کمیسیون جنایی کالیفرنیا در حال بررسی تغییراتی در قانون «سه اعتصاب» است.

[ad_1]

برای بیش از یک سال، یک کمیته هفت نفره در کالیفرنیا بی سر و صدا یک تلاش بزرگ را برای تجدید نظر در انبوه قوانین کیفری که قانون جزایی ایالتی را تشکیل می دهند، رهبری کرده است.

ایده های او برای سال 2022 بلندپروازانه است، از جمله پایان احتمالی قانون بحث برانگیز سه اعتصاب ایالات متحده و تغییر به حبس ابد بدون آزادی مشروط.

مایکل رومانو، رئیس کمیسیون ایالتی برای بازنگری قانون جزا و استاد دانشکده حقوق استنفورد، گفت: «فکر می‌کنم بی‌عدالتی‌های زیادی وجود دارد». و من فکر می‌کنم که می‌توانیم با نگاه کردن به برخی جزئیات، کشورمان را امن‌تر و عادلانه‌تر کنیم.

این کمیته – متشکل از قانونگذاران، دانشمندان حقوق جزا و قضات فدرال و ایالتی سابق منصوب شده توسط فرماندار و رهبران قانونگذاری – در سال 2020 تشکیل شد تا از نزدیک نرخ زندان های کالیفرنیا را بررسی کند و توصیه هایی برای سیاست های آنها برای کاهش آنها ارائه دهد.

به طور کلی، هدف هیئت مشاوره ارائه ایده هایی به قانونگذاران است که کالیفرنیا را به سمت برنامه های انحرافی و توانبخشی بیشتر و دوری از سیاست های سختگیرانه جنایت در دهه های گذشته هدایت می کند. اعضا شورای استماع آزادی مشروط ایالتی را تشویق کردند تا آزادی بیشتری را به زندانیان اعطا کند و برخی بهبودها در احکام را بسیار سخت توصیف کردند. آنها به جای حبس از درمان سلامت روان حمایت می کنند و لغو مجازات اعدام در کالیفرنیا را تایید کرده اند.

کار او منجر به شش قانون شد که فرماندار گاوین نیوسام در سال 2021 از 10 توصیه ارائه شده توسط کمیسیون امضا کرد. قوانین جدید شامل محدود کردن بهبود احکام باند و پایان دادن به حداقل مجازات اجباری برای جرایم غیرخشونت آمیز مواد مخدر است.

این تغییرات، طبق بررسی کمیسیون، “به میزان قابل توجهی از حبس غیرضروری برای هزاران کالیفرنیایی می کاهد، تفاوت های نژادی در محکومیت های جنایی را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در هزینه های مالیات دهندگان می شود که برای برنامه هایی که نشان داده شده است امنیت عمومی را بهبود می بخشد.”

در ماه دسامبر، کمیته دومین گزارش سالانه خود را به مجلس ارائه کرد و برنامه‌های گسترده‌تری برای ورود مجدد به آزادی مشروط‌ها و قوانین تقویت‌شده برای منحرف کردن افراد مبتلا به مشکلات سلامت روان به سمت درمان به جای سلول‌های زندان را توصیه کرد.

«قانون جزا مانند یک دفترچه تلفن است. این بسیار ضخیم، بسیار متراکم و پیچیده است. رومانو گفت: «فکر نمی‌کنم مردم آن را به خوبی درک کنند، چه در داخل و چه در خارج از سیستم.

اما فضای سیاسی کنونی می تواند چنین تغییرات جاه طلبانه ای را به چالش بکشد.

افزایش اخیر در جرم دزدی و آدم ربایی و افزایش 31 درصدی قتل در سال گذشته، قانونگذاران دموکرات را به دلیل حمایت از سیاست های مترقی تر عدالت کیفری در معرض انتقاد قرار داده است، اگرچه این سیاست ها به وضوح با روند جرم و جنایت فعلی مرتبط نیستند. منتقدان به قوانینی مانند پیشنهاد 47، یک اقدام رای گیری در سال 2014 که برخی از جرایم مربوط به مواد مخدر و سرقت را به جرم تقلیل می داد، و پیشنهاد 57، ابتکاری در سال 2016 برای تمدید آزادی مشروط، به عنوان اثبات اشتباهات کالیفرنیا اشاره می کنند.

و ناامیدی خود را به کوزه منتقل می کنند.

در سانفرانسیسکو، منطقه adv چسا بودین در ماه ژوئن پس از اینکه منتقدان سیاست های مترقی او را به عنوان رویکردی اشتباه در پرتو افزایش اخیر جنایت محکوم کردند، با یک انتخابات فراخوان مواجه می شود. دادستان شهرستان لس آنجلس جورج گاسکون تاکنون از انتخابات عقب نشینی اجتناب کرده است، اما مخالفان او یک بار تلاش کرده اند و اکنون در حال هماهنگ کردن یک تلاش دیگر برای عقب نشینی هستند. بسیاری از مشکلات احتمالاً در رقابت برای دادستان کل بین راب بونتا و ساکرامنتو کانتی به وجود می آید. adv آن ماری شوبرت.

سناتور سیدنی کملاگر گفت: “تنها چیزی که ما نیاز داریم این داستان های حکایتی است تا رویکردهای واقعاً متفکرانه اصلاحات را خنثی کنیم، زیرا ما از طرف کشور اشتباه می کنیم که واقعاً می خواهیم مجازات شویم تا نکته ای را بیان کنیم.” ، که قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا در ماه مارس در کمیته به عنوان عضوی از مجمع فعالیت می کرد.

کملاگر قانون را برای افزایش باند نوشت که به گفته او رنگین پوستان را به طور نامتناسبی زندانی کرده است. این قانون که از اول ژانویه اجرایی می‌شود، دادستان‌ها را ملزم می‌کند تا قبل از افزودن بهبودی به مجازات، ثابت کنند که جرم به دلیل عضویت در باند انجام شده است. این لایحه یکی از بحث برانگیزترین ها در جلسه قانونگذاری 2021 بود و بدون رای گیری به تصویب نهایی مجلس رسید.

با وجود این نبرد و تیترهای فعلی، رومانو همچنان خوشبین است.

رومانو گفت: “کالیفرنیا کشور را در اصلاحات عدالت کیفری رهبری کرده است.” «انتخابات پس از انتخابات، اصلاحاتی صورت گرفت تا مجازات کاهش یابد و فرصت بیشتری برای خروج مردم از زندان و زندان فراهم شود. در عین حال میزان جرم و جنایت ما کاهش یافته است.»

طبق گزارش وزارت دادگستری کالیفرنیا، دزدی ها در سال 2020 13.8 درصد کاهش یافت و نرخ تجاوز جنسی 8.2 درصد کاهش یافت. نرخ کلی دستگیری نیز 17.5 درصد کاهش یافته است در حالی که میزان جرایم خشن کمتر از 1 درصد افزایش یافته است.

نانسی اسکینر (دی-برکلی)، سناتور آمریکایی، یکی از اعضای کمیسیون بازنگری قوانین جنایی، گفت: «ایمنی عمومی باید در درجه اول اهمیت قرار گیرد، اما پاسخ دادن فقط به جنایات هیجان انگیز… لزوماً جرم را کاهش نمی دهد.

در عوض، اسکینر گفت، کالیفرنیا باید تاکتیک های انحرافی مانند برنامه های سلامت روان و توانبخشی با هدف کاهش جرم و جنایت بدون حبس را افزایش دهد. اسکینر قانونی را از گزارش 2020 کمیسیون در مورد توصیه هایی برای محدود کردن بهبود احکام نوشت که به گفته او عمدتاً افراد رنگین پوست را تحت تأثیر قرار می دهد.

این رویکرد انتقاد مقامات مجری قانون را برانگیخته است که می گویند توصیه های کمیسیون به قربانیان نمی پردازد.

میشل هانیسی، رئیس Assn گفت: “به نظر می رسد آنها واقعاً یک گروه متعادل ندارند.” معاون دادستان ناحیه لس آنجلس. «آنها با آنچه می خواهند به دست آورند، یعنی کاهش کلی در حبس بدون در نظر گرفتن حقوق قربانیان و جدیت برخی از این جنایات، همگام هستند.

هانیسی گفت که این کمیسیون در تلاش است تا مشکلات پیچیده اجتماعی و اقتصادی-اجتماعی را از طریق تغییرات در سیستم عدالت کیفری حل کند.

او گفت: «واقعاً منصفانه نیست که از دادستان ها انتظار داشته باشیم که این نابرابری ها را حل کنند، در حالی که آسیب قبلاً رخ داده است، در حالی که از قبل کمبود فرصت ها، کمبود آموزش وجود دارد.

سوزان برتون، بنیانگذار پروژه A New Way of Life Reentry در شهرستان لس آنجلس، آن را متفاوت می بیند.

برتون گفت قانون جزا با هدف “حل مشکلات اجتماعی از طریق زندان و مجازات” نوشته شده است. او شش بار در زندان بوده است، اما گفت که هرگز به او “کمک یا حمایت معناداری” برای سوء مصرف مواد، که پس از ضرب و شتم تصادفی پسرش توسط یک افسر پلیس در لس آنجلس و کشته شدن پسرش در سال 1982 ایجاد شد، به او پیشنهاد نشده است.

او گفت: «رویکردی که آنها در پیش گرفتند واقعاً گستاخانه بود، هیچ دلسوزی در کار نبود و بی‌اثر بود.

نیوسام در سال 2019 برتون را عفو کرد و از آن زمان به طرفدار برنامه‌های ورود مجدد تبدیل شد که به مردم کمک می‌کند کار و مسکن پیدا کنند.

با این حال، تغییرات گسترده‌تر سیاست زمان می‌برد. برخی از توصیه های این کمیته مستلزم رای اکثریت ساده در هر دو مجلس مقننه است. پیشنهادهای دیگر به دو سوم اکثریت قانونگذاران یا رای سراسری نیاز دارند.

رومانو گفت که لغو حبس ابد بدون آزادی مشروط و لغو کامل قانون سه اعتصاب تغییراتی است که احتمالا باید توسط رای دهندگان تایید شود.

او گفت: “سه اعتصاب، یک زندگی بدون جایگزین، هر دو باید با رای مردم اصلاح شود.” “که ما به این زودی تصور نمی کنیم.”

در همین حال، اعضا راه‌های دیگری را برای تسهیل قانون سه اعتصاب، رای 1994 به دو برابر شدن مجازات یا صدور حبس ابد در صورت تکرار جرم با جنایت «جدی» یا «خشونت‌آمیز» بیان کردند. بر اساس گزارش کمیسیون در حال حاضر بیش از 33000 نفر در حال گذراندن سه دوره محکومیت در زندان های کالیفرنیا هستند و 80 درصد آنها سیاه پوست هستند.

کمیسیون توصیه کرده است که قانونگذار با یک “دوره شستشو” پنج ساله شروع کند، که به این معنی است که اعتصابات قدیمی را نمی توان به عنوان مجازات طولانی تر به حساب آورد. کمیسیون گفت که اعتصاب نوجوانان نیز باید منتفی شود و اگر اعتصاب قبلی وجود داشته باشد، احکام نباید دو برابر شود، اما جرم جدید جدی یا خشونت آمیز نیست.

کمیته همچنین تغییر تدریجی زندگی بدون حق جایگزینی را توصیه کرد. این حکم پس از 25 سال حبس با احتساب گزارش باید تجدید نظر شود و شورای استماع آزادی مشروط ممکن است برخی افراد را برای عفو توصیه کند.

کملاگر گفت که علاقه مند به تغییرات بیشتر در شیوه های مجازات و گسترش راه های آزادی افراد خوش رفتار است. با در دست داشتن توصیه های کمیسیون، او فهرست دقیقی از گزینه ها برای انتخاب خواهد داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardsiteturkuaz korsan taksinulled themesBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma