چگونه می توانیم این موضوع را در افراد خاصی مشاهده کنیم تا نیازی به بستری شدن در بیمارستان نداشته باشند، بهتر می دانیم.”

در دو بیمارستان پراویدنس در اورنج کانتی، عملیات انتخابی طبق معمول انجام می‌شود و بخش‌های کووید-19 همچنان از ملافه‌های معمولی استفاده می‌کنند.

دکتر چارلز بیلی، مدیر پزشکی پیشگیری از عفونت در Mission Viejo گفت: این راه طولانی نسبت به سال گذشته است، زمانی که واکسن ها به طور گسترده در دسترس نبود، درمان های کمتری در دسترس بود و افراد کمتری به ویروس آلوده شدند و بهبود یافتند تا مصونیت پیدا کنند. بیمارستان میسیونری و بیمارستان سنت جوزف در پراویدنس اورنج.

اما بیلی گفت: «ما مطمئناً یک برنامه بازی برای افزایش سریع ظرفیت در صورت نیاز داریم،» با تغییر سایر بخش‌های بیمارستان برای پذیرش بیماران مبتلا به کووید-19.

امید او این است که حتی اگر عفونت های COVID-19 افزایش یابد، این بار افراد بیشتری می توانند خارج از بیمارستان درمان شوند.

او گفت که داروهای جدید “ممکن است مفید باشند و حداقل بر روی کاغذ، به نظر می رسد که می توانند شدت بیماری را به شدت کاهش دهند و از بستری شدن در بیمارستان جلوگیری کنند.” پس بیایید امیدوار باشیم که حتی اگر تعداد کوویدها افزایش یابد، نسبت کمتری از پرش‌های قبلی باید در بیمارستان بستری شوند.

و اگر مردم نیاز به بستری شدن در بیمارستان داشته باشند، بیلی گفت: “من فکر می کنم ما می توانیم با افراد موثرتر رفتار کنیم و امیدواریم که آنها را سریعتر از بیمارستان خارج کنیم.”

دکتر جان فانکهاوزر، مدیر عامل، گفت که در مرکز پزشکی شهرستان ونتورا، بستری شدن در بیمارستان کووید-19 در هشت هفته گذشته بیش از دو برابر شده است.

فونکهاوزر گفت که تا کنون، “ارقام هنوز بر ظرفیت ما مالیات نمی دهند” و مرکز عملیات برنامه ریزی شده خود را کاهش نداده است.

اما مرکز پزشکی در مورد حفظ و نگهداری تجهیزات حفاظت فردی و نظارت بر جاهایی که نیاز به افزایش کارکنان دارد، دقت بیشتری کرده است. او همچنین بر اهمیت واکسیناسیون و واکسن های تقویت کننده نه تنها در جامعه بلکه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که زودتر واکسینه شده اند نیز تاکید می کند.

فونکهاوزر گفت، این بار، اطلاعات بیشتری در مورد مبارزه با ویروس در دست است، اما “کارکنان بهداشت ما واقعاً اثرات یک بحران طولانی مدت را احساس می کنند.”

این بدان معناست که ساعت‌های بیشتر کار کنید و استراحت‌ها را به تعویق بیندازید، “اما فکر می‌کنم بزرگ‌ترین تاثیر واقعاً تأثیر احساسی این است که هر هفته در معرض خطر قرار می‌گیرید، به خصوص وقتی که “بسیاری از بیماری‌های جدی با واکسن قابل پیشگیری هستند.”

دکتر فانکهاوزر گفت: “ما می بینیم که در جامعه ما فقط 20٪ از جامعه واجد شرایط ما هیچ واکسنی دریافت نکرده اند، و با این حال این گروه از افراد حدود 80 +٪ از بیماران شدیداً بیمار را تشکیل می دهند که در بیمارستان های شهرستان ما بستری هستند.” با موج دیگری در جاده، “اگر مردم هنوز واکسینه نشده اند، اکنون زمان آن است.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma