گیر در یک ویدئو بازاریابی درجه اعتبار ساقط است ؟

[ad_1]

کلیپ های بازاریابی کمک می کند تا خود را به افزایش حضور آنلاین خود را به بهبود رتبه بندی موتور جستجو و رانندگی مشتری ترافیک به وب سایت خود را. تکنولوژی مدرن ساخته شده است آن را آسان به ترکیب ویدئوها به تلاش های بازاریابی خود را. برای شروع, همه شما نیاز است یک کامپیوتر و یک حساب YouTube.

مهم است به استفاده از بسیاری از انواع مختلف ویدئوها در ویدئو های خود را بازاریابی است. شما می خواهید مخاطبان خود را به مشتاق در مورد تماشای فیلم های خود را زیرا آنها می دانند که آنها را تحویل ارزش و همیشه دقیقا همان.

اما شما گیر در یک ویدئو بازاریابی درجه اعتبار ساقط است ؟ شما می دانید که شما نیاز به استفاده از ویدئو, اما شما مطمئن نیستید که چه می گویند و یا انجام در فیلم های خود را. در اینجا 5 تصویری ایده های بازاریابی است که سریع و آسان برای دریافت آنلاین و اصلا شامل مقدار بسیار عظیمی از تولید.

1. صحبت سر ویدئوها

تصویری ندارد به علاقه داشتن به دریافت دیدگاه ها و تبدیل. فقط شما صحبت کردن به دوربین است که در واقع رایج ترین شکل از ویدئو. این یک راه بسیار خوبی برای ارتباط با مخاطبان خود را به خاطر مردم می توانند خود را ببینید و در صورت شنیدن صدای شما و به شما می دانید. شما می توانید با استفاده از تصویری شبیه شما یک وبلاگ است. در واقع یک “vlog’ ویدئویی آنلاین وبلاگ. به یاد داشته باشید که شما نیاز به یک حرفه ای از نظر خودتان و کسب و کار خود را بر اساس است که مخاطبان خود است و آنچه آنها انتظار می رود.

2. مصاحبه با کارشناسان

شما می توانید با استفاده از ویدئو برای ضبط مصاحبه شما انجام با کارشناسان در صنعت شما. افرادی مانند گوش دادن به کسانی است که آنها می دانند که به عنوان یک قدرت شناخته شده. نگران نباشید در مورد درخواست مردم به شما اجازه مصاحبه با آنها را. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم خواهد شد پرش در فرصتی برای مصاحبه در مقابل مخاطبان خود را.

3. فیلم تظاهرات

اگر شما می خواهید به کسی نشان می دهد چگونه به انجام چیزی است که شما می توانید ضرب و شتم تصویری. فیلم تظاهرات هستند ایده آل اگر شما یک موضوع است که سخت است برای درک و یا توضیح در کلمات. مهم نیست اگر آن را یک مشکل فنی و یا چگونه برای تزئین خانه خود عشق مردم به دنبال فیلم ها برای پیدا کردن چگونه به انجام کاری. مطمئن شوید که شما توضیح مفاهیم به شما به عنوان حرکت در امتداد در ویدئو های خود را.

4. اسلاید نشان می دهد

اگر شما نمی خواهید به نظر می رسد در دوربین نوع دیگری از فیلم است که به خوبی کار می کند برای ایجاد یک نمایش اسلاید از تصاویر و متن. این یک راه آسان برای شکستن به جهان تصویری بازاریابی محتوا است. شما می توانید با استفاده از نرم افزار پاورپوینت برای انجام این کار و سپس آن را آپلود به YouTube. به عنوان شما می توانید با اعتماد به نفس بیشتر شما همچنین می توانید اضافه کردن یک صدای بیش از توضیح آنچه بیننده است که به دنبال در.

5. تصویری راهنمایی سری

یکی دیگر از چیزی که واقعا سرد به کار با ویدئوها برای ایجاد یک لیست از گفتن 10 نکته و رفتن را از طریق آنها را به سرعت. شما می توانید سپس توسعه یک سری با ساخت یک دیگر فردی ویدئو برای هر نکته.

[ad_2]