کالیفرنیا برای پرش زمستانی COVID-19 آماده می شود. اگر نه از Omicron، پس از دلتا

[ad_1]

کالیفرنیا در حال آماده شدن برای پرش زمستانی کووید-19 است – اگر نه از نوع تازه شناسایی شده Omicron، سپس از نوع دلتا، که هنوز یک تهدید جدی است و قبلاً باعث جهش در ایالت های دیگر شده است.

هنوز مشخص نیست که کالیفرنیا شاهد چه نوع افزایشی خواهد بود و این ایالت بهتر از سایر بخش های کشور عمل می کند. اما مقامات می گویند که می خواهند آماده باشند.

همچنین برنامه‌ریزی افزایش در مرکز کالیفرنیا در حال انجام است، که اخیراً با تاخیر در بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 مواجه شده است که از اواسط نوامبر تقریباً 30 درصد کاهش یافته است.

با این حال، پرجمعیت‌ترین شهرستان دره سان خواکین، فرسنو، بیش از سه برابر شهرستان لس آنجلس، نرخ بستری شدن در بیمارستان کووید-19 دارد و مقامات فرزنو انتظار دارند که جهش زمستانی دوباره بد باشد.

دکتر رئیس ووهرا، افسر بهداشت موقت شهرستان فرزنو، گفت: «یک جهش زمستانی مورد انتظار… ممکن است در چند هفته آینده رخ دهد. اما برخلاف سال گذشته، هیچ برنامه‌ای برای مکان‌های مراقبت جایگزین یا گهواره در مرکز همایش وجود ندارد. بنابراین، اگر ما یک جهش داشته باشیم، واقعاً با منابعی باقی می‌مانیم که بیمارستان‌ها فقط می‌توانند در محوطه دانشگاه خود از آن‌ها استفاده کنند.»

وهرا گفت که اگر بیمارستان ها به شدت شلوغ شوند، ممکن است مجبور شوند استانداردهای مراقبت از بحران را اعمال کنند، و به طور بالقوه آنها را ملزم می کند که مراقبت های بهداشتی را بر اساس احتمال زنده ماندن به بیماران اختصاص دهند.

وهرا گفت: “دسامبر ماه بسیار مهمی برای ما برای تماشای اعداد خواهد بود.” “چون اگر ما یک پرش زمستانی داشته باشیم، فکر می کنم در ماه دسامبر ظاهر شود. و اگر شروع شود، می‌تواند در ماه‌های زمستان ادامه یابد، زیرا این دقیقاً همان چیزی است که سال گذشته اتفاق افتاد.

خانه های سالمندان به یک منطقه مورد توجه در شهرستان لس آنجلس تبدیل شده است. اداره بهداشت عمومی منطقه روز دوشنبه دستور داد که تمام افراد واجد شرایط پرستاران، کارگران و پیمانکارانی که ممکن است با رزیدنت‌ها ملاقات کنند، بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون، هفته‌ای یک بار از 15 دسامبر تا 31 ژانویه آزمایش کرونا بگیرند.

علاوه بر این، همه بازدیدکنندگان از چنین خانه‌های سالمندان باید قبل از ورود، آزمایش منفی اخیر کرونا را ارائه دهند. کیت های تست سریع در امکانات ارائه می شود. افرادی که در 90 روز گذشته از عفونت ویروس کرونا بهبود یافته اند، برای ورود به خانه سالمندان نیازی به آزمایش هفتگی یا نشان دادن شواهدی مبنی بر منفی بودن آزمایش نخواهند داشت.

هنوز خیلی زود است که بدانیم آیا موارد ابتلا به ویروس کرونا در کالیفرنیا در نتیجه تجمعات روز شکرگزاری افزایش خواهد یافت یا خیر. اما مقامات حداقل یک شهرستان، سن دیگو، گمان می کنند که افزایش موارد گزارش شده محلی در اواخر هفته گذشته ممکن است نشانه اولیه افزایش پخش های مربوط به روز شکرگزاری باشد.

دکتر کامرون کایزر، معاون افسر بهداشت عمومی در شهرستان سن دیگو گفت: افزایش قیمت ها پس از تعطیلات غیرمنتظره نیست.

“روز شکرگزاری به تازگی اتفاق افتاده است. مردم فقط اجتماعات خود را داشتند. دکتر رجینا چینکسیو-کوونگ، معاون بهداشت در اورنج کانتی، گفت و گاهی اوقات آزمایش افراد به زمان نیاز دارد. “ما می توانیم شاهد افزایش باشیم [in cases]و شاید نخواهیم. اما برای همه ما مهم است که اقدامات احتیاطی را انجام دهیم، زیرا می بینیم که موارد در کشورهای دیگر در حال افزایش است و می خواهیم از عزیزان خود محافظت کنیم.

مقامات بهداشتی یک استراتژی چند وجهی برای استراحت ایمن‌تر پیشنهاد کرده‌اند – واکسیناسیون و مشوق‌ها، آزمایش‌های منظم و کاهش احتمالی تجمع‌های تعطیلات با محدود کردن مهمانان به کسانی که واکسینه شده‌اند، جوان‌تر نگه‌داشته می‌شوند و اقداماتی برای کاهش خطر، مانند نگهداری آنها در فضای باز انجام می‌شود.

چینشیو-کوانگ گفت: برای جشن های برنامه ریزی شده برای دسامبر، “شما ممکن است بخواهید این را به اجتماعات کوچکی که ایمن تر هستند کاهش دهید.” “ما امیدواریم که اکثر مهمانان واکسینه شده باشند، و حتی در این صورت شما واقعاً تعداد افراد جمع آوری شده را محدود می کنید … یا تجمعی در بیرون برگزار می شود.”

با توجه به در دسترس بودن گسترده آزمایش‌های کرونا از سوی ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و همچنین آزمایش‌های سریعی که می‌توان آن‌ها را در داروخانه خریداری کرد و در هر جایی انجام داد و نتایج آن در 15 دقیقه در دسترس است، مردم باید آزمایش‌های مکرر را نیز در نظر بگیرند.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی در شهرستان لس آنجلس، گفت، برای مثال، منطقی است که افراد مسن از مهمانان – از جمله کسانی که کاملاً واکسینه شده و تقویت شده اند – بخواهند قبل از ورود به خانه خود غربالگری شوند.

“ما باید مراقب باشیم – تا جایی که می توانیم در هنگام دریافت اطلاعات بیشتر در مورد Omicron. اما من همچنین می خواهم توجه داشته باشم: دلتا [is still] فرر گفت که بسیار مسری است.

در حالی که واکسیناسیون خطر ابتلا به عفونت و بیماری جدی را کاهش می دهد، هنوز هم ممکن است افراد کاملاً واکسینه شده آلوده شوند و ویروس را به دیگران منتقل کنند.

«و زمانی که سفر می کنیم، باید بیشتر مراقب باشیم. و ما باید آزمایش کنیم، آزمایش کنیم، آزمایش کنیم، گفت: Chinxio-Kwong.

به گفته دپارتمان بهداشت عمومی کالیفرنیا، آزمایش ویروس کرونا در کالیفرنیا برای هر کسی که به آن نیاز دارد رایگان است و همه افراد باید بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون، در صورت مشاهده علائم، آزمایش شوند. سایت های تست رایگان را می توان در وب سایت ایالت یافت، covid19.ca.gov/get-tested.

اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس شروع به ارائه آزمایشات سریع رایگان به مسافران بین المللی ورودی کرده است. روز چهارشنبه، اورنج کانتی ارائه کیت های تست رایگان را برای مسافران ورودی به خطوط هوایی در فرودگاه جان وین آغاز می کند، جایی که آنها می توانند نمونه خود را از FedEx برای تجزیه و تحلیل ارسال کنند. اورنج کانتی همچنین به ساکنان و افرادی که در آنجا کار می‌کنند اجازه می‌دهد تا تست‌های آنلاین رایگان را که همراه با ارسال پیش‌پرداخت برگشتی ارائه می‌شوند، سفارش دهند.

در لس آنجلس، سایت تست کرونا در استادیوم داجر بازگشایی شد.

شهرستان لس آنجلس از ساکنانی که آزمایش کرونای آنها مثبت است یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مشکوک به ابتلای آنها است می خواهد خود را ایزوله کنند و به عزیزان خود اطلاع دهند که در معرض ابتلا هستند. مردم باید در محل انزوا بمانند، مگر اینکه مراقبت های پزشکی لازم را دریافت کنند.

افراد باید حداقل 10 روز پس از شروع علائم یا اگر علامتی ندارند، 10 روز پس از اولین آزمایش مثبت کروناویروس خود ایزوله شوند.

چندین نشانه از پیشرفت در مبارزه با COVID-19 وجود دارد.

مقامات بهداشتی در کالیفرنیا از افزایش علاقه به واکسیناسیون، از جمله در میان کودکان خردسال، و نیز واکسن های تقویت کننده خبر داده اند.

Chinxio-Kwong گفت: “من واقعا خوشحالم که شاهد افزایش تقاضا برای واکسن، حداقل پس از روز شکرگزاری هستیم.” نگرانی در مورد گسترش Omicron همچنین ممکن است باعث شده باشد که مردم در نهایت تصمیم به دریافت واکسن یا تقویت کننده خود بگیرند.

و برخی مناطق اکنون منابع و منابع کافی را برای افراد تازه آلوده گزارش می‌کنند تا با آنتی‌بادی‌های مونوکلونال درمان شوند، درمانی برای COVID-19 که می‌تواند با ویروس کرونا قبل از شروع تخریب اندام‌های بدن مقابله کند. آنتی بادی های مونوکلونال باید در یک مرکز پزشکی از طریق انفوزیون داخل وریدی تجویز شود.

وهرا گفت: «در حال حاضر، عرضه ما در واقع از تقاضا در شهرستان فرسنو بیشتر است. اگرچه در ابتدا بسیار نگران بودیم که تامین‌کنندگان کافی آنتی‌بادی‌های مونوکلونال نداشته باشیم، اما اکنون بیش از دوازده کلینیک داریم که کاملاً کار می‌کنند و با آنتی‌بادی‌های مونوکلونال کار می‌کنند.»

مؤسسه ملی بهداشت می‌گوید از آنتی‌بادی‌های مونوکلونال می‌توان برای درمان کووید-۱۹ خفیف تا متوسط ​​در بیماران سرپایی در معرض خطر بالای پیشرفت به بیماری شدید استفاده کرد. وهرا گفت، اما این داروها فقط در صورت استفاده زود هنگام کار می کنند – معمولاً پس از اینکه یک فرد مبتلا برای نفس کشیدن تلاش می کند و از ذات الریه رنج می برد، برای دریافت آنتی بادی های مونوکلونال خیلی دیر است.

به ازای هر 100000 نفر در شهرستان فرسنو، 20 بیمار مبتلا به کووید-19 در بیمارستان بستری می شوند، در حالی که شهرستان لس آنجلس 6 نفر و اورنج و ونتورا کانتی 5 نفر دارند. منطقه خلیج سانفرانسیسکو دارای نرخ 4 درصد است.

سایر شهرستان ها در جنوب کالیفرنیا نرخ بستری شدن در بیمارستان بالاتری دارند. شهرستان سن دیگو دارای درصد 9 است. شهرستان ریورساید، 10; و شهرستان سن برناردینو، 16 ساله. برخی از کارشناسان می گویند زمانی که این نرخ 5 یا بدتر باشد، این نشانه نگرانی است.

اکثر شهرستان‌ها در کالیفرنیا، انتقال قابل‌توجه یا زیاد ویروس کرونا را گزارش می‌کنند که بدترین سطح در مقیاس چهار درجه‌ای مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardnulled themessu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmamarmaris escortcane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme