گروه جبران خسارت ویژه در کالیفرنیا با وظیفه ای که در دست دارد دست و پنجه نرم می کند

[ad_1]

پول، واگذاری زمین، پیش پرداخت برای خرید مسکن و عذرخواهی معوق.

اینها تنها بخشی از بیش از ده ها ابزار بالقوه برای محافظت از افراد آسیب دیده از برده داری و میراث آن در برابر تبعیض است که فعالان جامعه سیاه پوست از کارگروه جبران خسارت کالیفرنیا خواسته اند تا در ملاء عام در نظر بگیرند.

تنوع نظرات چالش بزرگ کمیته 9 نفره را برجسته می کند: تهیه پیش نویس پیشنهادی تاریخی برای غرامت که حمایت سیاه پوستان کالیفرنیایی را که قرن ها برای عدالت تلاش می کردند و اکثریت قانونگذاران کالیفرنیا که رای دهندگان آنها ممکن است به طور کامل درک نکنند، جلب کرده است. دامنه رستگاری تروما

شریل گریلز، استاد دانشگاه گفت: «مردم در مورد میزان خسارتی که ما متحمل شده‌ایم، اختلاف نظر در مورد راه‌حل‌هایی که به نوعی شروع به ترمیم آن آسیب می‌کنند، و در مورد اینکه چه کسی باید غرامت دریافت کند، اختلاف نظر دارند.» روانشناسی در دانشگاه Loyola Marymount، که فرماندار Gavin Newsom او را به گروه ضربت منصوب کرد. اکنون، در مرکز همه این واقعیت وجود دارد که ما نیز در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که در اطلاع‌رسانی به عموم مردم در مورد آنچه این کشور با سیاهپوستان انجام داده است، کار بسیار بدی انجام داده است.»

طبق قوانین ایالتی، این کارگروه وظیفه بررسی تاریخچه بی عدالتی و بی رحمی علیه سیاه پوستان را بر عهده دارد، “با تمرکز ویژه بر آمریکایی های آفریقایی تبار که از نوادگان افراد برده شده در ایالات متحده هستند.” این گروه باید راه هایی را برای اطلاع رسانی به مردم در مورد یافته های خود و ارائه عذرخواهی رسمی، غرامت احتمالی و سایر راه حل ها توصیه کند.

تلاش‌های کالیفرنیا در نوع خود در کشور است که با این امید انجام می‌شود که کار گروه ضربت به سایر ایالت‌ها و دولت فدرال الهام بخشد تا آسیب‌های ناشی از برده‌داری و اثرات ماندگار قرن‌ها وجود داشته باشد.

سناتور استفان برادفورد (D-Gardena) گفت که غرامت در این ماه در 45 سالگی مورد بحث قرار گرفتشما کنفرانس سالانه ملی اعضای سیاه پوست قانونگذار ایالات متحده در آتلانتا، جایی که او به دلیل فعالیت قانونگذاری خود، که شامل قانون ایالات متحده است که اجازه بازگرداندن ملکی به نام ساحل بروس را به نوادگان خانواده سیاهان که مجبور به ترک آن شده بودند، می دهد.

برادفورد گفت که کارگروه جبران خسارت کالیفرنیا نیز به عنوان یک الگو در نظر گرفته می شود و قانونگذاران سایر ایالت ها از او مشاوره می خواهند.

اما برادفورد نگران دشواری سیاسی تحمیل غرامت در مقیاس بزرگ است، حتی در کالیفرنیا، با خانه ایالتی تحت سلطه دموکرات ها. او گفت ممکن است برخی از همکارانش فکر کنند که این “پلی است که نمی خواهند از آن عبور کنند.”

برادفورد گفت: “نگران هستم زیرا به اندازه کافی از همکارانم شنیده ام که احساس می کنند “هی، این نبرد من نیست، ما نباید مسئول اتفاقی باشیم که بیش از 100 سال پیش رخ داده است.” بارها گفته‌ام که اگر بتوانید ثروت را از نسل‌ها به ارث ببرید، می‌توانید از نسل‌ها بدهی به ارث ببرید، و ایالت کالیفرنیا و ایالات متحده به آمریکایی‌های آفریقایی تبار که از نسل برده‌داری هستند و به ساخت آن کشور کمک کردند بدهی دارند.

بردفورد و سایر اعضای گروه کاری می گویند که مشارکت جامعه در سراسر این فرآیند برای مأموریت آنها برای ارائه پیشنهادی برای غرامت تا اول ژوئیه 2023 به قوه مقننه، که می تواند به قانون تبدیل شود، بسیار مهم است.

کامیلا مور، محقق 29 ساله عدالت جبرانی و وکیل مستقر در لس آنجلس، توسط سخنران آنتونی راندون (D-Lakewood) به عنوان رئیس جلسه منصوب شد و توسط همکارانش به عنوان رئیس انتخاب شد.

مور گفت که او پذیرفته است که نتیجه نهایی ممکن است انتظارات همه را برآورده نکند، اما قصد دارد همه گزینه های غرامت، از جمله مواردی را که ممکن است دستیابی به آنها دشوار به نظر برسد، آزمایش کند.

مور گفت: “من قصد دارم از این مکان استفاده کنم تا حد امکان رادیکال باشم، حداقل برای ادامه مذاکرات.” ما احتمالاً حذف پلیس کالیفرنیا را توصیه نمی کنیم، اما این بدان معنا نیست که من سعی نمی کنم از یک متخصص دعوت کنم تا بیاید و شهادت دهد.»

هر جلسه کارگروه با یک نظر عمومی شروع می شود و مور اطمینان می دهد که همه کسانی که تماس می گیرند فرصت صحبت دارند. این گروه همچنین با مرکز مطالعات آفریقایی آمریکایی رالف جی. دسته ای به UCLA در یک طرح مشارکت جامعه.

مور گفت: «یکی از راه‌هایی که ما می‌خواهیم موفقیت را اندازه‌گیری کنیم، مشارکت سیاه‌پوستان کالیفرنیایی و جامعه سیاه‌پوست است.

مور گفت که این طرح شامل جلسات گوش دادن است که از ژانویه شروع می شود تا آنچه مردم نیاز دارند و چه می خواهند بشنوند.

گریلز گفت: «من فکر می‌کنم اگر در گوش دادن به این جلسات متفاوتی که قصد داریم در یک ایالت برگزار کنیم، خوب عمل کنیم، می‌توانیم شباهت‌هایی را در زمینه‌های همگرایی تفکر تشخیص دهیم و بر آن بنا کنیم.»

گریلز گفت که جلسات گوش دادن می تواند گروه کاری را تشویق کند تا طرحی ارائه دهد که جهانی نیست و در عوض شامل ترکیبی از غرامت هایی است که آنها از ایده های موجود در جامعه جمع آوری می کنند.

لیزا هولدر، وکیل حقوق مدنی که نیوشام او را به گروه ضربت منصوب کرده است، گفت: «جلسه‌های عمومی بسیار مهم است. “شنیدن در مورد تجربیات مردم، شنیدن در مورد آسیب‌هایی که مردم از نژادپرستی تجربه کرده‌اند، شنیدن در مورد ثروتی که مردم واقعی به دلیل سیاست‌ها و شیوه‌های حذف از دست داده‌اند. شنیدن صحبت‌های سیاه‌پوستان واقعی که هر روز به جهنم می‌روند، مهم‌ترین چیز است، و این یکی از دلایلی است که ما بر روند مشارکت جامعه اصرار داریم.»

تدوین طرحی برای آموزش مردم در مورد تاریخ برده داری و تبعیض نیز بخش کلیدی این وظیفه است.

قانونگذار ایالتی لایحه 3121 را برای تشکیل یک گروه کاری در اواخر تابستان 2020 تصویب کرد، سه ماه پس از انتشار ویدئویی که جورج فلوید را زیر زانوی یک افسر پلیس در مینیاپولیس در حال مرگ نشان می داد.

هولدر گفت که تصاویر ترور فلوید، کسانی را که دهه‌ها آن را انکار می‌کنند مجبور کرده است نژادپرستی در آمریکا را به رسمیت بشناسند. او گفت که چالش در کالیفرنیا رفتن بسیار فراتر از شناخت است.

او گفت: “اصلاح بی عدالتی مستلزم آن است که افرادی که به طور سیستماتیک مورد حمایت قرار گرفته اند، نه تنها این مزیت را تشخیص دهند، بلکه بخشی از این مزیت را نیز برای اصلاح بی عدالتی و مساوی کردن زمین بازی کنار بگذارند.”

«آنچه در حال حاضر بسیار مهم است این است که یک روایت واقعی از نژادپرستی و چگونگی تداوم آن برای قرن ها و نسل ها آغاز شود. هولدر می‌گوید: «وقتی من یک داستان واقعی را تعریف می‌کنم، می‌خواهم آن را با داستان غیرصادقانه‌ای مقایسه کنم که داستان غالب قرن 19 و 20 است که آمریکایی‌های آفریقایی تبار را به نتایج متفاوت متهم می‌کند.

در شهادت عمومی در برابر کمیسیون، کارشناسان توضیح دادند که کالیفرنیا دارای سابقه طولانی بی عدالتی برای جبران است، که به عنوان یک “ایالت آزاد” با نمایندگی نامتناسب سفیدپوستان جنوبی با دیدگاه هایی در مورد برده داری در مناصب عمومی شروع شد که پس از ممنوعیت بردگی را تحمل می کنند. در قانون اساسی ایالت 1849. استیسی اسمیت، استاد تاریخ در دانشگاه ایالتی اورگان، گفت که برآوردها نشان می دهد که حداقل 500 برده برده در کالیفرنیا در دوران طوفان طلا زندگی می کردند.

اسمیت در ماه سپتامبر به کارگروه گفت: «یک چیز این بود که قانون اساسی کالیفرنیا اعلام کند که بردگی قابل تحمل نخواهد بود. جرم انگاری برده داری، رهایی افراد برده، مجازات برده داران و حمایت از سیاه پوستان برای آزادی هایشان کاملاً متفاوت بود.

قانون پناهندگان برده کالیفرنیا در سال 1852 به برده داران اجازه می دهد تا از ابزارهای اجباری برای دستگیری افراد برده ای استفاده کنند که قبل از ایالت کالیفرنیا به ایالت کالیفرنیا رسیدند و فرار کردند یا از بازگشت به ایالت های برده با برده خود امتناع کردند. اسمیت گفت که این قانون کالیفرنیا را به مکانی فوق‌العاده در میان ایالت‌های آزاد تبدیل کرده است که بسیاری از آنها با دستگیری و بازگشت افراد برده مخالفت کرده‌اند.

اسمیت با ذکر نمونه هایی از ضرب و شتم توسط سفیدپوستان گفت: «مانند مردم برده شده در جنوب ایالات متحده، کسانی که در کالیفرنیا هستند با خشونت وحشیانه روبرو هستند.

تقریباً در همان زمان، قانون‌گذاران کالیفرنیا و دادگاه‌های ایالتی سیاه‌پوستان را از شهادت در دادگاه علیه سفیدپوستان منع کردند، سیاه‌پوستان را از ادعای مالکیت منع کردند، از کمک مالی دولتی به کودکان سیاه‌پوست برای تحصیل در مدارس دولتی خودداری کردند، و از تأیید دادخواست‌های فعالان سیاهپوست که می‌خواهند تغییر کنند، خودداری کردند. قوانین. اسمیت گفت که ممنوعیت ازدواج های بین نژادی در کالیفرنیا بین سیاه پوستان و سفیدپوستان در سال 1850 نزدیک به 100 سال به طول انجامید.

جوزف گیبون، دانشیار جامعه‌شناسی در سن دیگو، این هفته در مورد تأثیرات برنامه‌های دولتی برای تأمین بودجه مسکن در دوران نیو دیل که از درصد سیاه‌پوستان در یک محله «به عنوان معیار سرمایه‌گذاری مستقیم» به نام خط قرمز استفاده می‌کرد، شهادت داد. .

گیبونز ارزیابی یک ارزیاب از محله پاسادنا را در یک سند رسمی دولتی از سال 1939 به اشتراک گذاشت که این منطقه را موقعیت مطلوبی توصیف کرد اما “به شدت تحت تاثیر 10 خانواده سیاهپوست ساکن در مالکان” قرار گرفت.

ارزیاب نوشت: اگرچه گفته می شود سیاه پوستان از طبقه بهتری هستند، اما حضور آنها موجی از فروش را در منطقه به راه انداخته است و به نظر می رسد کاهش مالکیت و ارزش ملک به سطوح پایین تری اجتناب ناپذیر است.

گیبونز گفت: “تا سال 1948، برای صاحبان خانه کاملاً قانونی بود که گرد هم آیند و این اسناد الزام آور قانونی را ایجاد کنند که در آن نمی توانستند خانه های خود را به رنگین پوستان بفروشند.” این همان چیزی است که ما به عنوان “پیمان های نژادی” می شناسیم.”

زمانی که این قراردادها منقضی شد یا در نهایت غیرقانونی اعلام شد، زمانی که سیاه پوستان ساکن شدند، ارزیابان ارزش محله ها را کاهش دادند. گیبونز گفت که خطوط قرمز تأثیر منفی بر توانایی سیاه پوستان برای ایجاد ثروت داشت زیرا آنها نرخ های بازپرداخت مالی کمتری را پرداخت می کردند. همچنین محله‌ها را در برابر اصیل‌سازی آسیب‌پذیرتر کرد، که منجر به آواره شدن ساکنان سیاه‌پوست و انزوا برای کسانی شد که باقی ماندند.

بروس اپللارد، دانشیار برنامه‌ریزی منطقه‌ای شهری در سن دیگو، گفت که بخش‌های دولتی و خصوصی در حمل‌ونقل، مسکن و استفاده از زمین نابرابری‌ها را از طریق «مجموعه‌ای چند بعدی و سیستماتیک از سیاست‌های تبعیض‌آمیز از سوی دولت فدرال به پایین» ایجاد می‌کنند.

اپل یارد در یک کارگروه این هفته گفت: «این عملاً شکل منحصر به فردی از آپارتاید آمریکایی را ایجاد کرده است که باید اصلاح شود.

آپولارد گفت که ساکنان سیاه‌پوست کمک وام مسکن دریافت نکرده‌اند و از بزرگراه‌هایی که در جوامعشان ساخته شده است، متحمل آسیب‌های منفی شده‌اند، که آنها را از هم پاشیده و افرادی را که در آنجا زندگی می‌کنند، با فرصت‌ها سد می‌کند. او گفت که نوسازی شهری و تصرف دامنه های برجسته سیاه پوستان را که از خرید خانه در حومه های سفید ثروتمند منع شده اند نیز آواره کرده است.

هولدر گفت: «ما به دلیل نژادپرستی و بی‌عدالتی به‌عنوان موجودات دلسوز به‌عنوان یک جامعه به‌طور کامل در حال تکامل نیستیم. “بنابراین این روند حقیقت و آشتی برای همه مهم است. سفیدپوستان، لاتین تبارها، سیاه‌پوستان، آسیایی‌ها – همه ما از سطوح ضد سیاه‌پوستان در جامعه آسیب دیده‌ایم. بنابراین ما به عنوان انسان برای تبدیل شدن به انسان‌های بهتر به یک فرآیند بهبودی و بهبودی نیاز داریم.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter penetrasyon testiEv eşyası depolamaistanbul duşakabinanalsu tesisatçısıiçli köfte tarifipornhubyoupornsex geschichtenbrazzershd pornomecidiyeköy escortmecidiyeköy escortsmm panelşehirlerarası evden eve nakliyat