کالیفرنیا به متخصصان بهداشت و درمان مبتلا به کووید مثبت: به کار خود ادامه دهید

[ad_1]

تمام روز انتظار در بخش اورژانس. کسی نیست که جوابگوی تلفن ها باشد. کسی نیست که زباله ها را بیرون بیاورد. و هر روز بیماران بیشتری می آیند.

این صحنه ای است که در برخی بیمارستان ها در کالیفرنیای جنوبی در حال رخ دادن است، زیرا هجوم کووید-19 ناشی از Omicron به کمبود فلج کننده پزشکان، پرستاران و سایر متخصصان بهداشت کمک می کند. در حالی که Omicron باعث ایجاد بیماری های جدی کمتری نسبت به جهش زمستانی سال گذشته می شود، تعداد بی سابقه ای از افراد آلوده زیرساخت های پزشکی را در معرض خطر قرار داده اند.

مقامات دولتی در تلاش هستند تا کمبود کارکنان کالیفرنیا را از طریق تغییر سیاست اساسی برطرف کنند که به کارکنان بهداشتی بدون علامتی که تست کرونای آنها مثبت بوده است اجازه می‌دهد فوراً و بدون جداسازی یا آزمایش به سر کار بازگردند. این سیاست، که باید تا 1 فوریه برقرار باشد، به گونه ای طراحی شده است که بسیاری از کارکنان بهداشتی را در زمانی که بیمارستان ها منتظر بیماران بیشتری هستند، در محل کار خود نگه دارند.

برخی از کارشناسان می گویند موضع کالیفرنیا غیرمتعارف است، اما راه حلی ضروری برای یک مشکل دشوار است. با این حال، بسیاری از کارکنان بهداشتی و اعضای جامعه می گویند که این سیاست نه تنها اشتباه است، بلکه بالقوه خطرناک است.

ارین مکینتاش، یک پرستار سریع در بیمارستان اجتماعی ریورساید، گفت: «وضعیت بسیار ناامیدکننده است. “من برای کمک به مردم به بهداشت و درمان رفتم، اما اکنون من ناقل هستم. یک نفر در لحظه نیاز به سراغ من می آید و من به طور بالقوه می توانم کووید را به آنها منتقل کنم.

مکینتاش روز دوشنبه گفت که بیش از 300 پرستار و بسیاری از کارکنان دیگر در بیمارستان از کووید-19 رنج می‌برند و آنهایی که باقی مانده‌اند تا لبه‌ها کشیده شده‌اند. برخی از پرستاران مجبورند تعداد زیادی از بیماران را بپذیرند، در حالی که برخی دیگر حتی نمی توانند یک دستیار برای آوردن بیماران به توالت پیدا کنند.

مکینتاش گفت، اما قرار گرفتن در معرض احتمالی بیماران با کارکنان بیمارستانی که آزمایش آنها مثبت بوده است – حتی اگر کارگران احساس ناخوشی نداشته باشند یا علائم را نشان دهند – راه حلی نیست. او در مورد کارگران مبتلا به کرونا که از زایمان، بیماران شیمی درمانی و بیماران مراقبت های ویژه نوزادان مراقبت می کنند شنیده است.

او گفت: “اکنون آنها حتی آسیب پذیرتر هستند.”

وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا گفت که بیمارستان ها به ظرفیت خود رسیده اند و این تصمیم عمدتاً به دلیل کمبود پرسنل است که ارائه مراقبت های اولیه را دشوار می کند.

آژانس گفت: «با توجه به این شرایط، این بخش انعطاف‌پذیری موقتی را برای کمک به بیمارستان‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات اورژانسی برای واکنش به افزایش بی‌سابقه و کمبود کارکنان فراهم می‌کند».

طبق این دستورالعمل، بیمارستان‌ها باید قبل از توسل به سیاست جدید، همه گزینه‌های دیگر را به کار گیرند و کارگرانی که آزمایش ویروس آنها مثبت بوده است باید «ترجیحاً برای کار با بیماران مبتلا به کووید-19 منصوب شوند». کارگران باید همیشه از ماسک N95 استفاده کنند.

این اعلامیه با خشم بسیاری در صنعت مراقبت های بهداشتی مواجه شد.

روزانا مندز، مدیر اجرایی SEIU 121RN، اتحادیه ای که نماینده کارگران در کالیفرنیای جنوبی است، گفت: این تصمیم “غیر مسئولانه و یک اشتباه بزرگ است که سلامت همه را به خطر می اندازد.” این طرح غیرعلمی و خطرناک است و با توجه به اطلاعاتی که در مورد انتقال نسخه جدید می دانیم، معتقدیم که متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران را در معرض خطرات غیرضروری قرار می دهد.

اما برخی از کارشناسان می گویند بیمارانی که توسط کارگران بدون علامت با پیروی از پروتکل های صحیح نظارت می شوند نسبتاً ایمن هستند و این سیاست – اگرچه کامل نیست – اقدامی ضروری برای جلوگیری از فروپاشی سیستم است.

“آیا وضعیت ایده آل است؟” دکتر رابرت کیم فارلی، اپیدمیولوژیست و متخصص بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت عمومی فیلدینگ UCLA، گفت: نه. «آیا در مقایسه با کارکنانی که از بیماران مراقبت می‌کنند، که ممکن است مبتلا به کووید باشند، یکی از دو بدی کمتر است؟» آری، این از دو شر کوچکتر است.»

کیم فارلی گفت که این سیاست به رسمیت شناختن تنش های قابل توجهی است که بیمارستان ها در بحبوحه افزایش تعداد بیماران و کاهش تعداد کارکنان تجربه می کنند. او گفت که شانس انتقال از یک کارگر بدون علامت بسیار کم است، به خصوص که او اقدامات احتیاطی از جمله پوشیدن ماسک های پزشکی با کیفیت بالا را انجام می دهد.

اما وی افزود: «وقتی حجم کاری بیماران شروع به کاهش می‌کند و کمبود نیرو نیز کاهش می‌یابد، باید از این رویکرد استثنایی دور شویم.

وضعیت در بسیاری از بیمارستان‌ها اکنون نامطمئن به نظر می‌رسد و برخی از کارکنان بهداشت گفته‌اند که سیاست جدید استرس بیشتری را برای نیروی کار بیش از حد کار ایجاد می‌کند. برخی دیگر گفتند که این ریاکارانه است که دولت از کارگران ویروس کرونا بخواهد پس از معرفی یک دستور واکسن که به قیمت کار برخی از کارگران تمام می شود، سر کار بیایند.

گابریل مونتویا، یک تکنسین فوریت های پزشکی در قیصر داونی، گفت که وقتی یک روز هفته گذشته به محل کارش رسید، هنوز بیمارانی در اتاق انتظار نشسته بودند که شب قبل او را ترک کرد.

وی گفت که تمامی تخت های اورژانس – از جمله 80 تخت در اورژانس و 20 تخت در چادر بیرون – از ابتدای سال پر شده است. زنان خانه دار، کارگران محیط زیست، کارگران تامین کننده و حتی کارگران آزمایشگاهی که آزمایشات COVID-19 را پردازش می کنند بیمار هستند.

او گفت، با این حال، تغییر در سیاست، واقعیت‌های مراقبت روزانه از بیمار را در نظر نمی‌گیرد، که اغلب به “فاصله کار از همدیگر” نیاز دارد. به جای حل مشکل، می تواند آن را تیز کند.

مونتویا گفت: “شما افراد بیشتری را بیمار خواهید کرد.” “این چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد.”

علاوه بر این، او گفت که این تغییر نه تنها بیماران و کارگران، بلکه عزیزان آنها را نیز در معرض دید قرار داده است. مونتویا در خانه از مادرش مراقبت می کند.

او گفت: «کارگران احساس می‌کنند که بی‌ارزش شده‌اند – جان خودشان، زندگی خانواده‌هایشان – مورد احترام قرار نمی‌گیرد. و سپس آنها دوباره آسیب می بینند و باید به سر کار خود برگردند و با موانعی روبرو می شوند که ما مجبور نبودیم روز قبل با آنها روبرو شویم.”

دکتر جوآن اسپز، مدیر موسسه تحقیقات سیاست سلامت فیلیپ آر لی در دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو، گفت که جدید بودن Omicron مقایسه خطر کمبود پرسنل با خطر مواجهه با بیماران را دشوار می کند، زیرا شواهد کمی از گزینه جدید وجود دارد. کار با

با این حال، یک چیزی که واضح است این است که کمبود پرسنل خطر قابل توجهی برای بیماران ایجاد می کند. او گفت که تحقیقات نشان داده است که کارکنان کوتاه مدت منجر به مرگ و میر بیشتر، عوارض بیشتر و تصادفات و اشتباهات بیشتر می شود.

اسپتز گفت: “بیمارستان ها واقعاً بین سنگ و سندان گیر کرده اند، زیرا شما واقعاً این کمبود پرسنل دارید و تعداد بیماران در حال افزایش است.” “چه کار می کنی؟”

برخی از بیمارستان ها، از جمله USC شهرستان لس آنجلس، بزرگترین بیمارستان دولتی در لس آنجلس، در حال بررسی هستند. مقامات بیمارستان در ایمیلی گفتند که وزارت بهداشت شهرستان لس آنجلس در حال بررسی دستورالعمل های پیشنهادی است، اما هنوز یک خط مشی رسمی صادر نکرده است.

“مثل همیشه، هنگامی که ما به هرگونه تغییر در شیوه های مورد انتظار خود رسیدگی می کنیم، وزارت بهداشت شهرستان لس آنجلس تنظیماتی را انجام می دهد که از علم مبتنی بر داده پیروی می کند و مسئولیت ما را در قبال رفاه کارکنان، بیماران و جوامعی که به آنها خدمت می کنیم، حفظ می کند.” بهت گفتم

دکتر مارک گالی، وزیر بهداشت و خدمات انسانی کالیفرنیا، به طور مشابه روز دوشنبه گفت که دستورالعمل ها الزامی نیستند و از سیستم های بهداشتی خواست که تنها در صورتی از این معیار استفاده کنند که همه گزینه های دیگر را بررسی کرده باشند.

اما روز سه شنبه، پرستاران و نمایندگان اتحادیه SEIU 721 قبل از جلسه شورای نظارت شهرستان لس آنجلس در مرکز شهر لس آنجلس گرد هم آمدند تا علیه این اقدام صحبت کنند. پرستاران کالیفرنیا Assn. او گفت که به طور مشابه در حال برنامه ریزی یک “روز اقدام” در روز پنجشنبه برای محکوم کردن تصمیم ایالت است.

دکتر Ileana Meza، رئیس اتحادیه SEIU و یک پرستار شاغل در LA County-USC، گفت که وضعیت کارکنان بیمارستان وخیم است. هنگامی که او روز دوشنبه به محل کارش رسید، پارکینگ خالی به نظر می رسید زیرا بسیاری از مردم بیمار بودند. 30 پرستار در اورژانس و 40 پرستار در اتاق عمل هفته گذشته با بیماران تماس گرفتند و برخی از بیماران تا ساعت 20 منتظر پذیرش بودند.

او گفت اما راه‌حل‌های امن‌تر دیگری برای بحران کارکنان به جز درخواست از کارکنان بهداشتی کرونا برای مراقبت از بیماران وجود دارد، از جمله سرمایه‌گذاری روی کارکنان بیشتر، تلاش برای بهبود غرامت و روحیه. و تمرکز بر پزشکی از راه دور.

با این تصمیم جدید، اگر برای معاینه معمول به بیمارستان بیایید، می توانید توسط کارمندی که مثبت است معاینه شوید، می توانید علائم حیاتی خود را از پرستاری که مثبت است بگیرید، می توانید توسط پزشک معاینه شوید. مزا گفت که چه کسی مثبت است.

او گفت: «این بدان معناست که شما بدون ویروس وارد مؤسسه می شوید و می توانید به ویروس آلوده شوید. این راهی برای کاهش این بیماری همه گیر نیست.»

گرگوری یی، کارمند تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma