کودکان مبتلا به کووید، نه کووید، به بیمارستان‌های کالیفرنیا می‌آیند

[ad_1]

یک حیوان اسب شاخدار عروسکی در بخش عفونی ویژه بیمارستان کودکان رادی با این دختر همراه بود.

تابلوی صورتی رنگ ریچل وارد روی در هشدار می داد که اقدامات احتیاطی بیشتری لازم است و درب باید بسته بماند. کودک 6 ساله می تواند یک بازدیدکننده در اتاق با خود داشته باشد.

راشل یکی از 28 کودک مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستانی در سن دیگو بود. آنها از 2 هفته تا 17 سال سن داشتند.

تعداد بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان کودکان رادی از میانگین پنج نفر در هفته در هفته اول آذرماه به ۲۸ نفر در هفته اول دی ماه افزایش یافت. حداقل برای یک سال، 30 اتاق برای پذیرش بیماران مبتلا به کووید-19 طراحی شده بود، اما بیمارستان اخیراً به دلیل پرش Omicron، 15 اتاق دیگر ایجاد کرده است.

دکتر لوری برنارد استوور، مدیر خدمات بیمارستانی در Rady Children’s گفت: «این قطعاً بزرگترین تعداد خالص بیمارانی است که تا به حال با کووید مثبت دیده‌ایم.

    دکتر لوری برنارد استوور

دکتر لوری برنارد استوور مدیر خدمات بستری در بیمارستان کودکان رادی است.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

کودکان خردسال – زیر 5 سال – اخیراً به دلیل ابتلا به کووید-19 با نرخ های بالاتر از هر زمان دیگری از زمان همه گیری، بستری شده اند. طبق داده های فدرال مقامات بهداشتی می گویند که افزایش تعداد کودکان به دلیل گسترش سریع نوع Omicron است که انتقال آن بسیار آسان تر از گونه های قبلی ویروس کرونا است.

اما ریچل نماد یک پدیده رایج در پی موج اخیر بود: او برای COVID-19 نیامده بود. او به دلیل یک بیماری دیگر به اینجا فرود آمد و سپس مثبت شد.

برنارد استوور گفت: «اگرچه بسیاری از بیماران مبتلا به کووید مثبت هستند – بنابراین تحت اقدامات احتیاطی در بخش قرار می گیرند – آنها به دلیل دیگری اینجا هستند. “COVID دلیل اصلی پذیرش نیست. این بیشتر یک تصادف است.”

در حالی که Omicron تمایل به استفاده در کودکان دارد، پزشکان نگران اثرات طولانی مدت احتمالی ویروس هستند، از جمله ایجاد یک بیماری نسبتا نادر اما جدی به نام سندرم التهابی چند سیستمی یا MIS-C.

با افزایش روزافزون تعداد کودکانی که تست این ویروس مثبت شده اند، پزشکان بار دیگر از کسانی که می توانند واکسینه شوند، می خواهند این کار را انجام دهند. در شهرستان سن دیگو، حدود 67 درصد از ساکنان 12 تا 17 ساله به طور کامل واکسینه شده اند. بر اساس ارقام ایالتی، این رقم برای کودکان 5 تا 11 ساله 23 درصد است.

یک پرستار شاغل با دکتر جان بردلی، مدیر پزشکی بیمارستان بیماری های عفونی مشورت کرد.

سیندی لوئیس پرستار بالینی با دکتر جان بردلی، مدیر پزشکی بیمارستان بیماری های عفونی، بخش ویژه بیماری های عفونی صحبت کرد.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

“افرادی که می گویند، “اوه، واکسن خوب نیست، مردم هنوز هم مبتلا می شوند.” خوب، این واقعاً فایده واقعی واکسن نیست. دکتر جان بردلی، مدیر پزشکی بیمارستان بیماری های عفونی، گفت: این از بستری شدن در بیمارستان و بیماری های جدی جلوگیری می کند. به طوری که بیمارستان ها پر از کودکان یا بزرگسالان واقعاً بیمار نشوند.»

در بخش ویژه بیماری های عفونی در مدیکال نورث پاد سی، دیوارها با یک سرطان خندان، مارماهی با عینک قرمز رنگ و کلمات انگیزشی: “رویایی بالاتر از آسمان و عمیق تر از اقیانوس” رنگ آمیزی شد.

پوستر نزدیک شامل فیلمی از کارکنان آموزش برنارد استوور بود که چگونه تجهیزات محافظ شخصی را بپوشند و درآورند – چیزی که اکنون برای متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند استفاده از اسکراب معمولی به نظر می رسد. (به گفته مقامات بیمارستان، هیچ انتقال شناخته شده ای از COVID-19 بین کودکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی وجود ندارد.)

این واحد در ابتدا به عنوان یک واحد ابولا طراحی شد، زیرا Rady Children’s یک مرکز تعیین شده ارزیابی ابولا است. وقتی همه‌گیری شروع شد، به یک واحد COVID-19 تبدیل شد.

برنارد استوور گفت: برای ابولا، ما فقط یک یا دو تخت خواهیم داشت و برای کووید خیلی زود مشخص شد که ما به یک منطقه کامل با تعداد قابل توجهی تخت بالقوه نیاز داریم. در ابتدا، ما واقعاً نمی دانستیم که آیا چندین بیمار وجود خواهد داشت یا خیر. آیا صدها بیمار وجود خواهند داشت؟”

تعداد مبتلایان به کرونا در این بخش در چند ماه گذشته افزایش یافته است. در نوامبر 10. در دسامبر 69. از 1-18 ژانویه 123 بود.

در میان افرادی که روز چهارشنبه با COVID-19 در بیمارستان بستری شدند، نوزادان مبتلا به بیماری های مادرزادی، کودکان مبتلا به بیماری های ژنتیکی زمینه ای و سایرین مبتلا به سرطان بودند.

    یک پرستار پمپ های داخل وریدی متصل به یک بیمار کوچک مبتلا به کووید-19 را بررسی می کند.

پرستار کیتلین رید پمپ های داخل وریدی متصل به یک بیمار کوچک مبتلا به کووید-19 را بررسی کرد.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

در مورد دو کودک در انتظار پیوند، آنها با آنتی بادی های مونوکلونال – مورد تایید برای افراد بالای 12 سال – برای کاهش سرعت بیماری و رمدسیویر داخل وریدی برای کمک به رفع آن تحت درمان قرار گرفتند. آنها نمی توانستند پیوند را دریافت کنند تا زمانی که از نظر ویروس کرونا منفی نشده بودند.

فقط کسانی که دارای بالاترین خطر بیماری های زمینه ای هستند برای درمان در بیمارستان بستری می شوند – عمدتاً کودکان مبتلا به نقص ایمنی شدید. بقیه به دلیل نیاز به حمایت مانند اکسیژن و مایعات IV در بیمارستان بستری هستند.

آن روز هشت کودک در بخش مراقبت های ویژه کودکان بودند.

بردلی گفت: “ما نمی خواهیم هیچ کودکی بمیرد، ما نمی خواهیم هیچ کودکی رنج بکشد.” “کاری که ما انجام می دهیم ممکن است یک واکنش بیش از حد باشد، اما… هیچ کودکی در اینجا به دلیل عفونت فعال یا MIS-C فوت نکرده است، و تیم به این موضوع بسیار افتخار می کند.”

امروز صبح، آن کاتز، یک پرستار ثبت نام شده، در پذیرش، ترخیص و هر چیزی که بیش از ده ها پرستار طبقه ممکن است نیاز داشته باشند، از جمله کمک برای تعویض پوشک کودک کمک کرد.

کاتز که 18 سال در بیمارستان کار کرده است، در اولین ورودش از ووهان چین در اوایل سال 2020 در بخش بود. او مارشال های آمریکایی را که در مقابل اتاق نوزاد قرار داده بودند به یاد آورد.

او گفت: «آن زمان ما هیچ چیز نمی دانستیم و همه چیز واقعا ترسناک بود.

پزشکان در بخش COVID-19 جمع می شوند.

پزشکان در بخش کووید-19 در بیمارستان کودکان رادی جمع می‌شوند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

اگرچه در طول این جهش تعداد بستری شدن کودکان در بیمارستان بیشتر است، کاتز خاطرنشان کرد که آنها با COVID-19 همراه هستند نه COVID-19. یکی از بیماران او روی یک تکه شیشه گذاشت و به بیمارستان آمد و آزمایشش مثبت شد.

کاتز که سنجاق “مهربان باش” را روی کمربند خود بسته بود، گفت: “این یک تصادف است، زیرا ما همه را پاک خواهیم کرد.” “این خیلی شبیه بیماران کووید نیست که چپ و راست لوله گذاری کنیم.”

زمانی که کودکان پذیرش می شوند، مدت اقامت آنها معمولا کوتاه است. گاهی اوقات آنها را فقط برای یک شب یا چند روز برای دریافت اکسیژن یا درمان های دیگر نگه می دارند. برخلاف بخش‌های بزرگسالان برای کووید-19، والدین یا شریک دیگری که در کنار تخت تحت مراقبت هستند اجازه دارند با کودک در اتاق باشند. صندلی ها در اتاق خواب ها باز می شوند که به آنها اجازه می دهد شب را بگذرانند.

تا ساعت 11 صبح، 7 بیمار قبلاً ترخیص شده بودند. کاتز در حالی که یک عینک بر روی سرش بسته بود، برای مادرش دست تکان داد و او نوزادش را در کالسکه به سمت آسانسور هل داد.

نوزاد شب قبل با کروپ، یک عفونت دستگاه تنفسی فوقانی ناشی از COVID-19 بستری شد. بیمارستان یک شب دختر را بازداشت کرد تا مطمئن شود هنگام بازگشت به خانه مشکلی وجود ندارد. پس از درمان با استروئیدهای خوراکی، نوزاد آماده رفتن به خانه بود.

ریچل 6 ساله نیز در اواخر همان روز از North Side Pod C مرخص خواهد شد.

یکی از دوستان خانواده از یک بیمار 6 ساله مبتلا به کووید-19 دیدن می کند.

دوست خانوادگی مارو مالکی، سمت چپ، و پرستار جسیکا سرون، از ریچل وارد، بیمار 6 ساله مبتلا به کووید-19 بازدید می کنند.

(عرفان خان / لس آنجلس تایمز)

در اتاق دختر، جسیکا سرون، پرستاری که ثبت نام کرده بود، گوشی پزشکی را روی سینه‌اش گذاشت تا به تنفس او گوش دهد. ریچل که لباس بیمارستانی مزین به ببرهای خوابیده به تن داشت، سپس به جلو خم شد تا یک ملین مخلوط با آب را از یک لیوان کاغذ بنوشد. .

پدرش، راجر وارد، از طریق تلفن، کابوس شنیدن فریاد دخترش از درد شکم را توصیف کرد.

اما او نتیجه مثبت آزمایش را زیر سوال برد و گفت هیچ کس در خانه علائم ویروس را ندارد. وی افزود که ارقام کلی کووید-19 را باور نمی کند یا اینقدر جدی است و توضیح داد: من فاکس نیوز را تماشا می کنم.

او همچنین از این ایده که “مردم را مجبور به تیراندازی کنند” می‌لرزید.

او گفت: «بهترین درمان برای این ویروس، ایمنی شماست، یعنی زمانی که به آن مبتلا شوید.

پزشکان در Rady Children’s اظهارات مشابهی را از والدین دیگر شنیده اند.

بردلی تخمین می زند که حدود سه چهارم والدین از واکسینه نکردن فرزندان خود پشیمان هستند، اما دیگران شک دارند که واکسن به آنها کمک کند.

او به تحقیقات جدید مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره می کند که نشان می دهد کودکان کاملاً واکسینه شده در معرض خطر کمتری برای ابتلا به MIS-C هستند.

از ابتدای همه گیری، حدود 90 مورد MIS-C در Rady Children’s ثبت شده است. علائم MIS-C ممکن است شامل تب، درد شکم یا گردن، استفراغ، اسهال، بثورات پوستی، چشم های خونی، فشار خون پایین و خستگی باشد. التهاب قسمت‌هایی از بدن مانند قلب، ریه‌ها، کلیه‌ها، مغز، پوست، چشم‌ها یا دستگاه گوارش نیز یکی از علائم احتمالی است.

وقتی بردلی از والدین پرسید که چرا کودک بستری شده در بیمارستان واکسینه نشده است، به او گفته شد: “اوه، کمی زود است” یا “ما قصد داشتیم آن را در مقطعی دریافت کنیم.”

او گفت: «تعداد عذرخواهی ها خیلی طولانی است. و هیچ یک از آنها واقعا خوب نیستند.”

امیلی آلپرت ریس، کارمند تایمز در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort penetrasyon testiistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort