کرم پودر خوب برای مصرف روزانه در ایران چگونه است


ندی کاول | 13 فوریه 2018
خرید کرم پودر آنلاین؟ در اینجا چگونگی یافتن مسابقات عالی سایه خود را مشاهده می کنید!
مانند اکثر خانم ها ، من مطمئن هستم که شما فکر کرده اید بهترین راه برای خرید یک کرم پودر ، مراجعه به فروشگاه و مهمانی سواچ است؟ اگر به Sephora یا هر فروشگاه آرایشی رفته اید ، می دانید که این امر می تواند گیج کننده و بسیار پرتحرک باشد. بیشتر اوقات ، غیر از این ، من تمایل دارم با همه چیز بیرون بیایم ، به غیر از آنچه در واقع وارد فروشگاه شده ام. بسیاری از اوقات ، اگر کارمند به خوبی آموزش دیده نباشد ، در پایان با سایه روشن تر یا سایه تیره تر خواهید شد. من نمی توانم نگرانی خود را در مورد همه سایه های اشتباه مبانی خریداری شده در طول سال ها بیان کنم .

نکاتی برای انتخاب سایه مناسب کرم پودر آنلاین
بنابراین ، چگونه می توان کرم پودر را به صورت آنلاین خریداری کرد؟ در اینجا چند مورد از اصول اساسی را که باید در هنگام انتخاب سایه مناسب کرم پودر به یاد داشته باشید آورده شده است.

کرم پودر خوب برای مصرف روزانه
کرم پودر آنلاین داخلی 2

به رگهای روی مچ دست خود نگاه کنید تا تعهد خود را مشخص کنید. اگر به نظر می رسد سبز ، شما باید تعهدات گرم داشته باشید ، و اگر آنها به رنگ آبی به نظر می رسند ، تعهدات خوبی دارید افراد با زخم های گرم دارای پوست زرد و زیتونی بیشتری هستند در حالی که افرادی که دارای خنک هستند ، پوست و بلوز بیشتری دارند.

خرید کرم پودر آنلاین؟ در اینجا چگونگی یافتن مسابقات عالی سایه خود را مشاهده می کنید!

همچنین در مورد نحوه اعمال کرم پودر و مخفی کننده بخوانید

کرم پودر هایی که زرد رنگ هستند ، برای کارهای گرم مناسب هستند. کرم پودر هایی که به صورت صورتی کار می کنند برای افرادی که دارای مزاج سرد هستند ، بهترین کار را دارند. معنای اصلی این بدان معنی است که کرم پودر شما به سمت یک تعهد مشخص متمایل خواهد شد – صورتی یا زرد. هنگامی که بدانید در کدام براکت قرار می گیرید ، خرید آنلاین نسیم خواهد بود.

سایه خود را در مارک های مختلف بشناسید
کرم پودر آنلاین داخلی

توصیه می کنم به نزدیکترین فروشگاه Sephora یا MAC خود بروید تا نزدیکترین سایه مطابق با پوست خود را دریافت کنید. یادداشت بر روی تلفن خود یا با نام تجاری ، خط و نام / شماره سایه خود به ایمیل خود بزنید. این به عنوان راهنمای سایه شما برای همه خریدهای آنلاین آینده خدمت خواهد کرد.

مبانی مورد علاقه خود را یادداشت کنید
خرید کرم پودر و اساس آنلاین داخلی 4

چند وب سایت وجود دارد که به شما کمک می کنند با قرار دادن برخی از مسابقات سایه کرم پودر موجود ، سایه کرم پودر خود را تعیین کنید. بنابراین ، توجه به سایه شما در مارک های محبوب همیشه مفید است!

از یک ابزار آنلاین استفاده کنید
یافتن و Temptalia را بررسی کنید . می توانید از کرم پودری استفاده کنید که قبلاً از آن به عنوان نقطه شروع استفاده می کنید. پس از اتمام کار ، وب سایت لیستی از مسابقات سایه خود را در داروخانه های معروف و مارک های لوکس ارائه می دهد.

برخی از بررسی ها ، عکس ها و فیلم های YouTube را بررسی کنید
خرید کرم پودر و اساس آنلاین داخلی 5

اگر هنوز سردرگم هستید ، نام کرم پودر و نام سایه آن را google کنید و به نمرات یا فیلم ها نگاه کنید. هنگامی که فکر می کنید سایه کرم پودری پیدا کرده اید که مطابقت دارد ، جستجوی سریع تصویر Google را انجام دهید و به افرادی که از این محصول استفاده کرده اند نگاه کنید. یک مقایسه سریع از پوست خود در برابر آنها انجام دهید و مطمئن تر خواهید بود.

یک کرم پودر تنظیم کننده سایه خریداری کنید
من همیشه توصیه می کنم یک سایه تاریک VS خریداری کنید. یک سایه سبک تر. روشن کردن کرم پودر و اساس ساده تر از تاریک کردن آن است. اگر کمی بدانید تعهد شما حتی اگر سایه تیره تری داشته باشد ، کار می کند. از فونداسیون سبک تر استفاده کنید یا می توانید از فندک کرم پودر مانند Body Body Shade Adjusting Drops استفاده کنید . آسان Peasy! کرم پودر و اساس سفارشی برای استفاده در تمام طول سال!

شما حتی می توانید سایه ها را مخلوط کنید
از مخلوط کردن آنها نترسید ، همیشه به یاد داشته باشید که یک سایه در تمام سال با شما مطابقت نخواهد داشت. شما می توانید دو یا چند کرم پودر را با هم ترکیب کنید تا از سایه ، بافت و رنگ کامل استفاده کنید. توصیه می کنیم مراقب مبانی با همان قوام باشید تا آنها در فرآیند اختلاط یکدیگر را تکمیل کنند. با این حال ، این ممکن است نیاز به آزمایش کمی داشته باشد ، اما حتی متخصصان از نتایج سوگند یاد می کنند. * بله *

از سایتهایی با سیاست بازگشت خوب بخرید
همیشه اگر سیاست داشتید ، در هر صورت ، درست است؟ همیشه ایده خوبی است برای خرید فونداسیون به صورت آنلاین از سایتهایی که سیاست بازگشت خوبی دارند ، در صورت سفارش سایه سبک تر یا تیره تر. سایت هایی مانند Sephora ، Nykaa طی مدت معینی از روز پس از خرید ، سیاست بازگشت خوبی در دست دارند. فقط مطمئن شوید که بسته بندی اصلی و فاکتور را با خود حفظ نکنید.

در عوض ، می توانید از مارک های منتخب خود نیز برای ایمیل استفاده کنید تا نمونه های کرم پودری برای شما ارسال شود. از این گذشته ، همیشه بهتر است که اول از دست دادن پول خود استفاده کنید!

همیشه هنگام خرید آنلاین به یاد داشته باشید … از وب سایت استفاده نکنید. Google دور!

آیا هنوز به سبد خرید اضافه شده اید؟

ممکن است این را دوست داشته باشید

15 روش درمانی طبیعی مؤثر برای از بین بردن پوست

بهترین شامپو های Paraben و Sulfate در هند

29 لایک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>