کمیسیون نقشه ناظران شهرستان لس آنجلس را نهایی می کند و اکثریت دوم منطقه آمریکای لاتین را ایجاد می کند

[ad_1]

یک کمیته تغییر انتساب روز چهارشنبه نقشه ای را برای هیئت نظارت شهرستان لس آنجلس تصویب کرد که با حفظ تمرکز رأی دهندگان سیاهپوست در جنوب لس آنجلس و گروه بندی بیشتر رأی دهندگان آسیایی آمریکایی، دومین منطقه آمریکای لاتین را ایجاد می کند.

محله جدید با اکثریت مردم آمریکای لاتین با حذف شهرهای ساحلی غنی از جمله ساحل منهتن و ساحل هرموسا از ناحیه 4 و جایگزینی آنها با جوامع قوی لاتین ایجاد شد.

برای اولین بار، انتقال این منطقه به شهرستان لس آنجلس در دست یک کمیته مدنی 14 نفره بود که توسط قانونگذار ایالتی در سال 2016 ایجاد شد تا به لاتین و آسیایی ها شانس بیشتری برای نمایندگی بدهد.

پیش از این، نهادهای نظارتی، که گاهی اوقات به دلیل مشاغل غیر جذاب اما قدرتمندشان در شهرستانی با بیش از 10 میلیون نفر، “پنج پادشاه کوچک” نامیده می شدند، پس از سرشماری ملی هر دهه یک بار برای مناطق خود خط و نشان می کشیدند.

این نقشه با از دست دادن رای دهندگان وفادار و رای دهندگان جدید در دادگاه، واقعیت سیاسی جدیدی را برای ناظران ایجاد می کند. از روز پنجشنبه اجرایی خواهد شد.

جانیس هان ناظر ناحیه چهارم بزرگترین تغییر را در نقشه جدید خواهد دید.

شهرهای ساحلی ثروتمندی که او نمایندگی می کند به ناحیه 2 سرپرست هالی میچل می روند و به مناطق ساحلی از مارینا دل ری تا ساحل ردوندو با بخش هایی از Mid-Wilshire و South LA می پیوندند.

هان اکنون دومین منطقه آمریکای لاتین را با اکثریت، با اضافه شدن جوامع لاتین قوی، از جمله دروازه جنوبی، هانتینگتون پارک و لینوود، که قبلا در ناحیه 1 یا 2 بودند، نمایندگی خواهد کرد.

“وظیفه من این است که نماینده مردم منطقه چهارم باشم و نه تنها اطمینان حاصل کنم که صداها و منافع آنها شنیده می شود، بلکه منابع مورد نیاز و شایسته آنها را از ناحیه تامین می کنم و این همان کاری است که من قصد دارم انجام دهم.” “خان در بیانیه ای سه شنبه گفت.

نمایندگی لاتین تبارها در کشتی مدتهاست که در شهرستانی که 49 درصد لاتین تبارها، 26 درصد سفیدپوستان، 15 درصد آسیایی و 9 درصد سیاه پوست هستند، مشکل ساز بوده است.

اولین ناظر آمریکای لاتین، گلوریا مولینا، در سال 1991 پس از طرح دعوی قضایی مبنی بر تغییر خطوط منطقه ای ناظران برای حفظ جمعیت رو به رشد لاتین تبارها در قدرت، انتخاب شد.

هیلدا ال. سولیس، یک آمریکایی لاتین، جانشین مولینا به عنوان سرپرست منطقه می شود که با وجود از دست دادن تعدادی از لاتین تبارها، با اکثریت لاتین تبارها باقی خواهد ماند.

میچل سیاه پوست است و سه سرپرست دیگر سفیدپوست هستند. ناحیه 2 میچل قبلاً توسط بلک ریدلی توماس نمایندگی می شد.

بر اساس نقشه جدید، ناحیه 2 تقریباً از همان درصد رای دهندگان سیاهپوست – حدود 29٪ – مانند گذشته پشتیبانی می کند و بسیاری از لس آنجلس جنوبی و شهرهایی مانند کامپتون و اینگلوود در محدوده آن باقی خواهند ماند.

با این حال، مدافعان ابراز نگرانی کردند که افزودن جوامع عمدتاً سفیدپوست، از جمله ساحل منهتن و ساحل هرموسا، به منطقه 2، کسب این کرسی را برای سیاستمداران سیاه‌پوست دشوارتر می‌کند.

از زمان آخرین جابجایی در سال 2010، درصد رای دهندگان لاتین تبار در ناحیه 2 از 32 درصد به 41 درصد افزایش یافته است و رای دهندگان سیاه پوست از 38 درصد به 30 درصد کاهش یافته است.

اینها «سخت‌ترین انتخاب‌هایی هستند که در حال حاضر انجام می‌دهیم، از نظر اینکه چه کاری انجام دهیم [districts] 2 و 4 “، رئیس مشترک کمیسیون دانیل ام. مایدا در جلسه روز یکشنبه گفت.

میچل روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای گفت که از کار سخت کمیته قدردانی می‌کند و تا زمانی که نقشه نهایی نشود، درباره آن اظهار نظر نخواهد کرد.

میچل که در سال 2020 پس از اعلام ریدلی-توماس انتخاب شد، گفت: “آنها سهم زیادی از جامعه گرفتند و این مهم و ضروری بود تا مطمئن شویم که این روند کار می کند.”

کارت جدید درصد رای دهندگان لاتین تبار در ناحیه 1 سولیس را از 62 درصد به 52 درصد کاهش می دهد.

Solis رای دهندگان آسیایی آمریکایی را با حرکت Hacienda Heights، Rowland Heights و Diamond Bar از ناحیه 4 برای پیوستن به اکثر شهرهای آسیایی مونتری پارک و Rosemead، که در حال حاضر نمایندگی می کند، به دست خواهد آورد.

این درصد رای دهندگان آسیایی در منطقه سولیس را به تقریباً 27 درصد می رساند – که بالاترین میزان در هر منطقه برای حداقل دو دهه است.

شهرستان لس آنجلس هرگز یک ناظر آمریکایی آسیایی نداشته است، تا حدی به این دلیل که رای دهندگان آسیایی در مناطقی مانند دره سان گابریل، مرکز لس آنجلس و خلیج جنوبی متمرکز شده اند که به طور گسترده از نظر جغرافیایی تقسیم شده اند.

سولیس در بیانیه ای با جوامعی در جنوب شرقی لس آنجلس که منطقه او را ترک خواهند کرد، خداحافظی کرد.

او گفت: «من افتخار تماس با حوزه‌ای را داشتم که دهه‌ها سرمایه‌گذاری ناکافی را در تلاش برای تحریک تغییرات منطقه‌ای، سیستمی و پر کردن شکاف‌های برابری که برای مدت طولانی به طور ناعادلانه به SELA آسیب رسانده بود، تجربه کرده است.

او همچنین گفت که فورا به نیازهای انتخاب کنندگان جدید خود پاسخ خواهد داد.

“من مشتاق خدمت به تکرار جدید منطقه اول هستم، که شامل جوامعی در دره سان گابریل با جمعیت رو به رشد AAPI خواهد شد – بسیاری از آنها در گذشته به عنوان قانونگذاران ایالتی و اعضای کنگره افتخار نمایندگی از آنها را داشته ام. و همچنین Eastside و Northeast LA.

بر اساس نقشه جدید، ناحیه 3 سرپرست شیلا کول برخی از مکان‌های فرهنگی مشهور جهان – هالیوود بول، موزه هنر شهرستان لس آنجلس، فورد، لابرا تار پیتز و موزه آکادمی فیلم را در مناطق دوم یا پنجم از دست خواهد داد. .

کوهل برای انتخاب مجدد نامزد نمی شود، اما او و سلفش زیو یاروسلاوسکی میلیون ها دلار را برای بهبود سالن کنار گذاشته اند.

کمیسر دیوید ا. هولتزمن، متخصص بهداشت عمومی و اصلاح طلب طرفدار انتخابات، گفت که منطقی است که استودیو Burbank، که در حال حاضر در ناحیه 5 واقع شده است، به دیگر مراکز سرگرمی و رسانه ای مرتبط شود. او قبلاً از افزودن هالیوود به این منطقه حمایت کرده بود، اما در نشست روز یکشنبه “رد شد”.

کوهل در اظهار نظری کتبی به کمیسیون، حذف مکان‌های فرهنگی در منطقه خود را محکوم کرد، زمانی که او و کارکنانش “مدافعان سرسخت هنر” بودند.

کوئل گفت: “تغییر مسیر همیشه یک فرآیند چالش برانگیز و مخرب است، اما این انحراف با نقشه نهایی واقعا ناامید کننده بود، که قلب منطقه سوم را در ساعت یازده به طور کامل فرسایش داد، در حالی که زمانی برای اظهار نظر یا بررسی فراهم نمی کرد.”

برخی از جوامع محافظه‌کارتر منطقه 5، از جمله چاتسورث و پورتر رنچ، به منطقه 3 می‌پیوندند که شامل مناطق لیبرال سانتا مونیکا و هالیوود غربی است.

کاترین بارگر، سرپرست ناحیه 5، تنها جمهوری خواه عضو هیئت مدیره همه زنان، گفت: «من از اینکه نقشه اولیه انحراف، جوامع در دره سن فرناندو در شمال غربی را از شهرستان من حذف کرد، علیرغم حمایت شدید مردم، ناامید شدم. “اما من از فرصتی برای نمایندگی و آشنایی با جوامعی که به تازگی به منطقه پنجم اضافه شده اند استقبال می کنم.”

کمیسیونرهای تغییر انتصاب، که برای انعکاس مشخصات جمعیتی شهرستان انتخاب می شوند، داوطلبانی بدون حقوق هستند و از ارتباط با سرپرستان یا همکاران نزدیک آنها منع می شوند.

قانون حقوق رای فدرال مستلزم ترسیم خطوط شهرستانی است تا گروه های نژادی و قومی شانس منصفانه ای برای انتخاب نامزد مورد نظر خود داشته باشند.

در طول سال گذشته، کمیسیون‌ها بیش از دوازده جلسه عمومی برگزار کرده‌اند که 3800 نظر عمومی مکتوب و نزدیک به 600 شفاهی را مورد بررسی قرار داده‌اند.

آنها کارتهای پیشنهادی را به سه – که همگی اکثریت دوم را تشکیل می دادند – منطقه آمریکای لاتین – قبل از انتخاب کارتی در روز یکشنبه که با رای نهایی روز چهارشنبه تایید شد، کاهش دادند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinnulled themesGebze Escortsu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmacane corsohtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme