کالیفرنیا در حال انجام اقدامات قوی علیه جرم و جنایت است. فعالان سیاهپوست در حال مبارزه هستند

[ad_1]

“فکر نمی کنم همه چیز از دست رفته باشد.”

مطمئن نیستم وقتی با کت بروکس، یکی از بنیانگذاران پروژه پلیس و تروریسم اوکلند تماس گرفتم، انتظار داشتم چه چیزی بشنوم، اما مطمئناً اینطور نبود.

من هم مانند او، با نگرانی فزاینده‌ای تماشا کردم که سیاستمداران به ظاهر مترقی به سیاست‌های دیوانه‌کننده، ریاضتی و لفاظی‌های گذشته کالیفرنیا بازگشتند و سوگند یاد کردند که این تنها راه برای کاهش سرعت یک سری سرقت‌ها و قتل‌های وقیحانه است.

روز جمعه، فرماندار گاوین نیوسام از پیشنهاد کمک مالی صدها میلیون دلاری برای مقابله با سرقت سازمان یافته و کمک به سازمان های مجری قانون محلی برای دستگیری و محاکمه مجرمان متهم خبر داد.

«باید عواقبی داشته باشد. قوانین قانون هستند، گفت، افزود، پنجره می شکنی، می شکنی و می گیری، مال دیگری را می گیری، که اشتباه است، نقطه. [There’s] هیچ توجیهی برای این، به هیچ وجه، شکل یا شکل وجود ندارد.»

او با اریک گارستی، شهردار لس آنجلس، که علاوه بر صحبت در مورد نیاز به پلیس بیشتر، از سیاست‌های ضمانت صفر اعمال شده در مورد همه‌گیری کووید-19 انتقاد کرد، گفت: «کسانی هستند که باید پشت میله‌های زندان باشند.»

در همین حال، در سانفرانسیسکو، شهردار لندن برید این هفته یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد تا نشان دهد که می‌خواهد محله پرآشوب Tenderloin را پر از پلیس کند. او روز جمعه وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

«زمان آن فرا رسیده است که سلطنت جنایتکارانی که شهر ما را ویران می‌کنند…[s] برید گفت تا آخر. “و پایان زمانی فرا می رسد که ما گام هایی برای تهاجمی تر بودن با مجریان قانون برداریم. با تغییرات در سیاست‌های ما تهاجمی‌تر و کمتر در برابر همه گاو نر مدارا می‌کنیم – این شهر ما را ویران کرد!»

به ویژه، سرکوب شامل هدف قرار دادن افرادی است که نه تنها مواد مخدر می فروشند، بلکه از آن استفاده می کنند. زیرا جرم انگاری اعتیاد همیشه بسیار خوب عمل کرده است.

لیبی شاف، شهردار اوکلند، از نیوسام خواست تا یک گشت بزرگراه کالیفرنیا بفرستد. او همچنین می‌خواهد پلاک‌خوان‌هایی به سبک برادر بزرگ نصب کند، زیرا افرادی که مرتکب جرم می‌شوند اغلب از وسایل نقلیه سرقتی استفاده می‌کنند.

شاف نیوز نوشت: «چنین فناوری می تواند تلاش های اجرای قانون را به شیوه ای هدفمند و مبتنی بر اطلاعات چند برابر کند و در عین حال منافع مهم محرمانگی جامعه را متعادل کند.

این علاوه بر تصمیم شورای شهر اوکلند برای اضافه کردن دو آکادمی پلیس است، به امید استخدام کارکنان در بخش کوچکی که در یک دهه گذشته بوده است.

در تمام این موارد، بروکس خشمگین و ناامید است، اما تعجب نمی کند.

او به من گفت: “ما می دانستیم که اجساد سیاه مرده” این “چیزی که خیلی زود دور هم جمع می شوند” نیستند. “سفیدپوستان به تجارت معمول خود باز خواهند گشت. بنابراین باید برای آن آماده شویم.”

سوال این است که در ادامه می آید.

::

ماه ها پس از ترور جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس در می 2020، بروکس و دیگر فعالان بسیاری از آمریکایی ها را به این باور رساندند که اجرای قانون کاملاً درهم شکسته، نژادپرستانه است و نیاز مبرمی به اصلاح دارد. فراخوان‌ها برای سرمایه‌گذاری در جوامع سیاه‌پوست و اصلاح اشتباهات نژادپرستی سیستمیک، بالاترین درخواست‌ها بود.

در واقع، یک سال پیش در این ماه، ستونی در مورد استقبال گسترده Black Lives Matter منتشر کردم. نوشتم: «تبدیل یک لحظه به حرکت دشوار است، اما نه به اندازه حفظ آن دشوار است».

مثال: یک مطالعه اخیر توسط مرکز تحقیقات پیو نشان داد که ترس های جدید در مورد جرم و جنایت منجر به افزایش تعداد آمریکایی هایی شده است که می خواهند پول خود را به مجریان قانون در شهرهای خود هدایت کنند.

بروکس می دانست که این اتفاق بیشتر از بسیاری از مردم خواهد افتاد.

او که از زمان فیلمبرداری اسکار گرانت توسط یک افسر پلیس BART در سال 2009 به دلیل فعالیت خود شناخته شده است، تغییر افکار عمومی و سیاسی را از نزدیک مشاهده کرده است. اتفاقی که الان می افتد فرقی نمی کند.

بروکس گفت: «سازمان‌دهندگان در سراسر کشور تلاش می‌کنند تا بفهمند ما چه چیزی از سود خود را می‌توانیم حفظ کنیم». “کجا گل را از دست دادیم؟ برای چه چیزی آماده نبودیم؟”

برای ملینا عبدالله، یکی از بنیانگذاران Black Lives Matter در لس آنجلس و مدیر Black Lives Matter Grassroots، این لفاظی برای نابودی مترقیان و اصلاح عدالت کیفری است.

او گفت که فعالان باید از شیب لغزنده ای که تلاش ها برای “آزادسازی پلیس” را به هم متصل می کند، عقب نشینی کنند. کار را نکرد در اکثر شهرها رخ می دهد) تا افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز (که است که در اکثر شهرها اتفاق می افتد) که نیاز به پلیس بیشتر در خیابان ها را توجیه می کند.

به عنوان مثال، عبدالله به اظهار نظرهای گسترده جیمی مک براید، یکی از اعضای هیئت مدیره لیگ حفاظت پلیس لس آنجلس و یک کارآگاه کهنه کار پلیس لس آنجلس اشاره کرد که تعداد نامتناسبی تیراندازی را در حین انجام وظیفه انجام داد.

او به Fox & Friends First گفت که گردشگران نباید در طول تعطیلات به لس آنجلس بیایند. مک براید اصرار کرد: “ما نمی توانیم ایمنی شما را تضمین کنیم.” واقعاً از کنترل خارج شده است».

مهم نیست که ارقام مربوط به جرایم واقعی چنین چیزی را نشان نمی دهد.

همچنین یک توطئه قتل وجود دارد، مانند تیراندازی به ژاکلین آوانت، نیکوکار بورلی هیلز، با یک سری دزدی‌هایی که به وضوح سازمان‌دهی شده‌اند «بکوب و بگیر» در فروشگاه‌های لوکس.

عبدالله گفت: «این ایده که همه ما باید از خرید برای تعطیلات بترسیم زیرا ممکن است دزدها بیایند و ما را بگیرند، فقط یک داستان مضحک است.

اما فراتر از لفاظی، وظیفه تغییر سیاست های واقعی است. نیوسام روز جمعه تلاش کرد خط باریکی بر این موضوع بکشد و بحث بین اصلاح نظام عدالت کیفری و مبارزه با جرایم خشن را یک بحث “تنبل” خواند.

«راه حل همه این مشکلات فقط رویکرد اجرای قانون نیست. اما ما ساده لوح خواهیم بود اگر فرض کنیم که این امر مانع اجرای قانون می شود. “و همینطور است.”

وی همچنین افزود که علیرغم لفاظی‌های تند درباره جنایات که از زبان خودش می‌آید، کالیفرنیا “از تعهد خود در این ایالت برای پیشبرد اصلاحات جامع” یا “اصلاح اشتباهات گذشته” عقب نشینی نمی‌کند.

با این حال، اگر نظرسنجی‌ها نشان دهد که اکثر آمریکایی‌ها – حتی سیاه‌پوستان آمریکایی – نمی‌خواهند بودجه پلیس را آزاد کنند یا تعقیب جنایتکاران را تسهیل کنند، این مشکل بزرگ‌تری است.

بروکس گفت: “ما باید روح مردم خود را به دست آوریم و باید آن را ببریم.”

این به معنای درک و تصدیق این است که چرا، حتی در جوامع سیاه پوست، بسیاری از مردم واقعاً پلیس بیشتری می خواهند. افزایش واقعی جنایات خشونت آمیز را در آنجا مقصر بدانید.

“آنها درخواست پلیس بیشتری می کنند زیرا این چیزی است که همه به ما می گویند تنها راه محافظت از خودمان است. بروکس گفت و این یک ناهماهنگی شناختی برای سیاه پوستان است. «هرچه پلیس بیشتری داشته باشید، اجتماعات ما با مجریان قانون ملاقات بیشتری داشته باشند، درگیری ها خشونت آمیزتر می شود.

بروکس گفت که جواهراتش را قبل از گرفتن بنزین درآورده است. عبدالله به من گفت که در مدارس فرزندانش با اسلحه تهدید شده است.

بروکس گفت: “شرایط اکنون در اینجا واقعی است.” «اما اکنون آنچه این شرایط را ایجاد کرد، انفجار دسته جمعی سیاه پوستان وحشی نبود. اتفاقی که افتاد این بود که همه‌گیری داشتیم.»

مردم خانه، شغل، خانواده و دوستان خود را به دلیل کووید-19 از دست داده اند، بدون اینکه به سلامت روان خود اشاره کنیم. بسیاری از آنها برای گذران زندگی به سمت اقتصاد تاریک سوق داده شده اند که اغلب منجر به افزایش جرم و جنایت می شود.

“این چرخه روشنایی گاز است. بروکس گفت: «دولت شرایط فقری را ایجاد می‌کند که مردم را وارد اقتصاد غیررسمی می‌کند و سپس آنها به این بحران با خشونت در قالب پلیس پاسخ می‌دهند.» ما در این چرخه هستیم.»

توضیح اینکه این بزرگترین چالش برای فعالان سیاهپوست در سال 2022 خواهد بود و می تواند آینده جنبش را تعیین کند.

بروکس به من گفت: «بدیهی است که ما در جنگ ارتباطات شکست خوردیم. اما من فکر می کنم ما در یک نقطه بحرانی هستیم که باید مسیر را تنظیم کنیم، استراتژی را تغییر دهیم، از داده ها و حقایق استفاده کنیم تا دروغ هایی را که درباره ما گفته می شود شکست دهیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma