کالیفرنیا قوانین خشکسالی را تصویب می کند که از دست دادن آب را منع می کندمقامات آب کالیفرنیا در تلاش برای جلوگیری از استفاده بیهوده از آب، مانند ریختن شیلنگ در کوچه‌ها یا اجازه دادن به آب آبیاری در خیابان‌ها، قوانین جدید خشکسالی را برای شهرهای سراسر ایالت وضع کرده‌اند.

قوانینی که توسط شورای دولتی کنترل منابع آب در روز سه‌شنبه تصویب شد، آبیاری محوطه‌ها، شستن ماشین‌ها بدون نازل خاموش، ریختن شیلنگ در پیاده‌روها یا آبیاری چمن‌ها را ظرف 48 ساعت پس از بارندگی ممنوع می‌کند.

حتی پس از اینکه دسامبر بارندگی را در کالیفرنیا به ارمغان آورد و برف را در بخش‌هایی از سیرا نوادا ثبت کرد، مقامات آب گفتند که خشکسالی همچنان ادامه دارد و تلاش‌ها برای حفظ آب باید ادامه یابد.

شان مگوایر، یکی از اعضای هیئت آب ایالتی، گفت: «اینها فقط کارهای روزمره عملی هستند که همه ما می توانیم انجام دهیم. او گفت که اقدامات در مقررات خشکسالی اضطراری “به این طرز فکر در مورد صرفه جویی در آب کمک می کند”.

قوانین جدید همچنین، از جمله، استفاده از آب آشامیدنی برای آبیاری چمن در اماکن عمومی خیابان ها یا مناطق سبز بین خیابان و پیاده رو را ممنوع می کند. استفاده از آب آشامیدنی برای نظافت خیابان ها یا اهداف ساختمانی؛ و استفاده از آب آشامیدنی برای آبنماهای زینتی یا پرکردن حوض‌ها یا حوض‌های مصنوعی به استثنای برخی موارد.

جکی کارپنتر، مدیر روابط رسانه ای هیئت آب ایالتی، گفت که این مقررات در سراسر ایالت اعمال می شود و هیچ استثنایی برای زمین های گلف و سایر امکانات تفریحی وجود ندارد. یک استثنا کلی از قوانین آب وجود دارد که برای سلامت و ایمنی عمومی ضروری است.

متخلفان می توانند تا 500 دلار جریمه شوند. قوانین موقت که به مدت یک سال لازم الاجرا خواهد بود، مشابه اقداماتی است که در آخرین خشکسالی شدید از سال 2012 تا 2016 ارائه شده است. این قوانین همچنین انجمن های مالکان خانه را از جریمه ساکنانی که آبیاری چمن ها، مناطق یا سایر محوطه سازی های خود را کاهش می دهند، منع می کند. .

اریک اوپنهایمر، معاون مدیر کل هیئت آب، گفت که قوانین جدید باید به ترویج حفاظت و افزایش آگاهی در مورد نیاز به ادامه حفاظت کمک کند.

اوپنهایمر گفت: علیرغم بارندگی بی سابقه در زمستان امسال در برخی مناطق، ما هنوز از جنگل بیرون نیامده ایم.

او گفت که قوانین جدید “اقدامات معقولی برای صرفه جویی در مصرف آب هستند، زیرا کالیفرنیا با چرخه های شدیدتر شرایط مرطوب و خشک ناشی از تغییرات آب و هوایی مواجه است.”

قوانین حفاظت از شورای آب ایالتی بر مناطق شهری متمرکز است و برای کشاورزی اعمال نمی شود، زیرا طبق ارقام ایالتی، تقریباً 80 درصد از آبی که برای استفاده انسان منحرف می شود و به طور متوسط ​​برای یک سال پمپ می شود، استفاده می شود.

این جنبه از رویکرد دولت مورد انتقاد ناتالی اسکوبدو گارسیا، هماهنگ کننده سیاست در شورای رهبری برای عدالت و پاسخگویی قرار گرفته است.

اسکوبدو گارسیا به اعضای هیئت مدیره گفت: “ما همچنان هشدار می دهیم که بدون مقررات همراه در مورد پمپاژ بیش از حد در کشاورزی، منافع حاصل از مقررات آب شهری در بهترین حالت ناچیز خواهد بود.”

پمپاژ بیش از حد آب زیرزمینی یک مشکل مزمن در مناطق کشاورزی در دره مرکزی است و خشکسالی باعث ایجاد جنون حفاری های جدید شده است، در حالی که محدودیت های پمپاژ هنوز تحت قانون آب زیرزمینی ایالتی 2014 اعمال نشده است. تعداد کمی از 975 خانوار شاهد خشک شدن چاه های خود در این منطقه بوده اند. بر اساس آمارهای دولتی در سال گذشته بسیاری از این چاه ها در مناطق کشاورزی دره مرکزی قرار دارند، جایی که آب های زیرزمینی همچنان در حال کاهش است.

هیئت آب روز سه شنبه به موضوع پمپاژ بیش از حد در کشاورزی رسیدگی نکرد، اما به نگرانی اسکوبدو گارسیا مبنی بر اینکه جریمه ها می تواند مشکلاتی را برای خانوارهای کم درآمد ایجاد کند، پاسخ داد.

اوپنهایمر گفت که این مقررات برای ایجاد “بار غیرضروری” بر روی افراد کم درآمد نیست. وی گفت: در خشکسالی گذشته، ادارات محلی تا حد زیادی به شکایات مربوط به هدر رفت آب رسیدگی کرده و به جای جریمه، به مشتریان اطلاع رسانی و کمک رسانی کردند.

اگرچه هیچ جریمه‌ای در طول خشکسالی گذشته اعمال نشد، اوپنهایمر گفت که تعداد کمی از آنها “به مرز 500 دلار نزدیک نمی‌شوند.”

او گفت که هیئت آب ایالتی می‌تواند همه تامین‌کنندگان آب یا شهرها را به دلیل تخلف جریمه کند، اما از این سازمان‌های محلی می‌خواهد تا “در اجرای یک خانوار فردی پیشقدم شوند.”

لورل فایرستون، عضو هیئت مدیره، گفت که او نگران نبود حفاظت از مشتریان آب و احتمال اینکه ساکنان کم درآمد ممکن است با تعطیلی آب یا سلب مالیات بر خانه های خود مواجه شوند، نگران است.

Firestone گفت: “عدم پرداخت می تواند عواقب بسیار مهمی داشته باشد.” “من می خواهم مطمئن شوم که ما به عنوان هیئت مدیره این مشکل برابری را با اقدامات خود پیچیده نکنیم.

سایر اعضای هیئت مدیره موافقت کردند و قوانین برای رفع نگرانی ها بازنگری شد. یک ماده اضافه شده در نسخه نهایی می گوید که شورای آب همه جریمه ها را بر اساس تعیین توانایی پرداخت مشتری خواهد بود و منجر به قطع آب یا کسر مالیات نمی شود و برنامه پرداخت 12 ماهه را در نظر می گیرد. شورای آب دولتی شهرها و تامین کنندگان آب را نیز تشویق کرد که همین رویکرد را اتخاذ کنند.

با این تغییرات هیئت به اتفاق آرا به تصویب قوانین هدر رفت آب رای داد.

«اینها اقدامات بیهوده است. و ما باید مطمئن شویم که به شنیدن این پیام در کالیفرنیا کمک می کنیم، “فایرستون گفت. او گفت که امیدوار است این اقدامات به تشویق تلاش‌های دیگر برای توسعه استانداردهای بلندمدت برای صرفه‌جویی و بهره‌وری آب و ایجاد «رویکرد مناسب‌تر و مؤثرتر برای حفاظت در مواقع اضطراری» کمک کند.

این هیئت پس از اعلام اینکه مردم کالیفرنیا در ماه نوامبر نسبت به ماه مشابه سال گذشته مصرف آب را 6.8 درصد کاهش داده اند، قوانین را تصویب کرد. در ماه ژوئیه، فرماندار گاوین نیوسام از مردم کالیفرنیا خواست تا به طور داوطلبانه مصرف آب را تا 15 درصد کاهش دهند، اما بسیاری از ایالت ها عقب مانده اند.

مردم منطقه خلیج فارس در ماه نوامبر مصرف آب را 20.2 درصد کاهش دادند، اما سایر مناطق کمتر مصرف کردند. مصرف آب در سواحل جنوبی کالیفرنیای جنوبی در ماه نوامبر کمی افزایش یافت.

پس از دو سال از خشک ترین سال های تاریخ، مخازن این ایالت کمتر از میانگین باقی مانده اند. آذرماه مرطوب و برفی تا حدودی کمک کرد، اما مسئولان آب در حال آماده شدن برای این احتمال هستند که بقیه زمستان چندان مرطوب نباشد.

مایکل اندرسون، اقلیم شناس ایالتی می گوید: «به نظر می رسد پس از عبور از این سیستم آب و هوایی در این هفته، همه چیز در حال خشک شدن است و انتظارات نسبت به میانگین ژانویه، فوریه و مارس خشک تر است. خیلی چیزها به ساختن یک سیستم پرفشار بر فراز اقیانوس آرام بستگی دارد که به احتمال زیاد طوفان ها را به سمت شمال به اورگان و واشنگتن سوق دهد.

از آنجایی که وضعیت اضطراری در ایالت هنوز برقرار است، مقامات آب کالیفرنیا گفتند امیدوارند قوانین جدید به تاکید بر پیام آنها در مورد حفاظت کمک کند. آنها اشاره کردند که مردم می توانند از طریق وب سایت دولتی SaveWater.ca.gov در مورد هدر رفتن آب شکایت کنند. فرم وب شامل نوع هدر رفت آب، محل آدرس دهی و مکانی برای آپلود عکس می باشد.

در سطح محلی، برخی از شهرها و مناطق آبی ابزارهای مشابهی را برای گزارش هدر رفت آب به صورت آنلاین ارائه می دهند.

در مورد اعمال قوانین خشکسالی، اوپنهایمر گفت که شهرها و آژانس های آب محلی قبلاً کارکنان بیشتری را برای نظارت بر شکایات و کمک به مردم برای رعایت محدودیت ها استخدام کرده بودند. به عنوان مثال، او گفت، مردم اغلب متوجه نمی شوند که آبپاش های آنها سرریز می کند و آب را به سمت خیابان می فرستد. وی گفت: اطلاع رسانی برای حل مشکل کافی است.

اوپنهایمر گفت که جریمه ها گزینه ای برای تخلفات متعدد یا آشکار است، اما “چیزی به نام نیروی دولتی پلیس آب یا چیزی شبیه به آن وجود نخواهد داشت.”
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر